Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 77  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Informacje na temat forum


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 25 cze 2003, o 12:15
 Informacje na temat forum
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
W tym topicu będę umieszczał ważne i ciekawe informacje z "życia" strony :lol:

Kezman nowym redaktorem
Do grona redaktorów dołączył Kezman, będzie on wspomagał Ramelowa w pisaniu newsów na stronie głównej. W ten sposób liczba regularnych newsmanów wzrosła do 3: strona główna - Ramelow i Kezman, wokół żużla - iSkier. Życzę Kezmanowi żeby mu nie brakowało pomysłów na newsy ;).


Ostatnio edytowano 14 wrz 2004, o 10:02 przez micson, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 25 cze 2003, o 13:59
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Dzieki Michał... :wink:

A ja chcialem dodac cos...moze duzo osob o tym wiem, ale zapewne nie wszyscy...Forum Stali jest jednym z najpopularniejszych w Polsce (jak nie najpopularniejszym :wink: ) z czaego wynika, ze mamy nawiecej userow :wink: Tak trzymac :!: 8-)


           
Post 25 cze 2003, o 16:04
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Moje gratulacje Kezman :D

Pozdrawiam :D


           
Post 25 cze 2003, o 19:16
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2003, o 14:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 32

Zobacz profil 
Gratuluję Kezman i życzę udanej i owocnej pracy na tym forum.Mam nadzieję,że dzięki Twojej współpracy z pozostałymi moderatorami znajdziemy na tej stronce więcej informacji na temat różnych zawodów i szybciej pojawią się recenzje z meczów wyjazdowych i tych z Rz-wa.Pozdrawiam:))

_________________
Mysia


           
Post 25 cze 2003, o 22:05
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
no kezman rosnie w oczach niedlugo ta strona bedzie twoja :D
ale tak na serio to szczere gratulacje

_________________
ALC


           
Post 26 cze 2003, o 00:49
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
a ja jetsem oburzony postawa niektorych typow ktorzy pozbawiaja was wszystkich przyjemnosci pokonkurowania ze soba.
przed sezonem zalozylem watek "typer" niestety kolega moderator amknal temat i powiedzial ze bedzie cos takiego robione przez innego typa, nawet nie protestowalem. jak wszyscy widza nie ma czegos takiego do tej pory.
powiem tak: niechodzilo mi o to zeby to prowadzic, lecz zeby z wami pobawic sie wspolnie, szkoda ze tak wyszlo moze od przyszlego sezonu cos takiego ruszy, a mialem fajny pomysl tak mi sie zdaje, ciekawa punktacja i wogole, zreszta niewazne.
musze sie pochwalic ze na stronie pilkarskiej prowadze wlasnie typpera i wszystko przebiega super, bez zadnych konfliktow i w wlasnie zakonczonym sezonie zajalem drugie miejsce, jak ktos ma ochote zobaczyc to polecam http://www.pilka.stal.rzeszow.pl w dziale hyde park.
ale skoro forum jest przeznaczone do dyskusji czasem glupawyc a zrobienie typera chodz nikog nic nie kosztuje to cos mi sie wydaje ze ludzie maja troszku fajnie.
pozdrawiam zwolennikow typera i prosze o wypowiedzi na ten temat

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 26 cze 2003, o 01:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Zapomniales dodac Michal ze Ja zostalem nowym moderatorem ;) - i teraz bedziemy mogli czuwac nad poprawnoscia wypowiedzi w dzien i w nocy ( 24 h / dobe) a to z racji ze kiedy wy spicie u mnie jest dzien i na odwrot :)
:ninja: Wiec bądzcie czujni - licho nie spi


:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

_________________
Leave Me Alone


           
Post 26 cze 2003, o 01:19
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
o boze, to moze ja sie stad juz wyniose?
kto go zrobil moderatorem?
ile kasy musze dac zeby tez zostac?
kiedys pisalem podanie a tu ten typ nim zostaje
ja sie sprzeciwiam temu, juz polowy wpisow nie bede mial

jakie kryteria byly ze on jest moderatorem? przeciez tez mial wiele kontrowersyjnych wpisow

w glebokim smutku... oddalam sie w strone lozka

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 26 cze 2003, o 01:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Nie martw sie Koroner - jestem tolerancyjny w przeciwienstwie do Ciebie. :roll:

Ps A jednak poskutkowalo, nawet nie dostal jescze bana a juz sam chcesz sie :piwo: wyniesc :) I jeszcze jedno co mam rozumiec przez slowa "TEN TYP"?

_________________
Leave Me Alone


           
Post 26 cze 2003, o 09:51
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Nie zapominajcie, ze jest to temat o "zyciu strony"... :mrgreen:


           
Post 26 cze 2003, o 13:18
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Hmm nie wiem kto zrobił Errora moderatorem. Na pewno nie byłem to ja :). Mam nadzieję, że będzie prawidłowo wypełniał swoje obowiązki.

Co do typera - Koroner przecież ci tłumaczyłem wczoraj. Typer miał być na stronie i na początku sezonu był!! Niestety Sławek przespał parę meczy i wszystko szlag trafił. Ja od początku byłem za typowaniem na forum ale pozostali byli innego zdania więc się podporządkowałem. W przyszłym sezonie nie będzie już żadnych wątpliwości.

PS. Koroner sezon w pełni. Zostało 10 kolejek, więc do dzieła. Załóż typera. Opracuj sensowną punktację i ja nie widzę przeszkód. Lepiej późno niż wcale.

PS.2. I pamiętajcie, że w tym wątku będą umieszczane ważne informacje więc starajcie się za wiele tu nie pisać. Tu mają być tylko informacje od administratorów :D.


           
Post 27 cze 2003, o 00:42
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Cytuj:
Nie martw sie Koroner - jestem tolerancyjny w przeciwienstwie do Ciebie.


ta... widac...
ty sam niewierzysz w to co piszesz.
nie potrafisz wyluzowac wszystko bierzesz nerwowo, strach pomyslec jak bedziesz moderatorem, nie zdziwilbym sie jakbys wszystko wykasowal...
dalej mnie dziwi przyznawanie modera.
ale kasa robi wszystko tak mi sie zdaje

Cytuj:
I jeszcze jedno co mam rozumiec przez slowa "TEN TYP"?


mam nadzieje ze nie gniewasz sie o to. "typ" <--- to slowo jest rownoznaczne z haselkiem typu: koles, facet, chlopak, czlowiek, luzak, kolo, itd itp....

Cytuj:
Co do typera - Koroner przecież ci tłumaczyłem wczoraj. Typer miał być na stronie i na początku sezonu był!! Niestety Sławek przespał parę meczy i wszystko szlag trafił. Ja od początku byłem za typowaniem na forum ale pozostali byli innego zdania więc się podporządkowałem. W przyszłym sezonie nie będzie już żadnych wątpliwości.


niewiem jak to bylo ale stracilismytroche zabawy ktora gwarantowalem, zreszta przekonamy sie niebawem, pozdro dla typowiczow i typowiczek i innych typow prowadzacych wszelakie przewroty i bunty (lecz niewidze takich na tym forum)

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 30 cze 2003, o 20:59
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Mam pewne pytanie do dyrektora albo kogoś poinformowanego:

Pewnego razu z powodu kłopotów finansowych strony zniknął ze spisu treści dział MULTIMEDIA.
Nie ma go do dziś. Wszystko w porządku.

Po wpisaniu http://www.stal.rzeszow.pl/multimedia takowy dział pojawia mi się na ekranie. Nie rozumiem dlaczego więc zniknął ze spisu treści. Czy to dotyczy tego trasferu za który płaci krocie Zio?


           
Post 30 cze 2003, o 22:01
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Tak chodzilo o transfer...ale juz nie dlugo dzial multimedia wznowi swoja dzialanosc na stronie... :wink:


           
Post 1 lip 2003, o 09:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Dział Multimedia nie wyświetla się na stronie, ale te pliki są na serwerze dalej. Wiem, bo coś stamtąd ssałem za pośrednictwem którejś nieoficjalnej strony.


           
Post 1 lip 2003, o 10:05
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Dział przez cały czas był na serwerze, ale zniknął z menu. Kto był sprytny ten wiedział co robić :). Oczywiście nie było to celowe robienie w konia tylko ograniczenia związane z transferami.

Problemy chwilowo zniknęły, więc dział wkrótce powróci. Jednak wymaga on aktualizacji. Wszystkie filmy niestety znikną, nie pytajcie dlaczego ale tak musi być. Więc kto jeszcze ich nie widział to niech szybko ściąga :). Poza tym trzeba nowe tapety, gry, programy, skarby kibica...

W związku z tym prośba!! Jesli ktoś potrafi zrobić porządną tapetę to niech da znać!!

Ponadto rzućcie jakimiś linkami do gier żużlowych bo jakoś nie mogę znaleźć poza managerem żużlowym :D


           
Post 1 lip 2003, o 11:37
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Michał wejdź na strony:
http://www.speedway.prv.pl - tam jest większość tych gierek
http://speedway.isp.net.pl/pliki.html - starsze gry ale polecam menager 22b Wojciecha Walczaka - stare ale jare!, ta wersja jest moim zdaniem lepsza
od tej najnowszej


           
Post 16 lip 2003, o 12:19
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Aronek nowym redaktorem!!

Po krótkich negocjacjach 8-) nowym redaktorem na stronie oficjalnej został znany i lubiany :lol: Aronek!! Będzie odpowiedzialny za wywiady. Ta część naszej strony bardzo kuleje, ostatni wywiad przeprowadzony był ... 20 lutego ;). Teraz powinno być lepiej. Życzę przyjemnej pracy Aronkowi i mam nadzieję, że niedługo wywiadów będzie tyle że aż nie będziemy nadążać z czytaniem :twisted:


           
Post 16 lip 2003, o 12:21
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Dzieki Raven / Michal... dzieki... Znany moze i tak ale lubiany :P?? :shock: Dzieki jeszcze raz bede sie staral jak mogl. Oczywiscie postaram sie rowniez pomoc w pisaniu newsow :D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 26 lip 2003, o 04:01
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
a mi co zostawiliscie???
tez chce sie czyms zajmowac.
moze mi zrobicie ten dzial "typer" w koncu??
co ja tak sam bede siedzial??????
aronek, proponuje zaczac wywiady ode mnie motomyszo, gg znasz wiec duzo roboty nie ma, zostaw mi na mailu wiadomosc kiedy bedziemy dzialac

_________________
WOLNOSC!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1527 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi