Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Bany dla Tarnowskich kibicow


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 12 kwi 2006, o 00:42
 Bany dla Tarnowskich kibicow
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2003, o 11:29
Skąd: TARNÓW
Posty: 10

Zobacz profil 
Witam
Ja w sprawie Banów dla Mieszkanów Tarnowa :) Prosze mnie nie obrzucać błotem, ani nie wyzywać, chciałem tylko o tym porozmawiać . Nikogo nie zamierzam tutaj wyklinać, tak powiem na wstpępie ;)
Pytanie: czemu mieszkańcy Tarnowa maja nałożone bany na Waszym forum ? Są wyjątki jeśli user ma neta w neostradzie, i kilka osób też sie znajdzie, którzy nie są w neo, i nie mają banów ... A tak to, bany są nałożone na providerów, i przez to duża iulość osob nie może wejść na forum... dlaczego ? ludzie którzy tylko przeglądali forum, mają bany, czemu tak jest że wszyscy są wrzuceni do jednego wora ? Ja rozumiem że ktoś wpadł i powyklinał na Was, ale idzie to też w druga strone ;) Czyli Wasi kibice wpadają na Nasze forum, i też sobie troszke poprzeklinaja :)
Ale tu jest zasadnicza różnica, Wy nie macie na Naszym forum zbiorowych banów, tzn providerów, jedynie kilka osób, które "troszke" się narażały ;)
Jakiś miesiąc temu, został mi ściągniety ban, po PW z adminem, lecz już po półtora tygodniu, ban wrócił, a nawet nie zdąrzyłem przeglądnąć forum ...
Dlaczego nie szanujecie Innych kibiców ? Np. Tarnowskich ? To też kibice, są fanami tego sportu, dlaczego nie mogą sie wypowiadać na Waszym forum, a Wy na Naszym możecie ? Prosiłbym o odpowiedź kompetetnych osób, a nie "szczekaczy" internetowych ;)

Pozdrawiam


           
Post 12 kwi 2006, o 00:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Cytuj:
dlaczego nie mogą sie wypowiadać na Waszym forum, a Wy na Naszym możecie ?

Uwierz, ze u nas tez bardzo wiele osob ma bany na waszym forum, ogolnie mowiac sytuacja jest bardzo podobna.... Nie ma co sie dziwic takiej sytuacji, jezeli przychodzi user z tarnowa i zaczyna bluzkac, odrazu nalezy sie ban....

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 12 kwi 2006, o 01:49
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2003, o 11:29
Skąd: TARNÓW
Posty: 10

Zobacz profil 
Matius napisał(a):
Cytuj:
dlaczego nie mogą sie wypowiadać na Waszym forum, a Wy na Naszym możecie ?

Uwierz, ze u nas tez bardzo wiele osob ma bany na waszym forum, ogolnie mowiac sytuacja jest bardzo podobna.... Nie ma co sie dziwic takiej sytuacji, jezeli przychodzi user z tarnowa i zaczyna bluzkac, odrazu nalezy sie ban....


Czy aby tak wiele osób ;) No rozumiem, przychodzi ktoś z Tarnowa, zaczyna bluzgać ale to jest powód, żeby nakładać bany na wszystkich Tarnowskich providerów ?


           
Post 12 kwi 2006, o 01:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
To w tarnowie jest internet? :lol:

PS. Nie moglem sie powstrzymac :oops:

PS2. jakich - tarnowskich, z malej, nie z duzej, ah te szkoly tarnowskie :lol:


           
Post 12 kwi 2006, o 02:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Wydaje mi sie ze ban jest zalozony na providera internetowego dlatego tak wiele osob z Tarnowa nie moze przegladac forum i to jest niezalezne od tego czy ktos bluzga czy nie dlatego jestem za tym aby dac mozliwosc wypowiadania sie normalnym kibicom z Tarnowa ( jesli tacy sa oczywiscie... :wink: )Pozdr!


           
Post 12 kwi 2006, o 02:28
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2003, o 11:29
Skąd: TARNÓW
Posty: 10

Zobacz profil 
iti napisał(a):
To w tarnowie jest internet? :lol:

PS. Nie moglem sie powstrzymac :oops:

PS2. jakich - tarnowskich, z malej, nie z duzej, ah te szkoly tarnowskie :lol:


Prosiłem o nie pisanie takich postów, ulżyło Ci ? Jeśli ktoś z Tarnowa pisze na Waszym forum, to chyba logiczne że internet jest w Tarnowie ? ":lol:"

Tak error zgadza sie, bany są założone na providerów, i dlatego nie można przeglądać forum .


           
Post 12 kwi 2006, o 04:04
 


po raz 2 dziś zgłaszam ze jestem na ciężkiej fazie ;)
jak coś głupiego napisze to sie nie przejmujcie :wink:


Między żużlowymi kibicami Stali i Unii niby panuje kosa (internertowa!?) ;) to naprawde nie jest powód żeby banować całe osiedla czy tam sieci, przewinęło sie tu wielu Tarnowian przez forum, jedni pisali mądrze, drudzy głupio, a jeszcze inni pisali jak idioci!! :evil: tych idiotów jak najbardziej należy banować!! sami napewno zaobserwowaliście ze z wieloma kibicami Unii można pogadać (pisać) na poziomie!! a takie wyzywanie, odgrażanie sie w necie dla mnie to jest dziecinada, jak miałem z 13-14 lat to wchodziłem na księge resovii i pisałem j***ć resovie i takie inne pierdoły ;) :lol: i sie z tego cieszyłem ;) :lol: a dlaczego ? bo byłem wtedy głupim gówniarzem (teraz też jestem troche głupi ;)), i sie cieszyłem z tego ze poprostu ich zwyzywałem. do czego dąże? do tego, ze czytając te wszystkie kłótnie pomiędzy Stalą a Unią (żużel) poprostu juz nie wiem czy mam sie smiać czy płakać :? zachowujecie sie jak takie przygupawe 14 latki (chodzi mi zarówno o kibiców Stali jak i Unii, oczywiście nie wszystkich!)
dajcie sobie spokój :D :wink: jak macie jakieś ale do siebie (bo niby macie ;)) udowodnij jeden drugiemu ze toTwój klub jest lepszy w "normalny" sposób, prześcigajcie sie w coraz to bardziej pomysłowych oprawach, liczbach wyjazdowych itd. (zawsze jeszcze można sie ustawiś na jakiś mały sparing kibiców ;) nie no żartuje, wiem jakie macie zdanie na ten temat...) bo to co sie dzieje w necie pomiędzy kibicami Unii i Stali to jest naprawde komedia.
byłem w Tarnowie na tym ostatnim sparingu, kibice Stali sobie chodzili swobodnie po stadionie w szalach, nikt ich nie ruszał itd (no chyba ze coś przeoczyłem ;)) to samo było było u nas na jakimś tam młodzieżowym turnieju i na jakimś sparingu tez sie przewinęło kilka osób w barwach "wroga"...

sie troche rozpisałem, tak wiem temat jest o banach, można powiedzieć ze troche rozmyłem go ;) ale mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi ;)

mam wieeeelką prośbe do moderatorów :wink: nie usuwajcie ani nie zamykajcie tego teamtu :evil:

ps. to jest mój najdłuższy post w mojej "karierze" ;)

JESZCZE RAZ ZAZNACZAM ZE JESTEM NA CIĘŻKIEJ FAZIE ;) I MOGŁEM TROCHE GŁUPOT NAPISAĆ, ALE WYDAJE MI SIE TEŻ ZE MAM DUŻO RACJI...


EDIT: przednapisaniem tego posta, nie czytałem nawet postów powyżej :wink:


           
Post 12 kwi 2006, o 07:52
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 wrz 2005, o 20:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 458

Zobacz profil 
Cytuj:
Dlaczego nie szanujecie Innych kibiców ? Np. Tarnowskich ?

Na szacunek trzeba sobie zasluzyc - nie zdobedziesz go z dnia na dzien - trzeba na niego pracowac - z jakim szacunkiem wy sie wyrazacie do nas i innych z takim samym my sie odwdzieczamy


           
Post 12 kwi 2006, o 09:05
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Kibicu z Tarnowa.
Na wstępie parafraza aktualnej reklamy batonika Mars:"Braku poszanowania kibiców innych zespołów nie znajdziesz na forum Stali". Natomiast forum tarnowskie jest wręcz książkowym przykładem "opętania maniakalnego" skierowanego NIE TYLE w kibiców, co ogólnie w MIESZKAŃCÓW naszego miasta i regionu.
Jeżeli nie wiesz o czym piszę, to zerkinij tu: http://forum.uniatarnow.net/viewtopic.php?t=29, przeczytaj WSZYSTKIE pięćdziesiąt parę stron, a potem zastanów się troszkę i napisz, gdzie tak naprawdę kibiców się nie szanuje. My do Tarnowa podchodzimy zupełnie obojętnie na naszym forum. Nie zakładamy żadnych tematów o Tarnowie (wyjątek - mecz czy wyjazd), po prostu szkoda na ten temat rozmawiać.
Odpowiedź na twoje pytanie, czemu mieszkańcy Tarnowa mają bany, jest już chyba udzielona, nieprawdaż :?:
P.s. Nie ma co ciągnąć tego tematu dłużej, szkoda bazy.

_________________
Obrazek


           
Post 12 kwi 2006, o 09:39
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2006, o 15:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 11

Zobacz profil 
Po za tym jak sam widzisz nie wszyscy z Tarnowa maja bany i nie tak za samo wejscie jak tobie sie wydaje bo ty nie masz wiec nie weim o co ci chodzi. Zacznijcie najpierw od swojego forum, tam powinienies rozwiazac ten problem. Najpierw zacznijcie od siebie


           
Post 12 kwi 2006, o 09:54
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 gru 2004, o 22:18
Posty: 59

Zobacz profil 
a coz to za zasczyt nas spotkal! oto sam kaczor - wokalista the rolning stones nas odwiedzil :D:D sluchaj dwulicowy buczoku - widze, ze masz objaw Jaska. On tu jest w miare normalny, a na forum tarnowa lize dupe buczokom w kazdym poscie. Ty za to tutaj jestes powiedzmy, ze normalny, a na swoim jedziesz na Stal rowniotko (np. http://www.jaskolki.fora.pl/viewtopic.p ... ght=#22611)

dlatego moim zdaniem za samo to powinienes miec bana dwulicowy napinaczu.


           
Post 12 kwi 2006, o 10:53
 
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 kwi 2005, o 16:24
Posty: 43

Zobacz profil 
Poczytałem teraz trochę forum z linka o buczokach:( To są tak prości ludzie, że szkoda słów.Naprawdę!!! Ile razy bym nie był na stadionie w Mościcach, zawsze jakiś debil coś głupiego powie, czy to stary dziadek, czy kretyn młody,nie mający żadnej wiedzy na temat swojej drużyny(czytaj-buczoków),tylko powtarzający wszystkie ploty po swoich babciach,ojcach, czy nawet matkach-porażka!!!!!!!I rośnie to później na takiego samego prostaka jak jego przodkowie.Szkoda nerwów!!!!


           
Post 12 kwi 2006, o 11:30
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2006, o 23:31
Skąd: Rzeszów
Posty: 346

Zobacz profil 
wypadało by sie pojawić na derbach by odnaleźć kilku zbanowanych a prawdopodobnie uczciwych buczoków i porozmawiać z nimi jak czak z człowiekiem.

_________________
Marma moja Karma!


           
Post 12 kwi 2006, o 15:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
http://stal.rzeszow.pl/phpbb/viewtopic. ... &start=180

No i macie odpowiedź...

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 12 kwi 2006, o 17:43
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2003, o 11:29
Skąd: TARNÓW
Posty: 10

Zobacz profil 
Miro napisał(a):
a coz to za zasczyt nas spotkal! oto sam kaczor - wokalista the rolning stones nas odwiedzil :D:D sluchaj dwulicowy buczoku - widze, ze masz objaw Jaska. On tu jest w miare normalny, a na forum tarnowa lize dupe buczokom w kazdym poscie. Ty za to tutaj jestes powiedzmy, ze normalny, a na swoim jedziesz na Stal rowniotko (np. http://www.jaskolki.fora.pl/viewtopic.p ... ght=#22611)

dlatego moim zdaniem za samo to powinienes miec bana dwulicowy napinaczu.


Przeczytales tylko jeden temat ? Zobacz co ten człowiek robi na tym forum, zakłada beznadziejne tematy, pisze posty, kierowane do Nas jak i obrażające Tarnów... Napinaczu ? gdzie tam masz napinanie się ? Pisałem że takich postów w tym temacie nikt nie potrzebuje...
Znajdź gdzieś moje posty, gdzie naprzykjład jeb... rzeszów, lub też odpowiedziałem komuś Normalnemu z Rzeszówa, obrażającym postem. Dopiero później mnie oczerniaj ... A następna sprawa, to nie the rolning stones, tylko The Rolnik Stones :)

Korzeń, tak nie mam bana, bo rozmawiałem z pewnym adminem ;) I został mi ten ban zdjęty.

Przeczytajcie sobie posty, tego jiicośtamcośtam, jeśli patrzy się na takie posty, to nie można powiedzieć o szacunku, to fakt, zgadzam sie z Orixem :) Czyli wychodzi na to, że Wy też nie zostajecie w tyle, zobrażaniem się ;)


           
Post 12 kwi 2006, o 18:41
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 8 kwi 2006, o 22:06
Posty: 10

Zobacz profil 
Ludzie wejdzcie na jakies forum "jaskolek" i poczytajcie co oni wypisuja o na. debile i dziecinada. mieszkam w debicy, w sumie niedaleko tarnowa. ale nigdy nie identyfikowalem sie z nimi i nigdy nie bede. maja rickardssona i golloba i mysla ze blyszcza. buuuhhaaaaa.


           
Post 12 kwi 2006, o 18:43
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 8 kwi 2006, o 22:06
Posty: 10

Zobacz profil 
a atmosfera na stadionie? a oprawa meczow? badzmy od nich madrzejsi i nie wypisujmy na tych "profesjonalistow". niech oni to robia do woli. to swiadczy o ich "madrosci"... pozdro dla prawdziwych fanow stali i unii


           
Post 12 kwi 2006, o 20:14
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Ja mam bana na forum Lublina i ... nie dziwię się. Prawdopodobnie jakiś smark z sieci Krakowska Południe nabluzgał na tamtejszym forum i wlepili bana na mojego providera.
Zdarzają się niewyparzone mordy w sieciach (a właściwie niewyparzone klikające paluchy bo w realu pewnie taki ktoś chowałby się za spudnica mamy) i muszą zostać zbanowane. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zbanowanie dzieciaka ale jak jest z sieci jest to niewykonalne i banuje się całą sieć. Nieważne, że tam może być wiele porządnych osób ... podziękujcie zakompleksionym smarkom które wam to zagwarantowały. Ja do adminów forum Lublina pretensji nie mam bo jestem w stanie ich zrozumieć.

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 12 kwi 2006, o 23:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Zaraz sie zacznie robic forum typowo tarnowskie. Albo lubelskie.
Bo jak rok temu jezdzilismy w jednej lidze z Lublinem to na tamtejszym forum pojawialy sie takie bzdury powypisywane strone Rzeszowa, ze glowa bolala od czytania.
Co ciekawe u nas nawet w cwierci nie "jechalo" sie tak po naszych braciach ze wschodu ;).
Zawsze mi sie wydawalo, ze oni tak probowali leczyc kompleksy.
Tarnow tez po czesci leczy. Nie tyle zuzlowe kompleksy- bo kto je ma bedac DMP -ale raczej miejskie. Utrata znaczenia Tarnowa na mapie Polski i jednoczesnie znaczny wzrost Rzeszowa to musialo bolec.
Tez bym mniej lubila Krosno jakby to tam byla stolica wojewodztwa i centrum inwestycji regionalnych :).

_________________
K&P


           
Post 13 kwi 2006, o 16:41
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
No niedawno odwiedziłem tarnowskie forum i byłem w cięzkim szoku - straszne ma kompleksy Mistrz Polski na punkcie jak to piszą: marnej, rzeszówka, żeszufa, mojżeszowa, ukrainy. Po prostu szambo. ale coiż to ich sprawa a raczej ich adminów

No ale prawda jest jedna, Tarnów nie moze zyć bez Rzeszowa a my bez nich, ach to piękne życie kibica> można rywalizować między sobą, ale na przyzwoitym poziomie, nie mówię zeby sobie w dupę wchodzić.

pozdro dla Buczoków od Józka :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi