Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 84  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stal Rzeszów - piłka nożna


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 13 lip 2003, o 18:59
 Stal Rzeszów - piłka nożna
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
zalozylem taki temat gdyz jestem ciekaw co wy motomyszy mozecie powiedziec o sekcji pilkarskiej, czy sie interesujecie, i w tym temacie mozna by pisac opinie po meczach.
na forum pilkarskie niewchodzicie wiec jeden temat mysle ze mozna poswiecic sekci pilkarskiej

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 13 lip 2003, o 19:23
 Re: STAL RZESZOW - sekcja pilkarska
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Ja osobiście chodze na lepsze mecze. Opinii pomeczowych pisał nie będe na razie, ponieważ do sezonu pozostało jeszcze troche czasu... :)
Tak wogóle to szkoda, że Szczoczasz odchodzi do Cracovii. Troche mnie to wkurza, że jak ktoś jest utalentowany i się wybije, to od razu odchodzi... :(

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 13 lip 2003, o 19:42
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
to jednak odhodzi? po zesonie raczej jussz niezagladam na pilka.stal.rzeszow wiec niewiem co i jak ale ostatnio zlukalem ze jednak tesz ktos przyhodzi :D:D:D

_________________
Obrazek


           
Post 13 lip 2003, o 22:46
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
W weekendy mnie generalnie nigdy nie ma, ale jak jestem, a Stal gra u siebie to zawsze ide na mecz.


           
Post 13 lip 2003, o 23:56
 


Ja pilka nożną interesuje sie bardziej niz zuzlem, ale jakos na stadion stali mnie nie ciagnie.W tamtym sezonie bylem moze na 4 meczach(nie byly to mecze z cracovia czy korona).Sądze jednak z tego co czytam ,że w Rzeszowie tworzy sie calkiem niezla ekipa, dorzucic do tego jeszcze czlowieka ktory umie to wszystko poskladac(trener Kuzma)to mozna miec nadzieje ze Stal znow powalczy(moze tym razem skutecznie) o druga lige.
Jesli chodzi o Szczoczarza to tak jest ze jak chlopak jest mlody, gra w reprezentacji ,ma talent to musi rozwijac swoje umiejetnosci a co za tym idzie grac i trenowac z lepszymi.Tylko mam nadzieje ze Łukasz nie podzieli losow naszego niedawnego rownie utalentowanego zawodnika-Daniela Grębowskiego(moze ktos wie czy on dalej gra w pilke, rok temu byl w KSZO, a teraz??)To tyle.... :lol:

pozdrawiam


           
Post 13 lip 2003, o 23:57
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 maja 2003, o 14:43
Posty: 3

Zobacz profil 
przepraszam co rozumiesz przez słowo motomyszy????


           
Post 14 lip 2003, o 01:46
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Maślan napisał(a):
przepraszam co rozumiesz przez słowo motomyszy????


jestes tu nowy wiec ci wybacze tym razem,
przez slowo motomyszy rozumie kibicow zuzla a w niektorych przypadkow rowniez zawodnikow, slowo to staje sie coraz bardziej popularne i coraz wiecej ludzi go uzywa. zapraszam rowniez na kanal irc-ofy #motomyszy na ktorym przebywam dosyc czesto.

Cytuj:
Ja osobiście chodze na lepsze mecze. Opinii pomeczowych pisał nie będe na razie,


temat jest zalozony z mysla perspektywiczna

Cytuj:
Tak wogóle to szkoda, że Szczoczasz odchodzi do Cracovii


jak kce isc to nich idzie, na jego miejsce jest kilku innych pilkarzy jeszcze lepszych, nikt po nim nie bedzie plakal a przy okazji jakas kasa za niego wpadnie

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 14 lip 2003, o 11:21
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Ja osobiście praktycznie nie chodzę na piłkę ostatnio ale interesuje się losem naszej ekipy. Myślę że wolą walki zdetronizujemy rywali i wejdziemy do II ligi bo to daje nadzieje dla całego sportu w Rzeszowie. Śledzę również :):):) wyniki resovii i myślę że nie odegra większej roli w tym roku i prawdopodobnie czeka ją w najlepszym wypadku walka o ostatnie premiowane utrzymaniem miejsce. Mój ulubiony zawodnik to....Paweł Kloc i Łukasz Pomianek.


           
Post 14 lip 2003, o 11:28
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
tomek napisał(a):
Ja osobiście praktycznie nie chodzę na piłkę ostatnio ale interesuje się losem naszej ekipy. Myślę że wolą walki zdetronizujemy rywali i wejdziemy do II ligi bo to daje nadzieje dla całego sportu w Rzeszowie. Śledzę również :):):) wyniki resovii i myślę że nie odegra większej roli w tym roku i prawdopodobnie czeka ją w najlepszym wypadku walka o ostatnie premiowane utrzymaniem miejsce. Mój ulubiony zawodnik to....Paweł Kloc i Łukasz Pomianek.



Hmm ja znam tylo Rafała Pomianka :wink: Nie slyszalem o Łukaszu...no chyba, ze to jakis nowy zawodnik hehe :mrgreen:


Ostatnio edytowano 14 lip 2003, o 21:41 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 14 lip 2003, o 14:52
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 maja 2003, o 14:43
Posty: 3

Zobacz profil 
dziekuje za wytłumaczenie i szeroką polemikę aczkolwiek to określenie wydaje mi sie conajmniej lekko obraźliwe.

Ale znow muszę zadać pytanie - co rozumiesz przez swe stwierdzenie "wybacze tym razem" - czyzbyś mial sie na mnie obrazić, czy moze nie odpowiadać na me posty?

A wracajac do mysli przewodniej tego tematu - ze Stala w kazdym wydaniu (pisze o sekcjach) bylem zwiazany od wieku 8 lat. Najpierw zapasy przez duuzo lat, chwile skoki do wody. Wtedy zakochalem sie w piłce noznej, cghodzilem na kazde mecze rowniez jezdzilem na wyjazdy - najbardziej zapadł mi w pamieci wyjazd do Tarnobrzega. Szkoda ze resa sprzedała mecz z jagielonia bo Stal byla by wtedy w 1 lidze :x :x aj to bylo czasy...
Teraz czasem wpadam na lepszego mecza. Przez caly ten czas chodzilem rownież na żużel. I ten sport tez był dlam mnie przez wiele lat w samej czolowce na szczycie.

Pewnie zaraz bedziesz wnikal dlaczego tak sie rozpisałem ale chcialem nawiazac jeszcze do tewj wczesniejszej dyskusji o wyzszosci kibica piłki nożnej nad kibicem speedwaya. Jak ktos jest za Stala to jest za Stala a nie za dana sekcja. Przez prawie całe zycie mieszkalem na Sportowej 1 blok od stadionu resy. I zawsze przez cały czas gdy interesowałem sie zapasami, zuzlem, pila, skokami bylem STALOWCEM. A nie kibicem tego albo tamtego.
Dlatego zupelnie nie rozumiem twego pogladu na niektore sprawy. Moze dlatego tak rozumujesz bo zawsze byles za pilka, nie wiem nie wnikam. Ale jesli uważasz ze jestes kibolem KLUBU STALI RZESZOW to przemysl to bo piłka nożna jest tylko sekcja naszego ukochanego klubu...

Pozdrawiam - PEACE&LOVE


           
Post 14 lip 2003, o 16:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
wiesz co ci powiem?
ze na 99 % wiem kim jestes, jak mozesz to odezwij sie na gg jak bedziesz mial czas to sobie wyjasnimy cos, wydaje mi sie ze kiedys za mlodego kopalismy nawet razem pilke.

Cytuj:
co rozumiesz przez swe stwierdzenie "wybacze tym razem"


to bylo na zartty, nie bierz tego do siebie

Cytuj:
Pewnie zaraz bedziesz wnikal dlaczego tak sie rozpisałem ale chcialem nawiazac jeszcze do tewj wczesniejszej dyskusji o wyzszosci kibica piłki nożnej nad kibicem speedwaya


nie wnikam czemu sie rozpisales, bo kazdy ma do tego prawo a jak omus sie cos nie podoba to niech nie czyta, ja tak przynajmnij rtobie, ze jak nie mam ochoty czytac to nieczytam i po klopocie, jednak twoj post wydal mi sie ciekawy.
jesli chodzi o wyzszosc kibica pilkarskiego nad zuzlowym to wydaje mi sie ze nie ma sensu tu na ten temat dyskutowac poniewaz to bylo w innym watku, a tera to ty siejesz prowokacje.


Cytuj:
dziekuje za wytłumaczenie i szeroką polemikę aczkolwiek to określenie wydaje mi sie conajmniej lekko obraźliwe.



wracajac do terminologii "motomyszy, motomysza, motomysz" nie jest to wg mnie obrazliwe, wiekszosc kibicow pilkarskich uzywa tego slowa i wiekszosc ludzi z tego forum tez sie juz przyzwyczaila.
rownie dobrze moge powiedziec ze nazwa "kopacze" jest obrazliwa

Cytuj:
Wtedy zakochalem sie w piłce noznej, cghodzilem na kazde mecze rowniez jezdzilem na wyjazdy - najbardziej zapadł mi w pamieci wyjazd do Tarnobrzega. Szkoda ze resa sprzedała mecz z jagielonia bo Stal byla by wtedy w 1 lidze aj to bylo czasy...


no fakt, to byly czasy...
jednak nie ma co wspominac tylko doprwadzic do tego aby takie czasy wrocily, no i oczywiscie czesciej chodzic na mecze aby frekwencja wzrosla na wszystkie mecze a nie tylko na niektore. z tego co wiem to chodziles czesto kiedys na mecze wiec mozna do tego wrocic, gwarantuje ze atmosfera jest teraz o wiele lepsza niz byla kiedys[/quote]

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 14 lip 2003, o 19:09
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 cze 2003, o 11:01
Skąd: Rzeszów
Posty: 32

Zobacz profil 
Ja hcodze na wszystkie mecze ale tylko przy ul. hetmańskiej :)
Na wyjazdy nie jezdze a piłka sie interesuje

_________________
Obrazek
Tylko StaL ZKS


           
Post 15 lip 2003, o 09:26
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Chodze na wszystkie mecze kiedy jestem w Rzeszowie. Wszystkie pozstale sledze na żywo w necie, zaliczam sobie, ze chodzę na wszystkie. Co do Daniela Grebowskiego to w "Skarbie kibica" figuruje przy nim notka "przebywa na zwolnieniu lekarskim". Wynika z tego, ze także zastrajkował jak inni piłkarze ostrowieckiego klubu i nie wystepował prze cała runde wiosenną. Teraz prawdopodobnie czeka na rozwiazanie kontraktu prze PZPN i bedzie szukal nowego klubu.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 15 lip 2003, o 12:42
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
ja mam pytanko bo napisales na poczatku koroner ze tu bedą wszystkie rzreczy pisane o STali w pilce to moze my zalozymy Tobie i tym ktorzy baardziej wolą pilke jeden temat w ktorym bedziecie sobie pisc o zuzlu co?!?!?
a jesli biega o ankiete zaznaczylem 3 od góry sledze wyniki bo to wkoncu Stal i trzeba byc za nią i mam nadzieje ze awansują chodz bedzie ciezko... oby byli wyzej od resovi...:P Pozdrowionka!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


Ostatnio edytowano 15 lip 2003, o 15:46 przez Fransik, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 15 lip 2003, o 15:40
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 maja 2003, o 14:43
Posty: 3

Zobacz profil 
masz racje z tymi motomyszami :D

a tak swoja droga to dobrze ze to forum ma takiego koronera :lol:

zawsze jest ciekawiej :D


           
Post 15 lip 2003, o 16:33
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 cze 2003, o 11:01
Skąd: Rzeszów
Posty: 32

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
sledze wyniki bo to wkoncu Stal i trzeba byc za nią i mam nadzieje ze awansują chodz bedzie ciezko... oby byli wyzej od resovi...:P Pozdrowionka!!!!

jezelisledzisz wynikiiinteresujesz sie tym bo to STAL to po co takie głupie komentarz emam nadzieje ze beda wyżej od resovi porste ze będa bo resovia nei ma po pierwsz ekaski a stal mam jej troszke i to stal sie batrdzo wzmacnia i ma lepszyskład:P

_________________
Obrazek
Tylko StaL ZKS


           
Post 15 lip 2003, o 19:15
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
lisiu wiesz po co po jajco komentarz zbedny bo to druzyna z Rzeszowa i jestem z Podwisłocza a po co zeby mi koroner odpowiedzial jesli o to biega a jesli o resovie to moje zyczenie a Ty skad wiesz ze moze byc inaczej z tego co wiem zydki tez kaske mają.. Pozdrowionka!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 15 lip 2003, o 20:21
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
ja mam pytanko bo napisales na poczatku koroner ze tu bedą wszystkie rzreczy pisane o STali w pilce to moze my zalozymy Tobie i tym ktorzy baardziej wolą pilke jeden temat w ktorym bedziecie sobie pisc o zuzlu co?!?!?


za;ozylem ten watek po to zeby dowiedziec sie co motomyszy wiedza o pilce, jak sie nia interesuja i o to mi chodzilo,
skoro jest temat o dowciach siatkowce to czemu nie moze byc o pilce?
a to pytanie co mi zadales to sory ale niewiem o co ci chodzi, pojasnij mi bardziej to postaram sie odpowiedziec

Cytuj:
masz racje z tymi motomyszami

a tak swoja droga to dobrze ze to forum ma takiego koronera

zawsze jest ciekawiej


dzieki maslan

Cytuj:
emam nadzieje ze beda wyżej od resovi porste ze będa bo resovia nei ma po pierwsz ekaski a stal mam jej troszke i to stal sie batrdzo wzmacnia i ma lepszyskład:P


to czy stal bedzie wyzej to sie okaze, przed sezonem bylismy wskazywani jako pierwszy kandydat do spadku, a jak skonczylismy....
stal po awansie nie wymienila duzo zawodnikow, a to co robi resovia....
zobaczymy co sie bedzie dzialo podczas sezonu, ale z tego co teraz slysze resovia przebija oferty najdrozszych pilkarzy a zalega z wyplatami jeszcze za runde jesienna i awans do 3 ligi.
wg mnie kazdy powinien kupowac takich zawodnikow na jakich stac klub, a nie rozpedzac sie a nie miec na wyplaty, na szczescie w stali jest wszzystko plynne.
jednak po nazwiskach nie ma co wnioskowac, okaze sie na boisku co kto ile jest wart

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 15 lip 2003, o 21:02
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
za;ozylem ten watek po to zeby dowiedziec sie co motomyszy wiedza o pilce, jak sie nia interesuja i o to mi chodzilo,
skoro jest temat o dowciach siatkowce to czemu nie moze byc o pilce?


Koroner po to jest wlasnie dzial "Poza torem"...bardzo dobrze, ze zalozyles ten temat...bo jesli ktos sie interesuje zuzlem to nie znaczy, ze nie interesuje sie pilka... :wink: i napewno ludzie beda sie tu wymieniac informacjami...jak zacznie sie sezon bedzie mozna wyrazic w tym temacie opinie na temat danego meczu...

Istnieje pare tematow w ktorych jest poruszona rzeszowska pilka...ale teraz jest ten temat i starajmy sie tu o wszystkim co zwiazane z sekcja pilkarska pisac..to tak na przyszlosc :wink: Poprostu nie zapominajmy, ze jest to forum zuzlowe, ale rownie dobrze mozna tu podyskutowac na temat pilki, tenisa, siatkowki czy kazdego innego sportu...

P.S Slyszalem, ze trwaja rozmowy z Marcinem Pacula, napastikiem Tlokow Gorzyce...mysle, ze jest to dobry ruch sternikow Stali...
Acha i podobno Stal ma zaplacic kare za to, ze w ostatnich meczach tamtego sezonu grali jacys nie uprawnieni zawodnicy...czy to jest pewne :?:


           
Post 15 lip 2003, o 21:48
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Na piłce to w życiu jeszcze nie byłem ale koroner jak będziecie robić jakas oprawe super przy sztucznym oswietleniu to pochwal się kiedyś to wpadne na meczyk zobaczyć jak sobie radzicie

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1662 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 84  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi