Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Bany dla Tarnowskich kibicow


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 14 kwi 2006, o 06:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Cytuj:
No ale prawda jest jedna, Tarnów nie moze zyć bez Rzeszowa a my bez nich


hehe no bez przesady... dla mnie to tarnow moglby wrocic do 2 ligii, nigdy nie polubie tego miasta bo go po prostu nie lubie i tyle... nie przepadalem za Tarnowem nawet gdy jeszcze nie interesowalem sie speedwayem. Tak wiec bez tarnowa spokojnie moge zyc i istniec. :wink: :lol: A to co wypisuja na swoim forum tylko umacnia mnie swoich przekonaniach ,.,.


           
Post 14 kwi 2006, o 09:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Jeżeli chodzi o "bany" zakładane obligatoryjnie na wszystkich użytkowników danej sieci lub obywateli konkretnego miasta to jestem zdecydowanym przeciwnikiem. Kiedyś sam padłem ofiarą zbanowania na lubelskim forum tylko z racji mojego miejsca zamieszkania czyli Rzeszowa. Było to dla mnie dosyć przykre, bo nigdy w żadnym poście nie ubliżałem tamtejszemu zespołowi a tym bardziej mieszkańcom miasta. Zdjęto mi bana dopiero po tym jak zagroziłem w rozmowie gg z jednym z adminów, że sprawę tego bana poruszę gdzie tylko się da i opublikuję treść rozmowy z tym adminem, która nota bene nie świadczyła najlepiej o tym człowieku...

Tarnów to miasto z piękną wyremontowaną starówką i bardzo lubię spędzać tam czas. Co do tarnowskich kibiców, to w większości są to normalni, spokojni ludkowie ale niestety wśród nich znajduje się spora grupa zakompleksionych grafomanów którzy dają upust swojej fantazji i problemom na różnorakich forach. Jak jakieś 2 miesiące temu wszedłem na forum kibiców tarnowskich, byłem zszokowany brukowym poziomem wypowiedzi na temat nie tyle drużyny czy kibiców Stali ale przedewszytkim mieszkańców Rzeszowa. Samo forum jak to zwykle bywa jest wizytówką adminów... Stwierdziłem, że nawet nie będę tam zabierał głosu bo nie ma to sensu i więcej na tamto forum nie zaglądam.

OSOBIŚCIE JESTEM PRZECIWNIKIEM STOSOWANIA ODPOWIEDZIALNOŚCI ZBIOROWEJ I BANOWANIA Z RACJI MIEJSCA ZAMIESZKANIA w tym przypadku Tarnowa!!!
Po tą są admini i regulamin aby każdy przejaw sprowadzenia dyskusji do poziomu rynsztoka natychmiast piętnować za pomacą różnych metod w ostateczności banów indywidualnych! Nie można krzywdzić osób niewinnych za występki kilku imbecylów!

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 14 kwi 2006, o 09:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Podpisuję się pod każdym słowem Irka, który jak zwykle dobrze prawi. :) Nasz kolega z Tarnowa ewidentnie "w cudzym oku źdźbło trawy widzi, a w swoim belki nie dostrzega". Gdyby nikt nas tutaj nie wyzywał, to nikt by nie dostawał banów, proste. :!: Mnie nawet nie chodzi o to, że robią sobie wioche na swoim forum, bo to ich forum i nie wchodzę tam, więc nie muszę tego czytać. Ale za nasze forum już trzeba tępić. Nie musimy się kochać, ale powinniśmy się szanować, a do tego zdecydowanie dalej ogółowi kibiców z Tarnowa.
Nasze forum stoi na zdecydowanie wyższym poziomie kulturalnym niż forum Tarnowskie. Jaki zamęt robią u nas odwieczni kibice (tzn. od 2004 roku) z Tarnowa, to można było zobaczyć, kiedy cały nasz KK i całe szefstwo forum pojechało na mecz bodaj do Rybnika czy Ostrowa. Micson może wrzucić, o co chodzi, bo ponoć zrobił wówczas 'print screen'...
A co do banowania osiedli to już wasza wina, że inni korzystają z "internetowej anonimowości" i szpanują, jacy to oni wielcy nie są. Takich trzeba banować i już nie nasza wina, a wasza, że całe osiedle na tym cierpi. Proszę się zastanowić, kto jest winny: Administratorzy-Rzeszowianie dbający o wysoki poziom naszego forum, czy szpanerzy z Tarnowa? :twisted:


           
Post 16 kwi 2006, o 13:44
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Zabieram ze sobą butle z tlenem bo w buczolandzie można samymi oparami się zatruc!!! Boczoki powinni zainwestowac w TICTAC-ki bo cieżko będzie tam wytrzymac. Oj jeszcze jedno LAJKONIKI powinny sie troche chociaż umyc.

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymac tylko tym mozemy im dołożyc. Mamy za słaby skład szczególnie druga linia. NIESTETY Cieżko przyszło mi to napisac ale taka jest prawda. :oops: WSTYDZE SIĘ TEGO

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 16 kwi 2006, o 14:30
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
A ja sie wstydze, ze ktos z Rzeszowa takie pierdoly wypisuje, maniek :/

_________________
K&P


           
Post 28 sie 2006, o 11:11
 
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 mar 2006, o 16:39
Skąd: Pierwszy łuk
Posty: 64

Zobacz profil 
Cytuj:
Dlaczego nie szanujecie Innych kibiców ? Np. Tarnowskich ?



To jest proste !! bo oni nie szanuja nas!! :evil:

BUCZOKI BUCZOKI BUCZOKI !!!

_________________
** http://www.motospeedway.fora.pl **
NOWY MENAGER ŻUŻLOWY


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi