Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Danish Power = Total Domination!!!


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 2 cze 2006, o 00:52
 Danish Power = Total Domination!!!
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 11:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9762

Zobacz profil 
Chciałem powiedzieć, że najbardziej profesjonalnymi żużlowcami na świecie są Duny! Ich klasa jest niesamowita, każdy z nich ma w głowie tylko jedno – na pełnej wygrać bieg! To widać w ich zachowaniu np. po wygraniu biegu – ich radość, to wyładowanie energii skupionej przed biegiem poprzez np. wyciągnięcie ręki do przodu, pogłaskanie silnika. Ich ruchy są automatyczne przez każdym biegiem, to samo zachowanie. Przykładowo Nicki – linka, gogle, jajka – ale to już szczegółowo mam nadzieje opisze jedna z trzech Duńskich dusz w Polsce – Nicki_Pedersen. Oni zawsze walczą do końca wyścigu, próbują różnych ataków, różnych kombinacji, tak aby przeciwnik miał pełno w gaciach jadąc przed Dunem. Dla nich nie jest ważne zdobyć puchar za drugie miejsce, być w finale – oni chcą zawsze być najlepsi, dążą do tego i im się to udaję!

Profesjonalizm – to ich rozpoznawcza cecha. Od dziecka starają się być doskonali w każdym calu, w każdym elemencie. I dlatego później to Duny są najlepsi, zdecydowanie lepsi niż Polacy, którzy czasami wygrywają z nimi podczas zawodów juniorskich. Potęgę Dunów stworzył Ole i teraz to jest przekazywane dalej. Ktoś może nie uwierzyć, ale w Danii mistrzowie mają czas, żeby przyjechać do jakieś szkółki i uczyć tych młodych gości speedway’a. Świadczy o tym poniższa fotka, gdzie Ole Olsen (na motocyklu) doradza młodym początkującym, a wśród nich jest młodziutki przyszły gwiazdor Erik Gundersen (trzeci z lewej)!!!

Obrazek

Niebywałe, co nie? Ale tylko w Polsce – u Dunów to normalka. Duny to potęga w każdym calu! Charlie, Nicki, Hans, Nicolai, Niels i reszta przyprawie kibiców o drżenie serca, przechodzą kibiców ciary gdy ich oglądają. Trochę inny jest Bjarne :/ Już trzy Dunskie dusze w polsce są bardziej Duńskie niż on, ale to już inny temat....

W każdym bądź razie pamiętajcie – Danish Power = Total Domination!!! I to się nigdy nie zmieni – Polacy dalej będą stawiać na Pepete :lol: itd. a Duny będą i tak zawsze najlepsi!!!

P.S. Charlie Gjedde jeeeedzie przyyyyyyyy kreeedzie... (Nicki dokoncz ;))

P.S. 2 Loram Monis K2 - GANG OLSENA!!! :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 2 cze 2006, o 01:28
 Re: Danish Power = Total Domination!!!
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 cze 2005, o 23:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):

P.S. Charlie Gjedde jeeeedzie przyyyyyyyy kreeedzie... (Nicki dokoncz ;))


.......a tu za nim Nickiiiiiiiiii, Piderseeeeeeeeen wjeeeeeeedzie!!!! na pelnej paralityce!!!! :D


p.s. Danish Power - Total Domination 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 2 cze 2006, o 07:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 11:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
"prawie jak" .. sekta :lol:

"wyznawcy dunów" :wink:


           
Post 2 cze 2006, o 09:21
 Nicki
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 mar 2006, o 15:39
Skąd: Pierwszy łuk
Posty: 64

Zobacz profil 
Ja też uważam, że najlepsi są duńczycy. :wink: Ale niestety mają takie dni kiedy im mało co wychodzi, np. Nicki Pedersen w ostatnim meczu z Budlexem Polonią Bydgoszcz - zawiódł kibiców robiąc tylko 8 punktów.Jestem pewien, zę stac go na wiele więcej.


           
Post 2 cze 2006, o 09:25
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 07:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Kółko wzajemnej adoracji... Za dużo alkoholu panowie ,a później takie głupoty wypisujecie ....

Cytuj:
Duny to potęga w każdym calu! Charlie, Nicki, Hans, Nicolai, Niels i reszta przyprawie kibiców o drżenie serca, przechodzą kibiców ciary gdy ich oglądają. Trochę inny jest Bjarne :/ Już trzy Dunskie dusze w polsce są bardziej Duńskie niż on, ale to już inny temat....


To ma byc ta potęga ? Na Boga nie rozbawiaj mnie. Nicki zgoda, Bjarne równiez zgoda, Hans znakomity sezon, a reszta ?

Tony Rickardsson, Andreas Jonsson, Toninho, Mikael Max, Peter Karlsson, Sebastian Alden, Fredrik Lindgren, David Ruud (!) , niezatapialny Henka Gustafsson i cała masa innych.

Prawda jest taka, że teksty o Duńskiej dominacji w Skandynawii możecie sobie wsadzić w cztery litery miłośnicy Nikusiów i Czarlich :wink:

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 2 cze 2006, o 09:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 02:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
Duny to potęga w każdym calu! Charlie, Nicki, Hans, Nicolai, Niels i reszta przyprawie kibiców o drżenie serca, przechodzą kibiców ciary gdy ich oglądają. Trochę inny jest Bjarne :/ Już trzy Dunskie dusze w polsce są bardziej Duńskie niż on, ale to już inny temat....


Cytuj:
Tony Rickardsson, Andreas Jonsson, Toninho, Mikael Max, Peter Karlsson, Sebastian Alden, Fredrik Lindgren, David Ruud (!) , niezatapialny Henka Gustafsson i cała masa innych.


:lol:

A ja Wam mówię, że przyszłość Skandynawii to Suomi!

Obrazek

Czyli... Joonas Kylmaekoerpi, Juha Hautamaeki, Kauko Nieminen i (klęczą) Tomi Reima, oraz Kai Laukkanen.

Podobno jeszcze Janne Ahonen ma branżę zmienić.
:twisted: :lol: :lol:

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 2 cze 2006, o 10:13
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 10:25
Skąd: Sydney
Posty: 8361

Zobacz profil 
Dunowie i w ogole Skandynawowie to bardzo solidna rasa.

Ale oczywiscie nie mozna zapomniec o...

AUSSIE AUSSIE AUSSIE OI OI OI!!!!!!!

Pozdrowienia dla fanow Dunow i Aussies. :)

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 2 cze 2006, o 10:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 08:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
GRISZA napisał(a):
Kółko wzajemnej adoracji... Za dużo alkoholu panowie ,a później takie głupoty wypisujecie ....


a raczej TWA - Towarzystwo Wzajemnej Adoracji :D
nie ulega watpliwosci, ze Dunczycy jezdza efektownie ale nie zawsze przeklada sie to na efektywnosc i taka jest prawda. Poza Nickim P. Andresenem reszta jezdzi nierowno i takie sa fakty :P

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 2 cze 2006, o 10:29
 Re: Danish Power = Total Domination!!!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2006, o 07:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 1398

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
...Oni zawsze walczą do końca wyścigu, próbują różnych ataków, różnych kombinacji, tak aby przeciwnik miał pełno w gaciach jadąc przed Dunem. Dla nich nie jest ważne zdobyć puchar za drugie miejsce, być w finale – oni chcą zawsze być najlepsi, dążą do tego i im się to udaję!...

...Charlie, Nicki, Hans, Nicolai, Niels i reszta przyprawie kibiców o drżenie serca, przechodzą kibiców ciary gdy ich oglądają....


Absolutnie trafne spostrzeżenie Krzysiu :D W 100% zgadzam się co do klasy Duńczyków, którą również potwierdzają kariery wielkiego Hansa Nielsen, Jana O. Pedersena czy Tommy Knudsena.

Mega FIGHTEREM światowych torów jest NICKI. Dla tego gościa nie ma w słowniku stwierdzenia "stracona pozycja" :twisted: Potrafi przez pełne 4 okrążenie zapewnić swojemu rywalowi tyle adrenaliny, że na cały rok mu wystarczy. Choćby przykład biegu z Adamsem podczas GP w Eskilstunie - na samej kresce 8-) Oczywiście jest niezbyt lubiany przez pewną część kibiców, ale dlaczego :?: No dlatego że walczy czasami na granicy ryzyka i wygrywa, ale nie wszyscy fani speedway'a rozumieją że tu właśnie o to chodzi. Walka, kombinacyjne ataki, nieustępliwość, ekspresja na torze to wszystko przyciąga kibiców na stadiony, a nie jazda gęsiego od startu do mety. Pedersenowi po przegranym starcie, gdy widzi rywali przed sobą po wyjściu z pierwszego łuku na oczy spada czerwona płachta :twisted: A wtedy Power odsłania cały swój arsenał ataków po krótkiej, zewnętrzna itd. Zaryzykuję stwierdzenia, że w tej chwili Nicki Pedersen i Jason Crump (choć to Australijczyk) to dwa terminatory czarnego toru 8-)

Dziwne wydaje mi się to, że jeszcze w kategoriach juniorskich Polacy radzą sobie w walce z Duńczykami nawet ci przeciętni Polscy juniorzy, natomiast po przejściu na wiek seniorski nasi jakby stają w miejscu :? poza nielicznymi wyjątkami natomiast, w Danii zaczynają się wtedy kreować prawdziwe gwiazdy :idea: Napewno ma to związek z podejściem do żużla wyniesionym z pierwszych lat szkolenia tych młodych adeptów. Wydaje mi się, że już właśnie wtedy Duńczycy podchodzą do tego z większym zaangażowaniem co potwierdza późniejszy profesjonalizm zarówno na torze jak i poza nim :!: Większość polskich zawodników po skończeniu wieku juniora czeka odrabianie rzemiosła - stagnacja kariery, transfer do niższej ligi, a niejednokrotnie szukanie innego zajęcia w życiu :!:

Obrazek

_________________
NIGDY NIE TRAĆ WIARY W TO, BY KRÓLEWSKI OBJĄĆ TRON... !
NICKI PEDERSEN - "Myślę o jednym: wygrać!"

Obrazek
Obrazek


           
Post 2 cze 2006, o 11:31
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 cze 2005, o 23:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
GRISZA napisał(a):
Kółko wzajemnej adoracji... Za dużo alkoholu panowie ,a później takie głupoty wypisujecie ....



skad zalozene, ze w ogole cos pilismy? ja tu nikogo o takie procedery nie podejrzewam. i raz juz tu napisalem, ze tez nie zycze sobie podobnych.



GRISZA napisał(a):
To ma byc ta potęga ? Na Boga nie rozbawiaj mnie. Nicki zgoda, Bjarne równiez zgoda, Hans znakomity sezon, a reszta ?


nie bierz Grisza wszystko tak przejmujaco ;-)

GRISZA napisał(a):
Tony Rickardsson, Andreas Jonsson, Toninho, Mikael Max, Peter Karlsson, Sebastian Alden, Fredrik Lindgren, David Ruud (!) , niezatapialny Henka Gustafsson i cała masa innych. :


a widzisz David Rudd - ciekawym czy byles za jego zakontraktowaniem w Stali, ja bylem. przez cala zime, ale co ja moge. biedny szarak 8-)

apropo tej szwedzkiej potegi. Rikco konczy. Karlssony tez blisko emerytura :D a Duny wchodza w decydujaca faze 8-)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 2 cze 2006, o 11:38
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Nicki_Pedersen napisał(a):
apropo tej szwedzkiej potegi. Rikco konczy. Karlssony tez blisko emerytura :D a Duny wchodza w decydujaca faze 8-)


A Jonsson i ci najmlodsi, najbardziej zadni sukcesow - Lindgren czy Lindbaeck? Im do emerytury jeszcze daleko. Jakkolwiek wysoce szanuje Wasze uwielbienie dla Dunczykow, tez sklaniam sie ku racjom GRISZY.

K 2, czemu my, Polacy, mamy stawiac na Pepete? Mamy Kolodzieja, mamy Hampela, Kasprzaka. Cos z tego moze sie urodzic. PePe to juz powoli melodia przeszlosci.


           
Post 2 cze 2006, o 12:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2006, o 07:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 1398

Zobacz profil 
Przy całym szacunku dla szwedzkich gwiazd ale to chyba za mało przeciw Duńczykom. W Danii po odejściu wielkich ówcześni młodzi zawodnicy (Pedersen, Andersen...) przejęli pałeczkę. To samo zaczyna dziać się teraz w Szwecji.

Henka Gustafsson już dawno słuch o nim zaginął, Ricki (już legenda żużla) odstawia motor i bierze się za porsche, Peterowi Karlssonowi bliżej końca niż początku kariery, Maxowi cięzko będzie powrócić do formy sprzed kontuzji a poza tym Ci dwaj ostatni zeszli na minimalizm w polskiej lidze wybierając 1 a nie ekstralige :!: Ruud, Klingberg, Ljung czy Zetterstroem to przeciętniacy pokroju Jespera Jensena czy Bjerre w Danii.

Szwedzka nadzieja to Jonsson, Lindgren i Lindbaeck, Messing, Alden i być może Davidssony.

Natomiast po stronie Duńczyków Nicki, Hans, Bjarne, Iversen, Klindt który już trzepie polskich juniorów na ich torach i nie tylko.

A poza tym spójrzcie na finał skandynawski U-19 :roll: W pierwszej piątce 4 Duńczyków Hougaard, Risager, L.Hansen, K.Hansen i 1 Szwed Kling.

Nadchodzi duńska era w Skandynawii :!:

_________________
NIGDY NIE TRAĆ WIARY W TO, BY KRÓLEWSKI OBJĄĆ TRON... !
NICKI PEDERSEN - "Myślę o jednym: wygrać!"

Obrazek
Obrazek


           
Post 2 cze 2006, o 12:18
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 12:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Co ta wóda robi z ludzmi... ;)

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 2 cze 2006, o 12:23
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 11:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9762

Zobacz profil 
Master_speedway napisał(a):
Ale niestety mają takie dni kiedy im mało co wychodzi, np. Nicki Pedersen w ostatnim meczu z Budlexem Polonią Bydgoszcz - zawiódł kibiców robiąc tylko 8 punktów.

Kolejna osoba, ktora to pisze, wiec czas w koncu na analize i wytlumaczenie kilka faktow. Po kolei:

2. Pedersen, Protasiewicz, Rempała, Sawina 4:2 (8:4)

Wygrana Nickiego, najlepszy czas dnia.

7. Rempała, Jonsson, Pedersen, Jędrzejewski 4:2 (23:18)

Jechal drugi za Rempala, szkoda, ze Tomek sie nie ogladnal i nie utworzyli pary. Wtedy Jonsson mialby problemy z wyjsciem na drugie miejsce. W kazdym badz razie Nickiego minal Jonsson - ja pitole przeciez to jeden z najwiekszych fighterow tego globu, przegrac z nim to chyba nie jest ujma!!! Szczegolnie ze AJ pojechal dosyc ostro, zamknal Powera do bandy i ten nie mial szans na riposte.

9. Kościecha, Rempała, Klecha, Pedersen (u) 2:4 (29:24)

Upadek w pierwszym luku, troche przedobrzyl. Chcial powiesc Koscieche, ten nie odpuscil, Nickiego obrocilo i skonczyl bieg juz po kilkunastu metrach. Takie rzeczy sie zdarzaja, to jest I luk, gdzie zawsze jest ciasno i kazdy moze lezec.

13. Holta, Jonsson, Pedersen, Sawina 4:2 (41:36)

Nicki jechal trzeci i od razu staral sie zaatakowac AJ-a po zewnetrznej. Niestety trafil tam na dziury, kope, nie zlapal wlasciwej sciezki i zostal z tylu. W takiej stawce zawodnik kazdy moze wygrac lub przegrac. Raz wygra Nicki, raz ktos inny. Normalna sprawa w speedwa'yu.

14. Pedersen, Protasiewicz, Chrzanowski, Klecha 4:2 (45:38)

Wygrana na koniec.

Generalnie jak dla mnie dobre zawody Pedersena. Widac bylo, ze za wszelka cene chce. Widac te rzeczy o ktorych pisalem wyzej. Ale wlasnie to trzeba widzec, zobaczyc to co ten gosc robi w parku maszyn po przegranych biegach, a nie pisac, ze slaby mecz czy cos. Jestes zwyklym laikiem, dla ktorego liczy sie tylko wynik koncowy i nic wiecej do Ciebie nie dociera.


Cytuj:
K 2, czemu my, Polacy, mamy stawiac na Pepete? Mamy Kolodzieja, mamy Hampela, Kasprzaka. Cos z tego moze sie urodzic. PePe to juz powoli melodia przeszlosci.

Macku nie zrozumiales mnie. Oczywiscie, ze ja ten bym stawial na Koldiego i reszte, ale chodzilo mi oto, ze wladze polskiego zuzla i tak dalej beda stawiac na Pepete itp. I jestem sie w stanie zalozyc o wiele, ze to wlasnie on pojedzie po raz kolejny na DPS, ze to on za rok znowu gdzies dostanie dzika karta na GP itd. A Duny konsekwentnie od kilku lat jada ta sama grupa zawodnikow, ktorzy przygode z reprezentacja zaczynali w mlodym wieku i teraz to procentuje. A u nas ciagle Pepeta, Ulamek, Walasek itd... A to wlasnie mlody Koldi i Marcin Rempala byli rewelacja DPS dwa lata temu u Angoli. Teraz znowu finaly u nich, moze warto wysnuc jakies wnioski i raz na zawsze pozdbyc sie Protasiewiczow itp. a postawic na mlodych tak jak zrobili to Duny?

Damon napisał(a):
Co ta wóda robi z ludzmi... ;)

Nie masz nic ciekawego do napisania to moze lepiej nic nie pisz. Jaka woda? Gdzie widzisz jej wplyw na to co pisze? Wogole skad ona Ci sie wziela? Piles ze mna wode ostatnio czy co? Watpie.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 2 cze 2006, o 12:35
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 cze 2005, o 23:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
9. Kościecha, Rempała, Klecha, Pedersen (u) 2:4 (29:24)

Upadek w pierwszym luku, troche przedobrzyl. Chcial powiesc Koscieche, ten nie odpuscil, Nickiego obrocilo i skonczyl bieg juz po kilkunastu metrach. Takie rzeczy sie zdarzaja, to jest I luk, gdzie zawsze jest ciasno i kazdy moze lezec.


oj laiku. co Ty mozesz wiedziec, mnie Pan - wygladal na fachure - w budynku klubowym zaraz po meczu powiedzial, ze on bierze kasiore i nie moze upadac. co innego junior - ten moze. proste? - proste

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 2 cze 2006, o 12:47
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 07:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Nicki_Pedersen napisał(a):
nie bierz Grisza wszystko tak przejmujaco ;-)

W życiu ! Swoje wiem na ten temat ... :wink:

Nicki_Pedersen napisał(a):

a widzisz David Rudd - ciekawym czy byles za jego zakontraktowaniem w Stali, ja bylem. przez cala zime, ale co ja moge. biedny szarak 8-)

apropo tej szwedzkiej potegi. Rikco konczy. Karlssony tez blisko emerytura :D a Duny wchodza w decydujaca faze 8-)

Ja byłem za Drymlem ,Smolinskim i Kylmakoorpim. i jak pokazują wyniki to byłyby niezłe wzmocnienia.

Fakt Duny wchodza w decydującą fazę tzn Nicki i Hans. Reszta myslę ,że nic nie wskóra znaczącego. Dopiero pokolenie Klindta ,Hoogarda itp.
A Szwedzi. Mają troszkę przestój. Po dziadkach Rickim, Karlssonach jest trochę przepaśc do Adrenaliny. Później Lindgren i Linbaeck.

I najważniejsze jest pytanie . Czy Andreas może zostac mistrzem świata ? Ma przynajmniej ku temu wszelkie predyspozycje.

jesli chodzi o Polskę to mamy Janka Kołodzieja. To jest nadzieja polskiego speedwaya.

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 2 cze 2006, o 13:10
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 11:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9762

Zobacz profil 
GRISZA napisał(a):
I najważniejsze jest pytanie . Czy Andreas może zostac mistrzem świata ? Ma przynajmniej ku temu wszelkie predyspozycje.

Ciekawe pytanie. To, ze ma predyspozycje to nie ulega watpliwosci. Cos jednak jest z nim nie tak. Drugi sezon z rzedu ma bardzo slaby poczatek. Rok temu powodem byly ponoc silniki. A w tym roku? No wlasnie - ciekawa rzecz powiedzial na ten temat sam Jonsson. W wywiadzie dla TZ mowil, ze nie bedzie jezdzil u Angoli caly rok, poniewaz czuje zmeczenie. Dlatego jechal tylko na poczatku sezonu. Martwi mnie to. Zeby byc najlepszym trzeba tyrac jak najwiecej, a AJ jezdzac w samej Polsce i Szwecji przypuszczalnie zbyt duzo nie ociagnie :( W GP ciagle nie pokazuje pelni swoich umiejetnosci. Moze psychika? Moze cos innego?

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 2 cze 2006, o 13:50
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 cze 2005, o 23:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
paralityk w akcji 8-)

Obrazek

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 2 cze 2006, o 13:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 02:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
Ja byłem za Drymlem ,Smolinskim i Kylmakoorpim. i jak pokazują wyniki to byłyby niezłe wzmocnienia.


Ja z kolei za Hampelkiem i Ogórem. Trochę to lepsze byłoby niż zChrzaniony transfer, don't ya think so?

A jeśli chodzi o Skandynawów, to lobbowałem na rzecz pozostania Niklasa. I nie byłoby dylematu, czy ma jechać Śledź, Kuciapa czy Baran.

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 2 cze 2006, o 15:06
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Vincent Vega napisał(a):
Ja z kolei za Hampelkiem i Ogórem. Trochę to lepsze byłoby niż zChrzaniony transfer, don't ya think so?


I troche drozsze ;). Poza tym Ogor cieniowal ostatnio sprzetowo, z takimi motorkami to wiele by nie zdzialal.

Nicki, przyznasz jednak, ze jesli byly mistrz swiata upada wlasciwie nie atakowany (bo tam nie bylo ostrego ataku), to serce krwawi. Trudno przeciez Nickiego porownac do nieopierzonego juniora. Zreszta jakby Miesiac sie w ten sposob polozyl tez nie bylbym specjalnie zadowolony.

PS. Vince, co sie z Toba dzieje? W ogole nie widuje Cie "tu i owdzie" ;)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi