Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Skargi na moderatorów


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 30 lip 2006, o 19:33
 Skargi na moderatorów
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Specjalnie dla oburzonych na mnie zakładam ten temat. Skargi proszę uzasadniać, a nie pisać bezsensowne obelgi.


           
Post 30 lip 2006, o 23:21
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 sty 2006, o 21:13
Posty: 5

Zobacz profil 
Dlaczego na oficjalnej stronie Stali nie ma, albo nie było linku poświęconego Rafałowi :?: :!: :?: MOŻE TYM RAZEM OTRZYMAM ODPOWIEDŹ, WSTYD, a pisaliście że tak mało ludzi przyszło na mecz poświęcony Rafałowi, a sami praktycznie palcem nie ruszyliście żęby mu pomóc. Tylko nie odpisuj że to nie twoja działka czy coś takiego, bo zawsze pomysł mogłeś komuś podsunąć. Jestem PEWNY, że popiera moje zdanie zdecydowana większość forumowiczów. Pozdrawiam.

Mod: Swój post przenieś do tematu 'Informacje na temat strony' W dziale "Poza torem'. Tam możesz swoje niezadowolenie wyrazić nie robiąc bałaganu na forum.


           
Post 30 lip 2006, o 23:30
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Ludzie!!! Czy jak wam tam... - Nie w"kuri"ajcie mnie!!! Napiszcie czasem coś sensownego!!!


           
Post 31 lip 2006, o 10:40
 
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 kwi 2005, o 22:41
Posty: 9

Zobacz profil 
Do Panow moderatorow : Jak dalej bedziecie usowac posty w taki sposob jak to robicie to my kibice przestaniemy tu pisac . Napisalem post , ktory w niczym nie narusza regulaminu i zostal usuniety . Przeciez to forum nie sluzy do leczenia waszych kompleksow.

Pozdrawiam


           
Post 31 lip 2006, o 11:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
@ Stanseba
Jaki post napisałeś i czy był na temat? Czy twój post wniósł coś do dyskusji w danym wątku? Jeśli twój post został usunięty, były do tego powody.
Ale rozumiem twoją frustrację, bo widać, że jesteś tutaj nowy i świata forumowego nie rozumiesz. 8-)

Również pozdrawiam :wink:


           
Post 31 lip 2006, o 11:26
 
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 kwi 2005, o 22:41
Posty: 9

Zobacz profil 
Byl na temat , poniewaz zostal umieszczony tam gdzie sobie moderator zyczyl . To nie jest frustracja , ale jedna z wielu opini na temat tego forum. Jezeli umieszczam post , ktory moderator wczesniej czytal w innym watku , tam gdzie on sobie tego zyczy , a za chwile ten post jest usuwany , to czegos nie rozumiem . Czy pisanie uwag krytycznych na temat strony http://www.stal.rzeszow.pl i forum jest nie na temat ??? Jezeli tak to powedzcie to kibicom , nie bedziemy Wam zasmiecac forum swoimi postami nie na temat ???

Poddaje moja opinie pod zastanowienie i glebokie przemyslenie .

Pozdrawiam


           
Post 31 lip 2006, o 11:27
 
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 kwi 2005, o 22:41
Posty: 9

Zobacz profil 
Przy okazji prosze powiedziec mi gdzie sie podzial moj post http://stal.rzeszow.pl/phpbb/viewtopic. ... 361#145361 , bo nawet w moje skrzynce , ktos go usunal ???


           
Post 31 lip 2006, o 11:43
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Przede wszystkim nie pisz posta pod postem, bo znow zostanie usuniety! Edytuj poprzedniego. I nie wiem, kto usunal Twojego posta, bo "winnego" nie widac. Moze sam przez pomylke nie wyslales albo usunales?


           
Post 31 lip 2006, o 22:38
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Przede wszystkim nie pisz posta pod postem, bo znow zostanie usuniety! Edytuj poprzedniego. I nie wiem, kto usunal Twojego posta, bo "winnego" nie widac. Moze sam przez pomylke nie wyslales albo usunales?


maciek a ty nie swiruj pawiana tylko napisz mi tu szybciutko kiedy pijemy cosik?


a jesli chodzi o to zeby napisac do tematu cos to slyszalem ze keezman ostatnio byl widziany w parku maszyn jak podprowadzal okulary i kask pawlowi miesiacowi i sprzedawal je na dolowej, dlatego nie pilnuje porzadku juz na forum

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 1 sie 2006, o 11:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Buahahahaha. :lol: :lol: Weź Paździoch, bez przesady. :D Nie usuwam twojego posty bo bardzo fajny, a gdybym usunął to znowu będzie, że cenzura na forum. Na głupoty ci sie zebrało. Taka dawka dobrego humoru z rana to jest coś :D

MaK, ten gość odezwał się do mnie, krótko i delikatnie mówiąc "nawrzucał mi" i zablokował. Nijak nie dał sobie wytłumaczyć, że zamiast nowych tematów powinien poszukać istniejącego. Tak więc chyba nie ma się co przejmować, forum bez jednego z czterech tysięcy zarejestrowanych użytkowników chyba jednak przetrwa :)


           
Post 1 sie 2006, o 14:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Andriej Karpow napisał(a):
Buahahahaha. :lol: :lol: Weź Paździoch, bez przesady. :D Nie usuwam twojego posty bo bardzo fajny, a gdybym usunął to znowu będzie, że cenzura na forum. Na głupoty ci sie zebrało. Taka dawka dobrego humoru z rana to jest coś :D


to nie humor tylko prawda, to info pewne na 100%
a ty kim jestes? pierwszy raz widze tego nicka a juz ponad 1000 postow
podobno MaK ma paszport polsatu do sprzedania

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 1 sie 2006, o 15:25
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
marian pazdzioch napisał(a):
podobno MaK ma paszport polsatu do sprzedania


Mam, ale nie do sprzedania ;).


           
Post 4 sie 2006, o 23:19
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 16 lip 2006, o 01:44
Posty: 105

Zobacz profil 
zmienil sie regulamin! nie wolno pisac postow w temacie nie na temat!! prosty przyklad: temat o XV kolejce ..... pan Obiektywny zaczal rozmowe nie na temat , po jakims czasie mod zwraca mu uwage a pod tym kolejne kilka postow ktore mozna o d... rozbic! wchodze na forum aby poczytac cos o czyms na temat a nie jak dzieci nabijaja posty! jezeli jest taki punkt w regulaminie to go przestrzegajcie i wywalajcie posty nie na temat!! zrobcie moze kolejny temat "nie na temat" i tam kazdy niech pisze cos co nie jest na temat


           
Post 5 sie 2006, o 00:09
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
o boze. tak zle i tak nie dobrze. jesli usuwamy to slyszymy ze jestesmy hardcorowi itp.
uzgodnijcie miedzy soba jedna wersje i ja przedstawcie :) bo powstalo z tego maslo maslane

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 5 sie 2006, o 01:21
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Ja mam, może nie skargę, a uwagę do moderatorów. Za bardzo bierzecie wszystko na tym forum na poważnie. Każde, najmniejsze odbiegnięcie od tematu kończy się modyfikacją lub usunięciem posta. Tęsknię za tym co było wcześniej na forum. Panowała większa swoboda. Odczuwalny był większy luz niż obecnie. A teraz? Z pewnością tego brakuje. Wraz z modyfikacją Grupy trzymającej władzę da się to odczuć. Proszę Państwa moderatorzy, nie traktujcie tego jakby to rzutowało czy macie przykładowo dostać Oscara czy nie. Moderowania nie traktujcie jako jednego z priorytetów życiowych. To wypadałoby traktować jako raczej rozrywkę. Bo ja pisząc posty na forum właśnie tak to traktuję. Oczywiście nie chodzi mi o to żeby forum wyglądało tak jak przykładowo Unii Tarnów (czyli syf, kiła i mogiła, jak cały tarnów). Ale chodzi o to żeby każdy miał prawo do swobodnej wypowiedzi, jak to było wcześniej. Fakt, niby regulamin rzecz święta. Ale należy odpowiedzieć sobie na pytanie czy w każdym przypadku, w którym Wy moderatorzy podejmujecie jakieś działania, regulamin jest łamany. Obecnym moderatorom życzę sumiennego interpretowania regulaminu, tak aby nikt z użytkowników nie miał zastrzeżeń do Waszej pracy :wariat: .

_________________
Obrazek


           
Post 5 sie 2006, o 19:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Damian, nie wiem jak inni, ale powiem Ci, jak to jest w moim przypadku. Dopiero niedawno zostałem wkręcony do GTW i wiem, że na dość odpowiedzialnym stanowisku na tak poczytnym forum jak nasze, trzeba nabrać doświadczenia, żeby skutecznie działać i żeby użytkownicy nie irytowali się. :wink:
Jak pisze w regulaminie, odstępstwa od głównego wątku są dopuszczalne, ale nie całkowita zmiana tematu rozmowy, o czym wspominał Jack. Ostatnio kilka razy musiałem upewniać się, że jestem w dziale o meczu z Apatorem, bo co rusz były poruszane zupełnie inne tematy. :roll:
Z drugiej strony użytkownicy czasem prowokują moderatorów, co już mnie zdążyło spotkać. Kiedy byłem zwykłym użytkownikiem przez ponad 3 lata, zdarzało mi się czasem wypisywać różne 'teorie spiskowe', które przechodziły bez większego echa. A gdy już jako moderator napisałem podejrzenie, że mecz w Czewie kupiliśmy, to wszyscy oburzyli się na mnie, że jaki ze mnie moderator, co na własny klub narzeka. Ba, straszyli mnie nawet skargą do adminów, odebraniem praw moderatora i banem! :lol: Zrobił się z tego niezły bajzel na forum, trzeba było wykosić parę postów i uspokoiło się. Siebie na tym forum postrzegam przede wszystkim jako użytkownika, który ma prawo wyrazić własną opinię, a dopiero później moderatora i "Strażnika Taksasu" :wink:
Damian, ja cie krytykować nie zamierzam, bo to nie jest krytyka typu, "a ty jesteś głupi, głuchy, ślepy i na dodatek łysy" :D tylko krytyka konstruktywna, która ma sens! :wink:


           
Post 6 sie 2006, o 00:41
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 16 lip 2006, o 01:44
Posty: 105

Zobacz profil 
Damian! napisał(a):
...Za bardzo bierzecie wszystko na tym forum na poważnie. Każde, najmniejsze odbiegnięcie od tematu kończy się modyfikacją lub usunięciem posta...


Damian! powiem ci szczerze że wchodzac na forum interesują mnie posty zwiazane z okreslonymi tematami! jednak wchodzac na interesujacy mnie temat czytam o jakis bzdurach ktore nie maja nic wspolnego z tematem! nie mam czasu zeby spedzac pol godziny na czytaniu jak jakis obiektywny wie wszystko i sie chwali nie wiadomo czym! a wszyscy na niego najeżdzają! jak ktos chce sie klocic to moze zalozymy temat pod tytulem " kłótnie albo rozmowy nie na temat! " po drugie w regulaminie wyraznie jest napisane ze posty nie na temat beda usuwane! a wiec tak powinno byc!
takie jest moje skromne zdanie :D


           
Post 6 sie 2006, o 11:46
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
@ Andriej Karpow vel. Lirasz
Powiem tak, moderator też człowiek i może podejrzewać i mieć własne zdanie, nam użytkownikom nic do tego. A przed meczem z Włókniarzem faktycznie istniały przesłanki że mecz może się rozegrać w niesportowej atmosferze. Więc teraz apel do zwykłych userów, moderator również ma prawo wyrazić swoje obiektywne (nie mylić z jednym z forumowiczów :wink: ) i zdania typu "po kim jak po kim ale po moderatorze się tego nie spodziewałem" są trochę żenujące.
@ Jack Sparow
Masz zupełną rację, mnie też interesuje rozmowa na temat. Ale małe odbiegnięcie nie jest niczym strasznym. Najlepsze dyskusje tworzą się podczas offtopu :) . Ale lekka "zmiana kursu" musi być oczywiście ze sobą powiązana. Jeśli przykładowo rozmawiamy o jakimś meczu, to można chwilkę również podywagować przykładowo o obcokrajowcach, jaki się nadaje jaki nie. Nie chodzi mi o luz na zasadzie że dyskusja toczy się o meczu to nagle schodzimy na rozmowę np. o tym kto rzucił na meczu więcej konfetti, albo kto wisiał na ogrodzeniu jak przez nie przechodził :lol: .

_________________
Obrazek


           
Post 6 sie 2006, o 11:55
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Tak właśnie będzie - można w kontekście meczu podyskutować o obcokrajowcach, innych rzeczach luźno powiązanych z meczem, ale jakieś wzajemne bluzgi, posty totalnie głupawe będą kasowane.

UWAGA ! Powstał temat o kłótniach - jest w dziale 'Poza Torem' i tam będą kierowane wszystkie waśnie, tak aby nie zaśmiecać tym innych wątków.

_________________
Obrazek


           
Post 30 gru 2018, o 12:01
 Re: Skargi na moderatorów
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Kto tu teraz rzadzi? Jest luz czy dyscyplina? Dawno mnie nie bylo







Ps
Wrocilem by siac poploch

_________________
WOLNOSC!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi