Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Odpowiedz w temacie

Dyskusje o regulaminie


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 1 sie 2006, o 17:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
E tam, Damon, nikt nigdy tu nic nie usunal i nie usunie (przynajmniej mam taka nadzieje :D) za to, ze nie spodobalo sie to wladzy - zreszta popatrz na swoj avatar. Z pewnoscia glowny sponsor klubu nie jest z niego zadowolony, a jednak wciaz nikt Ci go nie usunal, nie dostales bana, itd. Forum nie straci na wartosci przez usuniecie profilu kogos, kto ublizyl kobiecie innego uzytkownika (bo, sorry, ale trzeba miec umiar - mozna obrazac kogos, ale nie w taki sposob). Nie ma tu cenzury, nie ma komuny, nie ma moznowladztwa. Po prostu kazdy z nas chce, by to forum przez najblizsze lata takze mialo najwyzszy poziom w Polsce (bo taki ma). BYsmy nie musieli sie za siebie wstydzic i nie musieli sie klocic na forum. Ktos ma problem - ok, prywatnie mozna kazda sprawe zalatwic. NIe trzeba publicznie prac brudow.


Jaśku Maku ireneuszu i Liraszu. Jak słusznie zauważył Vincent Vega tu nie chodzi o cenzurę, bo ona w pewnym zakresie musi być.
Na wyzwiska i hamstwo nie powinno być miejsca nigdzie.
Mnie i zapewne innych użytkowników niepokoi coś innego. Otóż grupka osób uzurpuje sobie prawo do decydowania o tym jaki temat, opinia, zdanie ma prwo bytu na tym forum a jaki nie. Mają bardzo zbliżony pogląd na temat rzeszowkiego żużla i jeśli ktoś za bardzo wyłamie się z lini, którą oni prezentują, to od razu doszywa mu się jakąś łatkę i w najlepszym razie nie dyskutuje się z nim.
A najgorsze jest, że jeśli ktoś popełni błąd, lub wykaże się niewiedzą żużlową, to jest przez moderatorów wyszydzany.

Podsumowując, strach "zwykłych" użytkowników przed pisaniem czegokolwiek, aby nei narazić się adminom i moderatorom, stanie się "najlepszą" cenzurą
Podobnei działa PiS. Niby nie ma cenzury, a jednak panują obawy przed jakimś działaniem, bo przez nie można się narazić władzy.
To by było na tyle. pozdr.


           
Post 1 sie 2006, o 17:45
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Wszystko z Kamilem zostalo wyjasnione, sprawa jest zamknieta i nie ma po co do niej wracac. Temat uwazam definitywnie za zakonczony.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


Ostatnio edytowano 1 sie 2006, o 21:10 przez K 2, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 1 sie 2006, o 18:04
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Nowy_ napisał(a):
A najgorsze jest, że jeśli ktoś popełni błąd, lub wykaże się niewiedzą żużlową, to jest przez moderatorów wyszydzany.


Nowy, pokaz mi posta, w ktorym kogos "wyszydzilem", jak to okreslasz, dlatego, ze wykazal sie niewiedza zuzlowa? Na przyklad wczoraj, owszem, wyrazilem odmienne zdanie w rozmowe z Damianem10, ale nie dlatego, ze ma mniejsza wiedze niz ja (bo skad ja moge to niby wiedziec? moze miec duzo wieksza!) tylko dlatego, ze zupelnie sie nie zgadzam z jego teoriami. Zauwaz, ze na przyklad "moj ziom" :D Vincent Vega tez ma inne zdanie niz ja i tez go nie wyszydzam. Nie generalizuj zatem. Zreszta inni moderatorzy tez nikogo - o ile pamietam - nie wyszydzali, chyba ze ktos zalozyl temat "zrobmy beton". To nie chodzi o to, zeby kogos banowac za to, ze ma inne zdanie czy pisze glupoty. Bo kto z nas moze uzurpowac sobie prawo do prawdy? NIKT! I nikt tego nie chce robic. Przeciez nikt nigdy nie dostal tu bana za inne zdanie (nawet tarnowianie, lublinianie, itp.). Zaprzeczycie?


           
Post 2 sie 2006, o 10:12
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Nowy_ napisał(a):
Mnie i zapewne innych użytkowników niepokoi coś innego. Otóż grupka osób uzurpuje sobie prawo do decydowania o tym jaki temat, opinia, zdanie ma prwo bytu na tym forum a jaki nie. Mają bardzo zbliżony pogląd na temat rzeszowkiego żużla i jeśli ktoś za bardzo wyłamie się z lini, którą oni prezentują, to od razu doszywa mu się jakąś łatkę i w najlepszym razie nie dyskutuje się z nim.


Zdecydowanie zapewniam cię, że KAŻDA opinia, zdanie czy temat ma prawo bytu na forum, O ILE prezentowana jest w sposób ogólnie przyjęty za kulturalny (bez wyzwisk, przekleństw itp). Krytykować też trzeba umieć. Ostatnio Damian "pojechał" po Chrzanowskim za jego ostatni mecz i co ? Nikt mu nic nie powiedział, posty zostały. Bo mimo ostrej krytyki z jego strony (miał do tego pełne prawo), obeszło się bez wyzwisk i przekleństw.
Co do zbliżonego poglądu na temat rzeszowskiego żużla, to akurat mi nie udziela sie fascynacja zawodnikami z Danii, choć Nickiego cenię bo jeździ rewelacyjnie i z "jajami". A fakt, ze optuję za sprowadzeniem Gjedde podyktowany jest tym, że jest to jeden z lepszych zawodników nie startujących w GP - czyli nie blokujących miejsca w składzie. Poza tym moje żużlowe sympatie skierowane są w stronę Apatora Toruń (poza Stalą mój ulubiony team), a w szczególności Adriana Miedzińskiego.
A jeżeli ktoś jest zafascynowany np. Szwedami, to niech założy sobie temat "Swedish Power" czy coś innego i wspólnie z innymi dyskutuje na temat Szwedów. Zapewniam, że nikt nic do tego miał nie będzie.

_________________
Obrazek


           
Post 2 sie 2006, o 10:39
 
Zabetonowany

Dołączył: 29 cze 2006, o 11:05
Skąd: od Kuciapy z kompa
Posty: 65

Zobacz profil 
Witam

Z przykrością muszę stwierdzić, że nie mogę odnaleźć mojego posta, który został napisany wczoraj, tj. wtorek. Zapewne został usunięty, tylko nie wiem dlaczego. Z tego też powodu chciałbym zwrócić uwagę osobom zajmującym się tym forum - czy nie warto wprowadzić takiej opcji dla moderatorów, że przy kasowaniu czyjegoś wpisu wypełniają odpowiednie uzasadnieniem swojej decyzji, które następnie wędruje na PW tegoż osobnika?

Takie rozwiązanie jest chyba najlepsze, bo w moim przypadku ja nie napisałm nic co mogłoby złamać regulamin, a i tak mojego posta nie ma. Naprawdę nie jest to miłe, jak się wchodzi na forum i czeka na odpowiedź do własnej wypowiedzi, a po chwili nie można odnaleźć tego co się dodało. Bo jeśli została ona usunięta przyczyną jaką podał K2 to również dobrze każdy zamykany temat na forum powinien odrazu lądować w koszu, tudzież zostać z miejsca usunięty, aby nie robić bałaganu.

Mam nadzieję, że coś w tej kwestii się da zrobić, bo - jeszcze raz napiszę - kasowanie newsów czy dawanie bana bez wcześniejszego wytłumacznia delikwentowi czegokolwiek mija się z celem.

Pozdrawiam


           
Post 2 sie 2006, o 11:08
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Twoje posty, jak i moje oraz Kamila zostaly usuniete, a uzasadnienie jest troszke wyzej. Po prostu cala dyskusja dotyczyla starych dziejow, ktore zostaly wyjasnione miedzy mna i Kamilem i sprawa zostala ostatecznie zakonczona. I bardzo prosze juz do niej nie wracac.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 26 sie 2006, o 16:55
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
http://www.stal.rzeszow.pl/phpbb/viewtopic.php?t=3272 sorry ale to juz nie jest smieszne, a dla mnie zalosne... Odrazu dac komus taka range, bo chcial zareklamowac swoj serwis... :roll:

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 26 sie 2006, o 23:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
:shock: :shock: :shock: Jakie jeszcze rangi macie ukryte? Niezłe jaja. Ktoś, kto nadał temu gościowi tą rangę (pomijam, że sama w sobie jest ułomna), musi naprawde mieć nierówno. Rysujcie sobie w zeszycikach takie ślaczki, jeśli Wam się podobają. Ponoć to OFICJALNE forum, więc nie róbcie takich akcji! Słów brakuje. :shock:

I jeszcze jedno. A może on nie ma neostrady? Znacie pule IP przydzielonych do neostrady? Czy to był taki strzał? :roll:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi