Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Odpowiedz w temacie

Cenzura na forum


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 1 lip 2006, o 10:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
dupman napisał(a):
Pierwsza zmiana na forum ktora bym proponowal to wprowadzenie ograniczenia zakladania nowych tematow. Np masz 500postow mozesz zakladac tematy. Gosc ledwo co sie rejstruje nie szuka czy jest podobny temat i od razu zaklada nowy.


Ryzykowne rozwiązanie. Może skończyć się niemiłosiernym nabijaniem postów. Byle dobić do 500 :> Ja na forum zarejestrowany jestem od 2002 roku, a dobijam dopiero do 900. Jak już stawiać próg to na pewno mniejszy. Tylko problem jest jeszcze inny. To, że ktoś uzbiera tą określoną ilość postów nie gwarantuje, że założony przez niego temat może mieć już sens. Człowiek z 1000 postów też może na forum szukać dziewczyny, czy też zaproponować beton na najbliższy mecz ;)

_________________
Obrazek


           
Post 1 lip 2006, o 10:55
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
cvieQ napisał(a):
dupman napisał(a):
Pierwsza zmiana na forum ktora bym proponowal to wprowadzenie ograniczenia zakladania nowych tematow. Np masz 500postow mozesz zakladac tematy. Gosc ledwo co sie rejstruje nie szuka czy jest podobny temat i od razu zaklada nowy.


Ryzykowne rozwiązanie. Może skończyć się niemiłosiernym nabijaniem postów. Byle dobić do 500 :> Ja na forum zarejestrowany jestem od 2002 roku, a dobijam dopiero do 900. Jak już stawiać próg to na pewno mniejszy. Tylko problem jest jeszcze inny. To, że ktoś uzbiera tą określoną ilość postów nie gwarantuje, że założony przez niego temat może mieć już sens. Człowiek z 1000 postów też może na forum szukać dziewczyny, czy też zaproponować beton na najbliższy mecz ;)


hehehe :) a znasz jakies lepsze "sito" ?:) Ja tam bardziej ufam ze taki jogomosc co ma juz 500 postow nabral juz troche forumowej oglady ... :)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 1 lip 2006, o 11:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Gorzej jeśli jegomość nawali 500 postów treści podobnej do pierwszych 50 (Wielki BOS, wiktor14), stwierdzi, że to co robi jest dobre i zacznie zakładać podobne tematy :P

Moim zdaniem ucieczki od tego nie ma żadnej. Jedni zmądrzeją przyjdą następni "wielcy". To już taka swego rodzaju tradycja. Czasami jest to nadzwyczaj ciekawe, bo kto wie co takiemu nowemu do głowy przyjdzie. Po stałych forumowych pismakach już mniej więcej wiemy czego można się spodziewać, żeby nam nudą nie zaczeło wiać :)

_________________
Obrazek


           
Post 1 lip 2006, o 11:11
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Cytuj:
Gorzej jeśli jegomość nawali 500 postów treści podobnej do pierwszych 50 (Wielki BOS, wiktor14), stwierdzi, że to co robi jest dobre i zacznie zakładać podobne tematy Język


zanim nabije te 500 postow w stylu w jakim opisales dostanie od gornie "nabijacz postow" i nie bedzie mogl nawet po 500 zakladac nowych tematow.

Z twojego toku rozumowiania wynika jedno lepiej nie robic nic bo i tak tego nie wyeliminujemy w 100% ale jesli ten zabieg ma poprawic choc o 50% to mysle ze jest warty wdrozenia. A pozniej bedziemy sie zastanawiac co zrobic aby to bardziej uszczelnic.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 1 lip 2006, o 13:36
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
dupman napisał(a):
Pierwsza zmiana na forum ktora bym proponowal to wprowadzenie ograniczenia zakladania nowych tematow. Np masz 500postow mozesz zakladac tematy. Gosc ledwo co sie rejstruje nie szuka czy jest podobny temat i od razu zaklada nowy.


Jako user tego forum zupełnie zgadzam się z opcją ograniczenia zakładania nowych tematów, aczkolwiek regulowanie tego ilością postów jest pomysłem średnim. Po pierwsze ze względu na to, iż szybko pojawi się tendencja do nabijania postów, po drugie nadal nie mamy gwarancji, że założony temat będzie ciekawy i wnoszący na forum nową ciekawą dyskusję. Moim skromnym, zdaniem rozwiązania są dwa: pierwsze - uniemożliwić zakładanie nowych tematów użytkownikom innym niż admin lub moderator (technicznie wykonalne, lecz pojawią się głosy, że cenzura, białoruś itp.) lub drugie, mniej restrykcyjne, polegające na możliwości zakładania tematów w dziale poza torem oraz w dziale wokół żużla. Użytkownik chcący założyć temat w innym dziale przesyłałby jego propozycje na PW do admina (lub moderatora) do zaopiniowania.
Oba rozwiązania znacznie podnoszą rangę admina czy moderatora, dlatego osoby z tymi funkcjami powinny być postrzegane przez zdecydowaną większość forumowiczów jako obiektywne i rzetelne.
P.s. A druga strona medalu jest taka, że kto nam wtedy założy tematy, po których ledwo można się pozbierać z dywanu ze śmiechu :?: :D

_________________
Obrazek


           
Post 1 lip 2006, o 14:50
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Wiadomo ze dla moda czy tez admina problem zakladania nowych niepotrzebnych tematow przez dopiero co zarejstrowane osoby napewno jest uciazliwy, jednak tak jak pisal Ireneusz czasami jak czlowiek wejdzie na forum i widzi ze ktos szuka dziewczyny lub chce betonu na najblizszy mecz to od razu ma lepszy humor :kielb_pala:
Odnoszac sie rowniez do posta Ireneusza
Cytuj:
Moim skromnym, zdaniem rozwiązania są dwa: pierwsze - uniemożliwić zakładanie nowych tematów użytkownikom innym niż admin lub moderator (technicznie wykonalne, lecz pojawią się głosy, że cenzura, białoruś itp.) lub drugie, mniej restrykcyjne, polegające na możliwości zakładania tematów w dziale poza torem oraz w dziale wokół żużla.

I tutaj sie zgodze, mod czy tez admin dobrze wie jakie tematy powinny byc zalozone w dziale Stal Rzeszów(dyskusje na temat poszczegolnej kolejki ligowej, indywidualne starty Stalowcow, ewentualnie temat o treningach i tematy indywidualne)-kiedys miala miejsce taka sytuacja ze po wygranym mecze bodajze na wyjezdzie nagle ludzie zaczeli zakladac tematy o najblizszym spotkaniu i zrobilo ich sie okolo trzech- i w kazdym toczyla sie zazarta dyskusja :wink:, blokujac dzial wylacznie dla adminow i moda uniknelibysmy takich sytuacji, jednak nie badzmy tacy rygorystyczni jezeli ktos bedzie mial jakis ciekawy temat do zalozenia w dziale wokól zuzla niech ma taka mozliwosc to samo sie tyczy poza torem. :D


           
Post 1 lip 2006, o 16:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
dupman napisał(a):
Pierwsza zmiana na forum ktora bym proponowal to wprowadzenie ograniczenia zakladania nowych tematow. Np masz 500postow mozesz zakladac tematy. Gosc ledwo co sie rejstruje nie szuka czy jest podobny temat i od razu zaklada nowy.


wtedy to by bylo nabijanie postow, haha

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 4 sie 2006, o 22:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
To chyba najodpowiedniejszy temat.

Proponuje wprowadzic system ostrzezen. Taki najzwyklejszy. Mam go gdzies na dysku, jezeli admini sa nim zainteresowani to poszperam za nim, sam go mam na forum, ktorym adminuje i jestem z niego zadowolony, nie moge narzekac :)


           
Post 4 sie 2006, o 22:58
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
iti napisał(a):
To chyba najodpowiedniejszy temat.

Proponuje wprowadzic system ostrzezen. Taki najzwyklejszy. Mam go gdzies na dysku, jezeli admini sa nim zainteresowani to poszperam za nim, sam go mam na forum, ktorym adminuje i jestem z niego zadowolony, nie moge narzekac :)


a ile odwiedzin dziennie ma to twoje forum?:) jaka duza ma baze ?:) jak myslisz dlaczego phpbb by przemo u nas zniknelo?:)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 5 sie 2006, o 16:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
dupman napisał(a):
iti napisał(a):
To chyba najodpowiedniejszy temat.

Proponuje wprowadzic system ostrzezen. Taki najzwyklejszy. Mam go gdzies na dysku, jezeli admini sa nim zainteresowani to poszperam za nim, sam go mam na forum, ktorym adminuje i jestem z niego zadowolony, nie moge narzekac :)


a ile odwiedzin dziennie ma to twoje forum?:) jaka duza ma baze ?:) jak myslisz dlaczego phpbb by przemo u nas zniknelo?:)


W miare duzo, baze ma ponad 100 mb (teraz bedzie chyba juz 150). Ten skrypt jest do zwyklego phpbb i kilka linijek skryptu mysle nie obciazy dzialania forum w widoczny sposob.

PS. Mail :twisted: :wink:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi