Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Opinie i uwagi dotyczące adminów i moderatorów


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 1 gru 2006, o 15:13
 Opinie i uwagi dotyczące adminów i moderatorów
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Kończy się rok 2006, a więc czas na podsumowania. W tym temacie wszyscy będą mogli wyrazić swoją opinie na temat pracy adminów i moderatorów naszego forum. Będą także mogli zgłaszać swoje wszelkie uwagi na ten temat. Bardzo proszę także o opinie dotyczące prowadzenia strony.

W roku 2006 mieliśmy całą masę zmian. Zarówno w grupie adminów, jak i przede wszystkich moderatorów. Możliwe, że wkrótce zajdą kolejne roszady. Razem z kolegami z którymi tworzymy te grupy bardzo proszę o wszelkie opinie i uwagi.

Oczywiście w przypadku wyjątkowej antypatii bardzo proszę zachować kulturę i przestrzegać regulamin. Prosimy tylko o konstruktywne uwagi i opinie.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 4 gru 2006, o 10:41
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Konczy sie rok wiec moze by warto rozpoczac kolejna edycje forumowych oskarow? :D

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 4 gru 2006, o 13:02
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Tak, juz o tym myslalem. Wkrotce pojawi sie odpowiedni temat do glosowania :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 1 sty 2007, o 23:48
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2005, o 00:30
Posty: 181

Zobacz profil 
Ogolnie z praca modow nie jest zle. Bardzo nie podoba mi sie tylko robienie dopiskow do cudzych postow. Nie spotkalem sie z czyms takim na zadym innym forum i wydaje mi sie ze to troche nie ladnie tak wcinac sie w czyjas wypowiedz, skoro zawsze mozna odpowiedziec pod spodem. Nie podoba mi sie rowniez pisanie calych postow innym kolorem niz standard. Moze sie troche czepiam, ale mysle ze napis w sigu moderator/administrator powinien wystarczec i nie potrzeba sie dodatkowo wyrozniac. Zastanawiam sie czy to tylko moje zdanie, czy inni mysla podobnie.

_________________
Obrazek


           
Post 1 sty 2007, o 23:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Fakt, wcinanie się do postów jest troszkę irytujące. Jeśli chodzi o kolor czcionki to mi to osobiście nie przeszkadza, jakoś jest mi to obojętne, ale to tylko moje zdanie.

_________________
Obrazek


           
Post 2 sty 2007, o 00:40
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
REX napisał(a):
skoro zawsze mozna odpowiedziec pod spodem.

Obawiam sie, ze wtedy pojawilo by sie sporo glosow, ze nabijamy posty. Szczegolnie, ze te uwagi sa najczesciej krotkie.

REX napisał(a):
Nie podoba mi sie rowniez pisanie calych postow innym kolorem niz standard.

Posty w kolorze niebieskim zaczalem pisac zanim zostalem modem, a pozniej adminem. Nie robie tego, aby sie wyrozniac - po prostu tak mi sie podoba. Na innych forach tez tak pisze.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 2 sty 2007, o 01:02
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2005, o 00:30
Posty: 181

Zobacz profil 
Tak myslalem, ze wcinanie bedziesz chcial wytlumaczyc nabijaniem postow, ale przeciez po pierwsze licznik nie jest najwazniejszy i najlepiej by bylo jakby zostal calkowicie zlikwidowany, a po drugie jestest na tym forum od tak dawna i do tego jestes modem ze liczba postow nie powinna nikogo dziwic, zwlaszcza ze i tak jest pokazna.

edit:
Zwlaszcza ze dopiski o ile juz sa powinny byc rzeczowe i napisane tak zeby nie bylo watpliwosci ze moglyby byc posadzone o nabijanie postow gdyby byly pisane "normalnie".

Co do kolorow to mysle ze jakbym ja lub inny user zaczal uzywac np koloru czerwonego czy zoltego bo "tak mu sie podoba" nie bylo by to specjalnie grzeczne z jego strony i mysle ze niespodobaloby sie takie zachowanie innym uzytkownikom forum. Jesli jednak przeszkadza to tylko mi to ok pisz nawet na rozowo ;)

_________________
Obrazek


           
Post 2 sty 2007, o 01:12
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
co do uwag

Kazdy wg mnie mod lub admin powinien gdy usuwa część posta, napisać że to on zeby ta osoba mogła wiedziec kto to i w razie jakiegoś "ale" podysktuowac czy to zrobił(a) słusznie czy nie.

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 2 sty 2007, o 10:05
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Co do nabijania postow, to nie chodzilo mi nawet o licznik, tylko o to, ze te posty sa najczesciej krotka uwaga i pisanie ich czesto (a zapewniam, ze czesto regulamin jest lamany i trzeba to robic) byloby odebrane przez niektorych jako nabijanie. Ale w koncu taka rola adminow i modow, zeby upominac, wiec ja sie sklaniam do propozycji REX'a :) Dzieki temu, nie byloby takich sytuacji o jakich pisal Fransik.

Cytuj:
Co do kolorow to mysle ze jakbym ja lub inny user zaczal uzywac np koloru czerwonego czy zoltego bo "tak mu sie podoba" nie bylo by to specjalnie grzeczne z jego strony i mysle ze niespodobaloby sie takie zachowanie innym uzytkownikom forum

Sa na tym forum osoby, ktore pisza na kolorowo kazde swoje posty, albo cale je pogrubiaja i nie spotkaly sie chyba z zadna uwaga :) Regulamin mowi jasno, ze zabrania sie pisania postow z Caps Lockiem. Pisania na kolorowo nie zabrania. Wez takze pod uwage to, ze akurat moj niebieski "zlewa" sie dosyc dobrze z kolorem forum. Gdyby ktos zaczal pisac na czerwono to sadze, ze inni uzytkownicy nie czytali by tych postow, ze wzgledu na jaskrawosc ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 7 sty 2007, o 11:55
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 sty 2007, o 11:27
Skąd: Z domu
Posty: 1

Zobacz profil 
Ja mam uwagę co do K2

sam jako admin powinieneś dawać przykład innym na forum,a tymczasem :


K 2 napisał(a):
Troche odstepujac od tematu, chcialbym Ci GRISZA serdecznie pogratulowac :) Oby z Twojego synka dobry Stalowiec wyrosl ;)



K 2 napisał(a):
Z tą Wasza "dzika" klawiatura? :D

_________________
....


           
Post 7 sty 2007, o 13:20
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Hyhy, nie ma to jak kolejne zalozenie lewego konta i zarejestrowanie sie na forum tylko po to, aby napisac uwage do mnie. Brak ci odwagi ze sie rejestrujesz pod nowym nickiem? Ale odpowiem ci, bo potem nastepny nawiedzony bedzie sie mnie czepial :D

1. Jak dorosniesz i zmadrzejesz to moze zrozumiesz co to znaczy narodziny syna. Grisza to stary bywalec forum i pogratulowanie mu narodzin potomka, to chyba nie jest wielke wykroczenie. Ale co ty mozesz o tym wiedziec, skoro masz 13 lat.

2. Chcialem sie dowiedziec od MiK'a, czy w tym zestawie, ktory chce sprzedac jest jego slynna w niektorych kregach klawiatura. Skoro dal ogloszenie sprzedazy, to kazdy zainteresowany ma prawo zapytac o sprzedawany przedmiot, co nie?

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 20 sty 2007, o 14:19
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Mam uwagę - a raczej pytanie do administratorów. Czy zrobicie coś z tymi wylogowującymi się co chwilę profilami? :P <i to śmierdzi zapychającymi się tabelami w bazie mysql. I poprawcie kiedyś na czasie zegar na forum. W sumie nie jest on kłopotliwy, ale czasem zastanawiam się o której godzinie niektóre posty były pisane :D

_________________
Obrazek


           
Post 20 sty 2007, o 19:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
A ja mam pytanie kiedy mi odblokujecie możliwość wstawiania avatarów?

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 22 sty 2007, o 16:35
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Udają, że nie widzą. :D

Ponadto często pojawiający się błąd:
Cytuj:
phpBB : Critical Error
Error creating new session
DEBUG MODE
SQL Error : 1114 The table 'phpbb_sessions' is full

To na pewno zapychanie się tabel w bazie.

Tu są centra PHP+MySQL. Powinno coś być o tym problemie:
http://www.php.net
http://dev.mysql.com/doc
Postaram się poszperać na tych stronkach i znaleźć jakieś rozwiązanie jak będę miał na to więcej czasu.

_________________
Obrazek


           
Post 22 sty 2007, o 17:21
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
To nie jest tak że nikt nie widzi, lecz nie wszyscy mogą wpływać na taki stan rzeczy. Mechanizm, na którym działa forum (phpbb) jest zbudowany tak, a nie inaczej i tabela z przechowywanymi identyfikatorami sesji przepełnia się, gdy dany użytkownik wychodzi z forum po prostu zamykając okno przeglądarki a nie klika "Wyloguj". Przy liczbie osób odwiedzających forum ta sytuacja narasta i w efekcie jest Error.

Jak "ręcznie" można to rozwiązać (choć to rozwiązanie z racji problemu i tak będzie tymczasowe)? Wziąć jakieś narzędzie do zdalnej administracji bazy (np. to ze strony http://www.phpmyadmin.net, choć jeśli jest dostęp do shella serwera to można i z terminala konsoli korzystać), utworzyć na wszelki wypadek kopię bazy (polecenie mysqldump), następnie (jeżeli korzystamy z phpadmin) wybrać nazwę bazy, przejść do zakładki forum_sessions przewinąć ekran na dół i zaznaczyć checkbox przy etykiecie "empty" (nie pomylić z "drop", bo baza poleci w kosmos :P).

P.s. Albo ewentualnie można się zainteresować znacznie lepszym niż phpbb rozwiązaniem jakim jest Invision Power Board (strona: http://www.invisionboard.com/) i go zakupić (niestety, to jego wada :( - koszt 149$). Ale to jest deczyja wzmagąjca szerszej debaty i zaangażowania większej liczby osób (chodzi oczywiście o $$).

_________________
Obrazek


           
Post 5 lut 2007, o 11:30
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Byly juz na tym forum slowa krytyki pod adresem Koniary, wiec pozwole sobie i ja ja skrytykowac.

http://www.stalrzeszow.com/viewtopic.php?t=3216&start=3560

Kobieta we wpisie czlowieka z Tarnowa wrzuca notke upominajaca goscia z Tarnowa. Tymczasem nie zwrocila zupelnie uwagi, ze nalezalo sie to komu innemu - komus z Rzeszowa jakies 2 - 3 wpisy wyzej, ktory jako pierwszy poruszyl temat Tarnowa. Ja rozumiem, ze Tarnowa nie trawicie, ale moderatorzy w takich sytuacjach powinni jednak zachowac pewna obiektywnosc i albo upomniec obie osoby, albo ta, co dyskusje nie na temat rozpoczela.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 5 lut 2007, o 11:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Padło akurat na Tarnów trudno, chodzilo o to, że ktoś podjął temat, jeśli myśl rozwinęłaby osoba z Rzeszowa też bym się wtrąciła. Poza tym wskazane przez Ciebie 2 posty wyżej Tarnów podają jako przykład, początek postu odnosi się m.in. do Stali, więc na temat - prawda?


Szukacie igły w stogu siana - pewne dlatego, że jestem kobietą. Pisałeś, że były słowa krytyki, które okazały się zupełnie nieuzasadnione, co zostało wyjaśnione i zostałam za to przeproszona, co prawda poprzez PW, a nie na forum ogólnym, ale po prostu pokazuje to, że wg co niektórych kobieta nie może być moderatorem i każdy jej ruch jest niemal na cenzurowanym. Tyle w temacie.

PS. Czekam na kolejne slowa krytyki.

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 5 lut 2007, o 21:26
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Poza tym wskazane przez Ciebie 2 posty wyżej Tarnów podają jako przykład, początek postu odnosi się m.in. do Stali, więc na temat - prawda?


Temat jest o skladzie Stali, a gosciu, co sie wpisal, porusza temat frekwencji na trybunach w Tarnowie. Nie wiem, czy to jest na temat. Killer odpowiada i sprostowuje informacje. Nie widze w tym nic zlego. Za to powinno sie byc konsekwentnym - albo upomnienie dostaja obaj za dyskusje nie na temat, albo dostaje je ten, co tematu dotknal. Bo co ma frekwencja w Tarnowie do skladu Stali?

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 5 lut 2007, o 21:59
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Tu sie akurat z Jaskiem zgodze. Mnie tez to ruszylo. A przeciez to byla tylko odpowiedz na inny post.


           
Post 4 kwi 2007, o 21:21
 
Zabetonowany

Dołączył: 29 cze 2006, o 11:05
Skąd: od Kuciapy z kompa
Posty: 65

Zobacz profil 
Mam takie pytanie - na jakich zasadach wybierani są na tym forum dyretorzy i czy naprawdę nie ma kompetentnej osoby, która widząc co się dzieje nie zareaguje?


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi