Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Info o forum.


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 7 lut 2007, o 11:18
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Czyli forum wchodzi w kolejny etap swojego czteroletniego istnienia - etap nieoficjalnosci ;] W jaki sposob wpłynie to na poziom dyskusji to czas pokaze.
Jak na razie wyróżniam 3 etapy funkcjonowania tego forum ;]
1-tuz po zalozeniu, pisalo kilkadziesiąt osób (głównie te ze starego forum), bardzo miła atmosfera, wrecz lukrowana
2-etap wojen, z tarnowem, z lublinem, o redaktorów, o sponsorow (Jasiek, Error) wtedy forum biło wszelkie rekordy popularności
3-po awansie, wiecej uzytkownikow, ale duzo nizszy poziom, nagly przyplyw osob ktore zainteresowaly sie zuzlem po awansie.
4-? Chociaz to duzo zalezy od skladu jaki obecnie jest, a ze jest ciekawy to będzie ciekawie ;]


           
Post 7 lut 2007, o 12:39
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Dokładnie, ten czwarty (obecny) etap to duża niewiadoma. Szkoda byłoby, aby to forum, na które zawsze chętnie zaglądam, podupaść miało tylko z powodu utraty statusu oficjalnego. Ale oficjalne czy nieoficjalne, jego poziom kształtują użytkownicy. I czasem żal, że osoby mające bardzo ciekawe zdanie w różnych kwestiach zwiaząnych ze speedway'em albo nie dzielą się nimi tutaj, albo robią to sporadycznie (przykład - Pidi, aby nie być gołosłownym). Na razie jest "martwy okres" - sezon zakończony, kontrakty podpisane, do sparingów jeszcze troszkę zostało, tematów do dyskusji mało. Oby tylko na początku sezonu rzeczywiście popularnością cieszyły się tematy stricte żużlowe, a nie jakieś opowieści pisane przez forumowiczów :|

_________________
Obrazek


           
Post 12 kwi 2007, o 11:42
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Ostatnio byly jakies problemy z zalogowaniem sie, gdyz wpisujac dobre haslo pisalo mi, ze jest ono nieprawidlowe lub nieaktywne wiec postanowilem skorzystac z opcji "zapomnialem hasla" i przyslano mi nowe, ktore na poczatku tez nie dzialalo, ale poznij zaczelo.

Teraz chcac powrocic do starego hasla nie moge tego uczynic, gdyz nie widze kodu potwierdzajacego. :/

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 12 kwi 2007, o 11:56
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
A może coś u Ciebie się działo, bo wiem że u wielu ludzi działy się z Windowsem wielkanocne jaja - trzeba było łatać łaty, albo jeszcze jakieś pliki ściągać ze strony Microsoftu i dopiero pomogło...


           
Post 15 kwi 2007, o 22:33
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
mam problem i czy macie tak samo.

dawniej jak wpisalem przy logowaniu nicki i haslo i zaznaczylem zeby mi je zapamietalo przy nastepnych logowaniach to bylo ok. wchodzilem na forum nie musialem sie logowac co wejscie. a teraz mimo ze zaznaczam zeby zapamietywalo logowanie to forum to olewa ( :P ) i co chwile kaze sie logowac. przy wejsciach i po wejsciach przy probie pisania postu, co jest strasnzie denerwujace... :?

mozna cos z tym zrobic?

_________________
Obrazek


           
Post 15 kwi 2007, o 23:03
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Ten problem dotyczy przepełniania się tabel z ID sesji w bazie danych MySQL. Już pisaliśmy na forum że problem jest, reszta leży w rękach adminów.
Do adminów->tu jest centrum PHP+MySQL: http://www.phpbb.com/ Można znaleźć tam dużo rozwiązań problemów


           
Post 16 kwi 2007, o 11:18
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Heh, od wczoraj wylogowuje mnie nawet przy odswiezeniu strony, czy wejsciu do działu :)


           
Post 17 kwi 2007, o 14:17
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Ja również mam problem taki sam jak poprzednicy. To wina mojej przeglądarki? neta? Czy po prostu coś tam się pozmieniało na forum? W sumie nie bardzo się znam na takich sprawach więc dlatego pytam. Jeśli nie byłoby to wielkim problemem prosiłbym o "naprawę" tej sprawy;]

_________________
Obrazek


           
Post 17 kwi 2007, o 16:09
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 kwi 2007, o 19:19
Skąd: się wziałem ?
Posty: 245

Zobacz profil 
Nie moge wkleic sobie avataru :( Czy to związane z problemami forum?


           
Post 17 kwi 2007, o 19:37
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
moze dajesz za duzy rozmiar. a jak dajesz z neta to zobacz czy poprawnie wpisales adres

_________________
Obrazek


           
Post 17 kwi 2007, o 19:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2006, o 22:16
Skąd: Hetmanska 69
Posty: 891

Zobacz profil 
Sprawdzałem to konto i nie pisało nic, że jest za duży rozmiar lub waga. Bo avka da się rade umieścić ale na forum nikt go nie widzi. A przy ustawianiu i zapisaniu konfiguracji pojawia się ciąg liter. Niewiem co one oznaczają.

EDIT: Obrazek jest wysyłany z komputera

_________________
Obrazek E-Mail: MasterZKS@gmail.com
Obrazek GG: 1868860

Logitech G9 Gaming Mouse- 319 zł
Steel Series 4D - 69 zł.
Steel Sound 5Hv2 - 269 zl.
Bycie lou - bezcenne! :]


           
Post 17 kwi 2007, o 22:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lis 2005, o 21:02
Posty: 1357

Zobacz profil 
Potwierdzam niemożność ustawienia avataru

Warning: copy(./images/avatars/816173185462534c177a0d.jpg) [function.copy]: failed to open stream: No such file or directory in /home/stalrze/domains/stalrzeszow.com/public_html/includes/usercp_avatar.php on line 286

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/stalrze/domains/stalrzeszow.com/public_html/includes/usercp_avatar.php:286) in /home/stalrze/domains/stalrzeszow.com/public_html/includes/page_header.php on line 483


           
Post 18 kwi 2007, o 16:34
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 kwi 2007, o 19:19
Skąd: się wziałem ?
Posty: 245

Zobacz profil 
Juz teraz ten problem zniknąl i mozna wstawić sobie avatar. :)

K2: Z Toba kolega jest inny problem. Wrzuciles sobie zdecydowanie za duzy avatar, poczytaj jakie rozmiary moze miec, a nie walisz po 170 pix.


           
Post 18 kwi 2007, o 20:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
UWAGA!
W tym miejscu chciałem poinformować, w szczególności świeżo upieczonych forumowiczów (lecz nie tylko), iż Wasze kolejne posty wpisywane bądź w złych wątkach, bądź po prostu nic nie wnoszące do tematu sam osobiście będę kasował bez uprzedniego informowania o tym. Reklamacji nie uwzględnia się! I w zasadzie nie obchodzą mnie żadne pretensje odnośnie tego, ostatnio na forum zbyt często zostaje łamany regulamin i cza najwyższy z tym skończyć. Koniec kłótni rzeszowsko-tarnowskich w wątku Fransika dotyczącym zbiórki na oprawę, koniec z podawaniem informacji odnośnie derbów w wątku o meczu z Wrocławiem, koniec pisania o transferze Trojanowskiego w Sprawach Klubowych!

_________________
Obrazek


           
Post 19 kwi 2007, o 16:43
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 kwi 2007, o 19:19
Skąd: się wziałem ?
Posty: 245

Zobacz profil 
K2
Nie bo ten avatar170 pikseli, sprobowalem potem i to w inny sposob, i po wylogowaniu juz go nie mialem. Ale wczesniej, wszystko normalnie probowalem avatar 100 na 100 i nie wchodzilo. Dopiero wczoraj wieczorem mi sie udalo.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi