Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 98  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Piłka nożna


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 19 sie 2007, o 16:54
 Piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Kiedyś był taki temat, teraz już nie... Nie wiem dlaczego ale uważam, że takowy na tym forum być powinien;]

Najpierw jeszcze odpiszę;]

wayne_rooney napisał(a):
Cytuj:
Z tego co pamiętam to ten Sir Alex rozwalił mu łuk brwiowy...

Sir stwierdził, ze gdyby umiał tak kopnac specjalnie butem ze trafia w łuk brwiowy, to by wrócił do piłki noznej... :D

Mnie to rybka gdzie celował... Rozwalił mu łuk brwiowy? Rozwalił. Aż strach tam grać :lol:

Teraz do rzeczy...
Zakończyły się już tak oczekiwane przez niektórych tu na forum derby Manchesteru. Wygrało City... i bardzo dobrze. Może sprowadzi to niektórych forumowiczów na ziemię, bo ich uwielbienie co do United sięgało kosmosu:D

Dziś o godzinie 22 na Estadio Santiago Bernabeu odbędzie się drugi mecz rewanżowy o Superpuchar Hiszpanii. Mecz pokaże TVP2 więc zapraszam wszystkich tych, którzy chcą zobaczyć bajeczną technikę, którą prezentują jedynie zawodnicy z najlepszej ligi świata jaką jest Primera Division. Jak dla mnie po te trofeum sięgnie drużyna z Andaluzji, Sevilla FC. Wygrała pierwszy mecz u siebie 1:0. Dziś będzie mogła wykorzystać to co potrafią znakomicie, a mianowicie grę z kontrataku. No nic nie będę się już rozpisywał. Powtórzę jeszcze raz. Wszyscy Ci, którzy chcą oglądnąć piłkę na prawdziwym, światowym pozio0mie, niech o 22 włączą TVP2;]

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 maja 2008, o 01:22 przez brzycho, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 19 sie 2007, o 18:03
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Na dobry poczatek, najlepsza wiadomosc dnia:
Manchester C.-Manchester U. 1-0 8-)
Pozdrawiam przy tej okazji Robiego. :) Moze cos powiesz na ten temat?:P
Druga bardzo istotna rzecz to fakt ze Krol Artur strzelil druga bramke w tym sezonie w Bundeslidze w barwach Armini-brawo Wichniarek!!(moj pilkarski idol jesli chodzi o napastnikow). 8-)


           
Post 19 sie 2007, o 19:01
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
no tak wiadomo krzykacze sie obudzaja kiedy najlepszej druzynie nie idzie. ba nie idzie to źle powiedzanie, nie widzialem jeszcze takiego meczu zeby druzyna miała 1500 sytuacji i nie zdobyła gola, ale na temat przyczyn tej porazki nie widze na razie z kim tu dyskutowac, wiec tyle napisze.

Cytuj:
Może sprowadzi to niektórych forumowiczów na ziemię, bo ich uwielbienie co do United sięgało kosmosu:D

nie mierz wszystkich swoja miarą...ze jestes druzynie tylko kiedy jej idzie nie znaczy ze wszyscy...a moje uwielbienie do MU jeszcze bardziej wzrosło :twisted: UNITED :twisted:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 19 sie 2007, o 19:08
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
A mnie to szczerze :cenzura: czy oni miele dwiescie sytuacji bramkowych, czy sedzia ich skrzywdzil, liczy sie tylko jedno:PRZEGRANA UNITED!! 8-) :piwo:
ps. nie wiem czy to do mnie czy nie, ale nie wiem jak ty, ale ja potrzebuje kobiety zeby stanal. :lol:
ps.2.Ja sie zawsze ciesze jak United przegrywa, co nie Robi? :wink:
ps.3.Z Ligi Mistrzow odpadli, znow nie bylo finalu, a mialo byc tak pieknie w sezonie 06/07 w LM.(shit Bayern nawet nie zagra w tej edycji LM:[ )
Czasami trzeba tylko wiecej pokory co do swego ukochanego klubu.


Ostatnio edytowano 19 sie 2007, o 19:23 przez fans, łącznie edytowano 5 razy

           
Post 19 sie 2007, o 19:09
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
no i extra...stoi juz?

PS. cieszcie sie poki mozecie :wink:

PS2. Wiec mówie ciesz sie, bo w ostatnich miesiach miałes miało powodów i zanosi sie na to ze w nastepnych tez nie bedziesz ich miał :)

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 19 sie 2007, o 19:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
Cytuj:
no i extra...stoi juz?

alez riposta :lol:
Cytuj:
Druga bardzo istotna rzecz to fakt ze Krol Artur strzelil druga bramke w tym sezonie w Bundeslidze w barwach Armini-brawo Wichniarek!!(moj pilkarski idol jesli chodzi o napastnikow). Cool

Jak dla mnie Wichniarek na Idola sie nie nadaje. Idolem moze byc Totti, Ronaldo, ale Wichniarek ? :> Moglbys napisac co takiego fascynujacego jest w jego grze ? Ciekaw jestem poprostu.
Cytuj:
nie widzialem jeszcze takiego meczu zeby druzyna miała 1500 sytuacji i nie zdobyła gola

skutecznosc to sie nazywa.


           
Post 19 sie 2007, o 19:51
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
oj fans, fans :D Teraz im nie idze ale jeszcze zobaczysz wielkie United w tym sezonie :D Moim zdaniem Premiership wygra po wielu latach Liverpool ale za to LM bedzie nasza! :twisted:

A dlaczego L'pool? Bo maja Torresa. Ja oddalbym Andersona Teveza Naniego i Hargreavesa razem wzietych za tylko samego Torresa.

Z tych transferow United Owen i moze Nani sie sprawdza Anderson i Tevez nie!

Ogladalem te derby i naprawde ten Tevez niby dobry ale jakby byl choc w 33% skuteczny jak van Nistelrooy to by MU wygralo ten mecz. I zeby z 2 m nie trafic do bramki? Zenada. Roo wracaj do zdrowia! :/

Ile dzis Dudek pusci bramek? 8-)

brzycho napisał(a):
którzy chcą zobaczyć bajeczną technikę, którą prezentują jedynie zawodnicy z najlepszej ligi świata jaką jest Primera Division.


Nie rozsmieszaj mnie :lol: :lol: :lol:


           
Post 19 sie 2007, o 19:58
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
Moim zdaniem Premiership wygra po wielu latach Liverpool ale za to LM bedzie nasza! Twisted Evil

Zaprawde powiadam...ze Liverpool nie zdobył o 17 lat mistrzostwa, i nadal nie zdobedzie :twisted:

Cytuj:
A dlaczego L'pool? Bo maja Torresa. Ja oddalbym Andersona Teveza Naniego i Hargreavesa razem wzietych za tylko samego Torresa.

całe szczescie ze nie trenujesz United... :roll:
btw. co Ty tak wielbisz tego Torresa, co on takiego ma fascynujacego? czym sie wyórznia wielkim?

Cytuj:
Z tych transferow United Owen i moze Nani sie sprawdza Anderson i Tevez nie!

Nani i Anderson maja czas...to jest melodia przyszłosci...jak juz od nich wymagasz cudów to nie dziwne...

Cytuj:
Ogladalem te derby i naprawde ten Tevez niby dobry ale jakby byl choc w 33% skuteczny jak van Nistelrooy to by MU wygralo ten mecz. I zeby z 2 m nie trafic do bramki? Zenada. Roo wracaj do zdrowia! :/

Zdarza sie, i co po jednym meczu skreszlasz Carlitosa? no cóz nie chce mi sie tutaj pisac, on odpowie swoją gre jak sie mylisz.

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 19 sie 2007, o 19:59
 
Senior
Senior

Dołączył: 9 cze 2007, o 12:31
Skąd: Rzeszów
Posty: 263

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
brzycho napisał(a):
którzy chcą zobaczyć bajeczną technikę, którą prezentują jedynie zawodnicy z najlepszej ligi świata jaką jest Primera Division.


Nie rozsmieszaj mnie :lol: :lol: :lol:


w Primera Divsion można też zobaczyć bajeczne aktorstwo zawodników.
w sumie jest to wszędzie, ale tam najwięcej.


           
Post 19 sie 2007, o 20:00
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
no mowiłem pokolenie joga bonito, wystraaczy kilka razy poskakac nad piłka, by to pokolenie sie tym zachwyacalo :lol:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 19 sie 2007, o 20:00
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
ba nie idzie to źle powiedzanie, nie widzialem jeszcze takiego meczu zeby druzyna miała 1500 sytuacji i nie zdobyła gola,

Czyli uważasz, że im "idzie"?
Przypomnieć Ci wyniki z tego sezonu? :D

Co do sytuacji. Arsenal w I kolejce również miał sto tysięcy sytuacji ale potrafił je wykorzystać mimo braku rasowego napastnika w swoim składzie! Manchester tego nie potrafił...

fans napisał(a):
Druga bardzo istotna rzecz to fakt ze Krol Artur strzelil druga bramke w tym sezonie w Bundeslidze w barwach Armini-brawo Wichniarek!!(moj pilkarski idol jesli chodzi o napastnikow).
8-)


Dokładnie!! Król Bielefeldu powraca!!;] Artur jest także i moim ulubieńcem więc na zdrowie :D :piwo:


EDIT

Panienki w PD? :lol: Czy Wy nie znacie ulubieńca kibiców United wielkiego Ronaldo?

_________________
Obrazek


           
Post 19 sie 2007, o 20:09
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
Zaprawde powiadam...ze Liverpool nie zdobył o 17 lat mistrzostwa, i nadal nie zdobedzie :twisted:


Maly zakladzik? 8-)

wayne_rooney napisał(a):
całe szczescie ze nie trenujesz United... :roll:
btw. co Ty tak wielbisz tego Torresa, co on takiego ma fascynujacego? czym sie wyórznia wielkim?


wayne to jest przeciez Torres! Widziales go kiedys w akcji? A ta dzisiejsza bramka? A gole na MS? Tzn jeden gol bardzo ladny.

wayne_rooney napisał(a):
Nani i Anderson maja czas...to jest melodia przyszłosci...jak juz od nich wymagasz cudów to nie dziwne...


Ja nie wymagam od nich cudow teraz, tylko przewiduje co moze byc z nich. Dla przykladu kiedy do MU przyszedl Kleberson mowilem ze sie nie sprawdzi, ze bedzie gral ponizej oczekiwan i sie sprawdzilo. To samo mowilem tylko w druga strone o Carricku i teraz jest podstawowym graczem. Za to pomylilem sie z Veronem chociaz moze potrzebowal troche wiecej czasu.

wayne_rooney napisał(a):
Zdarza sie, i co po jednym meczu skreszlasz Carlitosa? no cóz nie chce mi sie tutaj pisac, on odpowie swoją gre jak sie mylisz.


Chcialbym zeby gral tak jak Roo czy Ronaldo, ale od poczatku tego trasnferu bylem sceptyczny co do niego. Obym sie mylil.

brzycho co masz na mysli panienka Ronaldo? to najczesciej faulowany gracz w premiership i on nie smyluje co potwierdza ilosc zoltych kartek w tamtym sezonie zobacz statystyki.

I jedno zdanie na koniec:

GLORY GLORY MAN UNITED :twisted: :twisted:


           
Post 19 sie 2007, o 20:14
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
brzycho co masz na mysli panienka Ronaldo? to najczesciej faulowany gracz w premiership i on nie smyluje co potwierdza ilosc zoltych kartek w tamtym sezonie zobacz statystyki.


To, że jest nurkiem!

Jeszcze ktoś tam coś wspominał o aktorstwie. Nie pamiętacie już jak Rooney wyleciał z boiska na MŚ? Pamiętacie kto się do tego przyczynił i jak? :D

_________________
Obrazek


           
Post 19 sie 2007, o 20:19
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Rozdmuchali ta sprawe ze szok przeciez faul byl ewidenty Rooneya! Czerwien dostal zasluzenie. Nurek powiadasz? Gdyby "nurkowal" bez pomocy rywala to by mial dosc duzo zoltych kartek a to dlatego ze w Anglii sa nalepsi sedziowe na swiecie fakt zdarzaja sie im wpadki ale nie tak czesto jak innym najgorszy jak dla mnie to taki Lubos Michel jak widze mecz i jego jako sedziego to mnie krew zalewa.

A przypatrz sie na najwiekszego nurka swiata jakim jest Drogba facet wyglada na 2 metrowego byka a przewraca sie jak panienka jak sie go leciutko dotknie. Ale to szkola Mourinho nie ma sie czemu dziwic.

Pamietam jak Mourinho jeszcze byl trenerem Porto i mecz w LM MU-Porto boze to co robili ci pilkarze Porto a najbardziej Carlos Alberto to to juz byla parodia :lol:


           
Post 19 sie 2007, o 20:20
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
Maly zakladzik? Cool

oco tylko chcesz. Liverpool nie bedzie mistrzem :twisted:

Cytuj:
wayne to jest przeciez Torres! Widziales go kiedys w akcji? A ta dzisiejsza bramka? A gole na MS? Tzn jeden gol bardzo ladny.

Widziałem Torresa w akcji, oczywisce czołowka swiatwoa, i swietny grajek, ale nie oddałbym za niego Carlitosa+HArgrevesa ani dwóch młodych za nic w zyciu. Hargo zobaczysz jakim bedzie wzmocnieniem, czyscicielem w srodku pola. Carlitos swoje pokaze, jest róznia miedzy Veronem, Klebersonem a nim. On juz jest rok w Anglii, sam Fergie pewnie w zeszyłym sezonie miał takie zdanie o tym jak ty, ze sie w PL nie sprawdzi, ale włąsnie w WHU pokazał, ze w tej lidze potrafi i w MU tez pokaze. POczytaj na mojej stornie:P co mówi na temat niego Mascherano czy sam Fergie.

Co do Andersona zobaczymy. Wiem jedno, Mario Zagalo przepowidział mu wielka kariere, a on nie jest jak Pele, ze jak tylko pojawi sie jakis talent odrazu mówi ze kapitalny, Zagalo wczesniej tylko powiedział ze Ronaldinho bedzie wielki, o Roibinho, Diego itd sie nie wypowiadał, a o Andersonie tak :wink:

Cytuj:
brzycho co masz na mysli panienka Ronaldo? to najczesciej faulowany gracz w premiership i on nie smyluje co potwierdza ilosc zoltych kartek w tamtym sezonie zobacz statystyki.

on tego nie zrozumie, ze jak te panienki po wejsciu płacza to sedzia im jeszcze pomaga i wlepia fauljacemu za byle co katke. w Anglii to Ron jak plakał to sedzia do niego podszedł i mu powiedział"Wstawaj nie płacz. Sfaulował Cie to normalne w futbolu graj dalej" ;]

Cytuj:
To, że jest nurkiem!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jestes przykładem :cenzura: , mówiłem ci ogladanij mecze w zeszłym sezonie, nastepnie wklejałem ci nawet wypowiedz szefa arbitrów w Anglii który stwierdza, ze Ron juz nie nurkuje, a ty dalej swoje no jak do...:cenzura:
własnie to jest w PL, ze z nurka zrobiła goscia normalnego, a Hiszpani to nurkowanie nie jest tepione wysmiwane, ba nawet jest tam propagowane..

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 19 sie 2007, o 22:52
 
Junior
Junior

Dołączył: 5 kwi 2006, o 12:50
Skąd: wszędzie gdzie dobry SPORT
Posty: 147

Zobacz profil 
Bardzo mnie cieszy przegrana MU, nie ukrywam tego :D Chociaż gdyby grali z Chelsea to bym MU kibicował :wink: (taki to zmienny jestem).

Niby MU dzisiaj miało wiele sytuacji, ale jak widać niezbyt im szło pod bramką. Jeżeli MU będzie tak przez najbliższe kolejki cieniować ze skutecznością to źle im wróże, bo niby to początek ligi, ale strata moze być już duża.

P.S. I tak nie ma jak Stal Rzeszów i 20 tyś ludzi na meczu za komuny na meczu, z czego część na torze siedziała (relacja mojego ojca).

8-)

P.S. 2. Nie trawie C.Ronaldo, W.Rooney i "Rudzielca", absolutnie mentalność tych piłkarzy mi sie nie podoba... jeden płacze, drugi krzyczy, a trzeci po każdym ewidentnym jego faulu udaje zajebiście zdziwionego :D

_________________
http://www.sportowefakty.pl


           
Post 19 sie 2007, o 22:56
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
P.S. 2. Nie trawie C.Ronaldo, W.Rooney i "Rudzielca", absolutnie mentalność tych piłkarzy mi sie nie podoba... jeden płacze, drugi krzyczy, a trzeci po każdym ewidentnym jego faulu udaje zajebiście zdziwionego Very Happy

:lol: to jest dobre, spodobało mi sie :D ale tak btw, który piłkarz po faulu nie jest zdziwiony?:D

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 19 sie 2007, o 23:09
 
Junior
Junior

Dołączył: 5 kwi 2006, o 12:50
Skąd: wszędzie gdzie dobry SPORT
Posty: 147

Zobacz profil 
To jest moje takie subiektywne odczucie :lol: Ale może tak mi sie po prostu rzuciło/rzuca w oczy. Oczywiście "każdy" jest zdziwiony po faulu, ale może to charakteryzuje Anglików, że oni uznają ostrą grę (co ma to do piłki jak Pan Bóg przykazał???) i śmiesznie to wygląda jak jest mecz powiedzmy LM i jakiś Rosjanin sędziuje i co 30 sekund gwiżdże faul bo liczy sie piłka a nie bronowanie przeciwnika jak to w Anglii
:D

_________________
http://www.sportowefakty.pl


           
Post 20 sie 2007, o 00:51
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
kusior_ napisał(a):
Cytuj:
no i extra...stoi juz?

alez riposta :lol:
Cytuj:
Druga bardzo istotna rzecz to fakt ze Krol Artur strzelil druga bramke w tym sezonie w Bundeslidze w barwach Armini-brawo Wichniarek!!(moj pilkarski idol jesli chodzi o napastnikow). Cool

Jak dla mnie Wichniarek na Idola sie nie nadaje. Idolem moze byc Totti, Ronaldo, ale Wichniarek ? :> Moglbys napisac co takiego fascynujacego jest w jego grze ? Ciekaw jestem poprostu.
Cytuj:
nie widzialem jeszcze takiego meczu zeby druzyna miała 1500 sytuacji i nie zdobyła gola

skutecznosc to sie nazywa.

Przypomij sobie bramki Artura dla Widzewa Lodz, ja sie wychowalem na tym zawodniku i to Artur zarazil mnie pasja do footballu...Jak dla mnie zawsze bedzie moim Krolem Arturem. :) Jezeli ty nic nie widzisz w jego grze, trudno, mnie cieszy kazdy jego gol.


           
Post 20 sie 2007, o 10:35
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 wrz 2005, o 12:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 347

Zobacz profil 
Nom, "Wichniar" też bym moim ulubieńcem jak grał w Widzewie, zresztą teraz też ;) oby się rozstrzelał tak jak kilka lat temu w arminii i do reprezentacji i będzie dobrze, bo szczerze nie mamy teraz jakichś cudownych napastników...(a kiedy ich mieliśmy?:P)

A co do MU, to kibicowałem im dobrych pare lat temu, m.in. jak ograli bayern w finale lm w bodajze '99, ale potem posprzedawali jakoś nie wiem czy zaczeli sprzedawac czy odchodzili z klubu najlepsi pilkarze: york, cole, beckham itd. i w sumie za ich miejsce kupowali jakis shit i dalej juz szkoda gadac...

Ale wiecie co, czy mowicie kto jest lepszy o MU, Realu, Liverpool'u czy Chelsea, to i tak każdy wie, że najlepszy jest AC MILAN i nic tego nie zmieni :D

A jeszcze wczoraj był mecz o superpuchar, można powiedzieć, żę był to super mecz! Dawno nie widziałem, żęby Real tak grał! Początek II połowy do utraty bramki to był po prostu majstersztyk... W końcu mają przyszłościowych piłkarzy, którym chce się w tą piłke grać, genialnie grał ten murzyn afro - Drenthe:D, Guti (szkoda że nie grał od poczatku) z Robinho, no i Sergio Ramos, nie pisze tak bo lubie Real, ale w końcu pozbyli się tych "gwiazd" i kupili utalentowanych piłkarzy, którym chce sie grać i potrafią to wyśmienicie robić!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1960 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 98  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi