Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Marta Półtorak - Prezes sekcji żużlowej


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 21 sie 2007, o 22:23
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Ale za działania jako prezes klubu ja krytykuje, poniewaz wtraca sie w ustalanie składu


Widzisz... a ktory zuzlowy prezes sie w ustalanie skladu nie wtraca?

Cytuj:
nie zapewnia młodym zawodnikom odpowiedniej ilosci jazd itd.


Z punktu widzenia polskiej ligi to sluszny punkt. :D Ale pokazcie mi, ktory z krajow skandynawskich czy anglosaskich zapewnia swoim zawodnikom jakakolwiek jazde? Jesli zawodnik X czy Y chce jezdzic, to sam sobie takie jazdy organizuje badz robi to dla niego osoba z jego teamu. Dlatego wlasnie twierdze, ze dopoki to sie nie zmieni, nigdy nie bedzie w Polsce profesjonalnej ligi zuzlowej.

Ciekawi mnie tez, kiedy wreszcie ktos z granatowomarynarkowych wpadnie na pomysl stworzenia polskiej wersji Division 1 (chyba dalej tak sie to w Szwecji nazywa) i Conference League, gdzie jezdza zawodnicy glownie z danego kraju i glownie mlodzi, majac okazje do regularnych startow.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 24 sie 2007, o 18:46
 


Społka żużlową powinni zarządzac menadzerowie wiedzący jak zrobic kase tak jak to jest w angielskiej piłce i dlatego jest najlepiej opłacana liga z najlepszym poziomem sportowym. Lidze potrzeba menadzerów a nie jakis pajaców dla ktorych wnoszenie rac to jest problem, albo napojow w butelkach.


           
Post 27 sie 2007, o 18:59
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2006, o 13:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 444

Zobacz profil 
Fajną bluzeczke miała nasza pani prezes na meczu 8-) :luzak: Podobało mi się jedno zdjęcie jak Crump się tak popatrzył na Marte :tak: Czyzby nasza prezes zwabiła do Rzeszowa Crumpa?!?! :D

_________________
"Wolę swoją Ukraine, niż w Tarnowie mieć drużyne"


           
Post 28 sie 2007, o 00:53
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 lip 2006, o 01:13
Skąd: RZESZÓW
Posty: 308

Zobacz profil 
No trzeba przyznać to zdjęcie wymiata hehe :D . A tak po za tym to, jak na pierwszą dame żużla, bardzo ładnie się wczoraj prezentowała;) W TV jak ogladałem powtórke to brakowało mi z nią wywiadu. Fajnie wczoraj po wygranych biegach gratulowała naszym zuzlowcom :D i jeszcze ten program, który wypełniała :D:D

_________________
Czwartek 29 Września 2005 Dariusz Śledź, Maciej Kuciapa, Tomasz Rempała rzeszowska sensacja we Wrocławiu - złoto:)
Obrazek
Obrazek


           
Post 28 sie 2007, o 10:36
 
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lip 2007, o 08:47
Posty: 199

Zobacz profil 
A ja uważam, że teraz powinna zrezygnować z prezesury.

Oczywiście niech kasę dalej daje ale prezesure niech odda komuś doświadczonemu z tego forum. Oto porażajace dowody dlaczego mam racje:

I. Jechał Kuciapa, a miał młody Miesiąc, który mógł wykręcić więcej punktów. Być może nawet komplet. Albo okrutnie potraktowany Rempała. Który szykował sie na Ekstralige ale odrzucone nie może odnaleźć się w 1 lidze. Tutaj gwarantowałby setki punktów a tak słabo jeździ w Gnieźnie.

II. Pani Prezes nie konsultuje sie ze specjalistami z tego forum co do taktyki. Nie trzeba być Benitezem aby wiedzieć jak ważna jest taktyka. A gdzie znaleźć lepszych specjalistów jak nie tutaj wsród nas? To myśmy skrytykowali przed sezonem ten skład, i co nie mieliśmy racji?

III. Pani Prezes jest bardzo popularna, naszym kosztem. A Stal to My. To my po meczach przeklinamy na Buczoków, to My płacimy za bilety, to My jesteśmy STAL, bez nas nie byłoby niczego.

IV. Pani prezes się bardzo ładnie prezentuje i na niej skupia się transmisja między biegami a nie na wiernych kibicach, czyli na prawdziwej Stali.

V. Do końca nie rozliczyła sie z podejrzeń o związku z kapitanem naszej drużyny. Co prawda nawet FAKT o tym nie pisał ale kto jak kto, Polacy nie są zawistni wiec tak musi być.

VI. Nie dopuszcza najlepszych forumowiczów do zarządzania klubem. Sama nie ma żadnego doswiadczenia w zarządzaniu wielkimi firmami, a my (Stal) mamy.

VII Nie liczy się z historią zmieniając nazwę na MARMA. To nie do pomyślenia w innych miastach kraju. Gdy odda nam klub zmienimy nazwę na Stal Stal Rzeszów aby mocniej podkreslić nasze przywiązanie do klubu.

VIII Może i daje jakieś pieniądze (ja nie wiem czy napewno) ale nie rozlicza sie z zysków z reklamy.

IX. Słabe wyniki biorą sie z zarządzania złego klubem. Podkreślmy, gdybyśmy sami rządzili wygralibyśmy nie tylko Polska Ligę ale i Rosyjską i Angielską.

X. Nie docenia się wychowanków tylko jeżdzą same Nichollsy, Pederseny i inne Messingi. Wolimy naszych wychowanków choćby i w derbach z Krosnem ale to będzie nasza Stal , czyli My a nie Oni.

Mój postulat jest taki aby wielcy znawcy i prawdziwi kibice z tego forum przejęli od przyszłego sezonu stery nad klubem, wpisujemy głosy poparcia.


           
Post 28 sie 2007, o 10:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
Huseyn napisał(a):
A ja uważam, że teraz powinna zrezygnować z prezesury.

Oczywiście niech kasę dalej daje ale prezesure niech odda komuś doświadczonemu z tego forum.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
najdłuższy staż na forum ma micson, a w dalszej kolejności Ramelow, K2, kezman, Jasiek.
Jeśli klub przejmie micson, to w składzie będą sami Rosjanie, jeśli K2 to same Duny, jeśli Jasiek to Australijczycy, Ramelow - sami wychowankowie, a jeśli kezman - to skład pozostanie niezmieniony
jeszcze raz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sorki nie mogłem się powstrzymać

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 28 sie 2007, o 10:51
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
bardzo zabawne Huseyn... :lol: Nie mój jedyny punkt to do Wielkiej Kuciapy na srodku Rzeszowa dobudowac pomnik Marty Półtorak, za wszystko co dla nas zrobiła...zajmij sie tym kolega, jestem pewien ze to Ci sie uda :!:

Cytuj:
kezman - to skład pozostanie niezmieniony

jesli Kezman, to w składzie bedzie Łełek :twisted: to jestem za tą kandydatura :twisted:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 28 sie 2007, o 10:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
A ja jestem za Jaśkiem!

1. Wszystko wie najlepiej - jest nieomylny - czyli mistrza 2008 mamy już w styczniu.

2. Nie ma potrzeby aby pojawiał się na Hetmańskiej - on z Australii widzi lepiej - zero kosztów akomodacyjnych.

3. Nie będzie przepłacał Polaczkom - dobrze im tak!

4. Będzie w ogóle zajebiście!

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 28 sie 2007, o 10:56
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Nowy wez troche sie zastanow zanim cos napiszesz :wink:

Huseyn i po co ta napinka i ironia?
Co chcesz w ten sposob osiagnac? Mamy chwalic Prezesowa i budowac pomniki? Kazda krytyka, byleby tylko konstruktywna i poparta mocnymi argumentami jest wazna :) A to ze niektorzy przesadzaja to juz ich problem...

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 28 sie 2007, o 11:34
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
O matko Seevy :lol: jak mogłem zapomniec, otóz to, oprocz tego Jasiek ze swoimi zdolnosciami i doswiadczeniem zyciowym na temat pieniedzy i negocjacji, z pewnoscia załatwi nam Adamsa, Crumpa, Holdera! i zostawi Pedersena 3 z GP? nie szkodzi jasiek jest tak obeznany w zyciu ze i to załatwi! aussie na prezesa!

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 28 sie 2007, o 12:06
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
a jeśli kezman - to skład pozostanie niezmieniony


Bzdura. :lol:


           
Post 28 sie 2007, o 12:22
 
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lip 2007, o 08:47
Posty: 199

Zobacz profil 
Na tym forum niewiele jest konstruktywnej krytyki, za to mnóstwo śmiesznych napinań forumowiczów w stylu " byłbym świetnym managerem bo osiągnąłem sukcesy w CM-ie".


           
Post 28 sie 2007, o 17:13
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Zatem oficjalnie zgłaszam swoją kandydaturę na prezesa sekcji żużlowej :lol:
Moje wymagania:
-minimum 3 koła na starcie
-praca najwczesniej od godziny 16.30 (zeby nie kolidowała z obecną)
-praca najpozniej do 17 (żebym zdążył wypocząć)
-darmowy karnet
-samochód służbowy

Byłbym świetnym prezesem, bo kiedyś w Insane Speedway zrobiłem mistrzostwo nie przegrywając meczu :lol:


           
Post 28 sie 2007, o 23:20
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 maja 2007, o 09:09
Skąd: Kraków
Posty: 101

Zobacz profil 
Huseyn napisał(a):
Na tym forum niewiele jest konstruktywnej krytyki, za to mnóstwo śmiesznych napinań forumowiczów w stylu " byłbym świetnym managerem bo osiągnąłem sukcesy w CM-ie".


No niestety jest to prawda. Po wyciśnięciu jak cytryny większości postów pozostaje niewiele konkretnych argumentów czy rzeczowej dyskusji. Lecz to już jest niestety przypadłość i reguła każdego forum dyskusyjnego. Od siebie chciałbym dodać jedną rzecz: jestem zawodowym PM'mem, realizowalem projekty w dwóch największych firmach w polsce (jeżeli chodzi o sektor bankowy), obecnie pracuję w banku (mniejsza o to w którym), lecz do czego zmierzam: każdorazowo musiałem (niestety) współpracować z kadrą managerską najwyższego szczebla. Powiem Wam, że nie chcielibyście być Prezesem (obojętnie jakie instytucji). Poziom odpowiedzialności za realizację określonych celów biznesowych, poziom ogólności na jakim muszą ci ludzie się poruszać itp. . . sytuacja nie do pozazdroszczenia - za żadna kasę nie chciałbym byc na ich miejscu. Może i jest to specyficzny rodzaj ludzi lecz obarczony gigantyczną odpowiedzialnością i ryzykiem zmienności sytuacji z jaką ci ludzie muszą sie liczyć.
Reasumując to o co mi chodzi - cały czas patrzycie na Prezeskę przez pryzmat jedynie tematów i kwestii które są jawne bądź też tematów które sobie samy tworzymy (a może ich w cale nie ma, może nie dostrzegamy wszystkiego). Nie dostrzegamy tej drugiej strony za którą powinniśmy Martę doceniać. Nie bronię jej, może i popełnia błędy lecz to o co ja wnoszę to spojrzenie na całokształt jej działalnosci.


           
Post 29 sie 2007, o 07:45
 


do husayn czy ty to serio pisałes czy dla jaj??


           
Post 29 sie 2007, o 11:24
 ...
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lip 2007, o 08:47
Posty: 199

Zobacz profil 
Serio pisałem o CM-ie.

I serio wolałbym wielu z piszących tutaj kibiców aby przeniesli się do kibicowania Unii Tarnów. Co nie znaczy, ze ja coś mam przeciwko temu klubowi.


           
Post 29 sie 2007, o 11:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41
Skąd: Czudec
Posty: 1117

Zobacz profil 
Tutaj kilka słów Pani Prezes :) No oczywiście nie obeszło się bez aluzji to "polskiego" Norwega :D
:arrow: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... 6072&kom=1


           
Post 26 sty 2008, o 14:57
 Re: Marta Półtorak - Prezes sekcji żużlowej
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Całkiem niezły artykuł o naszej pani prezes: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... 2886&kom=1

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 24 cze 2012, o 21:34
 Re: Marta Półtorak - Prezes sekcji żużlowej
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Marma Półtorak napisał(a):
Oni jeżdżą naprawdę znakomicie. W tej chwili w żużlu jest tak dużo nieprzewidywalnych wyników, że jako osoba obecna w tym sporcie od wielu lat, nie potrafię sobie odpowiedzieć, od czego to wszystko zależy


:o

:shock: :shock:


:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

O BOŻE! UMARŁEM!


Zrobiła mi wieczór, nie ma co. :uklony: :uklony:





Ps. Polecam pierwsze posty w tym temacie.
To naprawdę wielka sztuka tak się hm.. zeszmacić(?) w tak krótkim czasie.
Moje gratulacje.;]


brzycho, gdzieś tam na którejś stronie napisał(a):
Ja szanowałem, szanuję i zawsze będe szanował Martę, za to, że dała nam tyle radości przez ten cały okres w którym była w klubie.

Hue, hue. :sex:

_________________
Obrazek


           
Post 24 cze 2012, o 21:54
 Re: Marta Półtorak - Prezes sekcji żużlowej
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Niezły cycat, ale lepsze jest stwierdzenie, że dla Kuciapy nie ma alternatywy :D Może ona nie wie, że zakontraktowała Lahtiego i Klinga? Może myślała, że podpisuje jakąś petycję, albo, że Timo i Ricky chcą od niej autografy na pamiątkę? :lol:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi