Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Brunetki, blondynki, a może rude????


Luźne rozmowy na luźne tematy


Kobiety z jakimi włosami najbardziej Ci się podobają??
BLONDYNKI 41%  41%  [ 63 ]
BRUNETKI 47%  47%  [ 72 ]
RUDE 8%  8%  [ 13 ]
INNE 4%  4%  [ 6 ]
Liczba głosów : 154
Opcje      Szukaj
Post 23 lis 2007, o 16:18
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 maja 2007, o 09:13
Skąd: Rzeszów, centrum
Posty: 743

Zobacz profil 
seba1944 napisał(a):
a jeśli by sie nie znalazła? idziesz na impreze (oczywiście przed szczęsliwym zwiazkiem) chcice masz nieziemską nie moczyłeś kija od dłuższego czasu, poznajesz tam prze zajebistą w swoim guście panne, już jestes pewny, ze ją zapniesz i zrzucisz z wora z pół litry mlika ;) a tu zonk np wpada kolega, koniec imprezy itd, koleżanka zmywa sie na chate, Ty wracasz załamany z napompowanym worem, chcica jakiej nigdy nie miałeś, mało Cie nie wydrze z butów itd a tu nagle wychodzi zza rogu Doda :lol: i natępuje atak :lol: przypominam, ze Twoje jaja z przepełnienia wiszą po kolana i zaraz popękają, i co ? dalej swoje? każesz jej zeby poszła sobie w pizdu? :lol: nawet największa chcica by Cie nie zmusiła do zapięcia Dody? :roll: :lol:


pisałeś to pod wpływem własnego doświadczenia? :roll:

_________________
Prawdziwy kibic jest ze swoją drużyną bez względu na... prezesa:)


           
Post 23 lis 2007, o 17:01
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Rynsztok - tak mozna okreclic ostatnie posty. Jak komus cos "ciazy" tu i tam, to niech sobie idzie "idciazyc", a nie wypisujcie takich bzdur na forum.

Od razu dodam, ze o kobietach mozna dyskutowac, sex to nie jest tutaj temat tabu, ale nalezy przy tym zachowac klase. A nie walic takimi tekstami...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 23 lis 2007, o 17:13
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Speedway Bravo Boy :twisted:


           
Post 23 lis 2007, o 21:49
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Niektorzy zdaja sie zapominac, ze sa czlowiekami :wink: i oprocz instynktow posiadaja rowniez rozum. W taki wlasnie sposob mozna sie umiec powstrzymac przed Dodami, Parisami itp. wystarczy tylko przelozyc rozum ponad instynkty - nawet podczas wielkiego postu. :wink:

Wroce do tematu, ktory ktos drazyl wczesniej. A mianowicie ktos zapytal mnie o porownanie Polek i Australijek. Po pierwsze nie rozgraniczam Polek od innych Slowianek, bo wszystkie wygladaja identycznie, a jedynym sposobem na odroznienie jest zagadanie do takiej kobiety i rozpoznanie jezyka, w ktorym mowi. Jesli chodzi o urode, to sposrod bialych kobiet rzeczywiscie Slowianki naleza do najatrakcyjniejszych i sa atrakcyjniejsze (generalnie) od kobiet anglosaskich.

Jeszcze zanim sie ozenilem i przyszedl mi poglad o atrakcyjnosci Azjatek (jak juz ktos wczesniej pisal, te urode trzeba po prostu lubic, bo inaczej nie zobaczy sie w nich nic atrkacyjnego), za najatrakcyjniejsze uwazalem Latynoski, a dokladniej Brazylijki (troche ich w Sydney jest, wiec mozna sie im przyjrzec). Mialem tutaj w szkole kilka Brazylijek, wiec moglem sie im przyjrzec. :) Ciekawy jest fakt, ze w zwiazku z duza emigracja wschodniej Europy do Brazylii jakis czas temu sa Brazylijki, ktore wygladem nie roznia sie od Polek czy innych Slowianek. W Brazylii jesli sie nie myle, mieszka kilkaset tysiecy osob polskiego pochodzenia/Polakow.

Ciekaw jestem, czy mieliscie okazje przyjrzec sie z bliska kobietom z Turcji/krajow arabskich. To tez jest specyficzna uroda. Dziewczyny te zwykle maja jasna skore i ciemne wlosy i sa w wielu przypadkach bardzo atrakcyjne.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 23 lis 2007, o 22:39
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????


w dzisiejszych czasach to dziwne jest to:
garet napisał(a):
seba1944 napisał(a):
mówisz, ze łatwy nie jestes?

No nie jestem.

a nie:
garet napisał(a):
Dziwna to by była kobieta, która widząc mnie pierwszy raz od razu wskoczyłaby do łózka

:wariat: :wariat:

crusader napisał(a):
pisałeś to pod wpływem własnego doświadczenia? :roll:

nie, a Tobie opadły kiedyś jajca po kolana?

szkad jasiek, ze nie odpowiedziałeś na moje pytanie :cry:


           
Post 23 lis 2007, o 22:42
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Widzisz coś czego ja nie widzę. Piszesz o jakiejś panience z imprezy co by mnie poznała i hopla to piszę, że dziwna to by była kobieta. Czysto hipotetyczne dywagacje. Nie ma takiej opcji w realu pamiętaj. Skoro robisz jakieś swoje fan-fiction, to też człowiek ma prawo wejść w konwencję... :|

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 23 lis 2007, o 22:59
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????


jakiej opcji nie ma? bo czegoś tu nie rozumiem :roll:


           
Post 23 lis 2007, o 23:05
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Takiej jaka miałaby być na tej imprezie :wink: (że bym się na jakąś tam napalił, ona na mnie) Może nie wyszło mi jakoś zbyt jasno skoro wyciągnąłeś wniosek, że jednak jestem łatwy. Uwierz, nie jestem. Były różne sytuacje, ale jakoś sumienie ciągle czyściutkie. Pozatym tak jak pisałem, dziewczyna, która by mi się spodobała i byłaby taka sytuacja, byłaby spalona na starcie, a pisałem Ci, że oprócz ciała ja jednak też zwracam uwagę na cały pakiet innych cech.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 23 lis 2007, o 23:08
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????


garet napisał(a):
Były różne sytuacje, ale jakoś sumienie ciągle czyściutkie.

czyli czekasz do ślubu? wyznajesz zasade "po ślubie, jak Cie polubie?" :D


           
Post 23 lis 2007, o 23:11
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
To, że mam czyściutkie może też oznaczać, że mam jedną partnerkę do tych spraw i ani mi przez myśl nie przejdzie by mieć inną. :)


EDIT:

Mam takie same odczucia :D Sam chciałem zaproponować post temu.
pozdro

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano 23 lis 2007, o 23:19 przez garet, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 23 lis 2007, o 23:17
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????


dobra, koniec tematu, nie chce mi sie juz o tym pisać :D


           
Post 3 gru 2007, o 20:51
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
http://fakty.interia.pl/galerie/fakty/miss-world-2007/zdjecie/duze,636308,1,191

No i kto zostal miss swiata? :D

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 3 gru 2007, o 21:49
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
No i?

Co roku nowy pasztet.

Połaziłem sobie dzisiaj po Galerii Graffica, żeby ukoić nerwy i bez problemu pokazałbym Ci z 50 ładniejszych :D
Polskie kobiety !!! :peace:

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 4 gru 2007, o 09:26
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
"W chińskim mieście Sanya odbył się finał organizowanego już po raz 57 konkursu Miss World. Korona dla najpiękniejszej przypadła w tym roku reprezentantce gospodarzy - 23-letniej Chince Zhang Zilin"

porażka, tragedia ;d nie dziwne, że w Chinach wygrała... Chinka.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 4 gru 2007, o 10:41
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Połaziłem sobie dzisiaj po Galerii Graffica, żeby ukoić nerwy i bez problemu pokazałbym Ci z 50 ładniejszych


To nastepnym razem wez aparat i bedziesz mogl mi pokazac te ladniejsze. :P

Cytuj:
Polskie kobiety !!!


A kysz, a kysz :osama:

Cytuj:
nie dziwne, że w Chinach wygrała... Chinka.


No dla Azjatow to jest bardzo typowe (vide mistrzostwa szmacianki w Korei :) ). Ale dosc uczciwie trzeba przyznac, ze ladna ta miss Chin - duzo ladniejsza niz poprzednia, ktora widzialem.

Obiecuje poszukac innych uczestniczek. :)

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 4 gru 2007, o 11:16
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
Połaziłem sobie dzisiaj po Galerii Graffica, żeby ukoić nerwy i bez problemu pokazałbym Ci z 50 ładniejszych :D


Oj... Fajnie by było! ;)


           
Post 4 gru 2007, o 11:22
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????


Jasiek napisał(a):

Cytuj:
Polskie kobiety !!!


A kysz, a kysz :osama:

weź już skoncz, bo te twoje gadki to juz nawet śmieszne nie są, są coraz bardziej żałosne :?


           
Post 4 gru 2007, o 12:50
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Przyslij mi aparat to Ci porobię(nie będę akumulatora czerpał). Albo wpadaj do Rzeszowa....nawet nie wiesz ile osób czeka na Twój przyjazd z utęsknieniem. Niedawno gadałem z kumplem i skala tęsknoty za Tobą wśród niektórych co wyszło w czasie rozmowy jest ogromna. :twisted:

No i co z tego, że znajdziesz inne uczestniczki? Zawsze jest tam stado pasztetów wiadomo nie od dziś. Potem przyjeżdzą taki jeden z drugim z zagranicy i nie może sie zdecydowac w którą stronę patrzeć w naszym pięknym kraju. Zawsze się wkurw jak widzę jakiego paszteta posłano od nas i jestem przekonany, że gdyby mi dali z 10 minut to bym wyszedł z domu i przyprowadził im ładniejszą kandydatkę do reprezentowania Polski.(mam 100% pewności)

A, za to że nasze śliczne Polki są najcudniejsze dam się pokroić. Byłem juz w dobrych paru krajach i nie ma porównania. ...Przypomniało mi się jak był turniej GP siatkarek na Podpromiu to był w tv jakiś kolo (Polak w barwach Chin, bo mówił, że 9 lat tam mieszka...lepszy niz Ty Dominic...9 lat...Ty wtedy juz języka zapomnisz :lol: ) Mówił, że ma żonę Chinkę. Powiedział tak: "Ładna wiadomo nie jest, ale pracowita" ahahahahaa :D Pokazywali to nawet w jakims takim programie na wzór Watts w Polsacie Sport :mrgreen:

A Graffica to rzeczywiście straszne lachonarium :D

PS: Mr Dominic Jannush Ty po chu posługujesz się w ogóle naszym językiem? Nie wstydzisz się?
Wejdź sobie na jakieś australijskie forum i tam sobie pisz...w ogóle przecież Ty masz POLSKI nick!!! :ninja: (zakładałes konto widzę jeszcze jako Polak....chociaż ktoś taki nie zasługuje aby go tym zaszczytnym mianem nazywać..przyjmijmy, że w czasie rejestracji byłeś jeszcze osobą urodzoną w Polsce.) Poproś K2, zmieni Ci nicka na aussie...

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 4 gru 2007, o 18:37
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 gru 2006, o 14:47
Posty: 157

Zobacz profil 
http://www.fotka.pl/profil/xXdestiny90Xx/


nie znam, ale wyglądem urzeka


           
Post 4 gru 2007, o 20:21
 Re: Brunetki, blondynki, a może rude????
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
No i co z tego, że znajdziesz inne uczestniczki? Zawsze jest tam stado pasztetów wiadomo nie od dziś. Potem przyjeżdzą taki jeden z drugim z zagranicy i nie może sie zdecydowac w którą stronę patrzeć w naszym pięknym kraju. Zawsze się wkurw jak widzę jakiego paszteta posłano od nas i jestem przekonany, że gdyby mi dali z 10 minut to bym wyszedł z domu i przyprowadził im ładniejszą kandydatkę do reprezentowania Polski.


Mysle, ze podobny problem dotyczy praktycznie kazdego kraju, ktory wysyla swoja kandydatke na owe konkursy.

Atrakcyjnosc Polek dla ludzi zza granicy wynika z faktu, ze:

1. W przypadku Anglosasow, Francuzow itp. rasa slowianska ma duzo czystsza i delikatniejsza skore, co automatycznie powoduje duzo lepszy wyglad. Przykladowo - mnie mowia w Australii, ze wygladam na okolo 4 - 5 lat mlodziej (co wynika z faktu, ze nie mam zniszczonej skory). Na dokladke kobiety z krajow rozwinietych zwykle maja troche wiecej kilogramow niz Slowianki, stad dodatkowo dochodzi zainteresowanie. Trzecim czynnikiem jest, ze Slowianki (szczegolnie Rosjanki i Ukrainki) maja opinie dobrych zon, wiec wielu mysli, ze przyjezdza na lowy. :D

2. W przypadku skosnych, Arabow czy Hindusow - oni po prostu uwielbiaja blondynki :D

Cytuj:
Byłem juz w dobrych paru krajach i nie ma porównania.


Slowacja, Rosja, Ukraina, Czechy, Serbia, Chorwacja, Slowenia... znajdziesz tam kobiety, ktore beda tak samo wygladac. Rasa slowianska jest bowiem jedna i ta sama. :) Gdy bylem jeszcze na wizie studenckiej, trafialem czasem w wymieszane grono Polakow, Czechow i Slowakow - nie bylo sposobu, aby ich od siebie odroznic, dopoki sie nie zagadalo i nie zorientowalo, jaki to jezyk.

Cytuj:
Mówił, że ma żonę Chinkę. Powiedział tak: "Ładna wiadomo nie jest, ale pracowita"


To bardzo przykre, ze facet wybral sobie zone i nie uwaza jej za piekna. Woli wiec pewnie ogladac sie za innymi laskami. Oj smutne, smutne... Moja zona dla mnie jest najpiekniejsza i tak wlasnie powinno byc z zonami - ich mezowie powinni je uwazac za najpiekniejsze. :)

Cytuj:
Albo wpadaj do Rzeszowa....nawet nie wiesz ile osób czeka na Twój przyjazd z utęsknieniem. Niedawno gadałem z kumplem i skala tęsknoty za Tobą wśród niektórych co wyszło w czasie rozmowy jest ogromna. :twisted:


Coz... nie na darmo w Polsce utozsamia sie kibicow z bandytami. Wystarczy poczytac tego typu wpisy...

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi