Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Gry na PC oraz konsole.


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 20 lut 2008, o 19:38
 Re: Gry PC, PS, PS2, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii, PSP, GBA
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2005, o 19:02
Posty: 457

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
eee to w tym przypadku ja jestem lepszy! Już z jakieś dwa dni mam chyba FIFE 2008!!


No to faktycznie jest się czym chwalić 8-) Fifa 08 już od 4 miechów na rynku 8-)

Grał ktoś kiedyś w Speedawy Menager 1998 czy coś takiego wydanego w każdym bądź razie przez Techland :?:

_________________
Obrazek


           
Post 21 lut 2008, o 00:51
 Re: Gry PC, PS, PS2, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii, PSP, GBA
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
O mosz...;f hyhyhy

Dzięki za info. Naprawdę nie wiedziałem :lol:



htsz! :bat:

K2: Taki doświadczony użytkownik, a cytuje cały post, w dodatku ostatni - ojjj, bo się zdenerwuję :P


Ooo przepraszam bardzo!:D Zacytowałem tylko linijkę na górze:D

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 lut 2008, o 21:48 przez brzycho, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 22 lut 2008, o 17:18
 Re: Gry PC, PS, PS2, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii, PSP, GBA
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 kwi 2007, o 19:19
Skąd: się wziałem ?
Posty: 245

Zobacz profil 
Grałem kiedys w tego menagera 1998, taka prosta, normalna gierka :D Pamiętam ze Screen robił mi po 12 -14 pkt zawsze xD


           
Post 11 mar 2008, o 21:53
 Fim Speedway Grand Prix 3
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 mar 2008, o 21:26
Posty: 1

Zobacz profil 
Piszcie co sadzicie o najnowszej wersji Fima który będzie w sklepach na początku kwietnia.
Nadchodzi długo oczekiwana, najnowsza część serii uznawanej za najlepszy symulator żużla na świecie - FIM Speedway Grand Prix 3! Gra stworzona we współpracy z ekspertami z Tygodnika Żużlowego, na pełnej licencji BSI, dzięki której otrzymujemy aktualny skład zawodników (sezon 2008), a także wszystkie stadiony najnowszego cyklu Grand Prix.

Wydarzenia w trakcie sezonu ilustrowane są stosownymi nagłówkami Tygodnika Żużlowego – legendarnej gazety poświęconej tematyce czarnego sportu. W samym procesie powstawania gry uczestniczyli też eksperci z tej dziedziny (m.in. słynny dziennikarz Bartłomiej Czekański), zgłaszając swoje uwagi programistom. Dzięki temu do rąk otrzymujemy najbardziej dopracowaną i zaawansowaną grę o żużlu, jaka kiedykolwiek powstała. Do tego wykorzystującą dobrodziejstwa online – nowością jest m.in. tryb gry wieloosobowej dla 4 Graczy na raz oraz możliwość przekazywania sobie powtórek za pośrednictwem Internetu. Weź udział w rywalizacji o tytuł indywidualnego Mistrza Świata z najsłynniejszymi żużlowcami takimi jak: Nicki Pedersen, Leigh Adams, Jason Crump czy Tomasz Gollob! Wygraj zawody ze znajomymi mieszkającymi na drugim końcu Polski!




* Realistyczny model jazdy;

* nowoczesny silnik Chrome Engine, zapewniający wspaniałe wrażenia wizualne;

* Wiernie odwzorowane rzeczywiste stadiony Speedway Grand Prix z ich indywidualnymi parametrami;

* Dynamicznie zmienna przyczepność toru - m.in. odsypywanie się nawierzchni w trakcie zawodów, wpływ zmian pogody, zróżnicowane właściwości pól startowych, odmienna przyczepność po wewnętrznej i po zewnętrznej;

* Rozgrywka online umożliwiająca ściganie się 4 Graczom na raz;

* „Dynamic AI” – sztuczna inteligencja dynamicznie dostosowuje zachowania przeciwników względem sytuacji na torze;

* Dokładny system wykluczeń Wirtualny Sędzia;

* Największe gwiazdy czarnego sportu, wiernie odwzorowane, wraz z symulacją ich rzeczywistych stylów jazdy;

* Statystyki sekcji treningowych;

* Zakupy, remonty i jeszcze bardziej rozbudowany tuning sprzętu;

* Profesjonalny komentarz na żywo - w tej roli legendarni komentatorzy prawdziwego żużla, m.in. Tomasz Lorek;
Parę fotek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 11 mar 2008, o 23:17
 Re: Fim Speedway Grand Prix 3
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 kwi 2003, o 12:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 745

Zobacz profil 
Mam nadzieję, że będzie to sporo lepsze od drugiej części, która moim zdaniem okazała się przereklamowana. Takie cudo miało być, a niczym nie zaskoczyli.


           
Post 11 mar 2008, o 23:25
 Re: Fim Speedway Grand Prix 3
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 paź 2007, o 12:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 374

Zobacz profil 
Nom to prawda , Fim Speedway GP 2 nie różniło się zbytnio od pierwszej części . Mam nadzieję , że trzecia część gry będzie o wiele lepsza . A wiadomo jakie będzie miała wymagania systemowe :?:

_________________
Davey Watt - The new team's captain from Rzeszów


           
Post 12 mar 2008, o 08:18
 Re: Fim Speedway Grand Prix 3
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2006, o 22:16
Skąd: Hetmanska 69
Posty: 891

Zobacz profil 
Zobaczymy co to bedzie z punktui widzenia gracza. Jednak, zeby ta gra mnie zachwycila to musi sie chociaz troche roznic od 1 i 2 wersji, ktore byly praktycznie identyczne.

_________________
Obrazek E-Mail: MasterZKS@gmail.com
Obrazek GG: 1868860

Logitech G9 Gaming Mouse- 319 zł
Steel Series 4D - 69 zł.
Steel Sound 5Hv2 - 269 zl.
Bycie lou - bezcenne! :]


           
Post 12 mar 2008, o 14:23
 Re: Fim Speedway Grand Prix 3
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lip 2006, o 16:19
Skąd: Dębica
Posty: 230

Zobacz profil 
A co się "stao" z Crumpa szyją na pierwszej fotce?? :)
Oby zmiany nie skończyły się na grafice i będzie możliwość śmigania nie tylko po dechach, ale też przy krawężniku

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 12 mar 2008, o 17:04
 Re: Fim Speedway Grand Prix 3
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 cze 2006, o 19:02
Skąd: >WROCŁAW / RZESZÓW<
Posty: 558

Zobacz profil 
Gdyby jeszcze powstała z tym silnikiem gra Ekstraliga, ze wszystkimi bajerami, transferami, ustalaniem składu...Leszkiem Tylingerem, diodami. To byłby hit :D.

Fajnie że będzie rozgrywka online, ale mimo wszystko klepanie ciągle GP szybko się nudzi. Zbyt mała rotacja zawodników, skąpa liczba torów. Czekam i z oceną się wstrzymuję.

_________________
TYPER CHAMPION 2007 :)


           
Post 12 mar 2008, o 17:18
 Re: Fim Speedway Grand Prix 3
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2008, o 22:26
Posty: 769

Zobacz profil 
Czytałem w TŻ artykuł właśnie o tej grze :D Powiem tak- jeśli ona faktycznie będzie wyglądać jak tam jest opisywana to będzie rewelacja :wink: Trudno powiedzieć, bo pierwsza wersja niczym nie zaskoczyła, w druga nie grałem więc nie wiem. Według mnie zdecydowanie bardziej realistyczną gierką jest chociażby Demonic Speedway, w którym można ścigać się po zewnętrznej(czego nie ma w FIM Speedway Grand Prix).Pozatym są rozgrywki ekstraligowe, które według mnie byłyby ciekawsze od GP. Z tego co słyszałem dwójka też niczym nie zachwyciła, więc pozostaje mieć nadzieję, że trójka pokarze coś lepszego :D

_________________
Obrazek

"Lata młodości przemijają bezpowrotnie - z miłością do Ciebie jest zupełnie odwrotnie..."


           
Post 12 mar 2008, o 19:18
 Re: Fim Speedway Grand Prix 3
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
slimson93 napisał(a):
Według mnie zdecydowanie bardziej realistyczną gierką jest chociażby Demonic Speedway, w którym można ścigać się po zewnętrznej(czego nie ma w FIM Speedway Grand Prix).

W SGP 2 można było się ścigać po zewnetrznej 8-)

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 12 mar 2008, o 19:45
 Re: Fim Speedway Grand Prix 3
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Można było robić kompa jak się chciało po każdej...mam nadzieję, że 3 będzie jakaś lepsza, bo oprócz tego, że to ŻUŻEL, ta gra nie miała więcej plusów.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 12 mar 2008, o 20:55
 Re: Fim Speedway Grand Prix 3
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Cytuj:
A na koniec ciekawostka dla fanów czarnego sportu. Z pewnością kibice żużla niejednokrotnie zastanawiali się, dlaczego nigdy nie powstała gra symulująca rodzime rozgrywki ligowe. Okazuje się, że jest to możliwe dopiero teraz, gdy powstała Ekstraliga Sp. z o.o. Profesjonalizacja żużlowych zmagań na krajowym podwórku może być jedną z podwalin stworzenia gry o tej właśnie tematyce, a koncepcja taka w głowach pracowników Techlandu istnieje już od paru ładnych lat. Do pracy zatem!


Mam nadzieje ze "niedlugo" powstanie ta liga!!!!! Bylo by miodzio 8-)

_________________
Obrazek


           
Post 12 mar 2008, o 21:26
 Re: Fim Speedway Grand Prix 3
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2008, o 22:26
Posty: 769

Zobacz profil 
Metanol napisał(a):
w SGP 2 można było się ścigać po zewnętrznej


Właśnie nie miałem okazji pograć sobie w SGP 2, ale pamiętam, że w jedynce nie dało się "objechać" po zewnętrznej- zostawał tylko krawężnik i po chwili stawało to się nudne.

Thunderkiss proponuje pograć sobie w Demonic Speedway. Stare, ale jare :lol:

_________________
Obrazek

"Lata młodości przemijają bezpowrotnie - z miłością do Ciebie jest zupełnie odwrotnie..."


           
Post 12 mar 2008, o 23:33
 Re: Fim Speedway Grand Prix 3
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 paź 2007, o 12:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 374

Zobacz profil 
No w jedynce pamiętam można było objechać przy krawężniku , bo już po zewnętrznej to nie bardzo . W drugiej części znowu lepiej jeździło się po zewnętrznej , ale ja mam słabego kompa i zdeka cięło mi grę i za bardzo sobie w nią nie pograłem . :)
Mogliby stworzyć grę w której byłyby najlepsze ligi na świecie , przede wszystkim polska ekstraliga . Ciągła jazda w GP robiła się nudna ...

_________________
Davey Watt - The new team's captain from Rzeszów


           
Post 14 mar 2008, o 22:56
 Re: Gry PC, PS, PS2, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii, PSP, GBA
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
Zastanawiam się ostatnio nad kupnem jakieś konsolki. Waham się miedzy PS3, a Xboxem 360. Na razie Xbox mnie bardziej przekonuje. Jest tu ktoś kto może obiektywnie porównać obie konsolki? Którą proponujecie wybrać?

_________________
Obrazek


           
Post 15 mar 2008, o 00:00
 Re: Gry PC, PS, PS2, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii, PSP, GBA
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Na tę chwilę brałbym Xboxa. Obecnie nieporównywalna ilość świetnych gierek na tę konsolę, w tym względzie PS3 daleko z tyłu. I to moim zdaniem jest ogromna przewaga. Jeśli chodzi o grafikę. Podłączając te dwa sprzęty do zwykłego tv nie widać wielkiej różnicy, ale jeśli grasz np. na jakimś telewizorku LCD z rozdzielczością High Definition >720p to poczujesz moc Xboxa :) Efekt porażający. Z kolei Play Station 3 ma 8-rdzeniowy procesor, przy czym Xbox tylko 3. Ale kompy które mamy w teraźniejszosci mają góra 4, a i tak są megarakietami. :D PS3 ma też napęd Blu-Ray, czego nie posiada konsolka Microsoftu, ale póki co bym sobie tym nie zaprzątał głowy. Za to X ma dodatek w postaci HDD. I jeszcze jeden ciekawy patent. Możliwość podłaczenia go za pomoca sieci do peceta i odpalenie Media Center, a co za tym idzie uruchomienie muzy i filmów bezpośrednio z pc. Ciekawa opcja i za to duży plus dla X360. Reasumując PS3 jest troche bardziej technologiczne co zaowocuje w przyszłości. Na te chwile zdecydowanie Xbox a tak będzie przez jeszcze dłuższy czas. Chyba, że masz kase to kup obie konsole. :D Albo w przyszłości jak PS wyprzedzi Xboxa to sprzedasz jedno i kupisz drugie. :D Ale proponuję jeszcze chwilkę wstrzymać się z kupnem. Niedługo X360 wpuszcza na rynek nowe konsole z napędem Lite-ON. Wybór będzie większy - spadną ceny.

_________________
Obrazek


           
Post 15 mar 2008, o 17:16
 Re: Gry PC, PS, PS2, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii, PSP, GBA
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Jeśli będziesz kupował Xboxa 360 to poczekaj.
Nie długo szykują się obniżki tych konsol a mianowicie już chyba są przecenione.
Wersja Arcade kosztuje ok. 777zl
Premium 1000zl
Elite 1399zl a cena PS3 to 1499zl

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 3 kwi 2008, o 20:33
 Re: Gry PC, PS, PS2, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii, PSP, GBA
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 mar 2008, o 18:53
Skąd: gdzieś tam -->
Posty: 378

Zobacz profil 
szukam jakiegos dobrego managera zuzlowego z aktualnymi składami na sezon 08, jak ktos ma cos takiego to prosze o nazwe gry a najlepiej o linka z nia :piwo:

_________________
Obrazek


           
Post 16 kwi 2008, o 19:21
 Re: Gry PC, PS, PS2, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii, PSP, GBA
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Project Origin

trailer poniżej

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=mdT1yFE135c


Cytuj:
Project Origin to pierwszoosobowa gra akcji stworzona przez programistów z amerykańskiej grupy Monolith Productions. Opisywany projekt stanowi kontynuację wydanego w 2005 r. shootera pt. F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon, jednak jego tytuł różni się diametralnie od pierwowzoru, ponieważ prawa do nazwy pierwszej części pozostały własnością niezwiązanego z producentami „dwójki” koncernu Vivendi Games.



Kod:
producent: Monolith Productions
wydawca: Warner Bros Interactive
kategoria: gry akcji / FPS

Data Premiery:
  Świat: 2008
  Polska: obecnie brak planów wydania

zobacz ten tytuł również na platformy: PS3360
tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet
wymagania wiekowe: 18+

zobacz oficjalną stronę WWW:
Project Origin


Źródło:
Cytuj:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10550


Kolejna gra ze studia Vivendi po FEAR.
Szykuje się kolejna gierka pełna efektów...
Szkoda, że takie kompa nie mam, który by bez problemu tą gre pociągnął..

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi