Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Menadzery i inne gry żużlowe


Luźne rozmowy na luźne tematy


Gracie w menadzera żużlowego
Tak 76%  76%  [ 74 ]
Nie 24%  24%  [ 24 ]
Liczba głosów : 98
Opcje      Szukaj
Post 15 maja 2009, o 20:06
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Od dwóch dni gram w Speedway Lige i nie jest zła, symulator jest :cenzura: trudny, na początku pokonanie 4 okrążeń to był mój cel. Teraz potrafie już nawet nożyce zrobić. Fajna gra, troche to jest SGP 3 tylko z inną fabułą ale ogólnie po zmianie drużyn na prawdziwe, jest naprawde super :) Logo Stali jest nawet na kubku w moim garażu sasasa Jedno co mnie śmieszy, to że po 5 kolejkach Stal jest na 1 miejscu z kompletem pkt a ostatni jest Ostrów, przedostatni chyba Grudziąd a trzeci od końca ? Tarnów hahahahah drugi jest ... Poznań :D Ech, żużel to naprawde nieprzewidywalny sport :D

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 15 maja 2009, o 20:21
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
zarzuc jakies screeny toru z Rzeszowa ;) podobny chociaz zrobili mimo ze nie ma licencji na druzyny i nazwiska?

_________________
Obrazek


           
Post 15 maja 2009, o 22:15
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Wcale nie podobny, chyba że już pomyśleli o przyszłości i zrobili z tą drugą trybuną która będzie wybudowana już za rok oczywiście :mrgreen: Ale tor raczej troche podobny, długi choć nie najdłuższy w grze i dosyć szeroki na łukach, łuki delikatne raczej.

Pola startowe
http://g.imagehost.org/download/0474/stal1

Pierwszy łuk
http://g.imagehost.org/download/0780/stal2

Przeciwległa prosta
http://g.imagehost.org/download/0576/przeciwleg_aprosta

park maszyn
http://g.imagehost.org/download/0278/park_maszyn

drugi łuk
http://g.imagehost.org/download/0965/drugi

Jeśli będzie trzeba więcej linków to piszcie ;) Eisenhower :piwo: Chciałem zrobić to [img]link[/img] ale napisało mi że określenie wymiarowe obrazka nie jest możliwe :wariat: Nie mam pojęcia o co kaman więc uznałem że wystarczą zwykłe linki :D

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 19 maja 2009, o 21:32
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
wogole ten stadion nie podobny, zreszta pewnie jak reszta.szkoda.

_________________
Obrazek


           
Post 23 maja 2009, o 07:54
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Napisze, żeby była jasność.

NIE MA LICENCJI TA GRA

więc nie ma szans, żeby cokolwiek było tam podobne, nawet nazwiska zawodników.

Ale już są dostępne modyfikacje stworzone przez graczy, które zmieniają kevlary, herby i nazwiska zawodników.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 23 maja 2009, o 10:28
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2006, o 16:55
Skąd: 7km od cywilizacji
Posty: 744

Zobacz profil 
buried napisał(a):
Ale już są dostępne modyfikacje stworzone przez graczy, które zmieniają kevlary, herby i nazwiska zawodników.


a tu je znajdziecie:
http://www.gryzuzlowe.pl/forum/viewforum.php?f=102

_________________
http://i44.tinypic.com/2ic2nwx.jpg http://i48.tinypic.com/168cyhd.jpg


           
Post 1 cze 2009, o 20:49
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 23 maja 2009, o 16:16
Posty: 1

Zobacz profil 
Gra ktoś z was w speedway-m ???
Managerek nie gorszy niż smanager :wink:


           
Post 28 cze 2009, o 21:40
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Cytuj:
Nowy patch 1.2.0.0. - poprawki pod kątem online26.06.2009
Właśnie pojawił się nowy patch, przekształcający grę do wersji 1.2.0.0. Niesie on ze sobą poprawki oraz usprawnienia głównie pod kątem rozgrywek online. Niespodzianką są specjalne ustawienia pod kątem zbliżającego się rozpoczęcia sezonu Speedway Liga, prowadzonego przez www.ligi-zuzlowe.pl.

Patch można pobrać na oficjalnej stronie gry www.speedwayliga.pl - w dziale DOWNLOAD.


Lista poprawek i ulepszeń:

- możliwość wyłączenia prezentacji zawodników przed wyścigami. Eliminuje to problem tzw. "niebieskiego ekranu", jaki mógł pojawić się przy prezentacji zawodników na niektórych konfiguracjach sprzętowych.

- dedykowany tryb ustawień online "Ligi żużlowe", z możliwością włączenia/wyłączenia w ustawieniach serwera możliwości jazdy na jednym kole oraz sterowania za pomocą kontrolerów analogowych.

- wyeliminowanie błędu tzw. "pomarańczowego ekranu".

- rozwiązanie problemu wyrzucania czwartego zawodnika przy wczytywaniu trasy w trybie multiplayer.


WAŻNE!
Patch można instalować na czystą grę w wersji 1.0.0.0pl. Do instalacji nie jest wymagana wcześniejsza instalacja wersji patcha 1.1.0.0Pl.

Patch 1.2.0.0 nie poprawia zapisanych stanów gry. Po instalacji patcha można korzystać z dotychczasowych save'ów, ale po odegraniu starego stanu gry nie będą uwzględnione poprawki, jakie wprowadza nowy patch. Z tego też względu sugerujemy, aby po instalacji patcha rozpocząć nową rozgrywkę i od nowa zapisywać stany gry.



Źródło:
Kod:
http://speedwayliga.pl/

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 17 lip 2009, o 18:22
 Krzyżówka żużlowa
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 lip 2009, o 18:19
Posty: 0

Zobacz profil 
Zapraszam fanów żużla do zmierzenia się z krzyżówką żużlową . Mile widziane sugestie i uwagi...


           
Post 26 sie 2009, o 23:46
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 kwi 2008, o 18:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 359

Zobacz profil 
ja gram w managera ---> speedway-m.pl

moja drużyna to STAL RZESZOW TEAM

pisać w spr. sparingów

:piwo:


           
Post 1 paź 2009, o 13:04
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Junior
Junior

Dołączył: 16 lut 2009, o 22:23
Posty: 141

Zobacz profil 
Witam potrzebuję pomocy.
Grywam sobie w menadżera Braci M. 3.1. Mój problem jest taki, że wypasionym składem w II lidze nie potrafię wygrać żadnego meczu no chyba, że spreparuje tor u siebie ale to wygrywam wtedy minimalnie 46:44,45:44. Przed sezonem jade tak około 4,5 sapringów, wysyłam moich żużlowców na obozy jednak to nic nie daje. Próbowałem im zwększyć ceny za zwycięstwo i za zrobienie 10 pkt. Mógł by mi ktoś jakoś pomóc?
Pozdrawiam ;)


           
Post 1 paź 2009, o 17:23
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Przede wszystkim olej sparingi, nic nie dają, to tylko niepotrzebne zużywanie sprzętu. Skup się na dobrym sprzęcie remontowanym na czas+dobrym trenerze+sztabie medycznym+dobrych obozach (po Innsbrucku i Lonigo zawodnicy byli w dobrej formie)+ustaleniu treningów dla zawodników (w parametrach ogólna dyspozycja: normalne, psychika: brak, rehabilitacja: brak, reszta: duże, łączne obciążenie wychodziło 166% i sprawdzało się idealnie)+dobrych premiach (jeśli zawodnik żąda podwyżkę, daj mu ją). To powinno całkowicie wystarczyć. Doglądaj też kondycji żużlowców. Jeśli mają poniżej 70 ich skuteczność drastycznie spada, wtedy ich oszczędzaj (wycofuj z jakichś zawodów indywidualnych i puszczaj tylko na ligę). U mnie takie ustawienia dawały bardzo dobre efekty. Dodatkowo radzę przeczytać dołączoną instrukcję, moim zdaniem bardzo pomocna.

W gierkę Mańskich nie grałem już kilka lat, ale na dysku cały czas ją mam i co nieco jeszcze na jej temat pamiętam :D

_________________
Obrazek


           
Post 2 paź 2009, o 12:13
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
a powiedz jakie wspolczynniki formy i kondycji maja twoi zawodnicy. przy zawodnikach krajowych ktorzy maja forme nizsza niz 99 wyniki na torze sa nienajlepsze. najkorzystniej jest gdy zawodnik ma forme 105 w gore do max czyli bodajze 110 tak? przy dobrych obcokrajowcach ktorzy maja oceny 88 i wyzej forma nie robi roznicy, przynajmniej ja nie stwierdzilem, co innego przy slabszym straniero. zobacz tez kondycje, bo przy bardzo czestych startach, np u juniorow - ligi mlodziezowe mdmp, mecz i turnieje indywidualne szybko spada kondycja co takze odbija sie na jezdzie, co napisal Damian. reszta jak wyzej w jego poscie ;)

_________________
Obrazek


           
Post 2 paź 2009, o 16:54
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Junior
Junior

Dołączył: 2 sty 2006, o 16:09
Posty: 175

Zobacz profil 
Proszę i mnie dopisać do grających w smanagera.pl. Próbowałem innych, ale ten przypadł mi najbardziej do gustu.

Wasyl - KŻ Stal Rzeszów 2 liga, grupa.3

Oczywiście zapraszam na sparingi ;)


           
Post 5 paź 2009, o 15:34
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Junior
Junior

Dołączył: 16 lut 2009, o 22:23
Posty: 141

Zobacz profil 
Damian i Eisenhower dzięki za rady przydały się, tylko jeszcze mam małe problemy finansowe i jak byście mogli jakoś pomóc to bym był Bardzo wdzięczny.


           
Post 5 paź 2009, o 18:47
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
rozbuduj na max miejsca reklamowe, jesli masz za malo krzeselek do dobuduj, ale tylko tyle by miejsca rekamowe mozna bylo zrobic na max, wiecej Ci nie trzeba. biletow nie dawaj za drogich tylko w granicy rozsadku. premie tez zeby Cie nie wypompowali. pierwszy sezon, dwa ogolnie sa ciezkie finansowo, takze nic zbytnio sie zrobic nie da. jaknajlepsi sponsorzy - to wazne, no i na pierwsze 2 sezonu nie szalej ze skladem ;) nie od razu krakow zbudowano :P

_________________
Obrazek


           
Post 15 mar 2010, o 20:59
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Jest ktoś może zorientowany w sprawie menadżera Mańskich? Jaka jest ostatnia wersja, albo jakie są najbardziej aktualne składy?:>

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 15 mar 2010, o 23:51
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2005, o 22:07
Posty: 689

Zobacz profil 
Ostatnia wersja - 3.1b czyli ta z 2005 roku. Aktualnych składów zawsze można sciągnąć mnóstwo z np. forum na www.gryzuzlowe.pl ale wątpie czy są jakieś porządne. Pozdro


           
Post 27 mar 2010, o 21:20
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Junior
Junior

Dołączył: 16 lut 2009, o 22:23
Posty: 141

Zobacz profil 
Nie wiem czemu ale Updaty(czy jakos tak) mi nie dzialaja :/
Moze mi ktos jakos pomoc?


           
Post 29 kwi 2010, o 21:53
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 20:33
Skąd: Rzeszów
Posty: 171

Zobacz profil 
Witam!Zapraszam wszystkich grających w Wygraj Ekstralige do ligi prywatnej.Serdecznie zapraszamy kibiców z Rzeszowa i okolic, a także chętnych z innych zakątków Polski. Kod dostępu do ligii: 709901073


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi