Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Zakłady Bukmacherskie


Luźne rozmowy na luźne tematy


Gdzie najczęściej typujesz?
bet365 0%  0%  [ 0 ]
Betway 0%  0%  [ 0 ]
Bet-at-home 13%  13%  [ 1 ]
Betclick 0%  0%  [ 0 ]
Betfair 0%  0%  [ 0 ]
Betgun 0%  0%  [ 0 ]
Betsson 13%  13%  [ 1 ]
bwin 25%  25%  [ 2 ]
Expekt 0%  0%  [ 0 ]
Gamebookers 0%  0%  [ 0 ]
SportingBet 0%  0%  [ 0 ]
Unibet 0%  0%  [ 0 ]
Tobet 38%  38%  [ 3 ]
Inny 13%  13%  [ 1 ]
Liczba głosów : 8
Opcje      Szukaj
Post 1 maja 2009, o 14:09
 Re: Zakłady Bukmacherskie
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 sie 2008, o 22:17
Posty: 14

Zobacz profil 
Piast Gliwice - Wisla Krakow 2 1,7
VFL Bochum - Hannover 96 1X 1,26

dzisiaj akromnie ale za 50 zeta

_________________
Najprawdopodobniej najlepszy program partnerski w internecie
Obrazek
Otrzymaj do 1000 PLN ze swojego serwisu


           
Post 1 maja 2009, o 22:29
 Re: Zakłady Bukmacherskie
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41
Skąd: Czudec
Posty: 1117

Zobacz profil 
No to widzę że Ci posiadało...


           
Post 3 maja 2009, o 22:08
 Re: Zakłady Bukmacherskie
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 sie 2008, o 22:17
Posty: 14

Zobacz profil 
bubu :arrow:

heh, nikt nie jest doskonały

_________________
Najprawdopodobniej najlepszy program partnerski w internecie
Obrazek
Otrzymaj do 1000 PLN ze swojego serwisu


           
Post 30 cze 2009, o 19:34
 Re: Zakłady Bukmacherskie
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2008, o 20:15
Posty: 27

Zobacz profil 
Mam pytanie odnośnie zakładów w necie.
Jakie strony polecacie, bo jest ich dosyć dużo. Chodzi mi o to gdzie są najwyższe kursy i najwięcej zakładów.
Oczywiście mam namyśli zakłady żużlowe.
Z góry dzięki.


           
Post 5 lip 2009, o 14:53
 Re: Zakłady Bukmacherskie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lis 2005, o 21:02
Posty: 1357

Zobacz profil 
Ciekawy zakład dzisiaj na bwin :lol:

http://img25.imageshack.us/img25/70/beztytuuwkf.png


           
Post 6 lip 2009, o 12:56
 Re: Zakłady Bukmacherskie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
blonoklono napisał(a):
Mam pytanie odnośnie zakładów w necie.
Jakie strony polecacie, bo jest ich dosyć dużo. Chodzi mi o to gdzie są najwyższe kursy i najwięcej zakładów.
Oczywiście mam namyśli zakłady żużlowe.
Z góry dzięki.


Jeśli chodzi o kursy, to tutaj nie ma regóły. Total mix. Natomiast najwięcej zakładów jest na TOBET.com

P.S.

Kto wygra wybory prezydenckie w 2010 roku?
...
Krzysztof Kononowicz 2500.00
:lol: :twisted: :lol: :twisted: :peace:

http://www.tobet.com/selection?cmd=choo ... ry_id=8061

polecam


           
Post 8 lip 2009, o 00:31
 Re: Zakłady Bukmacherskie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
od kilku lat gram na Betfair i nie wyobrażam sobie gdzie indziej. Fakt, gra tam wymaga wprawy, ale potem się śmiga jak talala.
Można stawiać i zarabiać pieniądze przekraczające kwotę na koncie po wielokroć. I to zanim mecz lub inne zdarzenie się rozpocznie.
Jednak nie dla nowicjuszy. (i nie mają naszej ligi żużlowej)


           
Post 8 lip 2009, o 08:11
 Re: Zakłady Bukmacherskie
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
vega1 to zarzuć czasem jakimiś typami.
Jak to się robi, że jeszcze przed meczem wygrywasz?

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 8 lip 2009, o 17:57
 Re: Zakłady Bukmacherskie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
Skrobnij vega coś o twoim sposobie gry i samym "buku", bo tak chodząc po ich stronie nie zauważyłem większych różnic w porównaniu z np. bwin w którym czasem coś stawiałem.
I na czym polega wprawa potrzebna to bezproblemowego wygrywania pieniędzy u nich?

_________________
Obrazek


           
Post 8 lip 2009, o 18:36
 Re: Zakłady Bukmacherskie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
bezproblemowych pieniędzy nie wygrasz nigdzie.

Betafir to nie jest zwykły buk tylko giełda zakładów sportowych. Różnica zasadnicza bo po pierwsze kursy są o koło 20-30% wyższe niż u zwykłego buka, gdyż Betfair nie pobiera prowizji od kursu tak jak to robią wszystkie buki.
Np. u zwykłego buka na mecz tenisowy dwóch zawodników na tym samym poziomie kursy będą w granicach 1.85 lub mniej na obu. Na Betfair te kursy będą graniczyły na poziomie 1.99-2.00 .

Na Betfair nie zakładasz się z bukiem tylko z innymi graczami. Możesz sam decydować o własnych kursach. Nad każdym zdarzeniem masz napisaną sumę aktualnie przyjętych zakładów. Suma jest na bieżąco aktualizowana, co daje Ci jakiś ogólny obraz popularności danego zdarzenia.

Np. finał Wimbledonu skończył się na poziomie ponad 25 milionów euro przyjętych zakładów. Na Betfair kurs pracuje tak jak na giełdzie. Raz spada raz rośnie. Jak jesteś dobry i poczujesz ten sposób zarabiania, to już na kilka godzin zanim się zacznie mecz możesz mieć zarobione sporo kasy.

Na Betfair nigdy nie znikają kursy gdy zdarzenie jest live. Kurs zmieniany jest płynnie, i w każdym momencie można obstawić bez strachu że kurs zniknie tak jak to robią u innych buków.

Dużo było by pisać Ja gram u nich 5 lat już. Na pewno nie jest to witryna dla początkujących. Kiepsko u nich również z multizakładami. To typowa giełda. Najlepiej wpłacić minimum 500 euro i grać tylko na kursach.
A najlepsze jest to, że mając na koncie załóżmy 500 euro i grając mądrze, możesz mieć zakładów postawionych na jedno zdarzenie, nawet na kilka tysięcy euro, czyli suma znacznie przewyższająca kwotę jaką masz na koncie.
Ale to już inny temat :D


           
Post 8 lip 2009, o 19:16
 Re: Zakłady Bukmacherskie
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
ja bym poprosił Cię Vega o jakieś zwizualizowanie
Cytuj:
Np. finał Wimbledonu skończył się na poziomie ponad 25 milionów euro przyjętych zakładów. Na Betfair kurs pracuje tak jak na giełdzie. Raz spada raz rośnie. Jak jesteś dobry i poczujesz ten sposób zarabiania, to już na kilka godzin zanim się zacznie mecz możesz mieć zarobione sporo kasy.

Chodzi mi o jakis przykład..jest mecz np Legia - Wisła kursy tam w jakimś momencie 2.30-3.20-2.80 i jakim sposobem przed rozpoczęciem tego meczu mogę już zarobić? Nie ogarniam tego...gram już trochę, ale w tradycyjny sposób i jestem ciekawy tego systemu z Betfair.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 8 lip 2009, o 19:19
 Re: Zakłady Bukmacherskie
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
To ze stawiasz iles tam zł o godz 10:00 na wygrana Legii gdzie kurs jest 2.00. Ale jesli jest duze zainteresowanie danym zakladem i tuz przed meczem o godz 19:00 kurs z 2.00 podskakuje na 2.50 i tym sposobem zarabiasz na tym jeszcze przed meczem. Ja to tak rozumie... jak na gieldzie kursy rosna badz spadaja... ;)

"Najlepiej wpłacić minimum 500 euro i grać tylko na kursach." ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 8 lip 2009, o 19:32
 Re: Zakłady Bukmacherskie
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
dobra stawiam na Wisłę no nie? kurs tam mi skacze itd...ale jak mam coś zarobić jak będzie remis? Kurs może mi przed meczem podskoczyć na dwójkę z 2.80 na 3.40 nawet, ale jak padnie remis to co? Zawsze żeby zarobic cokolwiek trzeba było poczekać na koniec meczu nieprawdaż? Stawiam na Stal w meczu z Buczą i jak mam mieć hajs na koncie i coś wygrać jeszcze przed meczem nawet jeśli potem Stal wygra? Ja pytam jak PRZED MECZEM mogę zarobić i tego nie ogarniam.. :roll: To, że kurs Ci wzrośnie przed meczem to znaczy, że coś zarobiłeś? NIE.... to znaczy, że POTENCJALNA wygrana może sie zwiększyć, a Vega pisze o ZARABIANIU jeszcze przed meczem.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano 8 lip 2009, o 19:36 przez garet, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 8 lip 2009, o 19:35
 Re: Zakłady Bukmacherskie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
tak jak napisał Robi

Kursy na mecze są wystawiane już kilka dni wcześniej. Kurs się zmienia bardzo dynamicznie, a im bliżej do meczu tym wachania są większe. Kupujesz taniej a sprzedajesz drożej. I tak w kółko. Ale tak jak napisałem, mając tam mniej jak 500 euro nie ma co liczyć na zarabianie na kursach.
Teraz tak, jak kupisz zakład i sprzedaż z zyskiem dla ciebie, to w tym samym momencie całą kasę masz z powrotem na koncie i możesz dawać kolejny zakład. i tak w kółko, tymi 500 euro możesz obracać nieskończoną ilość razy.


           
Post 8 lip 2009, o 19:38
 Re: Zakłady Bukmacherskie
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Czyli mogę komuś sprzedać zakład jak mam dobry kurs na niego złapany. Teraz rozumiem.
Może się zainteresuję. Ciekawie brzmi.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano 8 lip 2009, o 19:47 przez garet, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 8 lip 2009, o 19:41
 Re: Zakłady Bukmacherskie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
wejdź sobie na Betfair otwórz jakikolwiek mecz. Zobaczysz że kursy tam wyglądają inaczej niż u zwykłego buka. Znajdziesz tam piękne różowe pole pod nazwą: Nie Wygra

To właśnie to pole daje nam możliwość zarabiania jeszcze przed meczem.


           
Post 8 lip 2009, o 19:47
 Re: Zakłady Bukmacherskie
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
No właśnie zgłupiałem wczoraj bo patrzę sobie na mecz bodajże Santoro z kimś tam i obok Santoro widzę niebieskie WYGRA i czerwone NIE WYGRA....na niebieskim było 1.20 a na czerwonym 1.22 i zdziwko :ninja: bo nie wiem OCB...tam na czerwonym ja bym widział z 3.50. To jak gra Nadal z jakims leszczem to jest na WYGRA 1.02 a NIE WYGRA z 1.04? chociaż jest 99% pewne, że wygra?

Tyle lat tradycyjnej gry, ale do tego Betfaira potrzebuję jakiegoś poradnika :mrgreen:

A jak wygląda sprzedawanie zakładów? Powiedzmy stawiam sobie 2 dni przed meczem 100 ojro po kursie 3.40, a chwilę przed meczem spada on do 2.90. Jak to się sprzedaje i komu i ile na tym konkretnym przykładzie zarobię?

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 8 lip 2009, o 19:59
 Re: Zakłady Bukmacherskie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
ech... :)

Dobra, wieczorem zrobię lekturę jak będę miłą chwile sił :)


           
Post 8 lip 2009, o 20:03
 Re: Zakłady Bukmacherskie
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Całe życie w szkolony na Iskrze, to się w F-22 gubię nie :mrgreen:
Jak cos skrobniesz to zarzucaj przykładami z meczem za 100 ojro, bo ja muszę na wyobraźnię :)

:piwo: Vega

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 9 lip 2009, o 01:24
 Re: Zakłady Bukmacherskie
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
garet nawet nie wiedziałem że Betfair ma samouczka:

http://promo.betfair.com/demo/index.asp?locale=pl

oglądnij sobie to dokładnie a jak będziesz miał pytania to wtedy wal do mnie nawet na pv.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi