Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Nowa strona Stali


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 21 kwi 2009, o 13:33
 Re: Nowa strona Stali
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Do marca nie było żadnych problemów - określony transfer miesięczny zawsze spokojnie wystarczał. Z niejasnych dla mnie powodów wszystko zmieniło się w kwietniu. Cały transfer z tego miesiąca został wykorzystany... w sobotę 4 kwietnia :shock: Czyli po 4 dniach! Później z trzy razy firma Forward zwiększała go trochę, ale za każdym razem w ciągu kilku godzin został on "przejedzony". Czyli krótko mówiąc - ile by tego limitu nie zwiększyć, to i tak zostanie on wykorzystany... :roll: Jako, że Forward hostinguje stronę Stali zupełnie za darmo to oczywistym jest, że nie poświęconą na Galerie wszystkich swoich serwerów itd. Jest jeszcze jakaś inna metoda, którą sprawdzimy, ale jeżeli nic się zmieni, to powrócimy do niepopularnej metody wrzucania fotek w pliku rar.

P.S. Jak kogoś interesują konkretne dane, to napiszę tak, że nawet najdroższe i największe opcje w home.pl nie wytrzymałby tej Galerii :D Zastanawia mnie tylko, czy to jakiś debil jeden z drugim złośliwie klika cały czas w zdjęcia, albo przytrzymuje F5 czy aż tak nagle wzrosło w ciągu miesiąca zainteresowanie oglądaniem zdjęć z Rzeszowa? :roll:


Teraz słów kilka o trojanach, wirusach itp. na stronie. W ostatnich dniach ciężko chorowałem, więc cały ten temat jakby mnie ominął i nie wiem za bardzo o co chodzi. Nie wiem jak inni obecnie mają, ale ja np. od wczoraj jak wchodzę na stronę to od razu przeglądarka mi się wiesza i muszę ją na "ostro" wyłączać. I tak za każdym razem. Także generalnie zonk.

I jeszcze na koniec:

Cytuj:
Napisałem juz maila w tej sprawie do redakcji strony, ale woleli dodać newsa niż sie tym zająć :o

Kontem Redakcyjnym zajmuje się ja. Tak jak wspomniałem wyżej - byłem chory, stąd brak odpowiedzi. Przy okazji wspomnę jednak o pewnej rzeczy. Tzn. o mailach jakie dostaje na konto redakcji strony Stali. 80% maili to wyzwiska, ale nie o to co piszemy, co jest, albo czego nie ma na stronie, tylko dotyczące cen biletów. Są oczywiście osoby, które zaznaczają, że proszę o przekazanie wiadomości do klubu, ale zdecydowana większość myśli chyba, że to redakcja strony je ustala :roll: I takich maili o cenach jest kilkadziesiąt dziennie, więc czasami też nie odpisuje na inny temat, ponieważ gubię maila w gąszczu tych o biletach.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 21 kwi 2009, o 18:50
 Re: Nowa strona Stali
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 paź 2007, o 12:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 149

Zobacz profil 
:arrow: K2

U mnie własnie tak od 2 dni IE sie wieszał przy wejsciu na stronke a dzisiaj pokazał avast tak:
Obrazek

No i oczywiscie strone zablokował :(

_________________
"Coraz częściej mam wrażenie, że ludzie właściwie widzą to, co chcą widzieć, wiedzą to, co chcą wiedzieć,
i jeśli rzeczywistość z tym się nie zgadza, to tym gorzej dla rzeczywistości."


           
Post 21 kwi 2009, o 23:14
 Re: Nowa strona Stali
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
u mnie przez 2 dni tez nie dalo sie wejsc na strone stali , ale juz jest ok :!:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 13 lip 2009, o 19:01
 Re: Nowa strona Stali
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
W związku z tym, że za dwa dni, dla strony Stali www.stal.rzeszow.pl kończy się pewien rozdział (trwający w sumie prawie 10 lat), to informuje, że niestety wszystkie konta w domenie @stal.rzeszow.pl także polecą w kosmos. Dlatego polecam osobom, które mają te konto o dopięcie wszystkiego, założenie nowego maila i poinformowanie znajomych o tym, ponieważ gdzieś tak mniej więcej w środę rano ta możliwość się niestety skończy.

R.I.P. www.stal.rzeszow.pl - 27.12.1999 - 15.07.2009.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 13 lip 2009, o 19:12
 Re: Nowa strona Stali
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2009, o 21:14
Posty: 170

Zobacz profil 
Czy koniec "pewnego rozdziału" w historii stal.rzeszow.pl oznacza odnowienie serwisu czy jego zamknięcie?
Pytam, bom tu nowy i niezorientowany :roll:


           
Post 13 lip 2009, o 19:16
 Re: Nowa strona Stali
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Składam podobne zapytanie jak kolega powyżej.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 13 lip 2009, o 19:47
 Re: Nowa strona Stali
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Podejrzewam, że "Curaçao" zmieni barwę na odmianę "orange".

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 13 lip 2009, o 20:18
 Re: Nowa strona Stali
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Uoo czyżby koniec strony? :płacz:

Ech swego czasu była w czołówce. Później było gorzej głównie z powodów technicznych. Pojawił się Web 2.0, Ajax, ASP.NET, Silverlight itd. itp. a tu niestety skansen.
Moim zdaniem skończyły się czasy w których za prowadzenie/rozwijanie strony biorą się nie-profesjonaliści. To powinni być ludzie, którzy biorą za to hajs i to niemały. Poświęcają temu kilka godzin dziennie. Wiadomo, że u nas w Polsce jest ciemnota i nikomu w klubie nie przyszłoby do głowy, że w stronę warto wpompować środki finansowe i ludzkie.


           
Post 13 lip 2009, o 21:18
 Re: Nowa strona Stali
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 8 wrz 2006, o 18:17
Skąd: Rzeszów
Posty: 468

Zobacz profil 
Yyyyyyyyyyyy powiedzcie że z tą stroną to jakiś kiepski i bardzo głupi żart ?? :| :| :|

A jeśli to nie żart to pytanie jak moi poprzednicy czy będzie jakaś strona czy ogólnie rzeszowska drużyna żużlowa będzie bez strony ??

EDIT: K2 nie sądzisz że powinno się pojawić info na stronie że poleci ona w kosmos ? W końcu nie każdy odwiedzający stronę stali odwiedza także forum.


           
Post 14 lip 2009, o 23:07
 Re: Nowa strona Stali
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Nowa oficjalna strona druzyny pod adresem http://www.marma.com.pl/ :mrgreen:


           
Post 14 lip 2009, o 23:25
 Re: Nowa strona Stali
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Gdyby doszlo do tego, ze strona przestanie dzialac i budowaloby sie nowa, na wszelki wypadek skopiowalem materialy historyczne, ktore swego czasu zrobilem. Jakbyscie ich potrzebowali, dajcie znac.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 15 lip 2009, o 10:09
 Re: Nowa strona Stali
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2009, o 21:14
Posty: 170

Zobacz profil 
No i strona jest kaput.
Czy ktoś wie, umie odpowiedzieć, czy jest to chwilowe, trwałe? Spowodowane brakiem kasy na utrzymanie strony? :roll:


           
Post 15 lip 2009, o 11:36
 Re: Nowa strona Stali
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
nie ma kasy. Folia w upały się nie sprzedaje :kielb_pala:


           
Post 15 lip 2009, o 18:34
 Re: Nowa strona Stali
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
jak to a dachowa :wysmiewacz:
dlaczego strona zniknela ? zadamy odpowiedzi :wink:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 16 lip 2009, o 12:06
 Re: Nowa strona Stali
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 8 wrz 2006, o 18:17
Skąd: Rzeszów
Posty: 468

Zobacz profil 
Co to ma być kolejna olewka ?? :evil: Nagle znika strona stali i ani be ani me poza postem K2 ktory napisal zeby Ci ktorzy maja konta mailowe sobie nowe maile zalozyli. Moze tak laskawie kilka slow wyjasnienia ? dlaczego zniknela co bylo tego powodem ??:|


           
Post 16 lip 2009, o 13:15
 Re: Nowa strona Stali
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
można przywyknąć. Kiedyś zapewne zniknie budynek klubowy razem z torem. Pozostaną tylko pomarańczowe reklamy... :fucker:


           
Post 16 lip 2009, o 13:33
 Re: Nowa strona Stali
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Kumpel fajnie nazwał ten cały obiekt przy H-69 - co bardzo przypadło mi do gustu - "Niby-Stadion". Może więc niedługo zniknie wszystko z powierzchni, wraz z tym Niby-Stadionem, a na całej 8 ha powierzchni, ukaże się pomarańczowa "Dachowa"...

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 16 lip 2009, o 13:41
 Re: Nowa strona Stali
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Cytuj:
Nagle znika strona stali i ani be ani me poza postem K2 ktory napisal zeby Ci ktorzy maja konta mailowe sobie nowe maile zalozyli. Moze tak laskawie kilka slow wyjasnienia ? dlaczego zniknela co bylo tego powodem ??:|


"głupi łudzi się, że zmieni świat, mądry szuka spokoju ..." :tuptup:

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 16 lip 2009, o 13:57
 Re: Nowa strona Stali
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Ostatnimi czasy strona jako jedyna rzecz robiła dobre wrażenie w tej sekcji, więc i jej trzeba było się pozbyć :D :osama:

_________________
Obrazek


           
Post 16 lip 2009, o 14:21
 Re: Nowa strona Stali
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
A to przepraszam... W takim razie Niby-Stadion musi zostać.

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi