Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Moderatorzy...


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 8 wrz 2009, o 12:47
 Re: Moderatorzy...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Chciałbym się dowiedzieć jaki podpunkt regulaminu łamał mój post z tematu o Lamparcie. Mam nadzieję, że dla tego, który go skasował nie będzie problemem, by mi odpisać.

_________________
Obrazek


           
Post 8 wrz 2009, o 19:10
 Re: Moderatorzy...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
Cytuj:
5.3. Ostateczna interpretacja powyższego regulaminu, należy do administracji forum.

:D

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 8 wrz 2009, o 21:06
 Re: Moderatorzy...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
W takim razie chciałbym się dowiedzieć jak moderator o którym mowa zinterpretował mojego posta. Jestem szalenie ciekaw jego wyobraźni. :D

_________________
Obrazek


           
Post 10 wrz 2009, o 17:15
 Re: Moderatorzy...


Widzę ciężko uzyskać jakąkolwiek odpowiedź, no ale ja też spróbuję.

Cytuj:
K2: Nie ma to jak nieznajomość regulaminu. Ostrzeżenie za cytowanie.

Po zbanowaniu przeczytałem 2 razy regulamin i nie znalazłem w nim punktu zabraniającego cytowanie części posta. Także chyba to Ty nie znasz regulaminu :osama:


           
Post 10 wrz 2009, o 17:27
 Re: Moderatorzy...
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Zacytowałeś cały post Metanola, więc w czym masz problem? Regulamin:
Cytuj:
2.13 Nie cytujemy całych postów, ani tych, które są tuż nad pisanym postem.

A bana otrzymałeś ponieważ dostałeś już drugie takie samo ostrzeżenie. Pierwsze miało miejsce 3 września. I tym samym odpocząłeś od forum zgodnie z tym zapisem:
Cytuj:
4.2. W przypadku, gdy dany użytkownik otrzyma po raz drugi ostrzeżenie za to samo wykroczenie będzie miał zablokowane konto przez 24 godziny.


brzycho - chodzi Ci o ten post: viewtopic.php?f=27&t=4870 :?:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 10 wrz 2009, o 20:07
 Re: Moderatorzy...


Nie kłam!!! Zacytowałem 2 zdania z 3 które napisał. Do tego w tym poście Metanol cytował jakiś artykuł, którego ja już nie cytowałem. Tak samo pierwszy post za ktory dałeś mi ostrzeżenie nie był zacytowany w całości.


           
Post 11 wrz 2009, o 00:41
 Re: Moderatorzy...
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Skoro idziesz w zaparte, to udowodnij mi to co twierdzisz ;)

A na poważnie - bez powodu ostrzeżeń nikt na tym forum nie daje.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 11 wrz 2009, o 08:06
 Re: Moderatorzy...


Jesteś bezczelnym kłamcą!!

Nie zacytowałem artykułu i tego zdania: "Mógłby ktoś ten temat pociągnąc ? co tam zaszło na tym meczu ?"


           
Post 11 wrz 2009, o 12:48
 Re: Moderatorzy...
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
A za takie hasła, to nie ma zmiłuj - ostrzeżenie. I radze więcej takich słów nie używać.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 11 wrz 2009, o 12:56
 Re: Moderatorzy...
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Hugo sprawdz ost posta kamyka:
viewtopic.php?f=5&t=3706&start=1140

Jesli zacytuje jego posta tylko bez ostatniego zdania to teoretycznie nie zacytowalem calego, ale chyba wiesz o co mi chodzi? ;) Chociaz nie wiem o ktorego Twojego posta chodzi.

Tak ogolnie: ja nie wiem jak ludzie nie zwazaja na netykiete, przeciez to takie porste kilknac cytuj i wybrac tylko pojedyncze zdania...

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 11 wrz 2009, o 17:36
 Re: Moderatorzy...


Cały post Metanola wygląda tak:
Metanol napisał(a):
Vladimerz napisał(a):
Panowie, macie piękne miasto, ale na stadionie dużo hulliganov nie są tolerancyjni Rosji i rosyjskich. Kiedy poszedł Powazhny była dobra? Dlaczego Wasz splunął bandytów na stadionie w flagi Rosji i zagrożonych rosyjskim chorego na Powazhny i Laguta? Przyjechaliśmy do 50 osób z Łotwy, Lotyszy, Rosjanie i Polaki jesteśmy fanami lokomotywa i tak nie ma sekcji narodu. Wyszliśmy na stadion z eskortą policji! Więc goście nie spotkać!
Co masz do ogrodu? To żużlowym torze? To pole ziemniaków, ale nie track! Wykopali lokomotyw dół i wszedłem to dla siebie! Zaproś do Daugavpils nauczyć żużlowe i kultury! "Hańba!
Jednakże, dotyczy to nie wszystko! Nasi fani mają już swoich fanów za pewnik wiele płyt wideo i programów Daugavpils i w odpowiedzi usłyszeliśmy szacunkiem i wdzięcznością!

Mógłby ktoś ten temat pociągnąc ? co tam zaszło na tym meczu ?

Vladimerz na speedway w Rzeszowie nie chodzą huligani :nie: , jeśli spotkała was jakaś nieprzyjemnośc to tylko ze strony jakiś IDIOTÓW, bo napewno nie byli to kibice żużla !

Pozdrawiam kibiców z Daugavpils i ze swej strony PRZEPRASZAM w imieniu normalnych fanów żużla z Rzeszowa

ja zacytowałem tak:
Cytuj:
bo napewno nie byli to kibice żużla !


i bodajże tak:
Cytuj:
Pozdrawiam kibiców z Daugavpils i ze swej strony PRZEPRASZAM w imieniu normalnych fanów żużla z Rzeszowa


Jesli K2 dla Ciebie to jest cytowanie całego posta to :arrow: :shock: :shock:


           
Post 11 wrz 2009, o 23:02
 Re: Moderatorzy...
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Wcześniej taki pewny byłeś, a teraz już piszesz "bodajże"? :lol: No i a propos tego bodajże, to w poszukiwaniach ukrytych zasobów pamięci, podpowiem Ci, że nie było tak jak to przedstawiłeś ;) Kombinuj dalej.

Na koniec, już całkiem serio - pytanie. Czy aż tak trudno zrobić to tak, jak został ten post przeze mnie zmieniony? Czy aż tak trudno napisać nick osoby której wpis komentujemy i dać np. strzałkę ( :arrow: ) lub ewentualnie znaczek @ przed nickiem, co ma podobne znaczenie? Czy aż tak trudno? Do cytatów rygorystyczniej zaczęto na tym forum podchodzić po prośbie użytkowników, którzy mieli dość kilometrowych stron, w których trudno było odnaleźć treść. I dobrze się stało, że na to zaczęliśmy zwracać uwagę, ponieważ dzięki temu wygląda to wszystko estetyczniej. Każdy jest zobowiązany tego przestrzegać i Ty nie będziesz wyjątkiem.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 11 wrz 2009, o 23:49
 Re: Moderatorzy...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
brzycho - chodzi Ci o ten post: viewtopic.php?f=27&t=4870 :?:

Tak, o ten.;]

_________________
Obrazek


           
Post 12 wrz 2009, o 15:36
 Re: Moderatorzy...


Napisałem "bodajże" ponieważ nie byłem pewien czy zacytowałem całe to zdanie czy tylko częsc jego.

Nie jest aż tak trudno zrobić tak jak napisałes, ale ja chciałem się odnieść do konretnych słów napsanych przez niego i te własnie zacytowałem. Tego nie zabrania regulamin i go nie złamałem. Masz czarno na białym jak wyglądał cały post Metanola i co dalej twierdzisz, że zacytowałem go w całości?


           
Post 13 wrz 2009, o 11:01
 Re: Moderatorzy...
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Cytuj:
nie byłem pewien

Cytuj:
Masz czarno na białym

No to w końcu jak? :lol:

Kończąc ten temat. Wiem jak wyglądał Twój post. I jeden i drugi. Dwa razy słusznie dostałeś ostrzeżenie, a skoro:

Cytuj:
Nie jest aż tak trudno zrobić tak jak napisałes

to zacznij tak robić.

brzycho :arrow: W Twoim poprzednim poście, w tamtym temacie, pojechałeś po chłopaku od Slimsonków itd. co wywołało jego reakcję. Ten post, który wyleciał to była odpowiedź na jego wpis, podobnie jak później jego na Twój. Gdyby te posty nie poleciały, to sam wiesz jakby się to skończyło ;) Dlatego w takich sytuacjach usuwane są wszystkie "zapalne" wpisy. A że w którymś z nich znajduje się też inna treść? No cóż, to wtedy użytkownik ma po prostu pecha ;) Postów niestety na pół rozdzielać nie możemy ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 13 wrz 2009, o 14:52
 Re: Moderatorzy...
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Powołując się na przepis:
Cytuj:
3.5 Każdy użytkownik ma prawo do uzyskania wyjaśnienia dotyczącego skasowania przez administratora/moderatora jego tematu/postu, o ile to działanie nie wynika w sposób jednoznaczny z niniejszego regulaminu,


proszę mi udzielić odpowiedzi na jakiej podstawie są kasowane moje cześci postu głównie tej w której krytkuje postawę duńskich organizatorów GP. Czy stwierdzenie "zakała" To jakieś słowo ogólnie uważane za obelżywe? Uważam, że Ci panowie niszczą speedway swoimi działaniami i nazwanie ich zakałą jest uzasadnione, a i tak jak na to co robią jest pieszczotliwym stwierdzeniem.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 13 wrz 2009, o 15:30
 Re: Moderatorzy...


K 2 napisał(a):
Kończąc ten temat. Wiem jak wyglądał Twój post. I jeden i drugi. Dwa razy słusznie dostałeś ostrzeżenie

Skoro dla Ciebie z posta na ponad 10 linijek, zacytowanie 2 zdań jest cytowaniem całego posta, to na prawde współczuje, bo masz chyba jakieś problemy ze wzrokiem.

Cytuj:
Nie jest aż tak trudno zrobić tak jak napisałes

no tak własnie zrobiłem

K 2 napisał(a):
No to w końcu jak? :lol:

nie pal głupa, bo dobrze wiesz, że chodziło mi że masz czarno na białym jak wyglądał w całości post Metanola


           
Post 13 wrz 2009, o 18:17
 Re: Moderatorzy...
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Cytuj:
Skoro dla Ciebie z posta na ponad 10 linijek, zacytowanie 2 zdań jest cytowaniem całego posta

Post ma 3 linijki, a nie 10, więc kto tu ma problem ze wzrokiem? Poza tym wyżej twierdziłeś, że cytowałeś po jednym zdaniu, teraz już piszesz, że dwa. No to jeszcze chwila, a przyznasz się do zacytowania całego :lol:
Cytuj:
no tak własnie zrobiłem

Tak właśnie nie zrobiłeś. Dopiero ja edytowałem ten post i dałem ostrzeżenie.
Cytuj:
nie pal głupa

Ostatni raz już to piszę - uważaj na słowa. Za bardzo pyskaty jesteś. Dziwnie pewnym nieobecnym już tutaj frustratem :lol: "pachniesz".

Brzycho i Robi - nie możecie się spotkać i dać sobie po razie? ;) Poza tym nie widzicie, że Wasze dyskusję są mocno jałowe? Normalnie bym to olał i nawet tego nie czytał, ale jako Admin muszę...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 13 wrz 2009, o 20:11
 Re: Moderatorzy...


K 2 napisał(a):
wyżej twierdziłeś, że cytowałeś po jednym zdaniu, teraz już piszesz, że dwa. No to jeszcze chwila, a przyznasz się do zacytowania całego :lol:

Ty udajesz czy naprawde taki jestes?

a więc łopatologicznie:
Obrazek

8 linijek to był cytat Vładka, które także znalazł się w nieszczęśliwym poście, no chyba że cytaty sie nie liczą i to nie jest post Metanola :lol: potem masz 4 linijki napisane przez Metanola a na niebiesko podkreślone co zaytowałem, no ale:
K 2 napisał(a):
Zacytowałeś cały post Metanola


:młotek: :młotek: :lol:


Cytuj:
Poza tym wyżej twierdziłeś, że cytowałeś po jednym zdaniu

Nic takiego nie widze w moich postach :lol:


           
Post 14 wrz 2009, o 10:58
 Re: Moderatorzy...
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Pisanie o "duńskich zakałach" jest złamaniem prawa. Kodeks karny - artykuły 256 i 257. Jak aż tak bardzo Cię to podnieca, zaspokaja i chcesz kłopoty, to załóż forum anty duńskie i tam sobie takie teksty wypisuj.

Za burdel wyżej, solidarnie poleciały bany na 24 h dla każdego. Posty nakarmiły śmietnik.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi