Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sporty zimowe


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 20 lut 2010, o 00:16
 Re: Sporty zimowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Za "brąz" - gratulacje się należą! To też to czynię!!! Tym bardziej, że już pogodzony przez chwilę byłem z 4 miejscem. Powiem nawet tak - jeśli Justyna ma zgarnąć wszystkie kolory medali, to wolę ten brąz dziś, niż w biegu na 30 km. Bo bardziej będą trzymały emocje!

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 20 lut 2010, o 02:37
 Re: Sporty zimowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Masz racje Tadeusz. No trudno. Dzis kompletna pomylka. Ale wciąż wierzę ze bede mial racje do końcowego wyniku. 1 złoto. 1 srebro. 1 braz.

Justyna jest niczym Thomas. Tyle, ze ona jest dwa razy ,madrzejsza i 10 razy bardziej profesjonalna. Ona jest niczym Ole Olsen. A w moich slowach nie ma wiekszego wyroznienia. :)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 20 lut 2010, o 18:23
 Re: Sporty zimowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Dziś konkurs na dużej skoczni. Jeśli nie zdarzy się jakiś kataklizm to według mnie Simon Ammann sięgnie po 4 złoty medal olimpijski w karierze. Bardzo groźny będzie równiez Jacobsen. Jeśli nie spali się psychicznie to może zdobyć medal. Oczywiście Schlierenzauer będzie mocny i na pewno nie odpuści. Adam dziś powinien walczyć o medal, o jaki? Nieważne, będę się cieszył z każdego medalu, bo na złoto raczej nie ma szans. Zresztą nie ma co mówić przed konkursem, wszystko może się zdarzyć. Zależy jakie będą warunki, bo jeśli wiatr będzie kręcił to wszystko może się zdarzyć, ale gdy warunki będą równe dla wszystkich to Simon raczej sięgnie po złoto.


           
Post 21 lut 2010, o 00:03
 Re: Sporty zimowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Adaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :). You're simply the best!

Pokolenie JPII? Zaryzykuję stwierdzenie, że jestem z pokolenia Adama Małysza :)!

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 21 lut 2010, o 09:14
 Re: Sporty zimowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Brawo Adam kolejne srebro :piwo: Więcej się nie dało zrobić Ammann był poza zasięgiem. Jacobsen znów chyba nie wytrzymał presji i skakał słabo, a na treningach latał daleko. Przed nami konkurs drużynowy, jeśli znajdziemy się w 5 to będzie dobrze a medal to już szczyt marzeń. Austria raczej poza zasięgiem. O 2 miejsca na podium powalczą Norwegowie, Finowie, Niemcy no i może Polacy. Namieszać mogą również Czesi. Zobaczymy czy będzie skakał Ahonen bo bez niego Finowie raczej nie będą mieć szans na medal choć i tak Ahonen nie jest w dobrej formie. Niemcy jeśli nie zawalą skoków tak jak wczoraj to będą bardzo groźni, bo Uhrmann, Neumayer, Schmitt potrafią dobrze skakać a i Wank nie jest taki słaby. U Norwegów wszystko zależeć będzie od skoków Jacobsena, bo reszta nie jest w najwyższej formie. U nas oczywiście jest Adam Małysz dwukrotny wicemistrz olimpijski ale i reszta musi dobrze skakać. Ciekawe kogo Kruczek wybierze jako 4 zawodnika do drużyny, bo Małysz, Stoch i Hula to pewniacy do drużyny. Miętus często dobrze skacze na treningach kiedy nie ma presji a podczas zawodów popełnia błędy.


           
Post 21 lut 2010, o 10:57
 Re: Sporty zimowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Po wczorajszym to normalnie te skoki zaczęły mi się ciut podobać :P Było prawie jak na żużlu: szybko, bez zbędnych przestojów (nie licząc przerwy przed skokiem Adama ) ale to nawet nie przeszkodziło mu w zdobyciu medalu :banana: Brawo :piwo: Trochę za bardzo podniecali się komentatorzy, ale do tego już przywykłem.
Zastanawia mnie jedna rzecz: Co by było gdyby Adam (kiedy go wstrzymali na belce) np. spaliłby się psychicznie i oddał słaby skok, czego następstwem byłoby miejsce poza podium? Co wtedy mówiliby fachowcy na czele z "ambasadorem żużla" T. Lisem :P

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 24 lut 2010, o 16:21
 Re: Sporty zimowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2005, o 19:02
Posty: 457

Zobacz profil 
Adam Małysz jest za bardzo oskakany, żeby wstrzymywanie na belce go ruszało navigator.
Nie wytrzymymać mogliby Miętus czy inne Rutkowskie.
Brawo dla Adama za te 2 srebra :!:

_________________
Obrazek


           
Post 27 lut 2010, o 23:20
 Re: Sporty zimowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
JUSTYNA!! mamy już sportowca roku :) Mamy złoto, ależ finisz, rany julek, to było lepsze od żużla. Zagryzłaby ją, te Norweżkę na tej mecie, o pół dzioba narty, jezusicku! Brawo, brawo, brawo!

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 27 lut 2010, o 23:51
 Re: Sporty zimowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
masakra :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: :uklony: dla Justyśki. Fajna dziewuszka z niej :)


           
Post 28 lut 2010, o 00:10
 Re: Sporty zimowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
JUSTYNA :uklony: :uklony: :uklony:
Coś niesamowitego, coś fantastycznego :!:

Powiem szczerze drugi raz w życiu oglądałem bieg Justyny na żywo (pierwszy raz gdy zdobyła brąz w Vancuver) i jestem pod ogromnym wrażeniem tego co dziś widziałem, oglądałem triumf Justyny razem z żoną, cieszylismy sie ze złota Kowalczyk jak małe dzieci :D

Drugi złoty medal dla Polski po 38 latach przerwy, rewelacja :!: Justyna jest niesamowita, baaaaardzo dawno nie przeżywałem takich emocji ogladając dyscyplinę sportu którą nacodzień nie interesuję się.

Nie można zapomniec także o dużej promocji .....speedwaya dzieki Justynie :wink:
Super się złozyło ze gościem studia olimpijskiego w TVP które napewno ogladało kilkanascie milionów Polaków był Tomek Gollob i to w dzień w którym Polska po 38 latach przerwy ponownie zdobyła złoty medal na zimowych igrzyskach olimpijskich 8-)

ufff powoli dochodze do siebie po tym biegu Justyny, naszczesci w lodówce mam kilka browarków które teraz wypiję z ogromną radością !

Wielkie brawa Dla Justyny za 3 medale !, ogladałem też Adaśia mimo że skoków już od dłuższego czasu nie ogladam, dla Adaśka też wielkie :uklony:

Małysz i Kowalczyk :uklony: za to co zrobili na tych igrzyskach, jesli sie nie mylę to najlepszy wynik medalowy w historii zimowych igrzysk dla naszego kraju !

SUPER :!:

Mamy jeszcze brąz naszych panczeńistek :shock: :uklony:


RE WE LA CJA :!: :!: :!:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 lut 2010, o 00:17 przez Metanol, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 28 lut 2010, o 00:11
 Re: Sporty zimowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Ufff udało sie. :) :wow:

Przed Igrzyskami ciut nie doceniłem Bjoergen. Cytując klasyka: jest piekielnie mocna. Ale Dżastin, czyli nasz Ole Olsen wytrzymała. :) Bieg taktycznie rozegrała wzorowo. To jej koronny dystans, ale przed olimpiada sądziłem, ze jako już złota medalista nie wykrzesze z siebie tyle zapału. Komentator tv miał absolutna racje: na tym etapie rywalizacji ogromne znaczenie ma głowa. niby to sport siłowy, ale jak to pięknie powiedział: teraz sie będzie liczyć, kto oszuka swój własny mózg, aby nie czul potwornego zmęczenia w miesniach, wykrzesał motywacje i dodatkowe siły. Justyna dziś na pewno była żądna sukcesu do granic możliwości.

Tomek Gollob w studio. :) Po raz pierwszy Tomka zaproszono do studia sportowego... i złoto. ;)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 1 mar 2010, o 09:51
 Re: Sporty zimowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Finał Kanada - USA był najlepszym zwieńczeniem igrzysk jakie można było sobie wyobrazić. Jeśli dla kogoś był to pierwszy kontakt z tą dyscypliną, to z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że wkręci się w nią na dobre. Crosby jest dzieckiem szczęścia.
Oh, Canada!

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 2 mar 2010, o 00:49
 Re: Sporty zimowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Rzeczywiście Finał Kanada -USA był kwintesencją hokeja na najwyzszym światowym poziomie, było co ogladac !

Szkoda Mi Słowaków, liczyłem na nich, wydawało Mi sie że po bardzo dobrym meczu Z Kanadyjczykami bedą w stanie ograc Finlandie która została zdemolowana w pierwszej tercji przez USA, szkoda że Im się nie udało, przy stanie 3:1 dla Słowaków wydawało sie że dowiozą brąz.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 13 mar 2010, o 20:12
 Re: Sporty zimowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 mar 2008, o 18:53
Skąd: gdzieś tam -->
Posty: 378

Zobacz profil 
brawo dla Kamila Stocha za 1 miejsce :piwo: niby to tylko kwalifikacje do jutrzejszego konkursu, ale zawsze to go jakoś podbuduje i zmobilizuje tym bardziej że ostatnio skacze coraz lepiej, tylko szkoda że już się sezon kończy :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 13 mar 2010, o 21:33
 Re: Sporty zimowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
No wcześniej trochę mu nie szło, ale w końcu zaczął skakać dobrze. Początek sezonu również miał dobry, był nawet blisko pierwszej 10 PŚ. Małysz jest nadal w bardzo dobrej formie. Szkoda trochę tego wczorajszego konkursu bo można było go wygrać. Ammann jest teraz do pokonania. Dziś na treningach Małysz najlepszy, fakt że nie skakali Austriacy, ale Ammann skakał bliżej niż Małysz. Może jutro będzie pierwsze zwycięstwo w tym sezonie? :wink:


           
Post 14 mar 2010, o 19:24
 Re: Sporty zimowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Son of a bitch! Tepes wy**********j z tego stanowiska. I weź Waltera ze sobą...
To co zrobił Adam to było przemega. Oj, będzie medal w lotach :).

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 14 mar 2010, o 20:02
 Re: Sporty zimowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Gdyby nie kolejne głupie zagrania Tepesa to Małysz zdeklasowałby dziś wszystkich i reszta mogłaby mu najwyżej naskoczyć. To nie pierwszy raz gdy zmieniają belki przed Małyszem i przetrzymują go jak najdłuzej.


           
Post 17 mar 2010, o 20:10
 Re: Sporty zimowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Widzę że jeszcze nikt nie napisał o najwiekszej KOMPROMITACJI tegorocznych zimowych igrzysk - Kornelii Marek :oops:
Pierwsza i narazie jedyna "zawodniczka" złapana na dopingu w Vancuver, drugi sportowiec w naszym kraju złapany na dopingu w historii zimowych igrzysk olimpijskich (pierwszym był hokeista w roku 88)

Szlak mnie trafiał gdy kilka dni temu w Radiu Zet słyszałem jej wypowiedz (było to po przebadaniu pierwszej z dwóch próbek antydopingowych) twierdziła że nie była na dopingu, że to pomyłka, że ona jest niewinna :shock:
Jak można było sie spodziewac babsko kłamało w żywe oczy !, druga próbka potwierdziła bezsprzecznie że wspomagała się niedozwolonymi środkami farmakologicznymi.

11 miejsce które zajeła w biegach narciarskich było jednym wielkim blefem bo to nie Marek biegła tylko EPO.

W tym wszystkim najważniejsze jest to że jej zachowanie zostało odpowiednio "nagrodzone":
- 2 lata dyskwalifikacji
- utrata stypendium
- skreślenie z listy kadry narodowej
- skreslenie z listy kadry olimpijskiej
- jest także pewne że ZIO w Soczi obejrzy sobie w tv
a to jeszcze nie koniec kar.

Tak własnie powinni kończyc oszusci udajacy sportowców !

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 17 mar 2010, o 20:17
 Re: Sporty zimowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
A teraz jej tłumaczenia, że brała zastrzyki, ale nie wiedziała, że to EPO :? Takie bajki to sobie może opowiadać. Była na dopingu - musi ponieść za to karę. I ani trochę jej nie współczuje.


           
Post 13 maja 2010, o 11:12
 Re: Sporty zimowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Hokej i NHL nie maja osobnego tematu wiec pisze tutaj.
Sledzi ktos wyniki w PO NHL? Tam sie dzieja cuda na wschodzie :D

W pierwszej rundzie zespoly z miejsc 1-3 odpadaja z rywaliacji z nizej notowanymi rywalami. I to w jakim stylu np. Montreal.
W polfinalach z numerem 8 Montreal wygrywa rywalizacje z 4 RZ Penguins i Crosby jedzie na wakacje. Ale chwila chwila z 7 graja moi ulubieni Flyers ktorzy przegrywali 3-0 a teraz jest juz 3-3 i gdyby wygrali z Boston wygraliby 4-3 ze stanu 3-0! Takie cos nie mialo msc od 30 lat w nHL a ogolnie 2 razy w historii (w latach 40 za pierwszym razem).
Jesli Flyers wygraja to w finale konferencji zagraja dwa najslabsze zespoly ktore sie zakwalifikowaly do PO :D

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi