Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Szkoły nauki jazdy


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 27 cze 2011, o 19:16
 Re: Szkoły nauki jazdy
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2008, o 20:15
Posty: 27

Zobacz profil 
Mam pytanie co do Zrywu, kiedy odbywają się wykłady i po ile godzin? Bo zapisałem się do innej szkoły i 2h tygodniowo to bym w październiku kończył teorie.
Gdzie jest plac manewrowy?
Czy długo czeka się na jazdy?
Ile wynosi cena kursu?
Dzięki za odpowiedź.


           
Post 27 cze 2011, o 19:42
 Re: Szkoły nauki jazdy
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Więc tak.Jak ja chodziłem na prawko, to na wykłady nie chodziłem.Byłem może raz.Najlepiej podejsc i się spytać kiedy są.Za mojej kariery w zrywie można było nawet po 4h siedzieć na wykładach.Zależy jak Bolkowi się chciało.
Plac manewrowy jest na ulicy Siemieńskiego za Biedronka oraz koło zajezdni na Bardowskiego zaraz koło torów.
Długo nie czekasz.Ja wszystkie godziny wyjeździłem w niecałe 2 tygodnie.Było by pewnie szybciej lecz chodziłem do szkoły.
Ja się zapisywałem to na auto i motor jednocześnie.Wyszło mnie to wtedy 1450 zł.Samochód -1100zł i motocykl-350zł (tutaj miałem zniżkę 100zł, jak każdy kto robił już jakiś kurs na jakieś prawko w ZRYWIE lub jest w trakcie, albo ma zamiar się zapisać).
Proszę bardzo.

_________________
Obrazek


           
Post 3 lip 2011, o 23:53
 Re: Szkoły nauki jazdy
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2008, o 22:26
Posty: 769

Zobacz profil 
Więc tak... Wykłady wtorek i piątek w godzinach 16-20. Nie musisz na nie chodzic, wystarczy ze na 2-3 wykladach pokazesz sie po godzince :) Jesli rozpiszesz sobie jazdy odpowiednio wczesniej to mozesz je zrobic spokojnie w 2 tygodnie, z tym ze musisz smigac codziennie po 2-3h... Cena na kategorie B to 1100 zł. Ogolnie bardzo fajna szkoła, zdecydowanie polecam :) Bolek wymiata 8-)

_________________
Obrazek

"Lata młodości przemijają bezpowrotnie - z miłością do Ciebie jest zupełnie odwrotnie..."


           
Post 4 lip 2011, o 00:07
 Re: Szkoły nauki jazdy
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
ja szkole robilem ....... nie pamietam :D auto kurs czy auto test .... w kazdym razie jazde mialem na polonezie :lol: w domu maluch w szkole polonez jak poszedlem na egzamin i wsiadlem do nexii to myslalem ze sie zabije :lol: pierwszy egzamin nie spuscilem recznego , drugi uciekl mi z gorki 23 cm a mogl 19 cm 3 wjechalem w koperte i juz z niej nie wyjechalem :lol:
4 kosztowal mnie 300zl ( jak zadarmo :lol: )i zdalem :lol:
i tak juz jezdze 14 lat

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 6 lip 2011, o 21:09
 Re: Szkoły nauki jazdy
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 gru 2006, o 14:47
Posty: 157

Zobacz profil 
Czołem.

Zapytam tak, może ktoś wie o wszystkim co mnie interesuje.

Jak robiło się prawko w innym mieście, oblało i wykupi w jakiejś rzeszowskiej szkole 7 godzin (dokształt + dodatkowe), to czy znając to miasto jedynie z częstego bywania w nim da się ogarnąć nową rzeczywistość jazdy i przygotować do egzaminu? Są jakieś praktycznie "stałe" trasy, na których przeprowadzane są w tym mieście egzaminy?

ogólnie, oblałem 3x w Radomiu, a może bym spróbował w Rzeszowie?


           
Post 6 lip 2011, o 22:05
 Re: Szkoły nauki jazdy
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Ja robilem w AUTO-TESCIE z 8 lat temu jeszcze sie zalapalem na ostatni kurs za 600 zl, wyklady maja kolo dolowej w Liceum, a plac maja na Hetmanskiej kolo klubu stali. Tez nie moge powiedziec zlego slowa, polecam, nie wiem jak teraz co i jak i ile kosztuje, ale widze dalej tego pana w przyciemnianych okularach nie pamietam imienia, gosc jest mega szyderczy, opanowany spokojny mowi ci skrec tu, teraz jedziemy tu, a za chwile walnie czy zartem albo czyms z czego nie powstrzymasz sie ze smiechu, ja czasami na swiatlach nie wiedzialem czy ruszac, czy sie smiac :P :P . Byl tam jeden gosciu, ale go wywalili kiedy ja trobilem prawko, bo darl sie na ludzi, a mial pecha bo trafil na laske, ktora wywalil na srodku drogi bo jej zgaslo auto i sie rozplakala, laska sie :cenzura: zglosila do calego szefa tego Auto-Testu i gosciu papa. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 7 lip 2011, o 00:53
 Re: Szkoły nauki jazdy
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2008, o 22:26
Posty: 769

Zobacz profil 
Cytuj:
Jak robiło się prawko w innym mieście, oblało i wykupi w jakiejś rzeszowskiej szkole 7 godzin (dokształt + dodatkowe), to czy znając to miasto jedynie z częstego bywania w nim da się ogarnąć nową rzeczywistość jazdy i przygotować do egzaminu? Są jakieś praktycznie "stałe" trasy, na których przeprowadzane są w tym mieście egzaminy?


Powinieneś w 7 h ogarnac, bo juz kontrole pojazdu masz opanowana. A jesli chcesz dokladniej to 10h i mozna przystepowac do egzaminu :) Co do stalych tras to jest ich troche, przynajmniej moj instruktor twierdzi ze te ktorymi jezdzimy sa stale :wink:

_________________
Obrazek

"Lata młodości przemijają bezpowrotnie - z miłością do Ciebie jest zupełnie odwrotnie..."


           
Post 7 lip 2011, o 12:20
 Re: Szkoły nauki jazdy
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Dla mnie Rzeszów jest bardzo prostym miastem.Są może z 3-5 trudniejsze skrzyżowania i to tyle.Wszystko dobrze oznakowane, czytelne.Bez problemu sobie poradzisz bo 7h.Na ul.Cieplińskiego masz drogę 3-pasmową i są przejścia dla pieszych.Tam cholernie trzeba uważać.Trzeba uważać na ul.Warszawskiej jak Wordu wyjeżdżasz aby pierwszeństwa nie wymusić.No i cała ul.Warszawska, aż do zjazdu na staromieście masz 50km/h, a po zjeździe (zaraz po nowym skrzyżowaniu) masz 70 km/h.

_________________
Obrazek


           
Post 8 lip 2011, o 01:36
 Re: Szkoły nauki jazdy
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 gru 2006, o 14:47
Posty: 157

Zobacz profil 
Ok. Mam nadzieję, że zdobędę się na to i spróbuję. Dzięki za rady.


           
Post 16 sie 2011, o 00:05
 Re: Szkoły nauki jazdy
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 paź 2008, o 19:07
Posty: 70

Zobacz profil 
Robil ktos z was moze prawko w autocross ? Jakies opinie na temat instruktorow itp ?


           
Post 16 sie 2011, o 16:19
 Re: Szkoły nauki jazdy
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Autocross - zostajesz kroelm SZOS !!!!!!!!! Wiem ze instruktorka jest pani, kumpel robil mowil ze wporzadku :mrgreen:

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 1 paź 2011, o 15:05
 Re: Szkoły nauki jazdy
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2008, o 20:15
Posty: 27

Zobacz profil 
Polecam Zryw, niedawno zrobiłem tam kurs, wszystko sprawnie i szybko, instruktorzy z którymi jeździłem też spoko.


           
Post 20 lis 2012, o 22:14
 Re: Szkoły nauki jazdy
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 paź 2006, o 13:24
Skąd: Z KATOWNI
Posty: 645

Zobacz profil 
Odradzam szkole NITRO :fucker: .Bardzo kiepskie wyklady szalone tempo nauki a do tego olewajacy instruktorzy z wlascicielem na czele :fucker: Plac do nauki nadaje sie do jazdy traktorem :wysmiewacz:

_________________
22.02.2010,T Ferenc:Jezeli powiecie NIE-Uszanuje wasza wole.Wiec oddaj stadion i nie obwiniaj Stali za bledy urzedasow.


           
Post 15 lip 2013, o 01:18
 Re: Szkoły nauki jazdy
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2005, o 19:54
Posty: 141

Zobacz profil 
ktoś poleca jakieś szkoły jazdy na kat. C ? :>


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi