Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Odpowiedz w temacie

Chris Harris - Stal Rzeszów 2017


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 10 wrz 2011, o 19:31
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2011
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
:arrow: Darek21

To popatrz sobie jak jego wyniki się rozwijają z roku na rok,a potem pisz o głupotach bo dostając dziką kartę automatycznie blokuje sobie starty w E-lidze i napewno mniej kasy zarobi jeżdząc super extra w samym GP i ewentualnie 1 ligą choć watpię kto by się skusił na Bombera i jego wymaganiom finansowym niż automatyczny start w Marmie przez cały sezon + ligi zagraniczne bo nikt inny mu więcej kasy nie da niż Ruda więc pomyśl zanim coś sklepiesz sensownego ...chyba każdy wie o tym bardzo dobrze..


           
Post 10 wrz 2011, o 20:18
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2011
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
Jeśli zostanie w gp to zarobki zmniejszą mu się TYLKO i wyłącznie w polskiej lidze, a popatrz się na to przez pryzmat sponsora - daje kasę na zawodnika który nie jeździ w gp, więc automatycznie daje tej kasy mniej no bo co to za reklama jeżeli zawodnik nie jeździ w najważniejszych zawodach w danej dyscyplinie sportowej. Tak samo kluby wolą zatrudniać zawodników z gp ponieważ wiadomo, że przez sam fakt jeżdżenia w gp zawodnik musi posiadać większy park maszyn i to taki dzięki któremu będzie mógł rywalizować z innymi zawodnikami z gp więc jest to niejako gwarancja odpowiedniego przygotowania sprzętowego, w związku z czym wiadomo, że dadzą mu więcej kasy na przygotowanie się do sezonu.
Więc Harrisowi po prostu nie opłaca się wypadać z gp bo w przyszłym straci kasę tak czy tak - jak wypadnie to sponsorzy mu nie dadzą takiej kasy na przygotowanie się do sezonu ale nadrobi w Polsce, do tego zarobi mniej w Anglii i Szwecji (zawodnik spoza gp zawsze dostanie mniejszą kasę niż ten z gp).
A jeśli zostanie to wiadomo - dostanie mniejszą kasę w Polsce w pierwszej lidze, ale równocześnie będzie robić więcej punktów więc nie będzie aż tak poszkodowany, do tego sponsorzy będą go wspierać w dotychczasowy sposób i w Angli i Szwecji dostanie więcej kasy niż jakby wypadł, a będzie dalej jeździł z najlepszymi zawodnikami na świecie co 2tygodnie co może tylko pozytywnie wpłynąć na jego umiejętności sportowca, co może zaskutkować w przyszłości wyższymi kontraktami.
Więc pisanie o tym że wypadnięcie z gp mu się opłaca jest totalną bzdurą bo kasa będzie podobna do tego jakby został, a będzie poza najlepszą 15 na świecie co może się tylko negatywnie odbić na jego formie.

_________________
.


           
Post 10 wrz 2011, o 20:38
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2011
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Mysle, ze z finansowego i moze nawet sportowego punktu widzenia Harrisowi oplacilby sie odpoczynek od GP w przyszlym sezonie. Moglby wszystko sobie poukladac, skoncentrowac sie na trzech ligach i probowac robic tam wynik, plus wynegocjowac dobry kontrakt w Polsce. Zobaczymy jak to bedzie - jesli nie bedzie startowal w GP to uwazam, ze powinien zostac w Rzeszowie.


           
Post 10 wrz 2011, o 21:16
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2011
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
tak, niech odpuści walkę, z najlepszymi, w której to walce już wiele osiągnął i jest bez wątpienia najlepszym Anglikiem od czasów Lorama, na rzecz jazdy na rzeszowskim lotnisku dla kilkudziesięciu patyków. Walka z Gollobem, Crumpem, Hampelem to nic w porównaniu z walką o pozycję zawodnika oczekującego z Lampartem i Kuciapą. Możliwość pokazania się się wśród najlepszych na świecie, a możliwość pokazania się przed Burym i Ferencem?

Już pisałem to w innym wątku: dobrowolna rezygnacja Harrisa z GP na rzecz jazdy w pomarańczowym cyrku, to najdziwniejsza teza, jaką czytałem na tym forum od dawna.
Zresztą sam Harris na łamach syfów mówił, że bardzo liczy na dzikusa i de facto, nie wyobraża sobie innej opcji niż starty w GP w 2011r.

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 11 wrz 2011, o 02:27
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2011
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Widze to jakos tak:

odmowa dzikusa i odpadniecie z GP = niedokladanie do GP + wiecej czasu na poukladanie spraw, zbudowanie formy i koncentracje na ligach + wysoki kontrakt w Rzeszowie lub ktoryms klubie e-ligowym;

wziecie dzikusa = dolowanie i dokladanie do GP + najprawdopodobniej dalsze dolowanie w polskiej lidze + slaby kontrakt w I lidze;

Jak widac, wybor taki oczywisty nie jest ;)


           
Post 5 paź 2011, o 14:04
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2011
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Bomber ostatnio w gazie, na silniku ktory ma 11 lat hehe, jestem ciekaw jego wystepu w Gorzowie, mozliwe ze ostatnimi wystepami w Gp moze sobie zapewnic dzikusa, szkoda bo go nie zobaczymy wtedy w Rzeszowie. :nie:

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 5 paź 2011, o 16:16
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2011
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Nie wierzę, żeby w GP miało nie być Brytyjczyka :biggrin: Harris ma na to największe szanse.

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 5 paź 2011, o 17:46
 Re: Chris Harris - Rzeszów 2011
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2008, o 01:26
Skąd: Polska Centralna
Posty: 109

Zobacz profil 
nie bierzecie jeszcze pod uwagi sponsorów Harrisa. Nie pojedzie w gp - nie dostanie solidnej kasy od sponsorów. Jeśli chodzi o kasę to na jedno wyjdzie. A miganie się od pracy, robienie sobie odpoczynku, układanie spraw, przymiarki na wielki come back to trochę za polskie i za rzeszowskie jak na Harrisa.

_________________
Obrazek


           
Post 20 gru 2011, o 19:36
 Re: Chris Harris - 2012 ?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/ ... -w-piatek/

Bomba w Czewie :P

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 2 paź 2018, o 09:07
 Re: Chris Harris - Stal Rzeszów 2017
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Ten gość wciąż to ma. Raz na jakiś czas potrafi pokazać mega speedway. I do tego nie biega z bidonem jak :cenzura: . Brawo Bomber. True rider.

https://www.facebook.com/groups/1988324 ... 908743086/

Od 3:26:00 bieg 15. Akcja na awans do finału :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 14 cze 2021, o 23:56
 Re: Chris Harris - Stal Rzeszów 2017
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
https://twitter.com/SpeedwayGB/status/1 ... 6283256840

Lata mijają, a Bomber wciąż w sztosie :peace:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi