Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Siatkówka


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 22 kwi 2012, o 10:41
 Re: Siatkówka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Niestety wczoraj było tak jak przewidywałem. Skra potwierdziła, że nie przez przypadek jest najlepszą drużyną w Polsce. Miejmy nadzieje, że chłopaki dzisiaj się pozbierają i zagrają swoje tzn to co pokazują w play offach.

Grozer ? Wielka szkoda, a największa że wiadomość o przenosinach do Rosji ukazuje się w trakcie walki o złoto. Choć pewnie w klubie wiedzieli już o tym.

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 22 kwi 2012, o 10:43
 Re: Siatkówka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
ponoc przez glupote... moze Lasko moze ale to i tak to nie Grozer...

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 22 kwi 2012, o 11:20
 Re: Siatkówka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Metanol napisał(a):
Kolejny kibic sukcesu, ciekawe ilu jeszczy takich jest na tym forum ?
A w podpisie TYLKO STAL :hahaha: (koleś jest niesamowity)

I pomyślec że jeszcze przecież nie tak dawno temu siatkarzyny grały na Rosirze w serie B a na mecze nawet pies z kulawą nogą nie zaglądał.
Obrodziło w "fanów" :lol:


Bez komentarza ... nie mam zamiaru się tutaj kłócić ...
W siatkówkę gram bardzo często (stąd może moje zamiłowanie do niej) i dlatego kibicuje jedynej drużynie w Rzeszowie.Jeśli Ty masz jakieś wewnętrzne blokady do nazwy "Resovia" (jeśli chodzi o siatkówkę) to proszę - zachowaj je dla samego siebie ...


Radek44 napisał(a):
tonny napisał(a):
P.S Jak można pisać o świętowaniu w niedziele i w opisie mieć TYLKO STAL... Ludzie ogarnijcie się :?

Może wierzy w sukces Naszych w Gorzowie :lol:

Nie interesuje mnie siatkówka, ale siedem mistrzostw z rzędu zobowiązuje do zdobycia ósmego :wink:


Chodzi mi o świętowaniu zdobycia tytułu Mistrza Polski w siatkówce bo w żużlu narazie się na to nie zanosi ...
Resovia w siatkówkę, a w kopaną to są całkowicie inne rzeczy 8-)

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 kwi 2012, o 11:37 przez GoodLikE, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 22 kwi 2012, o 11:36
 Re: Siatkówka
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2010, o 20:48
Posty: 216

Zobacz profil 
Dokładnie bez komentarza bo co niby miałbyś napisać ? :D Już kiedyś pisałem Ci na pw żebyś usuną ten podpis ponieważ masz tyle wspólnego ze Stala Rzeszów co chłopaki z Wyspiańskiego . A co do siatkówki b-klasowej to Metanol ma całkowita racje gdy Ci grali na Rosirze kibiców było od 100 do 300 i kto powie ze było inaczej chyba sam Sobie nie uwierzy .

PS: Jazda Skra Bełchatów !

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=iHil7koBSII


           
Post 22 kwi 2012, o 12:51
 Re: Siatkówka
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2012, o 00:05
Skąd: Rzeszów
Posty: 246

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
szkoda tylko ze Stali Rzeszow w swiatku zuzlowym nie ma.../// szkoda :/ bo nikt mi nie powie ze Stal Rzeszow to ten sam klub co PGE Marma...

STAL to MY, bez względu na aktualnego sponsora i nazwę jaką ustalił. Sponsor kiedyś odejdzie, STAL będzie na zawsze!

Gdyby z sekcji piłkarskiej zniknęła nazwa STAL i nazywalibyśmy się Sandeco Rzeszów to znaczyłoby, że przestaliśmy istnieć? Na pohybel.


           
Post 22 kwi 2012, o 14:05
 Re: Siatkówka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Też nie rozumiem jak można na forum STALI RZESZÓW podniecać się RESOVIĄ ?! Nawet jeśli chodziłoby o lekkoatletyke :/ A ty Robi jaja sobie robisz ? :biggrin: Tutaj pytasz gdzie można zapisać sie na siatke ? :osama: WTF z wami ludzie ? Piszecie że siatkówka jest tylko na Resovii, no i co z tego ? Żużel jest tylko na Stali ale kibice Resovii nawet nie myślą się podniecać awansem Stali do ekstraligi itp :O

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 22 kwi 2012, o 14:24
 Re: Siatkówka
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2010, o 20:48
Posty: 216

Zobacz profil 
Widzisz Trick , różnica polega na tym że na tym forum jest może paru kibiców Stali Rzeszów reszta to typowe gimbusy którzy najwięcej maja do powiedzenia na necie . Dlatego juz dawno pisałem zeby zmienić nazwe tego forum bądz przestrzegać zasad prawdziwego kibicowania. A potem dziwić sie ze cała Polska z Nas się smieje , skoro " kibice " Stali Rzeszów kibicują resovii :D

Ps : Jazda Skra Bełchatów 8-)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=iHil7koBSII


           
Post 22 kwi 2012, o 15:11
 Re: Siatkówka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
Cytuj:
Piszecie że siatkówka jest tylko na Resovii, no i co z tego ? Żużel jest tylko na Stali ale kibice Resovii nawet nie myślą się podniecać awansem Stali do ekstraligi itp :O

i tu sie mylisz bo znam kilku kibicow resovi , podniecajacych sie zuzlem :lol: , w sobote na resovi na kopanej w mlynie a w niedziele na stali na zuzlu :)

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 22 kwi 2012, o 16:44
 Re: Siatkówka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Potrafie zrozumieć że ktoś lubi i żużel i siatkówke ale nie rozumiem jak można być kibicem i resovii i Stali jednocześnie ... Ok, chodź na jedno i drugie, ale nie nazywaj się kibicem żadnej z tych drużyn. A już na pewno nie dodawaj sobie obrazków "Tylko Stal" :lol: :lol: :lol:

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 22 kwi 2012, o 18:17
 Re: Siatkówka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
niektorzy to nie potrafia szerzej spojrzec na fakt ze druzyna z Rzeszowa zdobyla MP ;) szkoda tylko Grozera :( on wroci za rok.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 22 kwi 2012, o 18:43
 Re: Siatkówka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Bardziej chodzi o miasto Rzeszów niż o samą nazwę Resovia.Mistrz Polski w Rzeszowie :P

_________________
Obrazek


           
Post 22 kwi 2012, o 18:49
 Re: Siatkówka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
A skad o tym wiesz? Czytales? Sledziles relacje? Chodziles pod bramy i sprawdzales bilety? Skad? Interesowalo Cie to ile osob chodzi na mecze?

Skąd o tym wiem ? :shock: :lol: o tym wie każdy kto choc trochę interesuje się kibicowaniem w Rzeszowie !
Najwidoczniej wtedy nie pałałeś jeszcze miłością do siatkarzyn z resofi wiec nie pamiętasz tamtych czasów. To Ja Ci przypomne tylko że na mecze chodziło 150-200 w porywach do 300 osób, nie było żadnego młyna, taki resoviaki kręciły tylko na koszu, gdzie chodziło znacznie wiecej osób niż na siatkę.
Spytaj się swoich kolegów z Podpromia ilu chodziło na siatkę gdy grali na Rosirze, podejrzewam że żaden Ci nie odpowie, bo nie zaglądali w tamtych czasach na Rosir.
PS. Poszukaj sobie relacj z tamtych spotkań ze szczególnym uwzględnieniem liczby kibiców na meczach i relacji TV Rzeszów jeśli takowe się jeszcze zachowały a były pokazywane bo dobrze je pamiętam.
Po co zabierasz głos w sprawach o których nie masz bladego pojęcia ?
Robi napisał(a):
poza tym jak ktos jest zaslepiony i ma kompleksy to z czym do ludzi?

Na żużlowym forum kibiców Stali Rzeszów można miec kompleksy bo....nie kibicuje się jakimś patałachom grającym w siatkówkę ? do czego to doszło, aby normalne zachowanie nazywac kompleksami.
Robi napisał(a):
a tak btw gdzie mozna zapisac syna do sekcji siatkarskiej?

Po cholerę prowokujesz ?
GoodLikE napisał(a):
Bez komentarza ... nie mam zamiaru się tutaj kłócić ...

Też bym tego nie komentował, tylko jak najszybciej zmienił podpis którego nie jestem w stanie zrozumiec (TYLKO STAL)

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 22 kwi 2012, o 19:24
 Re: Siatkówka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Przypominam, że jest to temat o siatkówce.

To ostatni post nie na temat !

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 23 kwi 2012, o 00:43
 Re: Siatkówka
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2006, o 00:08
Posty: 219

Zobacz profil 
sory grisza a o czym pisza chlopaki jak nie o siatkowce ? to ze jak garby graly na rosirze i chodzilo na te mecze po kilkaset osob to nie jest temat o siatkowce ? widocznie nie jest bo kibice sukcesu twierdza ze w rzeszowie nie bylo siatkowki wtedy :lol: a to ze tak bylo to nie trzeba byc garrbatym zeby to wiedziec. kazdy chyba powinien kojarzyc kto chociazby dawniej w niedziele wieczorem ogladal sportowe wydarzenia weekendu na tv rzeszow i czytal w poniedzialki dodatek stadion do nowin. to zamierzchle czasy kiedy jeszcze internet nie byl tak powszechny i trzeba bylo sie posilkowac tymi rzeczami ;)


tak wiec grisza nie naginaj rzeczywistosci w swoja strone tylko dlatego ze nie lubimy (lekko mowiac ) i nie ciesza nas wyniki :zygus: resovii. widocznei nie jestesmy wystarczajaco trendy ze nie kreujemy sie na znawcow siatkarskiego kunsztu asseco 8-) a ze o tym piszemy ? bo sa jeszcze tacy ktorych wkurza to ze ci ktorzy rzekomo deklaruja " TYLKO STAL " jednoczenie podniecaja sie resovia. ciul jakby wystawiali opinie samym sobie ale tacy co najgorsze przypinaja latke do STALI i to nam sie nie podoba


           
Post 23 kwi 2012, o 11:02
 Re: Siatkówka
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 kwi 2012, o 14:50
Posty: 4

Zobacz profil 
Tutuł wrócił do Rzeszowa i to cieszy. Ale gdyby nie Asseco, to dalej odbijali by se tą piłeczkę na rosirze z fanatyczną grupką swoich kibiców. Jeśli w nast. sezonie będą grać poniżej krytyki, zobaczymy ile tych "prawdziwych" kibiców będzie przychodzić na Podpromie.


           
Post 23 kwi 2012, o 12:48
 Re: Siatkówka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Boo napisał(a):
widocznie nie jest bo kibice sukcesu twierdza ze w rzeszowie nie bylo siatkowki wtedy :lol:

kto tak pisal ze wtedy siatki nie bylo? ja zawsze siatkowka sie interesowalem nawet patrzac na poczatki tego tematu ale akurat tutaj duzo sie o siatce nie gada wiec...

Boo napisał(a):
widocznei nie jestesmy wystarczajaco trendy ze nie kreujemy sie na znawcow siatkarskiego kunsztu asseco 8-)

to nie jest trend sukcesu kolego... bo byly tez porazki a kibice wypelniali hale niemalze w calosci no ale tak na rosirze miesci sie 4 tysie ale kto na taka siatke chodzi :D porownujesz liczby adekwatne do siatki czyli to tak jak w zuzlu na caly stadion chodzi 10 tysi ale w tych czasach na zuzel gdyby ten byl w 2 lidze myslisz ze w rzeszowie byloby 10 tys czy 1500? odpowiedz sobie sam...

Cytuj:
nie kibicuje się jakimś patałachom grającym w siatkówkę ?

to sa Mistrzowie Polski...

ja nie zdzieram gardla na meczach resovii, nie dre sie na calym rynku Sovia Mistrz, w ogole to nie chodze na mecze Resovii, ale uwielbiam siatkowke, ogladam w tv i milo jest poczytac na necie w wiadomosciach to ze druzyna z Rzeszowa zdobywa MP gdzie sie mowi o tym w calej Polsce pokonujac Skre trzeba byc niezle zaslepionym zeby tego niedoceniac.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 24 kwi 2012, o 00:13
 Re: Siatkówka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
A ja pamiętam te czasy z Rosir-u jak za małolata ojciec zabierał mnie na mecze tam. Pamiętam że nieraz bywało tak, że najpierw był mecz koszykówki, a zaraz po nim mecz siatkówki. Zawsze przynajmniej ze 100 osób mniej bywało na siatce. Widownie stanowili dziadkowie pamiętający czasy świetności oraz rodziny zawodników i dzieciaki w tym ja którym podobała się tylko rozgrzewka bo piłki wpadały na widownię.

Więc chyba mało kto się może pochwalić z obecnych kibiców Asseco że bywali z Sovią od lat. Choć żeby nie było, na późniejszych meczach w siatkę już mnie nie było i nie będzie, ale wczoraj kibicowałem Resovii :biggrin: ale tylko dlatego, że nie lubię Skry i dawno nie oglądałem meczu na żywo jakiegokolwiek a zwłaszcza siatkówki.

Tak czy siak, w hali była dobra atmosfera, ale nietrudno o taką gdy po prostu dobrze idzie.


           
Post 27 kwi 2012, o 23:08
 Re: Siatkówka
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:54
Skąd: Dąbrowskiego
Posty: 440

Zobacz profil 
Cytuj:
ja nie zdzieram gardla na meczach resovii, nie dre sie na calym rynku Sovia Mistrz, w ogole to nie chodze na mecze Resovii, ale uwielbiam siatkowke, ogladam w tv i milo jest poczytac na necie w wiadomosciach to ze druzyna z Rzeszowa zdobywa MP gdzie sie mowi o tym w calej Polsce pokonujac Skre trzeba byc niezle zaslepionym zeby tego niedoceniac.


Dokładnie! Pff typowe dresiki jak widać mózgi maja wypaczone ale czego się spodziewać po ogolonych glacach w dresach wystających w bramach i szukających zaczepki? Jedynie potrafią wylać wiadro pomyj bo to sovia zdobyła mistrzostwo ,a że sovia to już ujma na ich śmiesznym honorze to tylko na wyzwiska ich stać.Byłem na meczu finałowym ze znajomymi wszyscy z osiedl Stali i tylko unikaliśmy wykrzykiwania "sovia" itp podczas fety w rynku to samo i jednak można było się świetnie bawić bez utożsamiania sie z lokalnym rywalem.Szczerze mnie nie obchodzi sovia ,kocham siatkówke i dla mnie to Rzeszów jako całość bez podziałów jest mistrzem Polski ,ludzie triumfowaliśmy w jednym z najbardziej prestiżowych sportów w Polsce i trzeba nie mieć mózgu żeby tego nie docenić.


           
Post 28 kwi 2012, o 18:38
 Re: Siatkówka
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2005, o 19:02
Posty: 457

Zobacz profil 
Niektórzy, naprawdę, przestańcie się GArrBIĆ.

http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/2 ... na-majowke

_________________
Obrazek


           
Post 8 lip 2012, o 23:24
 Re: Siatkówka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Nie ma co, MAMY NAJLEPSZĄ DRUŻYNĘ NA ŚWIECIE !

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi