Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Odpowiedz w temacie

Menadzery i inne gry żużlowe


Luźne rozmowy na luźne tematy


Gracie w menadzera żużlowego
Tak 76%  76%  [ 74 ]
Nie 24%  24%  [ 24 ]
Liczba głosów : 98
Opcje      Szukaj
Post 1 sie 2011, o 00:58
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Choć na wyjeździe i nikt na mnie nie stawiał - Derby Rzeszowa dla Supernaturala Rzeszów :) Po meczu rozmawiałem z trenerem(hehehe to tylko żarty, nie mam schizofrenii :D ) , powiedział : "W niejasnych okolicznościach rozegrana pierwsza kolejka oraz powtórka zmotywowała nas do lepszej jazdy. Te 2 pkt. bardzo przybliżają nas do upragnionego utrzymania w 5 lidze. Dziś z dobrej strony pokazali się Ireneusz Szewczyk oraz Mikołaj Staczyk, którzy udowodnili ,że są liderami na których można liczyć w każdym meczu. Mecz był zacięty, a emocje z trybun przeniosły się do parku maszyn gdzie zawodnicy nawzajem motywowali się do jazdy. Drużyna Speedway Pawłowa była bardzo wymagającym przeciwnikiem, lecz dziś to my będziemy swiętować. ". A tak serio, to mam nadzieje że w tym roku się utrzymam :) Ale i tak cały ten smanager mnie już wkurza, pierwsza kolejka i powtórka to jakieś jaja. W powtórce zawodnik który zrobił 9pkt w pierwszym meczu, teraz robi 3pkt. W dodatku przegrywa z innym moim zawodnikiem, który jak żyje nigdy go nie pokonał :/ Nie wiem co tam nakombinowali, ale to nie było uczciwe.

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 27 lis 2011, o 22:47
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Pozwolę sobie wykorzystać ten temat ;)

http://allegro.pl/show_item.php?item=1963100171

Może któryś z użytkowników miałby ochotę zakupić ;) ?

_________________
Obrazek


           
Post 23 lut 2012, o 20:09
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 20 mar 2008, o 18:17
Posty: 4

Zobacz profil 
Witam, zapraszam do internetowego menadżera żużlowego http://www.speedway-world.pl/ gra bardzo szybko się rozwija, ciągle sa wprowadzane nowe pomysły. Właśnie testujemy Indywidualne Mistrzostwa SW. Zapraszam !!!

Speedway World jest darmową grą menedżerską o tematyce żużlowej u której wcielasz się w rolę prawdziwego sternika drużyny żużlowej w swoim mieście. Zarządzasz kasą klubową, organizujesz mecze, wybierasz składy.

Możesz także zorganizować własne zawody indywidualne zapraszając zawodników swoich znajomych lub zorganizować Grand Prix swojego klubu. Wszystkie zaplanowane i byłe mecze będziesz mógł obejrzeć w kalendarzu imprez.

Ważnym elementem jest też skład drużyny można go kompletować poprzez kupowanie lub sprzedawanie zawodników na liście transferowej. Oprócz tego bierzesz udział w rozgrywkach o Mistrzostwo Managera. Poszukuj młodych adeptów szkółki żużlowej, powiększaj zaplecze szkółki.

Pozdrawiam.


           
Post 27 maja 2012, o 03:18
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 maja 2009, o 01:01
Posty: 61

Zobacz profil 
Zacząłem grać w SW, ale jednak przywiązanie do SM'a robi swoje ;)


           
Post 9 cze 2012, o 16:33
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
W najnowszym numerze CD Action jest pełna wersja gry komputerowej Speedway Liga.
Jeśli ktoś nie ma a chciałby pograć to polecam. 15,99zł + Tropico 3 i Stalker: Czyste Niebo ;)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 14 wrz 2012, o 14:52
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Grał ktoś z Was może w "Magię Czarnego Sportu" ? Słyszałem, że jest to świetna gra planszowa o tematyce żużla.Warto się koło "niej zakręcić"?
http://magiaczarnegosportu.pl/

_________________
Obrazek


           
Post 14 gru 2012, o 23:46
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Jak ktoś wie coś na temat gry Speedway Liga - tzn. ją dostać ( rzecz jasna oprócz wizyty w sklepie, bo nawet byłoby to dla mnie nie realne) to proszę się odezwać na pw. :)

Pozdro!

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 9 lis 2018, o 17:20
 Re: Menadzery i inne gry żużlowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 9 lis 2018, o 17:16
Posty: 0

Zobacz profil 
Jeżeli chcecie zabić między sezonową przerwę to zapraszam do założenia swojego własnego klubu. Będziecie sami odpowiedzialni za jego prowadzenie, finanse i transfery. Startujemy 3 grudnia z sezonem i mamy nagrody np fotel gamingowy do wygrania a gra jest darmowa. Zapraszam https://speedwaymanager.pl/


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi