Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Piłka nożna


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 9 cze 2012, o 00:52
 Re: Piłka nożna
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lis 2006, o 21:02
Posty: 420

Zobacz profil 
Dlaczego Smuda taka późno zrobił zmianę? Bo myślał, że będzie dogrywka... ;D

P.S.
Dlaczego Gmoch nie rysuje już kresek, kółek, kwadratów, strzałek?
Bo w tym wieku, nie wiadomo czy trzymać ołówek czy mocz... ;DDD


           
Post 9 cze 2012, o 00:59
 Re: Piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
jeśli chodzi o doping to ja słyszałem tylko te głośne gwizdy na początku jak Grecy byli przy piłce :D to było mega :D

pupilkiem Franka nie jest Brożek tylko Sobiech :P pytany przez prasę dlaczego powołał Sobiecha, Smuda powiedział że zawsze jak przyjeżdża do Niemiec na jego mecze to strzela bramki :P na to reporter - ale on w tym sezonie zagrał tylko w 7 meczach łącznie i strzelił tylko 1 gola :lol: a Smuda "eeee" :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 9 cze 2012, o 02:23
 Re: Piłka nożna
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8375

Zobacz profil 
Cytuj:
na forum cisza bo wszyscy pewnie piją żeby zapomnieć o straconej szansie na zwycięstwo na inaugurację


Mam w pamieci kilka ostatnich finalow MS czy ME w kopanej i Polska zawsze w pierwszym meczu prezentowala sie fatalnie, przegrywajac do zera. Ten poczatek z Grecja to chyba najlepsze rozpoczecie jakichkolwiek finalow mistrzostw od wielu, wielu lat.

Osobiscie sadzilem, ze Grecy wygraja, choc ten ich wielki kryzys dawal mi duzo do myslenia. Wynik nie jest niespodzianka - nalezalo sie spodziewac, ze Polska u siebie postawi sie dosc konkretnie. Co do dalszych meczow, to tak sobie mysle, ze i Rosja, i Czechy powinny sobie z Polska poradzic. Ale znow... tylko w teorii. Bo to jest sport i wszystko zdarzyc sie moze.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 9 cze 2012, o 11:49
 Re: Piłka nożna
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
jeszcze w historii piłki nie zdarzyło się, żeby drużyna osiągnęła dobry wynik, grając tylko 11 zawodnikami, zmiennicy potrzebni są nam jak tlen. Ale jaką mają motywację rezerwowi, skoro Polska od 30 minuty stoi w miejscu, z przewagą zawodnika gra jeszcze gorzej, a Smuda nawet nie patrzy w stronę ławki.

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 9 cze 2012, o 12:06
 Re: Piłka nożna
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
bo oni po strzeleniu I bramki już kalkulowali. Nieważne że to był wciąż początek meczu. Ja przez pierwsze 20 minut, patrzyłem i przecierałem oczy ze zdumienia. Grali jak nakręceni. Coś pięknego.
Mogli pójść za ciosem. A tak jest wtopa. Smuda to kretyn. A nasi zagrali jak na nich przystało. Jedynie pierwsze 20 minut zagrali ponad swoją normę. Grając w takim turnieju nie ma co kalkulować. Jak przeciwnik leży to trzeba go dobić. Oby remis z Rosją był, bo na wygraną szans brak.


           
Post 9 cze 2012, o 12:38
 Re: Piłka nożna
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Nastawienie SMUDY po meczu :?: Bez zmian :wysmiewacz: :wysmiewacz:
Jak się gra 20 minut na całe 90 to się meczu nigdy nie wygra.Jednak Polacy grają lepiej z mocniejszymi drużynami ostatnio.Trzymajmy kciuki, żeby ten wózek ruszył i wyjdźmy z grupy !

_________________
Obrazek


           
Post 9 cze 2012, o 14:00
 Re: Piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
a tymczasem we Wrocławiu.......

http://www.youtube.com/watch?v=C7D0fNtIdW0

_________________
Obrazek


           
Post 9 cze 2012, o 14:51
 Re: Piłka nożna
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
"Zabrakło zawodowych kibiców" - Donald Tusk na antenie TVP.

http://i48.tinypic.com/24mxn5k.jpg


           
Post 9 cze 2012, o 18:17
 Re: Piłka nożna
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lip 2005, o 15:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 235

Zobacz profil 
Ten cytat to naprawdę?
Jak tak to szkoda słów <facepalm>. Najpierw robić wszystko żeby prawdziwych kibiców nie było na stadionach a potem na to narzekać...

A co do meczu to wielka szkoda, zaprzepaszczona szansa po dobrej pierwszej połowie. Przynajmniej tyle, że nie skończyło się jeszcze gorzej bo żegnalibyśmy się z turniejem.

PS. Fajna atmosfera w millenium hall :)

_________________
-


           
Post 11 cze 2012, o 01:41
 Re: Piłka nożna
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
zdenek napisał(a):
PS. Fajna atmosfera w millenium hall :)

Dużo było ludzi ? Po ile piwo ? są kible ?
Pytam bo zastanawiam się czy tam wpaśc na mecz z ruskimi.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 11 cze 2012, o 13:00
 Re: Piłka nożna
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lip 2005, o 15:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 235

Zobacz profil 
Ludzi sporo, większość na biało-czerwono, co do kibli to korzystało się z tych co są w galerii, piwo chyba 7zł ale można było sobie inaczej poradzić :P

_________________
-


           
Post 11 cze 2012, o 15:13
 Re: Piłka nożna
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2010, o 20:48
Posty: 216

Zobacz profil 
Tak , ludzi duzo ale czy kibiców tez ? Wiekszosc tych " kibiców " to takie ochlej mordy ktore maja kolejna okazje do opicia sie w miejscu gdzie jest duzo ludzi a przy okazji mozna bylo przylansowac sie w polskich barwach . Połowa tych matolow w czasie polskiego hymnu zachowywało sie jak bydło , smiechy chichy ch.. wie z czego. Zero szacunku do ojczyzny do barw do czegokolwiek zwykłe swinie , inaczej tego nazwac nie mozna. Bo jak moża nazwac ludzi siedzacych na flagach Polski po deszczu zeby nie bylo zimno w pupe ? Wstyd , tępe gimnazjalistki ktore nie wiedziały nawet ze mecz jest w Polsce chodz Szpakowski nie raz powtarzał . Ogolnie to ludzie cos tam dopingowałi ale gdyby nie bylo alkocholu to zaden z nich nie podniosł by nawet glosu . Kamyk wkleil idealne zdjecie odzwierciedlajace sytuacje w strefe kibica w czesie meczu Polski . Byłem z kilkoma kolegami na strefie w czasie meczu Polski i szczerze odradzam tego ludziom ktorzy maja jakies wartosci patriotyczne bo to co tam zobaczycie nazwiecie tylko jednym słowem - dramat . Mozna sie tam wybrac tylko wtedy gdy graja inne reprezentacje , bo spotkac moża wtedy normalnych ludzi , sympatyków pilki noznej a nie sezonowych kibiców reprezentacji Polski i meneli . Tak wiec mecze reprezentacji polecam ogladac ze znajomymi w domach , barach gdzie sie da, bron boze od MH .

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=iHil7koBSII


           
Post 11 cze 2012, o 15:54
 Re: Piłka nożna
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Eisenhower napisał(a):
a tymczasem we Wrocławiu.......
http://www.youtube.com/watch?v=C7D0fNtIdW0


A tymczasem w Poznaniu ....
http://www.youtube.com/watch?v=3TmkT-r9LlA

Szkoda że Serbia nie awansowała, gdyby tak jeszcze mogli zagrac w jednej grupie z "bracmi" Chorwatami :lol:


Podziękował Normalny i zdenek za info.

U Mnie na osiedlu znam osoby które wywiesiły flagi, sąsiadka na balkonie i sąsiedzi na samochodach a o sporcie, kibicowaniu, piłce nożnej wiedzą tyle co Ja o fizyce kwantowej.
Mówiąc krótko wpadli w "piłkoszał", jest MODA na Euro to "kibicują" :lol:

Ot takie "kibicowanie" na pokaz, na chwilę, bo wszyscy kibicują to oni nie mogą byc przecież gorsi.

"Kibice EURO 2012" :hahaha:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 11 cze 2012, o 16:14
 Re: Piłka nożna
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lip 2005, o 15:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 235

Zobacz profil 
Może i żałosne i na pokaz ale czy nie o to chodzi w takim turnieju? Polska się promuje, może ktoś tu jeszcze kiedyś wróci. Dla ludzi którzy nie chodzą na mecze czy nawet nie oglądaj w TV to jest po prostu czas dla dobrej zabawy i spędzania czasu w większym gronie.Wiadomo, że dla kibiców (czytaj kiboli :biggrin: ) liczą się też inne rzeczy ale mi osobiście taka atmosfera ogólnego entuzjazmu się podoba.

_________________
-


           
Post 13 cze 2012, o 01:17
 Re: Piłka nożna
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Jednak po meczu z Rosją można czuć pewien niedosyt.Była szansa na wygranie meczu.Jednak remis jest świetnym wynikiem i sprawia, że gramy w trzecim meczu o wszystko (nie jak to mamy w zwyczaju, że trzeci mecz gramy o honor :wysmiewacz: ).

_________________
Obrazek


           
Post 13 cze 2012, o 01:24
 Re: Piłka nożna
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
A według mnie wynik jest naprawdę dobry. Polacy byli już praktycznie bez sił, w dodatku pierwsi stracili gola. Niedosyt był po Grecji, a tutaj dla mnie tragedii nie ma, wręcz przeciwnie ;) Na plus według mnie najemnicy: Perquis, Polański + Dudka, Wasyl i za gola Kuba. Kolejny wielki minus ode mnie dla Murawskiego. Jakim prawem ten człowiek zagrał kolejne 90 minut to ja nie wiem. Ale mniejsza z tym. W końcu wszystko zależy od Polaków. Teraz wygrać z będącymi (niestety) na fali Czechami i nie trzeba oglądać się na innych.

Ostatni mecz reprezentacji na którym byłem to spotkanie z Czechami w Chorzowie. Później nie jeździłem, bo atmosfera na trybunach robiła się mocno piknikowa. Wtedy Polacy wygrali 2:1. Czekam na powtórkę :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 13 cze 2012, o 10:57
 Re: Piłka nożna
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2010, o 20:48
Posty: 216

Zobacz profil 
Bez sił kolego to byli Ruscy od 65 minuty , Polacy kondycyjnie wygladali lepiej w tym meczu .

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=iHil7koBSII


           
Post 13 cze 2012, o 11:10
 Re: Piłka nożna
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Dwa remisy, teraz czas na wygraną :D !

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 13 cze 2012, o 12:47
 Re: Piłka nożna
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8375

Zobacz profil 
I tak oto Polacy i Rosjanie wyrabiaja sobie piekna opinie w dalekiej Australii dzieki tego typu akcjom

http://www.smh.com.au/sport/football/poland-and-russia-fans-fight-at-euro-2012-20120613-208rv.html

Sam wynik na plus dla Polski. Rosje od wyjscia z grupy dzieli praktycznie 1 punkt. Po wyniku z Czechami myslalem, ze Polske rozjada, a tu prosze. Nawet jesli Polska z grupy nie wyjdzie, to chyba po raz pierwszy od wielu lat nie beda sie mieli czego wstydzic.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 14 cze 2012, o 13:13
 Re: Piłka nożna
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Kto nie ma gadzetów powinien zamilczec i w tym temacie nie zabierac głosu :lol:

Główny tytuł tego artykuliku spłodzonego przez nie jaką Kasię Ciekałę mówił wszystko:
Nie masz gadzetów - nie jesteś kibicem !
http://interia360.pl/polska/artykul/pol ... 99?f=pasek

Pozwoliłem sobie zacytowac fragmęcik:
Jak tłumaczą znawcy rynku i specjaliści od PR, odpowiednie gadżety nie tylko poprawiają samopoczucie, ale także pozwalają obudzić w każdym człowieku zagorzałego kibica koniec cytatu.
Teraz już wiem że byc zagorzałym kibicem = posiadac gadzety.

Mam tylko biało-czerwoną flagę (kiedyś miałem też szalik szt 1) którą wywieszam w narodowe święta, niestety to chyba za mało aby byc ZAGORZAŁYM KIBICEM ? :oops:


Nastapiła jakaś pomyłka, nie graliśmy z żadną Rosją tylko ze Związkiem Radzieckim, TVP przecież nie może się mylic.
Obrazek
Kompromitacji nie udało się ukryć. Nie pomogło nawet błyskawiczne zablokowanie wszelkich możliwych linków do materiału. Internauci zapobiegawczo zrobili print screeny, a jeden z nich na swoim oficjalnym profilu na Facebooku umieścił magazyn „Press”.


A co do meczu ze Związkiem Radzieckim to jestem mile zaskoczony, nie spodziewałem się że nasi postawią sie tak "bratniemu narodowi"
Po meczu z Grecją spodziewałem się najgorszego, a tu zamiast klasycznego meczu otwarcia, meczu o wszystko i meczu pocieszenia otwiera się szansa na awans do 1/8 finału :wow:
Mam przeczucie że w sobotę Czesi pojadą do domu :roll:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1960 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi