Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dawid Stachyra - Stal Rzeszów 2018


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 30 maja 2011, o 00:44
 Re: Dawid Stachyra - Wybrzeże Gdańsk 2011
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Holder > Ward 8-)

Podbijam TJ, ale Jepsena nie. W ogóle nie kręci mnie jego jazda. Typowy Duńczyk.:D


Swoją drogą był kiedyś jakiś dun, który naprawdę byłby kozakiem? Takim Screenem, Gustafssonem np.

Pawlicki to następca Golloba. 8-)
Nawet ojców mają podobnych.;f



Żeby było na temat. Stachyra cieniuje w tym sezonie bardziej niż hm.. Nie wiem nawet do kogo mógłbym go porównać. Myślałem, że po poprzednim sezonie poczyni kolejny krok do przodu, a tu typ zrobił gdzieś ze 4 do tyłu. Ale jeśli miałbym być szczery to nie żałuję gościa za to, że już drugi raz (najpierw apel do kibiców, później akcja z tłumikami :lol: ) zrobił coś za co należy mu się karny penis w czoło.

_________________
Obrazek


           
Post 30 maja 2011, o 01:28
 Re: Dawid Stachyra - Wybrzeże Gdańsk 2011
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
Swoją drogą był kiedyś jakiś dun, który naprawdę byłby kozakiem? Takim Screenem, Gustafssonem np.


Skoro wystawiles sie brzycho, trzeba Cie wypunktowac. :)

Jan O. Pedersen, to zawodnik ogolnie uwazany za jednego z najwiekszych wojownikow w historii zuzla. Wielu twierdzi, ze od jego czasow 85-1992 nie bylo lepszego.

Drugim najwiekszym stylowym fajterem (bo Nicki nie jest mniejszym), to z pewnoscia Erik Gundersen.

Wielu ludzi, ktorzy lubia grzebac w starociach twierdzi, ze Ole to byl typ drewna. Ja sie z tym nie zgadzam. I owszem, gdy mial ugruntowana pozycje, wypracowany styl i super sprzet byl bardziej nudnym zawodnikiem, ale w latach 71-74 byl najbardziej widowiskowo i stylowo jezdzacym zuzlowcem swiata.

Bylo/jest jeszcze kilku godnych uwagi. Nie kazdy Dun, to Leon Madsen, czy Bjarne Pedersen. Nacja jak kazda inna.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 30 maja 2011, o 02:44
 Re: Dawid Stachyra - Wybrzeże Gdańsk 2011
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Pisząc tego posta szukałem w myślach bardziej tych, których widziałem na torze.


Że Jan O. Pedersen był kozakiem słyszałem jedynie z opowieści (no i tam parę biegów na yt, ale to za mało jak dla mnie;f). Pamiętam jego plakat, który kitrał w pokoju mój brat.;f

Gundersen to samo co wyżej.


Ja tam bardziej szukałem w Andersenach, Knudsenach, Kargerach itd.



Hansa nie wymieniłem specjalnie, bo wiadomo, że jeśli miałbym wybierać najlepszego żużloka w historii (nie liczę Maugerów i innych, których nie widziałem), to tylko on mógłby rywalizować z chudym. 8-)

_________________
Obrazek


           
Post 30 maja 2011, o 12:57
 Re: Dawid Stachyra - Wybrzeże Gdańsk 2011
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Redaktor napisał(a):
Wielu ludzi, ktorzy lubia grzebac w starociach twierdzi, ze Ole to byl typ drewna. Ja sie z tym nie zgadzam. I owszem, gdy mial ugruntowana pozycje, wypracowany styl i super sprzet byl bardziej nudnym zawodnikiem, ale w latach 71-74 byl najbardziej widowiskowo i stylowo jezdzacym zuzlowcem swiata.


http://www.youtube.com/watch?v=NALiHM38FPA

Drewniak w akcji.

Redaktor napisał(a):
Nie kazdy Dun, to Leon Madsen, czy Bjarne Pedersen. Nacja jak kazda inna.


Dokładnie tak. W Polsce takich Ułamków też jest kilku, a w Anglii Richardsony też się zdarzają ...

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 16 lip 2011, o 00:33
 Re: Dawid Stachyra - Wybrzeże Gdańsk 2011
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Zdaje się, że jest tu parę osób dobrze zorientowanych co u Dawida, dlatego chciałbym spytać o powód tego, że Miturski zastąpi go w Anglii.
W Gdańsku z powodu słąbych wyników zastąpił go Brzozowski i zanosi się na to, że więcej Dawid nie pojedzie bo Brzozowski spisuje się dobrze, to przynajmniej miałby trochę jazdy w Anglii czemu tam przestał jeźdźić? Sam zrezygnował? Czy klub go wywalił za słabe wyniki?
W Szwecji chyba Stachyra nie jeździ w takim razie co w Lipcu koniec sezonu?

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 16 lip 2011, o 11:52
 Re: Dawid Stachyra - Wybrzeże Gdańsk 2011
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 14:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1412

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/ ... a-wyspach/ tutaj więcej informacji o jego startach w Anglii.

_________________
"Szumina" pokazał, że ma jaja jak dzwony - J. Dymek


           
Post 16 lip 2011, o 16:23
 Re: Dawid Stachyra - Wybrzeże Gdańsk 2011
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Ogólnie ten sezon Dawid ma tragiczny, liga polska, angielska, turnieje indywidualne.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 17 lip 2011, o 01:30
 Re: Dawid Stachyra - Wybrzeże Gdańsk 2011
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2008, o 21:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 148

Zobacz profil 
Nie żebym wnikał w jakieś życie osobiste czy coś, ale czy on czasami nie studiuje? Czy już skończył studia. Jeżeli ma dalej, to jego forma może być usprawiedliwiona, trzeba mieć jakieś priorytety.


           
Post 17 lip 2011, o 01:38
 Re: Dawid Stachyra - Wybrzeże Gdańsk 2011
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Ożenił się... !

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 23 lip 2011, o 15:56
 Re: Dawid Stachyra - Wybrzeże Gdańsk 2011
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Nie wiem czy zauważyliście ale w ubiegłą niedzielę z Grudziądzem Dawid pojechał w 15 biegu (co prawda troche bez głowy) i swoją ambitną postawą przyczynił się do wygranej GKS'u. Z perspektywy trybun (nie patrząc w tebele punktową) szło mu całkiem całkiem (zebrał dużo braw od tamtejszych kiboli).
P.S Co do meczu Gdańsk- Grudziądz - postawa Darcy Warda była kosmiczna; koleś robił co chciał i ośmieszał wszystkich swą techniką jazdy po tamtejszym owalu (to takie moje wrażenie bo widziałem go po raz pierwszy na live właśnie podczas tego meczu).

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 12 wrz 2011, o 13:58
 Re: Dawid Stachyra - Wybrzeże Gdańsk 2011
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Dawid Stachyra pokazal kawal dobrego speedway w Gnieznie ;) ladna akcja jak przeszedl z 3 pozycji na 1 ;) Gdansk w elidzie ;)

a kibice jak zwykle choragiewki ;) Nicholls po 3 biegach 8+1 pozniej przyszla 1 i gwizdy i bluzgi na goscia ;p

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 23 gru 2011, o 02:51
 Re: Dawid Stachyra - Wybrzeże Gdańsk 2011
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Wiadomo coś gdzie wyląduje Dawid? Gdzieś czytałem, że dogadany we Wrocku, ale tam nie podpisał. W Gdansku też nie. Łódź też ponoc skompletowany skłąd, o Lublinie też cisza, tak więc? Chociaż pewnie skończy się na tym Lublinie :>

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 29 gru 2011, o 21:50
 Re: Dawid Stachyra - Wybrzeże Gdańsk 2011
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Cytuj:
Dawid Stachyra został pierwszym zawodnikiem, który parafował umowę na sezon 2012 z Lubelskim Węglem KMŻ. Transfer ten nie jest wielką niespodzianką, bowiem o możliwości jazdy popularnego "Davidoffa" w LW KMŻ mówiło się już od kilku miesięcy.
Dawid Stachyra do macierzystego klubu wróci po czterech sezonach przerwy. W I lidze legitymował będzie się KSM wynoszącym 5,41. Kibice liczą na to, że podobnie jak w sezonie 2007 będzie on w przyszłym roku silnym punktem lubelskiej ekipy.

Kolejne nazwiska żużlowców mających jeździć dla klubu znad Bystrzycy w nadchodzącym roku działacze LW KMŻ mają ujawnić już niebawem. Nieoficjalnie mówi się o tym, że szeregi "Koziołków" zasilić mają między innymi Daniel Jeleniewski, Mads Kornelliusen, a także broniący barw ekipy z Lublina już w zeszłym sezonie Cameron Woodward, Paweł Miesiąc i Karol Baran. Szkoleniowcem KMŻ prawdopodobnie pozostanie Grzegorz Dzikowski.


Źródło : SF

Lubelski Węgiel KMŻ : 2 wychowanków Stali Rzeszów (Miesiąc, Baran),
PGE Marma Rzeszów : 1 wychowanek Stali Rzeszów, ale co zrobimy "nie jest łatwo",
Śmiać się czy płakać ?

_________________
Obrazek


           
Post 17 lip 2012, o 22:54
 Re: Dawid Stachyra - Lublin 2012
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
Tymczasem Dawid komentuje mecz na polsacie sport:)


           
Post 23 lip 2012, o 12:18
 Re: Dawid Stachyra - Lublin 2012
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2010, o 20:48
Posty: 216

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/29942 ... wegiel-kmz

13+1 w Grudziadzu , konkretnie sie pokazał brawo .

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=iHil7koBSII


           
Post 23 lip 2012, o 14:22
 Re: Dawid Stachyra - Lublin 2012
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
http://www.youtube.com/watch?v=C6LD01hKyNw
;]

_________________
Obrazek


           
Post 13 sie 2012, o 03:43
 Re: Dawid Stachyra - Lublin 2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
akcja z biegu 6 jak wszedl pod lokiec Skory - genialna :) na trasie tez szybko jechal :P :P

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 2 wrz 2012, o 16:14
 Re: Dawid Stachyra - Lublin 2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Wypowiedz Dawida po Memoriale Nazimka -

Stachyra zaprezentował się na rzeszowskim torze bardzo dobrze. Czy zatem chciałby wrócić na "stare śmieci"? - Jest to pytanie nie do mnie, bo to władze klubu decydują o zestawieniu kadrowym. Ja nie muszę mówić, że w Rzeszowie jest mój dom. Jestem wychowankiem tego klubu i uważam, że moje miejsce powinno być tutaj, a nie włóczyć się po Polsce, ale skoro włóczę się po Polsce to znaczy, że nie ma dla mnie miejsca w tym składzie, także automatycznie koło się zamyka - mówi. Czy zatem chciałby wrócić do składu "Żurawi"? - Jasne, że chciałbym. Tor pod nosem, wszystko na miejscu. Można zbudować dobre zaplecze sprzętowe i walczyć, walczyć dla Rzeszowa - kończy sympatyczny zawodnik.

Dawid by chiał, wielu kibiców by chiało, tylko ta pani prezes :?

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 30 wrz 2012, o 20:50
 Re: Dawid Stachyra - Lublin 2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Dawid po dwoch seriach w Czewie 3,3 - transmisja jest na SF. Caly czas podtrzymuje zdanie, ze Dawid powinien w przyszlym sezonie jezdzic u nas, ale moze nie chciec przyjsc, jesli w skladzie pozostanie Majki, mimo slow Carycy. ze jezdzi ten kto lepiej jezdzi ;)


           
Post 30 wrz 2012, o 21:21
 Re: Dawid Stachyra - Lublin 2012
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 maja 2011, o 14:29
Skąd: Okolice Rzeszowa
Posty: 273

Zobacz profil 
Myślę, że 75% kibiców chciałoby powrotu Dawida do Rzeszowa. Może Caryca pójdzie po rozum do głowy i w końcu zrobi jakiś ciekawy kontrakt :)

_________________
Lee Richardson Rzeszów 2010-2012

Pamiętamy... i pamiętać będziemy


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi