Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Odpowiedz w temacie

Media: Prasa, komputery, telewizja itp.


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 4 gru 2012, o 01:36
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Kiedyś, kiedyś - gdzieś na jakimś forum znalazłem linki do podrasowanych steró. Działało to fajnie - ale gdzie to mogę mieć to nie mam pojęcia... Od tej pory nowy system stawiałem pewnie już ze 100 razy... A i tak działam na xp. Jak znajdę - w swoich zasobach albo sieci to się odezwę.w

*****

Jak chcesz to zobacz to:

http://pobieralnia.pl/sterowniki-12593- ... -0015.html

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 4 gru 2012, o 07:43
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Dzieki DKW za linka, ale wyskakuje mi ze to stery nie pod ta karte:(

_________________
Obrazek


           
Post 4 gru 2012, o 19:48
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Junior
Junior

Dołączył: 27 maja 2010, o 20:24
Posty: 183

Zobacz profil 
No I nie bedzie gralo.. Muzyka jest STEREO co oznacza 2 kanaly. Jak zrobisz, zeby graly wszystkie satelity, dzwiek nie bedzie jak na koncercie czy w sali odsluchowej dlatego ze kazda mp3, flac czy wav jest nagrane w stereo. Puszczajac dzwiek na wszystkie satelity nic nie zmienisz bo kazda inna bedzie grala to samo co front left I right. To nie wina sterow, czy tez karty. Da sie to zrobic chyba w opcjach logitechow, przynajmniej w niektorych tak bylo, ale nie polecam:)

Ps. Moje poczciwe z5500 bija na glowe nastepce czyli z906;p


           
Post 4 gru 2012, o 22:59
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
eksbrand :arrow: Ale to normalne, ze po ustawieniu w consoli creativ'a speaker 5.1 graja tylko dwie satelitki :?: Choc pokazuje na wykresie graficznym, ze dzwiek jest na pozostałych :) A co do z 5500 to ja wiem doskonale, ze z 906 sa gorsze, ale zdecydowałem sie ze wzgledu na gwarancje 24 miesieczna :)

_________________
Obrazek


           
Post 5 gru 2012, o 00:16
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Junior
Junior

Dołączył: 27 maja 2010, o 20:24
Posty: 183

Zobacz profil 
To normalne bo mam tak samo. 2+sub gra tylko. Reszta glosnikow odzywa sie podczas grania czy ogladania filmow z dzwiekiem przestrzennym;)

A co do logitechow to maja kapitalne podejscie do klienta. Po uszkodzeniu moich z5500 jakies 3 lata po gwarancji zaproponowano mi nowe za 50% ceny:) moj model byl jednym z pierwszych. Znam przypadki ze posiadacze nowszych generacji po uszkodzeniu(po gwarze) dostawali nowego suba czy tez konsole za free. Wiec jak ktos ma problem a jest po gwarze warto dzwonic I negocjowac:)


           
Post 5 gru 2012, o 00:27
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Mi graja(na tescie creativa) tylko: lewa i prawa satelita, sub milczy...... ale jak juz zapuszcze muzyke przez foobar 2000 to nie powiem ze oczy sie same zamykaja i odpływam w swiat muzyki :peace: Choc nie jestem pewien czy dalej to prawidłowo gra 8-) ale nie powiem dzwiek jest wypasiony :tuptup:

_________________
Obrazek


           
Post 5 gru 2012, o 03:06
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
To nawiązując do powyższego, mam pytanie... Otóż posiadam plik w formacie wv i parametrach DTS 5.1 - i czymkolwiek odtwarzam go, to słychać jedynie szum. Po przekonwertowaniu jest odtwarzany, ale chciałbym go odsłuchać jaki jest. Inne DTS-y - typu: flac, ape, wav - odtwarzam bez problemu. Czy zechce Ktoś przetestować czym to prawidłowo odtworzyć?

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 9 mar 2013, o 12:08
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Nowa platfroma nc+ rusza 21 marca. Pierwszy spot tv: http://www.youtube.com/watch?v=C6ikJaUkUUc Działa też już strona: https://ncplus.pl/

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 5 lip 2013, o 20:19
 Re: Media: Prasa, komputery, telewizja itp.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 14:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1412

Zobacz profil 
Pilnie poszukuje osoby, która podejmie się odzyskaniem danych z dysku przenośnego. Dysk upadł, po upadku raz zadziałał, następnie wyświetla się komunikat, przed podłączeniem formatuj dysk...
Sprawa życia i śmierci !!!
Kontakt PW

_________________
"Szumina" pokazał, że ma jaja jak dzwony - J. Dymek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi