Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Karnetowe oszustwo Marty Półtorak


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 5 gru 2012, o 19:08
 Karnetowe oszustwo Marty Półtorak
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Więc wybraliśy się z kolegą Trickiem po "karnety za karty kolekcjonerskie" ...
Człowiek, który sprzedawał karnety, wydaje mi się czekał na takich ludzi jak My.Odrazu pytał się nas z "poje :cenzura: " uśmieszkiem na twarzy : "było mówione na który sezon te karnety" :?: :kielb_pala:
Myślałem, że tam pęknę ze śmiechu ... MPF wyraźnie powiedziała, że karnety na kolejny sezon, a ostatnia "karta kolekcjonerska" była w 2012 roku wydana, z resztą Nowiny bardziej to sprecyzowały w gazecie ... koleś chyba dokładnie nie doczytał bo jak sprawdzał to na internecie to nie mógł w to (chyba) uwierzyć.
Suma suarum dostaliśmy nr do MPF (tylko po co :?: ).On od tego umył ręce bo jak powiedział "ja tu tylko sprzedaję, nie dostałem żadnyh informacji na temat karnetów za karty" (coś takiego).
Zostawiliśmy pismo od Ritchie'go podpisane własnoręcznie.
Znając życie oraz MPF zostanie to zamiecione wszystko do szuflady.
Szkoda, że nie było nas z 5-10 osób tylko dwie.Jednak nie możemy tego tak zostawić.Jak nie będzie odzewu, proponuję zebrać się tylko większą grupą.

_________________
Obrazek


           
Post 5 gru 2012, o 19:15
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
jestem z Wami ! :)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 5 gru 2012, o 19:15
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
GoodLikE napisał(a):
Jak nie będzie odzewu, proponuję zebrać się tylko większą grupą.


To i tak nici z tego :nie:


Przecież to było pewne że cała ta akcja z kartami śmierdzi.Brawa dla Carycy jak zwykle wywiązuje się ze swoich obietnic wybornie,a o karnetach możemy sobie zapomnieć przynajmniej w kwestii kart kolekcjonerskich.


           
Post 5 gru 2012, o 19:17
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
a tak dla jasnosci mozecie wrzucic tekst/wypowiedz/artykul na jakich zasadach te karnety za te karty? ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 5 gru 2012, o 19:20
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Cytuj:
Podczas Memoriału, każdy kibic przy zakupie programu otrzyma pierwszą z limitowanej, ekskluzywnej serii kart z żużlowcami – wychowankami klubu. Jak mówi Marta Półtorak – kolekcja kart to pomysł na docenienie kibiców w związku z jubileuszem firmy Marma Polskie Folie oraz Sekcji Żużlowej Stali Rzeszów. To właśnie z myślą o wszystkich entuzjastach czarnego sportu przygotowaliśmy tę edytorską niespodziankę. Karty mają mieć charakter kolekcjonerski, ale również związane będą z konkretnymi profitami, jakie będzie można dzięki nim uzyskać – dodaje. Już teraz możemy zdradzić, że każdy z kibiców, który przez sezon 2012 zgromadzi całą kolekcję, otrzyma karnet na kolejny sezon gratis.


źródło oficjalna strona Stali Rzeszów : http://stal.rzeszow.pl/aktualnosci/2011 ... za-nazimka

_________________
Obrazek


           
Post 5 gru 2012, o 19:22
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Ja poszedłem o krok dalej i zadzwoniłem do pani Półtorak zgodnie z tym, co mi powiedział gościu w klubie . Niestety była ona na jakimś spotkaniu, dział marketingu też nie chciał się tym zająć więc dostałem nr do kierownika drużyny, Tomasza Welca . Przedzwoniłem do niego (nie wiem czy to nie ta sama osoba u której byłem z GoodLikE), opowiedziałem cały przebieg moich kontaktów z klubem i MPF związanych z karnetem, po czym usłyszałem już nową śpiewke :

Wg. Tomasza Welca karta z śp.Lee Richardsonem nie jest częścią kart kolekcjonerskich lecz kartą ku jego pamięci. Tak więc zostaje tylko karta z śp.Nazimkiem, a jedna karta to nie kolekcja więc nie ma mowy raczej o karnecie ale na zebraniu temat ten zostanie wytłumaczony.

Ja proponuje aby ludzie składali te pisma do klubu, poza tym podaje numery które dziś otrzymałem :

(17) 854 98 66 - nr który dostałem w klubie, tutaj prosić z panem Tomaszem Welcem
(17) 8506600 - MPF i tu dzwoniąc mówcie że chcecie z Prezes Półtorak rozmawiać o karnetach.

Nie dajmy tej sprawie ucichnąć, sposób w który traktuje się kibica w PGE M Rz jest żałosny. Proponuje też napisać do prasy, ale tutaj już większa grupa kibiców by się przydała ;)

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


Ostatnio edytowano 6 gru 2012, o 19:13 przez Trick, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 5 gru 2012, o 19:25
 Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
A mi się zdaje, że nic nie ugracie, jedyne to pozew do sądu ...

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 5 gru 2012, o 19:35
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5719

Zobacz profil 
Trick napisał(a):

Wg. Tomasza Welca karta z śp.Lee Richardsonem nie jest częścią kart kolekcjonerskich lecz kartą ku jego pamięci. Tak więc zostaje tylko karta z śp.Nazimkiem, a jedna karta to nie kolekcja więc nie ma mowy raczej o karnecie ale na zebraniu temat ten zostanie wytłumaczony.



nowiny24.pl napisał(a):
Każdy, kto zakupi bilet i program, otrzyma pamiątkową kartę kolekcjonerską z wizerunkiem Lee Richardsona.


Oj Panie Tomku :maryska:

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 5 gru 2012, o 19:38
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Może im chodziło o karty kolekcjonerskie z wizerunkiem wychowanków i w związku z tym, że Rico nim nie był, a kart było dwie w tym jedna z Nazimkiem ... to o kolekcji tak jak mówił Trick nie ma mowy raczej ...

_________________
Obrazek


           
Post 5 gru 2012, o 19:40
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Też mam takie samo zdanie co Ty Dupman. Ale wielki szacunek dla Was - "aż" dwóch! Ciekawe ilu posiadaczy kolekcji znalazłoby się, gdyby dziś sprawa została rozstrzygnięta pozytywnie dla Was...

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 5 gru 2012, o 19:41
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Sorry, ale jedna karta to dla mnie też w jakimś stopniu kolekcja :D Nawet cenniejsza, jedna tylko karta :D Biały kruk hehehe

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 5 gru 2012, o 19:42
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5719

Zobacz profil 
Karta kolekcjonerska jest karta kolekcjonerską, równie dobrze mozesz powiedziec ze masz kolekcję kart zawodników rzeszowskich ktorzy zginęli tragicznie.

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 5 gru 2012, o 19:54
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Wiadomo bylo, ze beda sie glupio tlumaczyc. Wezcie na kopii pisma potwierdzenie jego przyjecia przez Speedway Stal Rezszow SA i proponuje podeslac skan pisma plus troche informacji wprowadzajacych do portali (m.in. SF). Powinni to opublikowac z informacja, ze czekamy na oficjalne stanowisko spolki. Wiadomo, ze karnetow bez wyroku sadu tu nie bedzie, a nikt rozsadny nie bedzie szedl do sadu z ta sprawa, bo bedzie sie to ciagnelo latami i kosztowalo 10cx wiecej niz karnet. Chodzi o pokazanie Marcie, ze kibice nie sa skonczonymi kretynami. Kilku zawodnikow juz jej to pokazalo, teraz czas na kibicow ;)


           
Post 5 gru 2012, o 20:18
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Trick napisał(a):
Wg. Tomasza Welca karta z śp.Lee Richardsonem nie jest częścią kart kolekcjonerskich lecz kartą ku jego pamięci. Tak więc zostaje tylko karta z śp.Nazimkiem, a jedna karta to nie kolekcja więc nie ma mowy raczej o karnecie ale na zebraniu temat ten zostanie wytłumaczony.

BRAWO KIEROWNIKU! Zrobiłeś to zuchu.




Jeszcze jedno.
Ritchie napisał(a):
Chodzi o pokazanie Marcie, ze kibice nie sa skonczonymi kretynami. Kilku zawodnikow juz jej to pokazalo, teraz czas na kibicow ;)

Przecież już nie raz, nie dwa działy się takie cyrki i nic się nie stało. Dlatego uważam, że Marmta właśnie takie zdanie o kibicach jednak ma, czyli to, które tu przytoczyłeś (i wcale się jej nie dziwię<rozkłada ręce>). Nie reagowali za pierwszym, drugim, czwartym, trzecim razem, to i teraz coś tam popierdzą a w marcu (o ile nie wcześniej) i tak przybiegną po karnet. A jak coś się będzie dziać grubszego, to im się dofinansuje wyjazdy i spokój.



Animacja do tematu:
http://www.youtube.com/watch?v=X6PaLiIl6MA#t=06s

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 gru 2012, o 20:31 przez brzycho, łącznie edytowano 3 razy

           
Post 5 gru 2012, o 20:23
 Re: Karnetowe oszustwo Marty Półtorak?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
:kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: ahahahahaha i tyle w temacie. W klubie w Rzeszowie za sterami są sami mistrzowie świata. Pozew sensu nie ma. Nigdzie nie było regulaminu akcji. Zasad, nic. A słowa Półtorakowej to wiecie... wszystkiego dowiemy się pod koniec tygodnia :fuckyou: :fuckyou: :fuckyou: :fuckyou: :fuckyou:
A jak nie było regulaminu to teraz można go stworzyć na prędce i:

...taki zapis:
Karta kolekcjonerska musi być kupiona w właściwej kasie biletowej. Karty kupione w niewłaściwej kasie biletowej nie będą honorowane.

Potem dowiemy się że właściwa kasa biletowa to była ta z lewej a nie z prawej :wysmiewacz: :wysmiewacz: :wysmiewacz: :wysmiewacz: :wysmiewacz:
Zakrawa na kpinę, wiem. Ale ta sytuacja to właśnie jest kpina.


           
Post 5 gru 2012, o 21:55
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 paź 2008, o 19:07
Posty: 70

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Dlatego uważam, że Marmta właśnie takie zdanie o kibicach jednak ma, czyli to, które tu przytoczyłeś (i wcale się jej nie dziwię<rozkłada ręce>). Nie reagowali za pierwszym, drugim, czwartym, trzecim razem, to i teraz coś tam popierdzą...

Racja. Herbu Stali sie pozbyla, nazwe druzyny zmienila, a kibice jedynie cos tam postekali na forum i na tym sie skonczylo. Ja tez wcale jej sie nie dziwie ze uwaza iz teraz bedzie tak samo :biggrin:


           
Post 5 gru 2012, o 23:07
 Re: Karnetowe oszustwo Marty Półtorak?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 mar 2008, o 23:49
Posty: 718

Zobacz profil 
Tyle warte jest słowo w tym klubie :zygus:


           
Post 5 gru 2012, o 23:26
 Re: Karnetowe oszustwo Marty Półtorak?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Pozew nie ma sensu, ale slowa prezesa spolki, ktory ma uprawnienia do samodzielnego reprezentowania wypada traktowac powaznie - dlatego napisalbym do SF, oni raczej odwaznie materialy publikuja. Slowa padly, przyrzeczenie publiczne nastapilo, wiec teraz pozwolcie zajac im oficjalne stanowisko na pismie, jakkolwiek debilne by ono nie bylo. Skladac zatem pisma w klubie, brac potwierdzenie przyjecia i do gazet i portali z nim ;)


           
Post 6 gru 2012, o 01:10
 Re: Karnetowe oszustwo Marty Półtorak?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
osobiscie nie rozumiem zasady na jakich byly rozdawane czy sprzedawane tzw karty kolekcjonerskie. Czy to bylo sprzedawane podczas kazdej kolejki kolejki zuzlowej 2012? i kazdy kibic ktory kupil bilet + program + tzw karte kolekcjonerska przez caly sezon 2012 mialby dostac karnet na 2013 rok za free? haha jesli tak to glupota ze strony klubu nie zna granic... kilka set a nawet ponad tysiac karnetow za free to chyba powazne koszty dla klubu, nie wspomne juz ze teoretycznie moglo byc tych kompletow kart kolekcjonerskich kilka tysiecy, ,,, tak jak mowie nie wiem na jakiej zasadze bylo to rozprowadzane i kto wpadl na ten idiotyczny pomysl z darmowymi karnetami za karty kolekcjonerskie LOL

_________________
Leave Me Alone


           
Post 6 gru 2012, o 02:18
 Re: Karnetowe oszustwo Marty Półtorak?
Junior
Junior

Dołączył: 21 kwi 2008, o 15:23
Posty: 144

Zobacz profil 
Wytłumaczcie mi proszę ile kart kolekcjonerskich (i które) tworzy całą kolekcję?


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Ralf08, tdk i 20 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi