Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 46  Następna strona

Odpowiedz w temacie

MDMP/DMPJ


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 19 cze 2012, o 15:56
 Re: MDMP 2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Marma bedzie wychowywac i ksztalcic od razu seniorow, wszak lokalizacja w stolicy innowacji zobowiazuje ;)

A troche powazniej, to jesli szkolka nie dziala i nie ma wychowankow, to po co zglaszac druzyne do rozgrywek MDMP? Przeciez to wstyd jechac gdzies z Kretem i Prokopem, ktorzy juz wkrotce koncza przygode ze speedwayem. A to, ze bez wychowankow po wsze czasy bedziemy krecic sie na granicy e-ligi i I ligi przy jednym z wyzszych budzetow to inna para kaloszy ;)


           
Post 20 cze 2012, o 12:33
 Re: MDMP 2012
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 mar 2008, o 23:49
Posty: 718

Zobacz profil 
Sankcje za niewystawienie drużyny do MDMP powinny być czymś normalnym. Nie może być tak,że większość zespołów szkoli, a pojedyncze pasożyty żerują, szukając juniorów tuż przed startem rozgrywek. Nie wiem skąd te komentarze odnośnie Kreta co jak co,ale w MDMP by sobie poradził i te kilka oczek przywoził, nie róbcie z niego takiego największego kelnera. Na treningach, których byłem nie prezentował się gorzej od Gaschki

PS W Lesznie chyba pojawił się kolejny talent; Michał Piosicki, niby to tylko jeden występ, ale z tej mąki może być chleb :piwo:


           
Post 20 cze 2012, o 12:49
 Re: MDMP 2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Jednak Wanda zebrała zawodników i wystartowała w MDMP, gościnnie pojechał dla niej Kret.
A wiec zostały tylko 2 zespoły które nie zgłosiły się do rozgrywek, Krosno (byc może dla tego że drużyna została zawieszona) i pge marma Rzeszów która jako JEDYNA olała bez wyrażnej przyczyny rozgrywki młodzieżowe ! :cenzura:

Micson dobrze pisze z tymi punktami, tylko zamiast pięciu minusowych (to zdecydowanie za dużo) drużyna z Rzeszowa w przyszłorocznych rozgrywkach ligowych powinna wystartowac z 2 punktami ujemnymi lub (co by bylo jeszcze lepszym rozwiązaniem) otrzymac ZAKAZ kontraktowania juniorów z innych klubów !
Myśle że podziałało by to na takich działaczy jak ci z Rzeszowa na czele z panią prezes. Szkolenie własnych juniorów w klubach to powinna byc podstawa i piorytet i na to GKSŻ powinien kłaśc główny nacisk.
A wobec takich klubów które mają to gdzieś powinny byc wyciągane konsekwencję.

corados napisał(a):
Sankcje za niewystawienie drużyny do MDMP powinny być czymś normalnym. Nie może być tak,że większość zespołów szkoli, a pojedyncze pasożyty żerują, szukając juniorów tuż przed startem rozgrywek.

Dokładnie tak.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 20 cze 2012, o 20:27
 Re: MDMP 2012
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
W MDMP nie można się przylansić, nie jeżdżą Dżejsony, Jarki, Tomki, nie można poesemesować z Nickim, nie ma Burego z Ferencem, więc nie ma drużyny.
Są w lidze przepisy odnośnie trzech obowiązkowych startów dla juniorów, obowiązek wystawienia Polaków-juniorów, szkoda że nie ma żadnego nakazu który zmusza uczestnika DMP do wystawienia drużyny w MDMP... Wiem że dla 9/10 ekip w ekstralidze wystawienie drużyny na MDMP to oczywistość, ale zawsze znajdzie się czarna owca i dla nich bezwzględnie trzeba tworzyć takie przepisy. Dodatkowo powinny wrócić inne sankcje: brak 3 licencji przez 3 lata - zakaz kontraktowania obcokrajowcow. Przynajmniej dla wyższych lig. Inaczej szkolenia w takich klubach jak Rzeszów nie będzie dało się wymusić. I rokrocznie będzie wyglądać tak samo - za pasem lipiec, liczba treningów szkółki: 0-1.

_________________
Obrazek


           
Post 11 lip 2013, o 22:46
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3981

Zobacz profil 
Naprawdę fajnie się oglądało wczoraj w Krakowie naszych wychowanków. Obok akcji w piątym biegu bardzo fajna przycinka Cyły w ostatnim starcie i kolejne trzy punkty. Ogólnie bardzo mądra i przemyślana jazda. Dałbym mu szansę debiutu ligowego z Gnieznem.
Może zdobycz punktowa tego nie pokazuje, ale fajnie też pojechał Kamil Rak- w siódmym biegu pewne zwycięstwo, Gaschka nie łapał się nawet na jego szprycę.

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


           
Post 20 lip 2013, o 10:57
 Re: MDMP
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
Jak ktoś był wczoraj w Krośnie to mu współczuje:)


           
Post 22 lip 2013, o 11:13
 Re: MDMP
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5719

Zobacz profil 
Pan Wacław serdecznie zapraszał na wtorkowe MDMP. Moc atrakcji, wstęp wolny, program za 1 zł.

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 22 lip 2013, o 15:27
 Re: MDMP
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Te zawody są organizowane przez Stal Rzeszów, a nie przez Marmę Półtorak, prawda?


Druga sprawa, wczoraj Wacek czytał jakiś list prezesa sekcji żużlowej Stal Rzeszów (jeśli dobrze wyłapałem). Jak się ten ziomek nazywa?

_________________
Obrazek


           
Post 22 lip 2013, o 17:47
 Re: MDMP
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2005, o 19:54
Posty: 141

Zobacz profil 
o ile sie nie mylę to Józef Lis

_________________
Obrazek


           
Post 22 lip 2013, o 21:25
 Re: MDMP
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Te zawody są organizowane przez Stal Rzeszów, a nie przez Marmę Półtorak, prawda?


Owszem, przez sekcję żużlową a nie przez Speedway Stal Rzeszów czy jak się to to nazywa. Dlatego wstęp wolny. ; ) Marta pewnie krzyknęła by sobie dychę za wejście i piątkę za program. ^^

_________________
Obrazek


           
Post 23 lip 2013, o 21:05
 Re: MDMP
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Dawno tak pozytywnych zawodów nie było przy H69. Zawody robione przez Stal, na torze zawodnicy Stali, na plastronach logo Stali itd. Do tego program zawodów, który bije na łeb wszystkie od lat wydawane na meczach marmy. Na torze niezbyt dużo walki, ale wszystkiego mieć nie można ;) Szkoda tylko, że stara trybuna była zamknięta, ponieważ na nowej istna smażalnia.

Co do samych zawodników, to pamiętam jak widziałem na jakiś zawodach w tamtym roku Kacpra Worynę i wyglądało to średnio. Dzisiaj pewna jazda, miła dla oka sylwetka i bez żadnych błędów. Widać, że Janek Grabowski wrócił do Rybnika :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 23 lip 2013, o 22:34
 Re: MDMP
Junior
Junior

Dołączył: 25 sie 2007, o 17:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 177

Zobacz profil 
Podbijam. Kacper Woryna coraz lepszy. A co do programow to wygladaly na super,ale gdzie one wlasciwie byly? W kasie przy wejsciu na nowa trybune, ktore bylo zamkniete? Przy wjezdzie do parku maszyn stalo dwoch panow i pani jakby z klubu i niby komus dawali/sprzedawali te programy, ale nagle sie okazalo,ze juz mi nie sprzedadza mimo,ze mieli... Wtf?


           
Post 23 lip 2013, o 22:40
 Re: MDMP
Junior
Junior

Dołączył: 14 mar 2012, o 15:09
Posty: 223

Zobacz profil 
Programy w trakcie zawodów rozprowadzali po trybunie, w każdym razie chłopaczek młody roznosił po sektorach bliżej Lidla.

A co do zawodów:

Woryna olbrzymi postęp do tego co było rok temu. Kreta na luzie bez wysiłku zrobił, o innych nawet nie wspomnę.
Borowicz - widać podpatruję sylwetkę Kołodzieja na treningach bo na łuku ładnie nogę chowa i składa się w podobny sposób do Jaśka.

Fajnie dla oka też Bober z Lublina jezdził, ale kompletnie bez sprzętu.


           
Post 23 lip 2013, o 22:56
 Re: MDMP
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Ja program nabyłem gdzieś w okolicach 10 biegu od tych młodych chłopaków ze szkółki, którzy zbierali kasę do puszek.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 23 lip 2013, o 23:21
 Re: MDMP
Senior
Senior

Dołączył: 21 mar 2006, o 13:35
Skąd: Rzeszów
Posty: 285

Zobacz profil 
Mam pytanie czego w Rzeszowie było tylko 15 biegów, a na przykład w Częstochowie jechali 20?

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/37281 ... estochowie


           
Post 23 lip 2013, o 23:59
 Re: MDMP
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
a czym ten program różnił się od tych ligowych że tak je bije na łeb? bo sądząc po cenie 1 zł to obstawiałem że będzie to kartka papieru z tabelką biegów jak na innych tego typu zawodach;) ?

mógłby ktoś coś więcej napisać o występnie naszych zawodników? po wynikach widać że Cyło lepiej wygląda od Rempały, ale czy na torze też to widać?

_________________
Obrazek


           
Post 24 lip 2013, o 01:14
 Re: MDMP
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
shaft napisał(a):
Mam pytanie czego w Rzeszowie było tylko 15 biegów, a na przykład w Częstochowie jechali 20?

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/37281 ... estochowie


W naszej grupie jest 6 zespołów... chociaż nie wiem dlaczego mimo tego u nas jest mniej biegów :shock:

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 24 lip 2013, o 03:48
 Re: MDMP
Junior
Junior

Dołączył: 25 sie 2007, o 17:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 177

Zobacz profil 
Eisenhower napisał(a):
a czym ten program różnił się od tych ligowych że tak je bije na łeb? bo sądząc po cenie 1 zł to obstawiałem że będzie to kartka papieru z tabelką biegów jak na innych tego typu zawodach;) ?

chyba nie tylko ty tak obstawiałeś;p
wyglądało to na jakąś tekturę, całkiem dużą - rozkładaną jakoś na zewnątrz, a w środku oprócz tabeli były ponoć sylwetki i zdjęcia każdego z żużlowców. nie wiem dokładnie - nie było mi dane kupić tego cuda.
pewnie koszty wydruku były duże i sekcja nie przygotowała za wiele tych programów, zwłaszcza,że były za 1zł

Eisenhower napisał(a):
mógłby ktoś coś więcej napisać o występnie naszych zawodników? po wynikach widać że Cyło lepiej wygląda od Rempały, ale czy na torze też to widać?

Cyło wśród naszych wszystkich żużlowców się chyba najbardziej wyróżniał. tylko tak jakby sprzęt nie dawał rady. Następnie właśnie Krystian. Widać,że waleczny.


           
Post 24 lip 2013, o 04:33
 Re: MDMP
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Dawno tak pozytywnych zawodów nie było przy H69.

Podbijam.

K 2 napisał(a):
Szkoda tylko, że stara trybuna była zamknięta, ponieważ na nowej istna smażalnia.

O cię piernik. Tak, jak mówisz, wszystko pięknie, ładnie, do momentu, gdy nie trzeba było zająć miejsca na trybunach. Godzina 17 (pogoda nie sprzyja do gry w piłkę), a organizatorzy capnęli nas na nową trybunę. Rozumiem, że tam imprezy masowe, nie masowe, ale podpowiadam prezesowi Lisowi (dobrze zapamiętałem?), by w przypadku kolejnej okazji zamknęli tę nową trybunę (która jest gówniana żeby nie przeklinać, nie ma się czym jarać), a nie starą, gdzie na kozaku można oglądnąć speedway i można zobaczyć wszystko, czego się tam oczekuje od takich zawodów.
Żeby nie cytować klasyka napiszę, żebyście nie zapychali sobie głowy jakimiś pierdołami o żabach (nowej trybunie) i żebyście na siłę nie próbowali zainteresować tym innych, co?

Co do zawodów, to widząc Cyłę z siódmego piętra, to żadna zajawka. Nie zmienia to jednak faktu, że do przepracowania są starty. Obecny żużel (Hampel, Janowski, Grisza, czy inne ogórki) polega WYŁĄCZNIE na starcie, dlatego też Cyło musi popracować nad wyjściem spod taśmy, bo nic z tego nie będzie.
Rak, wiadomo na siłownie, i nie ma gadania. Wyjście spod taśmy, gdzie wylądował na dupie, czy upadek na trasie wynikają tylko, i wyłącznie z braku siły.


Pytanie teraz do siedzących na piętrze numer 2, czy tam 3. W biegu, gdzie jechał Kret i Cyło, to ten pierwszy nie zostawił mu miejsca, czy ten drugi się obsrał? Pytam, bo nie wiem. Tam gdzie siedziałem widziałem jedynie barierki.<rozkłada ręce>


PS Aha. Gaschka, to niech kończy karierę, albo niech zepnie dupę i COKOLWIEK pokaże, bo jeżdżenie na kole w takich zawodach, gdzie robi się 3 punkty, czy ileś tam (jadąc 700 metrów z tyłu), sprawia, że ludzie się śmieją, a nie biją brawa. No ale jak tam sobie ziomek chce. Niech sobie tam podbija, co tam chce. Pewnie jakieś dupeczki polecą na żużlowca, który jedyne co potrafi to przejechać jedną prostą na kole. Podpowiadam jednak, by dzieci z takowymi nie miał, bo czarne serduszka w podstawowych klasach mogą zdominować te czerwone.

_________________
Obrazek


           
Post 24 lip 2013, o 09:31
 Re: MDMP
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5719

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):

Pytanie teraz do siedzących na piętrze numer 2, czy tam 3. W biegu, gdzie jechał Kret i Cyło, to ten pierwszy nie zostawił mu miejsca, czy ten drugi się obsrał? Pytam, bo nie wiem. Tam gdzie siedziałem widziałem jedynie barierki.<rozkłada ręce>




Nie zostawił, miejsca, zamknał okno, przybił gwoździa.
Szkoda, bo była to najlepsza akcja tych zawodów.

Kogo brałbym do Częstochowy? Odpowiedz jest jedna Artura. Przynajmniej te zera na obcym torze zaprocentują.

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 910 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 46  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi