Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stal Rzeszów - piłka nożna


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 30 paź 2013, o 12:14
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2010, o 20:48
Posty: 216

Zobacz profil 
Miło zaskakuje Miłosz Lewandowski , chłopak z osiedla ma w sercu Stal widać to w każdym meczu. Długo czekał na swoja szanse i wykorzystuje ja w 100 % . Oczywiscie jest młody i wszystko przed nim a i kasy przytula duuuuzo mniej od Wietechy . Nikt sie nie spodziewal takiego wystrzału formy oby wystarczyło do utrzymania o które będzie mega ciężko. Mimo wszystko sentyment do Tomka pozostaje i przy Hetmanskiej na pewno będzie zawsze mile widziany mimo wszystko .

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=iHil7koBSII


           
Post 30 paź 2013, o 19:54
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 sty 2010, o 19:19
Posty: 88

Zobacz profil 
szykuje się ciekawy mecz na trybunach którego już dawno nie było na hetmańskiej..

Obrazek

_________________
STAL RZESZÓW PONAD WSZYSTKO


           
Post 2 lis 2013, o 05:38
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Normalny napisał(a):
Długo czekał na swoja szanse

I właśnie. Znając realia II ligowe śmiem twierdzić, że Wietecha blokował go tym, że nazywał się Wietechą. Na moje to Miłosz owszem nie jest jakimś pewniakiem w 100%, ale już samo to, że przy dośrodkowaniach przeciwników nie śmierdzi golem sprawia, że cenię go wyżej.

Normalny napisał(a):
Nikt sie nie spodziewal takiego wystrzału formy oby wystarczyło do utrzymania o które będzie mega ciężko.

Niech się typy ogarną, bo na Hetmańskiej grają jak ogóry, a z wyjazdów przywożą cenne punkty. Dość powiedzieć, że patrząc jedynie na mecze na obcych stadionach, to Stal należy do czołówki ligi. Nie czaję, o co może chodzić. To jakiś ewenement. Znając życie, to pewnie jutro pojadą Stalową Wolę jakieś 3:0.



A i tak skończy się 1:4.<rozkłada ręce>



Śmierdzi mi jakimś bełkotem w tym moim poście. :cry:

_________________
Obrazek


           
Post 3 lis 2013, o 14:29
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2010, o 20:48
Posty: 216

Zobacz profil 
Moim zdaniem dobrze że tyle czekał na szanse bo kiedy ja dostal to po prostu eksplodował forma i widzi to każdy , jedynie czego mu brakuje i czego nie ma to charyzma jaka miał Wietecha i jak potrafił trzymac caly blok defensywny . Miłosz jest młody , ambitny i ma przede wszystkim dobre warunki by byc naprawde dobrym bramkarzem . Szkoda wczoraj tego remisu ze stalowa i tego gola w 93 minucie gdzie w polu karnym ewidentnie przy interwencji byl faulowany Lewandowski . Stal Rzeszów wczoraj w końcówce pokazala jak nie nalezy grac , bo zamiast utrzymac się przy pilce pod koniec meczu to oni wyskakiwali z chorymi kontrami z ktorych nic nie wynikało .

Sedzia ch... !

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=iHil7koBSII


           
Post 3 lis 2013, o 14:36
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 paź 2006, o 13:24
Skąd: Z KATOWNI
Posty: 645

Zobacz profil 
Po raz kolejny zostali przekreceni przez sedziow.

Polscy sedziowie to k....y sprzedawczykowie

_________________
22.02.2010,T Ferenc:Jezeli powiecie NIE-Uszanuje wasza wole.Wiec oddaj stadion i nie obwiniaj Stali za bledy urzedasow.


           
Post 4 lis 2013, o 07:51
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Normalny napisał(a):
Szkoda wczoraj tego remisu ze stalowa i tego gola w 93 minucie gdzie w polu karnym ewidentnie przy interwencji byl faulowany Lewandowski .

Czy ja wiem? W sensie, wiadomo że jest żal, bo mimo wszystko strata bramki w 93 minucie zawsze boli, ale prawda jest taka, że Stalowa Wola miała z gry dużo więcej niż nasi i patrząc jedynie na przebieg gry, to ten jeden punkcik powinien raczej cieszyć, aniżeli smucić.
Wracając do ostatniej akcji meczu, to na pierwszy rzut oka faulu bym tam nie gwizdnął (jednocześnie beka z Łętochy, który nie zna przepisów uważając, że w polu 5 metrów bramkarz jest nietykalny - jest to bzdura powtarzana przez wszystkich nie mająca odzwierciedlenia w przepisach). Oglądając jednak powtórkę tego gola, to faul był ewidentny, bo Czarny wlazł tam łokciem w Lewandowskiego.
Rzucę jednak kamyczkiem, gdyż uważam, że w tej sytuacji mimo błędu sędziego, błąd popełnił również bramkarz Stali. Raz, że w takiej sytuacji powinien raczej piąstkować, a dwa to przecież bramkarskie abecadło, że jak wychodzisz gdzieś do górnej piłki, to wychodzisz z kolanem pod brodą i guzik cię interesuje, czy komuś tym kolanem wejdziesz w żebra, czy coś.

Sytuacji z Kolesnikovsem też nie za bardzo rozumiem. Sędzia od samego początku pozwalał jednym, jak i drugim grać ostro, po męsku, a ten wyłożył się w 93 minucie i leżał na tej murawie do samego końca. Nie uważam oczywiście, by typ był w stanie zapobiec utracie bramki, no ale są momenty w meczu, w którym gdy sędzia nie gwizdnie faulu, to nie leżysz na murawie a wstajesz i grasz dalej.

Normalny napisał(a):
Stal Rzeszów wczoraj w końcówce pokazala jak nie nalezy grac , bo zamiast utrzymac się przy pilce pod koniec meczu to oni wyskakiwali z chorymi kontrami z ktorych nic nie wynikało .

Oni tam oddychali już rękawami, dlatego też zamknęli się na swojej połowie i wyprowadzali te kontry we 3. Atak pozycyjny ok, ale w przypadku straty śmiem sądzić, że mogliby nie ogarnąć i dostaliby szybciutko jakąś kontrę.

Mnie bardziej dziwi to, że Stal nie potrafi stworzyć zagrożenia (a przynajmniej takowego sobie nie przypominam) ze stałego fragmentu gry. Idealnie niech podsumuje to fakt, że mieli 3 rożne z rzędu i jedyne co z nich wynikło to to, że Jakubowski musiał zrobić 2 przebieżki z jednego narożnika do drugiego. Powinni nad tym elementem przysiąść wreszcie na treningu, bo mając Prędotę, czy Bednarczyka, aż żal tak marnować okazje jakie daje rzut rożny.



No i na koniec nie mogę nie napisać o tym, że Wietecha wczoraj 3x typowego Wietechę zrobił. :tak:

_________________
Obrazek


           
Post 4 lis 2013, o 12:47
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2010, o 20:48
Posty: 216

Zobacz profil 
Zapomniałeś dodać ze stalowa powinna grac od 63 minuty w 10 , zwycięstwo Stali Rzeszów należało się jak " psu kość " patrząc przez pryzmat calego meczu . stalowa prezentowała się nie lepiej od naszych .

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=iHil7koBSII


           
Post 4 lis 2013, o 18:14
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Gdyby ktoś jeszcze nie widział:

Akcja z 63 min:
http://www.youtube.com/watch?v=kFne9vvqriA
I gol dla Stalowej: https://www.youtube.com/watch?v=qs5jWfxojW4


Trudno nie przyznać, że gwizdki przekręciły "lekko" Stal.

Na pocieszenie jednak dodam, że nie zawsze im się to udaję. Ostatnio w meczu Junak Słocina - Korona Rzeszów sędzie nie dość, że walił wódą na pół kilometra, przez niego opóźniło się rozpoczęcie meczu, to jeszcze gwizdał pod Junaka. Nie udało się :D Przegrali 1:2 ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 19 lis 2013, o 12:10
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 sty 2010, o 19:19
Posty: 88

Zobacz profil 
Po pokonaniu lidera z Suwałk przyszedł czas na wicelidera z Tarnobrzega!!!!!!!

Obrazek

OSTATNI MECZ W ROKU !!

_________________
STAL RZESZÓW PONAD WSZYSTKO


           
Post 13 kwi 2014, o 03:41
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Wyj*bałbym Łętochę po tym sezonie.

_________________
Obrazek


           
Post 16 lip 2014, o 15:43
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
@up

Spaść z takim składem. Gratuluję trenerowi.




Z newsów. Ponoć klepnięta jest już decyzja o kupnie licencji Floty Świnoujście na grę w I lidze przez Stal Rzeszów. Żenada.

_________________
Obrazek


           
Post 18 lip 2014, o 14:39
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Brzycho, to info "nieoficjalne" czy może z gazety ? Pytam, bo czytając prasę to już nic nie wiadomo.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 18 lip 2014, o 15:29
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... F140719554

Nareszcie bedzie pilka na poziomie.Z tego co mi wiadomo to dwie druzyny leca a trzecia w barazach.Na moje walka o utrzymanie bedzie zaciekla i wszystkiego Stalowcy nie przegraja...Sa szanse a za rok moze ekstraklasa a za dwa LM?.Wiem wiem marzenia nic nie kosztuja :wink:

Hej hej STAL RZESZOW :peace:


           
Post 18 lip 2014, o 18:46
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
dupman napisał(a):
Brzycho, to info "nieoficjalne" czy może z gazety ? Pytam, bo czytając prasę to już nic nie wiadomo.

Dziś, a dokładniej za moment, mają podpisać wszystkie dokumenty.



Dziwi mnie natomiast fakt, że ci najzagorzalsi kibice siedzą cicho, bez protestów, bez niczego. A dla tej grupy społecznej, jak dla mało której innej, honor stał na ogół na pierwszym miejscu. W Rzeszowie natomiast spokojniutko. Trochę to słabe.



PS Oczywiście życzę spadku. Jakieś zasady mieć przecież trzeba. :roll:

_________________
Obrazek


           
Post 18 lip 2014, o 19:13
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
Zasady i honor jedna strona to fakt,ale dla zwyklego smiertelnika ktory na mecze nie chodzil nigdy w Rzeszowie bo za moich czasow nie bylo fajnie bedzie zobaczyc zespoly typu Widzewa itp.Patrzac realnie to pilkarsko kazdy mecz bedzie w palnik ale co zrobic.To nie nasza wina ze kupuja miejsca w lidze tylko wladz odgornych.


           
Post 18 lip 2014, o 19:37
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
https://www.facebook.com/mksflota.swino ... 4385702707

Liczę, że im to nie pyknie.



Nie chodząc, a co za tym idzie, nie wspierając finansowo swojego klubu w II lidze nie masz moralnego prawa wymagać, by weszli ligę wyżej.

Daj coś od siebie.

_________________
Obrazek


           
Post 18 lip 2014, o 20:53
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
Jak nie pyknie mowi sie trudno i zyje sie dalej...


           
Post 19 lip 2014, o 14:01
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Cytuj:
Dziś o godz. 13 podpisana została umowa na mocy, której Stal Rzeszów przejęła licencję Floty Świnoujście i zagra w I lidze w sezonie 2014/2015

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /140719509

Teraz zacznie się jatka w stylu "brak honoru itp itd". W końcu po 20 latach pójdę na mecz piłkarski, na STAL ;-)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 19 lip 2014, o 16:46
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Za rok druga liga :?:
No i trzeba się będzie wybrać pierwszy raz na meczyk :piwo: ... oczywiście z ciekawości :spiew:

_________________
Obrazek


           
Post 19 lip 2014, o 17:05
 Re: Stal Rzeszów - piłka nożna
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
https://www.youtube.com/watch?v=Zpmey6UH19g

Tak to powinno wyglądać.


No ale jak widać dwóch już mają. Zapomnieli jednak, że dokładnie ci sami, jako pierwsi uciekną z trybun gdy zaczną notować słabsze wyniki.

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1662 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi