Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Polecamy/odradzamy


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 2 wrz 2013, o 11:18
 Re: Polecamy/odradzamy
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
DKW-500 napisał(a):
Jasiek - a takie coś jak "Bell Packard"??? W Polsce nie jest popularny, ale w innych krajach - zwłaszcza USA - ma niezłe opinie... A jakie jest Twoje zdanie???

mam packarda bella juz jakies 6 lat , pierwszy raz zepsul sie jeszcze na gwarancji potem jeszcze 3 razy , 2 razy byl zalany ,dosc duzo katowany :wink: , ciezko sie wlacza, czasami nie reaguja klawisze , 2 lata temu kolega robil w nim system i stwierdzil ze musze rozgladac sie za czyms nowym bo ten dlugo juz nie pociagnie :D jeszcze hula :D ale dlugo bym sie zastanawial jak bym mial kupowac drugi raz laptop tej samej marki
zona ma juz 2 lata asusa eee pc t101mt i jak do tej pory hula bez zastrzezen
kumpel kupil hp i to takiego z gornej polki (1200€) i po 7 mies. wymienili mu na nowy bo w tym czasie popsul sie 4 razy :D

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 3 wrz 2013, o 01:31
 Re: Polecamy/odradzamy
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Wikipedii się naczytasz i już rad udzielasz


Trick, ja pracuje w biznesie komputerowym od blisko 8 lat tutaj w Australii, od 3 lat na menadzerskim stanowisku i te firmy sa mi duzo lepiej znane niz tobie, wiec nie musze czytac wikipedii, zeby udzielac rad. Poczytaj sobie o Dellu na swiecie, poczytaj akademickie teksty, porozmawiaj z ludzmi, ktorzy tam pracuja, a zobaczysz, jak niewiele o tym biznesie wiesz.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 3 wrz 2013, o 09:14
 Re: Polecamy/odradzamy
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Tylko że jak widać, z Twojej wiedzy nic nie wynika. Bo co mnie interesuje, jaka jest obsługa klienta w brazylii ? Jestem z Polski i tutaj mieszkam i dla mnie Dell jest świetnym wyborem . Odradzasz komuś niezawodny komputer, w dobrej cenie z dobrą obsługą klienta. No gdzie tu sens ? Więc jak widać, Twoja "akademicka" wiedza zebrana przez tysiące, jest mniej warta niż opinia jednej osoby która naprawde użytkuje taki sprzęt.

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 3 wrz 2013, o 13:36
 Re: Polecamy/odradzamy
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Dell dobry wybór, jeszcze niech popracują nad dyskami to będzie w porządku, mój "padł" po około półtora roku, ale wymienili na nowy i wszystko dalej pięknie hula. Obecnie użytkuję od ponad trzech lat model 1749 i nie mogę narzekać. Szybkość reklamacji i wymiana przez serwis-błyskawica. W rodzinie mają jeszcze jeden model Della przywieziony z USA, jest już na chodzie ponad 6 lat i oprócz postawienia systemu nic w nim nie było ruszane. :)


           
Post 3 kwi 2014, o 23:15
 Re: Polecamy/odradzamy
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 6 lip 2012, o 02:55
Posty: 51

Zobacz profil 
Zapraszam wszystkich kibiców żużla z Rzeszowa i okolic do I edycji nowego Typera PoKredzie.pl
http://typer.pokredzie.pl
:arrow: Za I miejsce - 500 zł, za II - 200, za III - 100.
Konkurencja (jeszcze) niewielka, a więc i szanse na sukces spore.
Bez reklam, bez komerchy, cały sezon świetnej zabawy.
Już 5 kwietnia I runda - GP Nowej Zelandii.
Rejestrujcie się i walczcie :!:


           
Post 15 kwi 2014, o 13:25
 Re: Polecamy/odradzamy
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 kwi 2014, o 13:23
Posty: 0

Zobacz profil 
Polecam PoKredzie.pl :D Świetne :D

_________________
Wiesz co to pożyczka sms? Dowiedz się!


           
Post 19 maja 2014, o 13:15
 Re: Polecamy/odradzamy
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 maja 2014, o 13:13
Posty: 0

Zobacz profil 
Muszę sprawdzić, bo pierwszy raz słyszę o tym typerze.

_________________
Kredyty dla firm Warszawa http://dobrekredyty.com.pl/kredyty-dla-firm są bardzo powszechnie wybierane przez osoby, które mają problem ze spłatą zadłużenia lub też wolą zdecydować się na połączenie wielu pożyczek w jedno, większe zobowiązanie.


           
Post 8 cze 2014, o 07:57
 Re: Polecamy/odradzamy
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Zalałem laptopa tylko nie wiem dokladnie ile płynu dostało się pod obudowę. Niestety jak go przechyliłem to trochę płynu się wylało :/ Na szczęście komputer nie chodził. Co robić ? Pewnie zostaje mi tylko serwis. Polecacie jakiś ? Oczywiście w Rzeszowie :) A takie zalania obejmuje zwykła gwarancja ?

_________________
Obrazek


           
Post 8 cze 2014, o 10:58
 Re: Polecamy/odradzamy
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Stanardowa gwarancja nie obejmuje takich wydarzen. Nalezy miec dokupiona rozszerzona gwarancje z opcja Accidental Damage Protection czy cos w tym stylu.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 21 wrz 2014, o 21:09
 Re: Polecamy/odradzamy
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Szukam fajnego miejsca na zorganizowanie imprezy integracyjnej. Najważniejsze aby był zachowany charakter sportowy. Polecacie jakieś miejsce gdzie można pograć w siatkówkę, tenisa i rozpalić grila popijając piwko ? Słyszałem o takim miejscu niedaleko Rzeszowa jednak nie pamiętam dokładnie adresu :) Chyba, że ktoś z Was był na takiej imprezie ?

_________________
Obrazek


           
Post 1 sty 2015, o 13:49
 Re: Polecamy/odradzamy
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Czy ktos moze polecic firme (badz tez ma znajomego) ktora przegrywa z kaset VHS na wersje cyfrowe w Rzeszowie? Albo sam sie tym zajmuje? Mam ponad 30 kaset ktore potrzebuje przegrac.
EFFECT/Haszysz? :D

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 1 sty 2015, o 15:16
 Re: Polecamy/odradzamy
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
ja jakizs 2 lata temu przegrywalem kasety na hali targowej ( chyba punkt fofo )

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 4 sty 2015, o 21:53
 Re: Polecamy/odradzamy
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
W sklepie Hetman ( na HTM ) w wypożyczalni filmow chłopaki robią takie coś. Koszt 20zl jeśli dobrze pamietam za kasete do 90-120min.

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 7 gru 2015, o 09:43
 Re: Polecamy/odradzamy
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Szukam sprawdzonego dostawcę internetu w okolicach skrzyżowania ul. Dąbrowskiego i Powstańców Warszawy. Poleca ktoś coś?

_________________
Obrazek


           
Post 11 lip 2016, o 23:13
 Re: Polecamy/odradzamy
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Panie i panowie. Jak tam ma się sprawa banków w Polsce. Które banki polecacie, które należy omijać? Kierować się "polskością" banków czy zyskiem? Gdzie najlepiej założyć konto oszczędnościowe bez żadnych niespodzianek i malutkich gwiazdeczek w umowie?


           
Post 12 lip 2016, o 11:49
 Re: Polecamy/odradzamy
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Kamyk

Co prawda polskiego rynku nie znam, ale osobiscie mam nastepujace podejscie do bankow.

1. Poszukaj banku, ktory nie pobiera kasy za prowadzenie twojego konta. Moze to byc jeden z bankow online (w Polsce np. mBank), ale mozesz tez dostac "wyzszy stopien czlonkostwa" i miec owa oplate anulowana w zwyklym banku.
2. Liczba bankomatow w calej Polsce. Bedziesz tego potrzebowal, kiedy bedziesz podrozowal po Polsce. Niewykluczone, ze banki online maja umowy, gdzie za uzywanie bankomatow innych niz danego banku nie ma oplat (w Australii podobna oferte ma ING, ktore jest tu praktycznie bankiem online)
3. Jesli inwestujesz w akcje, warto zorientowac sie, czy oferuja uslugi brokerskie i jakie maja za to oplaty
4. Jesli planujesz kupno mieszkania lub domu na kredyt, warto popatrzec na ich stopy procentowe i jakie ofery maja na pozyczkach
5. Popatrzylbym rowniez na to, czy oferuja darmowe konto oszczednosciowo wysokooprocentowane (w ING na przyklad nazywa sie to OrangeSavings).
6. W Australii tego nie ma, ale byc moze w Polsce sa konta, ktore dzialaja jak PayPal - tzn. konto, w ktorym mozesz trzymac kase w kilku roznych walutach

I najwazniejsza zasada - nigdy nie badz wiernym klientem. Wykorzystaja cie. Upewnij sie, ze ciagle musza o ciebie walczyc i dawac ci nowe powody, aby z nich nie zrezygnowac. Tej jednej zasady nie uda ci sie jednak sprawdzic przed podpisaniem umowy. Wyjdzie w praniu.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 19 lis 2017, o 02:30
 Re: Polecamy/odradzamy
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Pytanie do fanow motoryzacji i zwlaszcza mechanikow. Powiedzcie mi, jaka jest wasza opinia odnosnie porownania zalet i wad tych oto samochodow. Interesuja mnie te obecne modele tzn, roczniki 2016, 2017, 2018

Toyota RAV4
Lexus NX300 i Lexus RX450
Audi Q2 i Audi Q3
BMW X1

Ceny w Australii sa mniej wiecej w tym samym zakresie (z wyjatkiem RAV4, ktorej podstawowy model jest tanszy, ale juz ten z wiekszymi bajerami raczej na tym samym poziomie), wiec cena nie ma tu znaczenia. Bardziej chodzi mi o niezawodnosc, uzytecznosc, wygode, miejsce dla podrozujacych, koszty serwisowania itp.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 19 lis 2017, o 07:11
 Re: Polecamy/odradzamy
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
Lexus RX450 jest największy, NX300 i Toyota RAV4 niemal takie same, BMW X1 porównywalne w środku. Audi w obu wersjach czyli Q2 i Q3 to pojazdy nieco mniejsze od reszty. "Nieco" oczywiście nie oznacza że miejsca w środku masz niczym w maluchu czy cinquecento.
Bierz Lexusa w hybrydzie, bądź RAV4 hybrydę. Lexus będzie droższy (przynajmniej w Europie tak jest), ale na biednego podobno nie trafiło :D


           
Post 19 lis 2017, o 10:08
 Re: Polecamy/odradzamy
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Martwi mnie, ze hybrydy generalnie maja mniej miejsca w bagazniku. Czy polecasz hybrydy ze wzgledu na zuzycie paliwa czy moze z jakiegos innego? Zuzycie nie jest dla mnie az tak wazne, bo w AU benzyna jest bardzo tania (srednio $1.10 - $1.30 za litr E10). Domyslam sie, ze poza Rav4 pozostale nie uzywaja E10 (tzn, bezolowiowa z 10% alkoholu), ale moze sie myle.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 19 lis 2017, o 16:44
 Re: Polecamy/odradzamy
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
Bagażnik jeśli jest mniejszy to minimalnie. Co ty chcesz tym wozić, lodówkę i pralkę a boisz się że już zmywarka się nie zmieści? :D W temacie paliw Bio to nie mam pojęcia ani kuzyn jak to jest z tym w Australii, to już sam musisz się dopytać. Gdzie najwięcej jeździsz, trasa czy miasto?


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 428 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi