Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja
Dział służący do typowania - nie tylko żużla!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 lip 2016, o 10:43
|
Re: Typer Żużlowy "Liga" - 9. kolejka, 3.07., g.13.45. |
|
Rider
|
Uczestnik GP |
|
Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18 Skąd: Hetmańska 69 Posty: 1181
|
Tarnów - Zielona Góra 43:47 Wrocław - Leszno 46:44 Gorzów - Rybnik 55:35 Grudziądz - Toruń 47:43 Rybnik - Wrocław (7.07.) 49:41 Częstochowa - Rzeszów 54:36 Łódź - Daugavpils 57:33 Opole - Piła 38:52 Gdańsk - Kraków 50:40 Krosno - Bydgoszcz 51:39
Pojedynki: Kołodziej - Dudek 2 Milik - Sayfutdinov 2 Zagar - G.Laguta 1 Okoniewski - Holder 2 T.Gollob 11.5 pkt (powyżej/poniżej) ponizej Fricke - Janowski 1 Ułamek - Lampart 1 Lahti - Lebedevs 2 Jamróg 9.5 pkt (powyżej/poniżej) ponizej Ł.Przedpełski - Dolny 2 Gafurov - Walasek 2 Chrzanowski - Adamczak 1
|
|
|
|
3 lip 2016, o 11:17
|
Re: Typer Żużlowy "Liga" - 9. kolejka, 3.07., g.13.45. |
|
bubu
|
Uczestnik GP |
|
Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41 Skąd: Czudec Posty: 1117
|
Tarnów - Zielona Góra 44:46 Wrocław - Leszno 46:44 Gorzów - Rybnik 53:37 Grudziądz - Toruń 45:45 Rybnik - Wrocław (7.07.) 49:41 Częstochowa - Rzeszów 52:38 Łódź - Daugavpils 55:35 Opole - Piła 44:46 Gdańsk - Kraków 53:37 Krosno - Bydgoszcz 49:41
Pojedynki: Kołodziej - Dudek 2 Milik - Sayfutdinov 2 Zagar - G.Laguta 2 Okoniewski - Holder 1 T.Gollob 11.5 pkt (powyżej/poniżej) ponizej Fricke - Janowski 1 Ułamek - Lampart 1 Lahti - Lebedevs 2 Jamróg 9.5 pkt (powyżej/poniżej) powyzej Ł.Przedpełski - Dolny 2 Gafurov - Walasek 2 Chrzanowski - Adamczak 1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 lip 2016, o 13:49
|
Re: Typer Żużlowy "Liga" - 9. kolejka, 3.07., g.13.45. |
|
barti522
|
Reprezentant kraju |
|
Dołączył: 31 mar 2012, o 02:07 Posty: 868
|
Tarnów - Zielona Góra 50 40 Wrocław - Leszno 50 40 Gorzów - Rybnik 50 40 Grudziądz - Toruń 50 40 Rybnik - Wrocław (7.07.) 50 40 Częstochowa - Rzeszów 50 40 Łódź - Daugavpils 50 40 Opole - Piła 50 40 Gdańsk - Kraków 50 40 Krosno - Bydgoszcz 50 40
Pojedynki: Kołodziej - Dudek 1 Milik - Sayfutdinov 1 Zagar - G.Laguta 2 Okoniewski - Holder 2 T.Gollob 11.5 pkt - poniżej Fricke - Janowski 2 Ułamek - Lampart 1 Lahti - Lebedevs 1 Jamróg 9.5 pkt - poniżej Ł.Przedpełski - Dolny 2 Gafurov - Walasek 1 Chrzanowski - Adamczak 1
_________________ 1 miejsce–Ekstraliga Trenerów 2021 1 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2020 1 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2019 1 miejsce–I Liga Trenerów 2012 2 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2012 2 miejsce–Typer Żużlowy Liga 2021 2 miejsce–British Premiership Trenerów 2019 2 miejsce–British Premiership Trenerów 2017 3 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2021 3 miejsce–Typer Żużlowy Liga 2018 3 miejsce–Typer Żużlowy Liga 2014 3 miejsce–Elitserien Trenerów 2019 3 miejsce–Elitserien Trenerów 2017
|
|
|
|
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ Posty: 15 ] |
|
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 132 gości |
Narzędzia
|
|
Uprawnienia
|
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów
|
|