Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 3 lut 2016, o 00:07
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
niestety tak to jest gdy wladza trwa za dlugo, czy to w klubie czy to w miescie

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 3 lut 2016, o 04:03
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Zapewne news o miejskich działkach całkowicie przypadkowo wypłynął tuz po szantażu miasta. Przyznam szczerze, ze potyczka nabiera rumieńców


hehe. Otóż to. Można powiedzieć tak się robi polityke :mrgreen:

Nie rozumiałem krytyki, która spadła na klub za ten mały szantażyk z brakiem imprez i zwrotem dotacji UE. Coż tak to już jest w takich sprawach tych sferach, że dobrocią przychodzeniem, proszeniem, płaszczeniem się rzadko kiedy coś się wyrwie. Trzeba mieć asy w rękawie i w końcu po tym jak się nie można było doprosić o pomoc je wyciągnąć.

Trzeba jednak też wcześniej wiedzieć czy przeciwnik nie ma jakiegoś asa na mnie. Cóż Tadek to też jak to mawiał Franz S "nie jest miękkim ch robiony" i wyciągnął swojego. Czego niektórzy chyba jednak nie byli w stanie nawet przewidzieć :wink: .

Inna sprawa, że to patrząc z punktu widzenia klubu to nadal ma przewagę w tej rozgrywce. Tadek będzie musiał kombinować co z tymi imprezami jak klub żużlowy nie pojedzie, a interesy Marty P. klubu nie powinny interesować 8-)

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 3 lut 2016, o 08:35
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
a interesy Marty P. klubu nie powinny interesować 8-)


Chyba, że Andrew to taki wypasiony figurant z pakietem kontrolnym akcji. :hahaha:

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 3 lut 2016, o 14:49
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Za milion złotych, które miałby do klubu przekazać Tadek, te 130 tyś. osób można na stadion do wakacji ściągnąć ;)

Jak pokazuje ostatnie 12 lat, z Carycą niespecjalnie idzie się dogadać, a kariery kilkuletnie pod skrzydłami rozwijali klakierzy i przytakiwacze - mierni, bierni, ale wierni. Czy nie można się porozumieć, że działki idą w przetargu ograniczonym za cenę +/- rynkową (co ma swoje uzasadnienie), a różnica + bonus wpłacana jest do spółki? Chociaż, jak przypominam sobie wywiady Carycy z końca roku, że czeka na chętnych do sfinansowania jej spółki i wtedy ona być może pomoże, to odpowiedź brzmi: nie, nie można. Bo tak ;)


           
Post 3 lut 2016, o 22:01
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
bifu napisał(a):
Kamil napisał(a):
a interesy Marty P. klubu nie powinny interesować 8-)


Chyba, że Andrew to taki wypasiony figurant z pakietem kontrolnym akcji. :hahaha:


Otóż to, ostatnia akcja klub vs miasto utwierdzila mnie w przekonaniu ze krol a w tym przypadku krolowa jest tylko jedna a walet chocby nie wiem w jakie szaty krolewskie sie stroil to zawsze bedzie waletem ( potocznie tez zwanym dupkiem ) :wink:
i wedlug mnie wszystko to co do tej pory dzialo sie w klubie dzialo sie z inspiracji i za wiedza krolowej, ktora przy okazji z waleta zrobila blazna

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 4 lut 2016, o 20:40
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 25 paź 2008, o 20:19
Skąd: Rzeszów
Posty: 66

Zobacz profil 
FIS napisał(a):
i wedlug mnie wszystko to co do tej pory dzialo sie w klubie dzialo sie z inspiracji i za wiedza krolowej, ktora przy okazji z waleta zrobila blazna


... a po poniedziałkowej akcji w ratuszu, Tadek utwierdza go w przekonaniu, że oprócz tego, że jest waletem (dupkiem), to jeszcze z całkiem innej talii :)

_________________
Redaktor TV: - Czego tak konkretnie zabrakło dziś Waszej drużynie aby zwyciężyć?
Grzegorz Walasek: - Czy ja wiem? Chyba ... Punktów.


           
Post 4 lut 2016, o 20:55
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
FIS napisał(a):
Otóż to, ostatnia akcja klub vs miasto utwierdzila mnie w przekonaniu ze krol a w tym przypadku krolowa jest tylko jedna a walet chocby nie wiem w jakie szaty krolewskie sie stroil to zawsze bedzie waletem ( potocznie tez zwanym dupkiem ) :wink:

i nic w tej kwestii sie nie zmieni. szkoda. marzy mi sie odciecie sie i zaczecia WSZYSTKIEGO od nowa.
wiadomo, nie da sie. ale niech juz sobie da spokoj z zuzlem i wezmie ktos spoza ukladu.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 4 lut 2016, o 22:25
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Marta wraca w wielkim stylu i podtrzymuje dobrą formę z przeszłości:

Dla mnie ta cała sytuacja jest niezrozumiała. Trudno mi to wszystko pojąć i wytłumaczyć w logiczny sposób.

Chodzi o narobiony przez podmiot liryczny syf, z którym nie wiadomo co teraz zrobić, czyli rozmazywanie mleka ;)


           
Post 10 mar 2016, o 20:41
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Start zespołu w lidze bardzo mnie cieszy. Mam nadzieję, że ten układ będzie realizowany. Nie jest sztuką podpisać dokumenty, bo to można zrobić zawsze, a papier przyjmie wszystko. Większym wysiłkiem i odpowiedzialnością jest realizacja ustaleń.

Powiedziała Marta, której klub (jako akcjonariusza większościowego i członka Rady Nadzorczej) wziął się był zadłużył 'niespodziewanie' na przeszło 2 bańki ;)


           
Post 2 maja 2016, o 18:58
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
takiego fachowca i eksperta nie docenialiscie :)
http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/598559 ... #Skomentuj

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 14 paź 2016, o 16:14
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/625888 ... a-czynniki

:wysmiewacz: :wysmiewacz: :wysmiewacz: :wysmiewacz: :wysmiewacz:

_________________
HEJ STAL !


           
Post 14 paź 2016, o 17:10
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:13
Posty: 820

Zobacz profil 
Tam jest blad na koncu. W miejscu /Autor/ powinno byc Marta Poltorak. Zenujacy "wywiad".


           
Post 14 paź 2016, o 21:35
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
No kilka smakowitych kąsków się pojawiło:

O głównym powodzie odejścia:
Przeszkód było wiele. Po pierwsze, często krzywdzące opinie części kibiców. Nie mam tu na myśli merytorycznych uwag, bo te zawsze brałam pod uwagę.

O pozostawieniu 2 mln długu wraz z osobami funkcyjnymi i całym zapleczem:
Taki był nasz zamysł, by nie zostawić za sobą zgliszcz, tylko mocne i trwałe podstawy.

O szkoleniu młodych na bezrybiu - może stąd wziął się junior Rak?
Narzekano, że nie szkolimy młodzieży. Ale po latach 90-tych w Rzeszowie nastało tzw. bezrybie.

O niewymienianiu nazwisk:
Nie chciałabym wymieniać nazwisk, ale kolega Okoniewski...

O ciągłym niezrozumieniu marketingu sportowego:
Ale dostrzegam, że kibice zaczynają akceptować to, co w czasach Marmy było tak mocno krytykowane. Nie wspominam nawet o drużynach, które mają tak długie i trudne nazwy, że trudno je wymówić.

Zabrakło tylko odpowiedzi na pytanie, gdzie są brakujące 2 miliony, ale to może w kolejnym wywiadzie, po ewentualnym przedawnieniu się sprawy ;)


           
Post 17 gru 2016, o 10:10
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
I oto nowe dzielo Marty

http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/653222/poltora-okrazenia-bylam-naiwna-jak-skrzydlewski-tacy-ludzie-traca-na-starcie

I jak zwykle pare najlepszych cytatow:

"Mój klub płacił w terminie, nic nie rozkładał na raty, nie było żadnych porozumień. ". Czyli to, ze byly nieporozumienia z Holta, Bjerre czy Okoniewskim to nie mialo tak naprawde miejsca.

"Teraz wiem, że szybkie rozliczenie żużlowca z perspektywy klubu nie jest do końca korzystne." - jak widac Andrzej nauczyl sie na Marty bledach i klub jest w fantastycznej kondycji. :lol:

"Dziś widzę, że żyłam w naprawdę dziwnej rzeczywistości. " - o czym pisano chociazby na tym forum w przeszlosci, ale odpowiedz byla, ze "kibice nie dorosli do ekstraligi"

"W tym miejscu pojawia się pytanie, czy klub żużlowy należy prowadzić jak profesjonalny biznes. " - czy klub zuzlowy Marma Rzeszow byl prowadzony jak profesjonalny biznes? Celowo podkreslam slowo profesjonalny

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 8 kwi 2017, o 13:31
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1592

Zobacz profil 
Podczas oglądania naszego meczu z Piłą, włączałem dźwięk tylko na biegi, ale niestety kilka razy załapałem się na przemądre wypowiedzi byłej prezes, wielkiej znawczyni speedway'a i nóż się w kieszeni otwierał. Jad, zawiść, szydzenie z tego jak wygląda i jak nieprzygotowana jest drużyna. Ta osoba powinna mieć zakaz stadionowy w Rzeszowie...

_________________
***** ***


           
Post 8 kwi 2017, o 15:30
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 lis 2016, o 22:01
Posty: 39

Zobacz profil 
Nie chce mi się już słuchać mądrości tej Pani co to on by nie narobiła. Szkoda, że nie była taka mądra przez te lata jak prowadziła klub. Mówi, że postawiła by na wychowanków, a sama kogo zatrudniała? I jeszcze wciąż ta sama gadka, że zostawiła klub w dobrej kondycji. Tak jasne, zostawiła klub w samym środku okresu transferowego, w zasadzie z dnia na dzień będąc głównym udziałowcem. Zostaliśmy bez głównego sponsora, bez zawodników i bez czasu. Po tylu latach chyba minimum przyzwoitości i klasy powinna była zachować. To nie jest piaskownica, że w jednej chwili się rzuca zabawki i idzie do domu bo zabawa się skończyła podobać. I o to mam największe pretensje do tej Pani.


           
Post 9 kwi 2017, o 00:07
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Marta o torze w Rzeszowie za jej kadencji jako prezeska w TV podczas meczu Rzeszow - Pila:

"Bylam swiadkiem masy emocji, mnostwo emocjonujacych biegow" oraz "mijanki na tym torze dosc czesto sie zdarzaja".

Ogladalem te mecze z Marty czasow... to chyba ona widziala jakies inne? "Mnostwo" i "czesto" to zdecydowanie nieodpowiednie slowa w tych zdaniach. Ja bym raczej powiedzial "nieco" i "rzadko".

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 9 kwi 2017, o 20:38
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
tak nieśmiało chciałem zapytać dlaczego ten temat jest w dziale "stal rzeszów" ?:D

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 22 maja 2017, o 12:42
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Wygląda na to, że dziś MP robi za nabijacza wejść na SF :) https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/68797 ... akimi-wypo
Kobieta nie ma chyba nic do roboty.


           
Post 5 cze 2017, o 11:12
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2005, o 21:19
Skąd: Rzeszów
Posty: 798

Zobacz profil 
"Marta Półtorak: Wielki wstyd. Łabudzki nie rządzi klubem, obawiam się spadku (wywiad) "

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/69169 ... dku-wywiad


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 464 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: NoBi i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi