Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Ważne dla chcących się zarejestrować na forum


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 7 kwi 2004, o 22:21
 Ważne dla chcących się zarejestrować na forum
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Od dzis wprowadzamy aktywację konta przez administratora. Dlatego po rejestracji należy spokojnie odczekać aż administrator aktywuje wasze konto. Może to potrwać od kilku minut do kilku godzin. Nie należy zakładać kolejnych profili gdyż takie konta nie będą w ogóle brane pod uwagę przy aktywacji.
Uzasadnienie - niestety ilość chorych psychicznie gówniarzy, którzy rejestrują się tylko po to by nas obrażać rośnie w zastraszającym tempie. Banowanie IP nic nie daje bo wiele osób ma dynamiczne IP....


           
Post 7 kwi 2004, o 22:25
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Masz racje tyle osob sie zarejstrowalo na forum i pisza po pol linijki ,czy cala i bez sensu . Lub sa tacy by tylko jak najwiecej postow miec na swoim koncie i pisza bzdety same ,a nie cos sensownego ktos ich okreslil jako"najebywacze postow"

Mysle z zamiarem zapisac sie do klubu kibica i chyba tak zrobie ??

:lol:

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 7 kwi 2004, o 22:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
No i rawidlowo Klub Kibica zaprasza :] W piatek bedzie spotkanie wystarczy sie pojawic........ I chodzic na spotkania dawac na skladki :]

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 7 kwi 2004, o 23:20
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Widze pare minusow, ale jednak przewazaja plusy ;-)
Decyzja ta moze budzic podziw, poniewaz serwisy w ktorych rejstruje sie dziennie pewnie 100 razy wiecej uzytkownikow nie robia takiej aktywacji...


           
Post 8 kwi 2004, o 00:34
 


Swietny pomysl Raven.

Czyzbys zbanowal Mirasa? :P


           
Post 8 kwi 2004, o 04:44
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Swietny pomysl Raven.

Czyzbys zbanowal Mirasa? :P


hehe zbanował tego Mirasa czy nie? Jasiek jak to jest z tym Mirasem ? Już dawno miał bana dostać :P

A wracając do tematu to zgadzam sie z Jaskiem! świetny pomysł Raven !BRAWO dla ciebie :D Za dużo jest na forum gówniarzy RACJA :P BANOWAC ICH!!! :evil:


           
Post 8 kwi 2004, o 06:38
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Ja podobnie jak Stefaj też mam zamiar zapisać sie do klubu kibica. Ale mam pare pytań. Klub sie spotyka tylko w Piątki??? I gdzie po prostu na stadionie :?: ????

_________________
Obrazek


           
Post 8 kwi 2004, o 08:35
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Eisenhower napisał(a):
Ja podobnie jak Stefaj też mam zamiar zapisać sie do klubu kibica. Ale mam pare pytań. Klub sie spotyka tylko w Piątki??? I gdzie po prostu na stadionie :?: ????


Przewaznie KK spotyka sie w niedziele, jesli jest zimno to w jakims Pubie, a teraz jesli slonko swieci i mozna wytrzymac godzinke na polu to na stadionie na pierwszym luku albo w parku maszyn ;)


           
Post 8 kwi 2004, o 10:14
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lut 2004, o 19:21
Skąd: Lublin
Posty: 55

Zobacz profil 
u nas w Lublinie spotykamy sie w Pubie, po co stac na torze, a tak w Pubie to mozna sobie piwko wypi9ć i nikt sie nie przyczepi:D dobry pomysl z tym forum, u nas tez mogli by tak zrobic


           
Post 8 kwi 2004, o 11:11
 


tz fan napisał(a):
u nas w Lublinie spotykamy sie w Pubie, po co stac na torze, a tak w Pubie to mozna sobie piwko wypi9ć i nikt sie nie przyczepi:D dobry pomysl z tym forum, u nas tez mogli by tak zrobic

Taaaa :P Tylko, że jak są spotkania w pubie, to każdy zamiast dać kase na oprawy, kupuje sobie bronka, albo idze w billarda pograc :P


           
Post 17 kwi 2004, o 19:46
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Kolejna ważna uwaga:

Aktywując po kolei nowe konta, zauważyłem, że nadal wiele osób podaje nieprawdziwe adresy email. W regulaminie stoi jak byk, że email podawany przy rejestracji ma być prawdziwy i działający :!:
Podanie fałyszwego prowadzi do sytuacji, że wszelkie powiadomienia o PW, o nowych postach (w razie zaznaczenia tych opcji) trafiają... do mnie :!: Teraz przemnóżcie to przez kilkaset (bo szacunkowo tyle osób podało złe maile) to można się domyślić ile maili do mnie przychodzi...
Podanie prawdziwego maila nie wiąże się z żadnym ryzykiem, żaden spam nie bedzie wam przychodził. Nikt niepowołany nie sprawdzi wam jakie macie konto (jest opcja o ukrywaniu adresu mail).

Dlatego od dziś wszyscy którzy podają złe/nie działające adresy mailowe przy rejestracji będą kasowani z listy użytkowników.

Sprawdzam to tak, że oprócz powiadomienia o nowym koncie przychodzi również informacja o braku podanego adresu, więc o pomyłce nie może byc mowy.

Poza tym:
Wiele osób zakłada teraz po 2 konta, myśląc, że przy 1 podejściu coś nie zadziałało. Nie bądźcie taboretami :!: Tam stoi wyraźnie napisane, że trzeba poczekać na aktywację konta.


           
Post 29 mar 2005, o 23:06
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
nie wiedzialem gdzie to napisac, a nowego tematu nie chcialem zakladac:

czemu ze stylu subSilver (nie wiem jak w innych bylo, bo nie korzystalem) zniknela opcja "szybka odpowiedz"??? bylo to dla mnie spore ulatwienie, glownie ze wzgledu na niezbyt szybkie lacze i wolno dzialajace forum. poza tym przyzwyczailem sie do tego i prawie zawsze korzystalem, wykatkami byly posty z html-em. bardzo prosze wiec o powrot "szybkiej odpowiedzi" jezeli jest taka mozliwosc :)


           
Post 30 mar 2005, o 08:59
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Wersja forum została uaktualniona (inaczej mówiąc - wszystkie pliki na serwerze nadpisane nowymi) dlatego większość modyfikacji zniknęła (szybka odpowiedz, kalendarz, mod gg w części tez zniknął)


           
Post 26 sty 2006, o 20:57
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
Czy można sie dowiedzieć za co i kiedy dostałem bana i na jaki czas ?

dopiero dzisiaj zauważyłem że został on zdjęty 8-)

Proszę o odpowiedz na priv , albo może być tutaj, no chyba że to jakas tajemnica rządowa :twisted:


           
Post 12 wrz 2006, o 17:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf

Przydało by sie zeby kazdy przed rejestracja obejzla ten krotki, edukacyjny :P filmik. Takich lekcji jest wiecej ale ja widzialem tylko ta :|

Nie wiem czy dobrze wybralem temat w ktprum mozna by bylo pokazac ten filmik, bo "Humor,kawaly i reszta..." tez sie raczej nadaje

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi