Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja
Dział służący do typowania - nie tylko żużla!
|
|
|
|
|
|
27 sie 2017, o 09:25
|
Re: Typer żużlowy - 65. Turniej o Łańcuch Herbowy (27.08) - |
|
barti522
|
Reprezentant kraju |
|
Dołączył: 31 mar 2012, o 02:07 Posty: 868
|
1. Tai Woffinden 16 2. Przemysław Pawlicki 1 3. Artiom Łaguta 6 4. Piotr Protasiewicz 5. Jarosław Hampel 1 6. Krzysztof Buczkowski 7. Janusz Kołodziej 1 8. Andrzej Lebiediew 1
A.Łaguta - Hampel 1 Koza - Jędrzejak 2 Przem Pawlicki - Woffinden 2 10p Lebiediew - Kolodziej 2 Protasiewicz - Zengota 1
Wynik: 36p
_________________ 1 miejsce–Ekstraliga Trenerów 2021 1 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2020 1 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2019 1 miejsce–I Liga Trenerów 2012 2 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2012 2 miejsce–Typer Żużlowy Liga 2021 2 miejsce–British Premiership Trenerów 2019 2 miejsce–British Premiership Trenerów 2017 3 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2021 3 miejsce–Typer Żużlowy Liga 2018 3 miejsce–Typer Żużlowy Liga 2014 3 miejsce–Elitserien Trenerów 2019 3 miejsce–Elitserien Trenerów 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 sie 2017, o 22:33
|
Re: Typer żużlowy - 65. Turniej o Łańcuch Herbowy (27.08) - |
|
cincin
|
Trener |
|
|
Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54 Skąd: Kraków Posty: 4012
|
Wyniki: 1. Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław) - 15+3 (3,3,3,3,3) - 1. miejsce w finale 2. Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 12+3+2 (2,1,3,3,3) - 2. miejsce w finale 3. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) - 11+2+1 (2,3,1,2,3) - 3. miejsce w finale 4. Przemysław Pawlicki (Cash Broker Stal Gorzów) - 14+0 (3,3,3,3,2) - 4. miejsce w finale 5. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław) - 9+1 (1,1,3,3,1) - 3. miejsce w półfinale 6. Andrzej Lebiediew (Betard Sparta Wrocław) - 9+0 (3,2,0,1,3) - 4. miejsce w półfinale 7. Jarosław Hampel (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 8 (1,3,0,2,2) 8. Jonas Jeppesen (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) - 7 (0,2,2,1,2)
Pojedynki: A.Laguta - Hampel 1 Koza - Jędrzejak 2 Przem.Pawlicki - Woffinden 2 Lebedevs - Kołodziej 2 Protasiewicz - Zengota 1
_________________ 1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018 1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017 1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008 1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020 1 miejsce - Premiership Trenerów 2018 2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019 3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016 3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019 3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012 3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010 3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018
|
|
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ Posty: 9 ] |
|
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości |
Narzędzia
|
|
Uprawnienia
|
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów
|
|