Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Odpowiedz w temacie

Baraż: Stal Rzeszów - Motor Lublin (1.10.2017 r.) 38:52


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 2 paź 2017, o 20:01
 Re: Baraż: Stal Rzeszów - Motor Lublin (1.10.2017 r.) 38:52
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
"GWIAZDORZY" bo w główce ma pusto...


EDIT:

Ostatnia nadzieja w Panu Tadeuszu L. który może wreszcie wstrząśnie "TĄ :wink: " gówniażerniąąą...

_________________
1960-1961-0000


           
Post 2 paź 2017, o 21:56
 Re: Baraż: Stal Rzeszów - Motor Lublin (1.10.2017 r.) 38:52
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Czy w Lublinie wynik 53:37 byłby do osiągnięcia: TAK
Czy w Lublinie wynik 53:37 osiągniemy: NIE
Zresztą, utrzymanie się w Nice Lidze z obecnym składem prezesów, działaczy, zawodników, długów, relacji, atmosfery, motywacji nie kręci mnie. Wrzód tnie się skalpelem. Jak ma być dobrze trzeba posprzątać i dać szansę komuś innemu na nowy pomysł, świeżą krew, interes biznesowy, zdrowe relacje, siły na zamiary.
Fora żużlowe jednoznacznie dały już sygnał prezesowi co ma zrobić. Każdy zdrowo myślący człowiek wiedziałby co robić. Bo to nie jest jedna porażka, wypadek przy pracy, tylko równia pochyła.
Zły omen ,nawet wczoraj na meczu kasandrycznie polewaczka się zepsuła. Ogarnięty polewaczkowy uwalił ze szpica kilka razy, poszedł siwy dym no i jakoś dojechał na parking. Cudów nie wymagajmy, toż to Liaz 1978 ale tak sobie wtedy pomyślałem. że obecnie ta nasza Stal to jak ta bidna polewaczka.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 2 paź 2017, o 22:15
 Re: Baraż: Stal Rzeszów - Motor Lublin (1.10.2017 r.) 38:52
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Jest co najmniej jedna wspólna cecha, którą mają Zmarzlik, Dudek, Janowski, Zengota, Woźniak i pewnie jeszcze kilku rajderów z którymi Dejwid jeździł w reprezentacji juniorów - to jest POKORA. Jak przeczytałem, że młody Lampart kopał zdefektowaną Jawę, a później mówił, że to on czuje się zwycięzcą jakiegoś podrzędnego turnieju, to przypomniały mi się podobne wywiady udzielane przez starszego po nurkowaniu w I łuku. Wszyscy zawodnicy z pierwszej linijki mają poprzeczkę zawieszoną na poziomie SGP (jedni awansu, inni tytułu mistrza świata), a nie toru przy H69 w I lidze. Dopóki Lamparty tego nie zrozumieją, to nie wejdą w rytm startowy jazdy 2 razy w tygodniu, a bez tego czeka ich los matadorów i poziom Miesiąca, Barana, bo Majki to już jednak za wysokie progi seniorskie ;)


           
Post 3 paź 2017, o 08:31
 Re: Baraż: Stal Rzeszów - Motor Lublin (1.10.2017 r.) 38:52
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2015, o 15:47
Posty: 303

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Solskjer,
Kolejny raz udowadniasz, że nie wiesz jaki poziom sportowy reprezentują konkretni zawodnicy... Aby się przekonać warto udać się czsami na trning lub zawody młodzieżowe... A dlaczego prezentują taki poziom...? Równei dobrze możesz zapytać się dlaczego np. W takim Toruniu mimo, że przez kilka ostatnich lat zdało tam licencję kilkudziesięciu chłopaków nie widać tam spektakularnych efektów pracy z młodzieżą...


Kiepsko Ci poszło wyjaśnianie poza oklepanymi frazesami, że zawodnicy się słabo spisują a ja ich na oczy nie widziałem. Zaskoczony nie jestem...
O tym, że Rząsa wygląda na motorze gorzej niż na początku sezonu i o tym, że Wojdyło przestał jechać wiedzą wszyscy. Tylko problem polega na tym, że nie można winą za to obarczać jedynie zawodników. A z tego co napisał Goodlike wynika, że klub właśnie tak do sprawy podchodzi. Mamy dwóch wychowanków, nieopierzonych chłopaków bez zaplecza finansowego jak młody Lampart. Z tych dwóch, Wojdyło ma spory potencjał. Są młodzi i może trzeba umieć do nich dotrzeć i mieć na to sposób. Nie każdy jest Bartkiem Zmarzlikiem. Jakie warunki stworzył im klub do rozwoju? Przed sezonem kibice zrzucali się na tarczki sprzęgłowe :lol: Wojdyło w trakcie sezonu dostał sprzęt po Zagarze. Spoko, a ja zapytam jak z remontami silników i jak z płatnościami za punkt? Wszystko tip top?
Ja nie twierdze, że młodzi nie mają swojego za uszami choć stwierdzenie, że "Wojdyło zgadał się z Baranami i Miesiącami i mu sodówka odbiła" to jedna strona medalu. A może druga jest taka, że w klubie był klan Lampartów i nikt poza tym. Akurat Baran i Miesiąc coś na ten temat wiedzą... Ciekawe, że forma Wojdyły zaczęła gwałtownie iść w dół kiedy pojawił się Wiktor.
Co ma wnieść do dyskusji przykład Torunia? Po pierwsze dochowali się Przedpełskiego, który był świetnym juniorem a po drugie ja Ci mogę zapytać a dlaczego w Gorzowie czy Lesznie mają wysyp jnuiorów co dobrze rokują?
Mamy tabuny wychowanków, że spisujemy na straty dwóch w jeden sezon? Kontraktujemy za pięć dwunasta juniora, który nie daje żadnych gwarancji na zdobycz punktową i ostatecznie przywozi trzy kible, a za rok na II ligę zostaniemy nawet bez własnych juniorów? Brawo my! Profesjonalny klub z Rzeszowa :lol:


           
Post 3 paź 2017, o 10:31
 Re: Baraż: Stal Rzeszów - Motor Lublin (1.10.2017 r.) 38:52
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
W internetach piszą, że przed barażem miały być uregulowane zaległe faktury - może po to miał przyjechać 'inwestor'? Wicie rozumicie, przecież jest na stadionie, ma złote oprawki, to ureguluje... To tłumaczyłoby występ Rissa i motywację reszty ;)


           
Post 3 paź 2017, o 13:27
 Re: Baraż: Stal Rzeszów - Motor Lublin (1.10.2017 r.) 38:52
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 cze 2009, o 09:41
Posty: 110

Zobacz profil 
A miałem nic nie komentować

Panie Weslake niech mi Pan wytłmaczy jak taki Patryk Wojdyło ma jezdzić lepiej jak ma zakaz jazdy na treningach? Co do trakrtowania zawodnika klubu jak bankomat. Junior ma kontrakt amatorski to oczym mowa jakim wyciaganiu kasy jak z bankomatu?

Mateusz jedzie od wypadku w Bydgoszczy coraz słabiej ale to są juniorzy jak sama nazwa wskazuje wiec potrzebuja jakiegos mentora pomocy.

Wiec jak już zaczynasz oczerniac człowieka tak młodego dowiedz sie wiecej a pożniej pisz głupoty

Zdrówka

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6I ... re=related


Dlatego warto być!!!


           
Post 3 paź 2017, o 16:41
 Re: Baraż: Stal Rzeszów - Motor Lublin (1.10.2017 r.) 38:52
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Człowieku, gdzie i kiedy kogoś oczerniłem? Zanim zaczniesz komuś stawiać zarzuty potrenuj czytanie ze zrozumieniem...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 3 paź 2017, o 17:58
 Re: Baraż: Stal Rzeszów - Motor Lublin (1.10.2017 r.) 38:52
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 cze 2009, o 09:41
Posty: 110

Zobacz profil 
Chodz że jesteś kolejna osoba która pisze o problemach z Wojska a nikt jasno nie określi jakie to są problemy

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6I ... re=related


Dlatego warto być!!!


           
Post 3 paź 2017, o 18:59
 Re: Baraż: Stal Rzeszów - Motor Lublin (1.10.2017 r.) 38:52
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
O czym piszę....? Proszę o cytat bo nie wierzę własnym oczom...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 3 paź 2017, o 19:18
 Re: Baraż: Stal Rzeszów - Motor Lublin (1.10.2017 r.) 38:52
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 cze 2009, o 09:41
Posty: 110

Zobacz profil 
O tym że piszesz ze mamy tylko jednego wychowanka to co Wojdyle zabiło? Piszesz Solskjerowi że nie ma pojęcia o naszej młodzieży a ja Ci powiem że ma bardzo duże.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6I ... re=related


Dlatego warto być!!!


           
Post 3 paź 2017, o 23:43
 Re: Baraż: Stal Rzeszów - Motor Lublin (1.10.2017 r.) 38:52
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Człowieku, czytanie ze zrozumieniem się kłania....

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 6 paź 2017, o 10:48
 Re: Baraż: Stal Rzeszów - Motor Lublin (1.10.2017 r.) 38:52
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Przezyjmy to jeszcze raz jak zuzlowcy pomogaja Andrzejowi Labudzkiego zapisac sie duzymi literami w historii rzeszowskiego zuzla :wysmiewacz:

https://www.youtube.com/watch?v=Dx3vl0xqwuM

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi