Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 697, 698, 699, 700, 701, 702, 703 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 15 kwi 2018, o 22:04
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2016, o 08:59
Posty: 350

Zobacz profil 
Na plus przede wszystkim tor, ktory pozwalal na wiecej walki niz w ostatnich latach. Bylo troche nerwow, ale z korzyscia dla widowiska.
Podpisuje sie pod waluta o nominale 3zl - niech bedzie to np. Rzeszowski grosz.


           
Post 16 kwi 2018, o 11:30
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
Osłonki na motocykle proste i bardzo fajne, kevlarom czegoś brakuję...hmm np nazwisk na placach :maryska:

_________________
HEJ STAL !


           
Post 16 kwi 2018, o 11:57
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
To nazwisk na kevlarach nie ma tylko Ogór i Edek :D


           
Post 16 kwi 2018, o 12:01
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 927

Zobacz profil 
Na torze dosypywana jest nawierzchnia przed SBP.
Na FB Stali Rzeszów pojawił się wpis że na następnym meczu będzie otwartych więcej kas jak i punktu sprzedaży waluty klubowej. Także po pierwszym meczu zostały wyciągnięte wnioski


           
Post 16 kwi 2018, o 12:38
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 4 sie 2010, o 10:12
Posty: 346

Zobacz profil 
SpeedwayFan7 napisał(a):
To nazwisk na kevlarach nie ma tylko Ogór i Edek :D


Poza tym Edek ma również motocykle "oblepione" sponsorami Orła Łódź

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/zdjecia/galeria/15460/stal-rzeszow-mdm-komputery-tz-ostrovia-ostrow-wlkp-52-38/48


           
Post 16 kwi 2018, o 12:41
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
Być może to pokuta za grzechy względem Orła i prezesa Skrzydlewskiego :kielb_pala:


           
Post 16 kwi 2018, o 13:18
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
Mecz bajka ale ktoś coś wie o jakimś ,,dużym'' sponsorze? Swego czasu Pan Nawrocki mówił że są konkretne rozmowy z dużymi firmami, ale reklam wydaje mi się że jest mniej niż w tamtym sezonie? Betad leasing - w ogóle nie wdziałem? Nawet Pani Marta wpierała się Hadykówką czy Pge, wiem że nie ta liga ale skład mamy niezbyt tani...


           
Post 16 kwi 2018, o 15:37
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2016, o 08:59
Posty: 350

Zobacz profil 
Na razie z nowych sponsorów widziałem Łomżę (już mam w lodówce :)) no i Aparthotel Pana Nawrockiego.


           
Post 16 kwi 2018, o 16:24
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Martines napisał(a):
Mecz bajka ale ktoś coś wie o jakimś ,,dużym'' sponsorze? Swego czasu Pan Nawrocki mówił że są konkretne rozmowy z dużymi firmami, ale reklam wydaje mi się że jest mniej niż w tamtym sezonie? Betad leasing - w ogóle nie wdziałem? Nawet Pani Marta wpierała się Hadykówką czy Pge, wiem że nie ta liga ale skład mamy niezbyt tani...

Betad to chyba sobie poszedł za naszym byłym kapitanem.... Dziwne, że nie ma buka (2. liga nie jest obstawiana?), nie ma żadnego dilera aut......


           
Post 17 kwi 2018, o 07:39
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 kwi 2007, o 10:26
Posty: 271

Zobacz profil 
Z nowych sponsorów jest jeszcze biuro podróży Neckermann

_________________
Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać się głupim,niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości..


           
Post 17 kwi 2018, o 08:33
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
A gdzie Greinplast?

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 17 kwi 2018, o 12:17
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 927

Zobacz profil 
Betad Leasing się wycofał jak i Greinplast. Również dealerzy samochodow. Peugeot się wycofał bo szkoda im samochodu żeby jednego dać do siedziby stali nawet w najgorszej wersji. A z tego co słyszałem reklama miała być wyświetlana na telebimie przed wjazdem na stadion co ileś tam minut. Główna droga reklame każdy widzi więc taka reklama trochę kosztuje


           
Post 17 kwi 2018, o 13:21
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Betad Leasing- prezes przyszedł na konferencję, mówił, że skoro na niej jest to chyba nie trzeba się zastanawiać czy zostaje. Bardzo nieładne zachowanie. Peugot- jak mieli dawać śmieszne samochodziki to nie są potrzebni. Greinplast- wielka niewiadoma.


           
Post 17 kwi 2018, o 15:07
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Jeszcze prezesy będą przebierać nóżkami w poczekalni do Pana Nawrockiego. Przeczuwam jednak, że sponsor się wkrótce znajdzie i nie będzie to zakład wulkanizacyjny z Koziej Wólki ale jednak jakaś "grubsza partia". Czytając powyższe mam jeszcze większy szacunek do Ireneusza, jego uporu i pragmatyczności. Frekwencja na stadionie - to najlepsza formuła jego wsparcia przez prostych szaraczków kibiców i dobry as w talii Nawrockiego w rozmowach ze sponsorami.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 17 kwi 2018, o 15:27
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 927

Zobacz profil 
Może sponsorzy boją się tego że słaba frekwencja i brak transmitowanych męczy w telewizji. Wystarczy popatrzeć na ostatnią frekwencję plus ludzi oglądających na kanale Podkarpacie. Live


           
Post 17 kwi 2018, o 17:06
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Po pierwsze, jestem przeciwnikiem transmisji na żywo. Retransmisja może być, ale transmisja live zabierze zawsze trochę kasy z biletów. Po drugie widać, że w Rzeszowie nie jest łatwo znaleźć solidnego sponsora nawet jak ma się dobrą sytuację finansową, mistrza świata w składzie i dużą frekwencję nawet w 2 lidze...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 17 kwi 2018, o 17:56
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Coś tam na pewno zabierze, ale jak to było mówione przed pierwszym meczem, nie jest to nc+ i ciężko się oglądało. Trzeba zrobić wielkie "wow" na stadionie i w necie, wtedy powinno ruszyć. Początek jest bardzo dobry: spora widownia, dobre ściganie.... Ten Internet to taki trochę chyba obcy dla naszych biznesmenów, a przecież tak samo dociera do szerokiej rzeszy widzów. Podobne opory są w piłce nożnej.... Trzeba by policzyć, ile zabiera, a ile daje.


           
Post 17 kwi 2018, o 18:01
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 927

Zobacz profil 
Jak ktoś lubi zuzel to przyjdzie na stadion czy transmisja będzie na YouTube czy też nie. Zmieniły się władze przyszły lepsze czasu to i ludzie będą przychodzić. Taka oglądalność na YouTube wynikała raczej z ludzi innych miast a z Rzeszowa był tam niewielki procent raczej bo duża ilość fanów zasiadla na widowni. Po meczu w Poznaniu jak wygramy a wygramy na pewno powinno przyjść jeszcze więcej widzów


           
Post 17 kwi 2018, o 19:28
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Rychu, do danych statystycznych wgląd ma ksrk, a reszta to twoje dywagacje. Sam byłem zaproszony na grilla, gdzie ludzie lubiący żużel przy piwku i kiełbasce mogli sobie w piknikowej atmosferze pooglądać Stal na żywo. Ja jednak wybrałem Hetmańską, ale kilku znajomych wybrało rozpoczęcie sezonu grillowego kosztem wizyty na H69... Więc zawsze będę przeciwnikiem transmisji live jeśli klub nie ma z tego wymiernych korzyści.

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 17 kwi 2018, o 21:22
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
najlepszym rozwiazaniem byly by platne transmisje , ja moge zaplacic wartosc biletu , nie problem a jak jeszcze czesc tej kasy by szla na konto klubu , to juz wogole :D jeszcze jak mozna by bylo placic karta :D :wink:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 697, 698, 699, 700, 701, 702, 703 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi