Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stadion Stali


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 30 kwi 2018, o 19:51
 Re: Stadion Stali
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 sty 2016, o 00:06
Posty: 26

Zobacz profil 
Zamiast bawic sie w glupia przebudowe tego skansenu na Hetmanskiej, lepiej byloby wybudowac nowe obiekty. Jeden dla zuzlowcow, drugi dla pilkarzy. Uczepili sie tej Hetmanskiej jakby tam Camp Nou stalo. Stadion z ogromna historia. Zabytek na liscie UNESCO. Dobra... Zalozmy ze ten stadion bedzie jednak w calosci zmodernizowany. I co z tego? Dalej bedziemy mieli tragiczny tor. A niech pilkarze awansuje do I ligi(nowy prezes chce tu Ekstraklasy) to zdaje sie bedzie potrzebna przebudowa boiska. Wtedy ten tor dopiero bylby cudowny.


           
Post 30 kwi 2018, o 19:52
 Re: Stadion Stali
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
I wlasnie dlatego zuzlowcy powinni zostać na H69 a pilkarze gdzies indziej mogliby tymczasowo grać w Boguchwale.


           
Post 30 kwi 2018, o 21:38
 Re: Stadion Stali
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 sty 2016, o 00:06
Posty: 26

Zobacz profil 
Nie. Zarówno żużlowcy jak i piłkarze nie powinni zostać na H69. H69 powinno być zaorane a Stal, zarówno piłkarska jak i żużlowa, powinna mieć nowy dom. W tym wypadku nowe domy. Stolica innowacji a zamiast wybudowac nowoczesne obiekty to bawią się idiotyczna modernizację. Które to miasto wydało mniej na kompletny nowy obiekt niż Rzeszów za jedną trybune? Białystok?


           
Post 1 maja 2018, o 00:16
 Re: Stadion Stali
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Tylko jedna nowoczesna trybuna, brak funkcjonalnej (wielofunkcyjnej a przynajmniej podgrzewanej płyty), brak parkingów, boisk treningowych (na dole parking, na dachu boiska). Tylko wyremontowana (i tak za mała) hala, brak basenu do skoków. To wszystko można (było) zrobić nawet na Hetmańskiej. Niestety bezmózgowie wygrało....


           
Post 1 maja 2018, o 00:19
 Re: Stadion Stali
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
RychuZKS napisał(a):
Za niedługo? :lol: :lol: :lol:

Czas jest względny... :)

Stało się i mamy co mamy. Jak będzie problem ze zmieszczeniem się kibiców na stadionie wtedy temat kolejnej rozbudowy stadionu może powrócić. Podobnie nie widzę sensu budowania kolejnej areny, a tym bardziej dwóch stadionów dla kopanej i żużla osobno. Jedyny projekt, za którym podpiszę się wszystkimi kończynami to stadion z kompleksem halowym dla królowej sportu, bo zaplecze do uprawiania lekkiej to jakaś parodia i dramat...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 1 maja 2018, o 10:30
 Re: Stadion Stali
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
Stadion na H69 nie ma racji bytu z jednego powodu. Stadion powinien być na obrzeżach miasta, gdzie jest dużo miejsc parkingowych, a nie tak jak jest obecnie


           
Post 1 maja 2018, o 11:24
 Re: Stadion Stali
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
A teraz jeszcze wystarczy poczekać na protesty mieszkańców właśnie budujących się w sąsiedztwie dwóch wieżowców.....


           
Post 1 maja 2018, o 11:45
 Re: Stadion Stali
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
Protesty? Z jakiej paki? Nie widzą gdzie kupują mieszkania?

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 1 maja 2018, o 11:56
 Re: Stadion Stali
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
Ferenc od tak teraz stadionu nie przeniesie. Jest blok gdzie znajduje się siłownia calypso i jakoś protestów nie ma więc i tam nie będzie. Zresztą zuzel trwa niewiele czy to mecz czy to trening. Natomiast ruch uliczny jest tam ogromny i to powinno być problemem a nie zawody


           
Post 1 maja 2018, o 13:08
 Re: Stadion Stali
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
:arrow: Damixx_ZkS
Ano z wiosek przybywają i nie widzą. "Prestiż" sobie kupują - im wyżej tym lepiej - poczytaj fora. Wspomnisz moje słowa, jaki będzie lament, bo dziatki nie mogą się uczyć, lub spać, albo dorośli odpoczywać. Dojdzie do tego hałas i smród i frustracja gotowa.


           
Post 1 maja 2018, o 13:13
 Re: Stadion Stali
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Moim zdaniem opcja budowy nowego stadionu kompletnie nie wchodzi w rachubę na najbliższe conajmniej 25 lat. Obecny projekt kompletnego stadionu z zadaszeniem trybun i toru - bardzo dobry, ładny i krok po kroku trzeba go zrealizować do końca. Powiedziało się już A, trzeba powiedzieć B. Pojemność finalnej wersji stadionu wystarczająca. Pytanie, dlaczego Ferenc nie zbudował go od razu? Piniondz, lobby, rada miasta i wybory. Budżetu miasta nie stać było na tak duży jednorazowy wydatek. Kibiców chodzi na żużel kilka tysięcy, Miasto ma 170 tyś i inne potrzeby. Nie dziwie się zatem. Ferenc to wyrachowany gracz. A na parkingi według mnie miejsca jest sporo np od strony Lidla oraz za stadionem pod wałem powodziowym. Trzy cztery poziomy i wystarczy dla wszystkich. Natomiast tor jak tor - angielki tu nie będzie i ... być nie musi. Na pewno nie będzie u nas tyle mijanek ile na innych krótszych torach, bo tam takich dużych prędkości i długich prostych nie mają co z natury rzeczy powoduje że odległości między zawodnikami są mniejsze i szansa wykorzystania błędów przeciwnika większa, przy mniejszym ryzyku. Według mnie inwestycja powinna przebiegać jeszcze w dwóch etapach: etap 2 - cały wiraż 2, etap 3 trybuna zachodnia i wiraż 1. W trzy lata mamy ładny zadaszony stadion. Padło już pytanie kiedy. Myślę, że nie wcześniej niż nasz powrót do ekstraligi i nie wcześniej niż 8-10 tyś ludzi na trybunach. Poza tym na pewno już nie za kadencji Ferenca. Coś mi podpowiada, że za budowę wcześniej czy później weźmie się imć pan Nawrocki lub conajmniej zrobi na tym jakiś interesik. No tak myślę właśnie.
Z mieszkaniami przy stadionie zgadzam się z RychuZKS. Bloki budowane są przy stadionie a nie stadion budowany przy blokach. Pretensje skończą się na zdaniu "widziały gały co brały".

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 1 maja 2018, o 13:17
 Re: Stadion Stali
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Nawrocki w Q&A w Stal TV mówi,że ma plan na rozbudowe stadionu tylko musi mieć więcej czasu,aby sie tym zająć.


           
Post 1 maja 2018, o 16:18
 Re: Stadion Stali
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2016, o 08:59
Posty: 350

Zobacz profil 
Drobne sprostowanie - Rzeszów ma 190 tys. mieszkańców, co nie zmienia faktu, że frekwencja na stadionie nie wskazuje na potrzebę jego rozbudowy


           
Post 2 maja 2018, o 11:36
 Re: Stadion Stali
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
k44 napisał(a):
Drobne sprostowanie - Rzeszów ma 190 tys. mieszkańców,
Jakie to ma znaczenie czy 170 tys, czy 190 tys? Kwestia przesunięcia granic miasta, bo ci ludzie i tak tam mieszkają niezależnie od tego jak się teren nazywa. I czy to będzie Rzeszów, czy Bzianka, to jeśli mają przyjść na żużel to przyjdą.
Zbójcerz Oferma napisał(a):
Pytanie, dlaczego Ferenc nie zbudował go od razu? Piniondz, lobby, rada miasta i wybory.
Jednorazowo był to duży wydatek, mimo większościowego dofinansowania unijnego. Powodem była też organizacja, przebudowa całego stadionu naraz wyłączyłaby go z użycia na cały sezon
Zbójcerz Oferma napisał(a):
Według mnie inwestycja powinna przebiegać jeszcze w dwóch etapach: etap 2 - cały wiraż 2, etap 3 trybuna zachodnia i wiraż 1.
Taki jest (był) też plan
Zbójcerz Oferma napisał(a):
Poza tym na pewno już nie za kadencji Ferenca.
A dlaczego nie? Sądzisz że przegra z Buczakiem?
Zbójcerz Oferma napisał(a):
Coś mi podpowiada, że za budowę wcześniej czy później weźmie się imć pan Nawrocki lub conajmniej zrobi na tym jakiś interesik.
Co najwyżej za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.
Zbójcerz Oferma napisał(a):
Z mieszkaniami przy stadionie zgadzam się z RychuZKS. Bloki budowane są przy stadionie a nie stadion budowany przy blokach. Pretensje skończą się na zdaniu "widziały gały co brały".
Już kiedyś mieszkaniec kamienicy usytuowanej tuż obok słał pisma do wszelkich możliwych instytucji, że mieszka przy stadionie i mu hałas przeszkadza. Ale jak był mecz, to gościł rodzinkę i balkon przeistaczał się w lożę VIP :biggrin:


           
Post 2 maja 2018, o 11:53
 Re: Stadion Stali
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Uważacie, że Ferenc, który daje całe 300 tysięcy na żużel będzie ładował pieniądze na rozbudowę czegokolwiek związanego ze speedway'em ?


           
Post 2 maja 2018, o 13:10
 Re: Stadion Stali
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
Tutaj nie ma ładowania pieniędzy bo przeważnie na każdą inwestycje dostaje 85% dofinansowania z UE


           
Post 2 maja 2018, o 13:34
 Re: Stadion Stali
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Jest w ogóle sens rozbudowywać stadion w Rzeszowie ? Jest problem z miejscem podczas meczu ? Bo mi się wydaje, że co mecz to połowa stadionu pusta. Mam na myśli mecze żużlowe bo o kopanej to szkoda gadać. Wg mnie nie ma to kompletnie sensu. Zwiększą się koszty utrzymania stadionu oraz ilość obsranych krzesełek przez gołębie.

_________________
Obrazek


           
Post 2 maja 2018, o 13:38
 Re: Stadion Stali
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Jak awansujemy do ekstraligi i stadion będzie się zapełniać to wtedy można myśleć o rozbudowie stadionu jak na razie jesteśmy w 2 lidze i stadion jest zapełniany w 50%.


           
Post 2 maja 2018, o 15:21
 Re: Stadion Stali
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2017, o 00:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 29

Zobacz profil 
Zgadzam się że stadion narazie wystarcza. Jedyne co by się przydało to remont zachodniej trybuny bo trochę się zaczyna rozsypywać.


           
Post 2 maja 2018, o 16:13
 Re: Stadion Stali
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Cytuj:
A dlaczego nie? Sądzisz że przegra z Buczakiem?

Nie mogę się wypowiedzieć na ten temat bo primo: kompletnie nie znam imć Pana Buczaka, ale ponieważ blisko mu do "Buczoka" to bym na niego chyba nie głosował :D . Z internetów wiem tylko że to podobno ktoś namaszczony z PIS. Secundo. Nie ma dla mnie to znaczenia bo i tak nie mam prawa głosu. Mieszkam 2 km od granicy miasta. Tercio: Napisałem tak, bo El Ferento to już ... hmm dość leciwy Pan i zakładam, że dojrzał do decyzji by w końcu w domu pobawić się z wnukami. (pisze to bez żadnej ironii i oceny jego dotychczasowej działalności)
Cytuj:
Już kiedyś mieszkaniec kamienicy usytuowanej tuż obok słał pisma do wszelkich możliwych instytucji, że mieszka przy stadionie i mu hałas przeszkadza. Ale jak był mecz, to gościł rodzinkę i balkon przeistaczał się w lożę VIP :biggrin:
Heh, ta kamienica to porażka obecnie dla obiektu. W przypadku dalszej modernizacji stadionu jej los wydaje się być przesądzony. pozostaje kwestia kosztów. Nie wiem jak to w prawie jest dla inwestycji w obiekty użyteczności publicznej (stadiony), czy tu do wywłaszczenia stosuje się taką samą zasadę jak przy budowie autostrad.
Co do innych opinii i spostrzeżeń kolegów. Zasady gry się nie zmieniają w świecie. Jest splendor, jest najwyższa klasa rozgrywek, są światowe nazwiska, jest komplet na trybunach, śą sukcesy i medale - to znajdą się i pieniądze i chęci do poprawy komfortu oglądania widowiska na nowoczesnym obiekcie. Fakt, obecnie ze strony zachodniej mamy obrazek może i sentymentalny lecz ewidentnie relikt minionej epoki socrealizmu. No i te maszty które pewnie i tak już nigdy nie zaświecą.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4952 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: NoBi i 19 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi