Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) 45:45


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 17 wrz 2018, o 08:32
 Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) 45:45
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Zapraszam do dyskusji.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 17 wrz 2018, o 08:38
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
Ostrów pewnie będzie już troszkę zrezygnowany. 55-35. Jedyne pytanie to Porsing czy Becker?

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 17 wrz 2018, o 09:14
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Oferma z innej beczki. To spotkanie najprawdopodobniej zakończy nasze rozgrywki w 2PLŻ. Nie wiem co trzeba zrobić, ale uważam, że dla Wszystkich naszych rajderów, dla prezesa Nawrockiego kibice powinni dać jasny sygnał, że warto zostać w Stali, warto tu dalej inwestować w żużel, w nowy narybek, warto dalej i konsekwentnie realizować plan by było grejt egejn na najwyższym poziomie rozgrywek. Ten jasny sygnał i swego rodzaju podziękowanie za - nie oszukujmy się bardzo dobry sezon - najlepiej wyrazi frekwencja na stadionie. Skoro Ostrów puknął cirka 7 tyś, to myślę, że Rzeszów stać na to by 10 tyś ludzi przyszło na stadion. Dla nich. Nie wiem jak Koledzy i Koleżanki ale ja zabieram całą rodzinę Ofermów (od przedszkolaka po seniora rodu), z Polski i Australii, bukuje im przeloty, i drę ich na Hetmańską w niedzielę. To musi i powinno być dla nas wszystkich pierwsze od dawien dawna święto żużla w Rzeszowie. Amen

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 17 wrz 2018, o 10:06
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
A ja mam takie marzenie, że po wygranym meczu na płycie stadionu Morris, Becker i Baran mówią do mikrofonu, że zostają na przyszły rok.


           
Post 17 wrz 2018, o 14:09
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Niewiele osob stad pewnie pamieta poprzedni mecz sprzed 13 lat, rowniez finalu, rowniez rewanzu, rowniez o awans. W dniu meczu bedzie brakowac do pelnej rocznicy raptem 2 dni, a co sie wydarzylo wtedy? W druzynie gosci pod 1 jechal SP Tomek Jedrzejak i wykrecil 13 oczek (2,2,3,3,3,d). Z kolei u nas pod 12 byl nie kto inny jak Karol Baran 6+1 (3,w,2,1*). Zgwalcilismy ich wtedy 57-32.


           
Post 17 wrz 2018, o 14:14
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
Wtedy była też premiera hymnu, setki ludzi na murawie po meczu i w ogóle wielka feta. :)

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 17 wrz 2018, o 14:46
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1592

Zobacz profil 
Tak to zdecydowanie jedno z najfajniejszych wspomnień żużlowych. Na wyjeździe przegraliśmy 46-44, ale sprawa awansu nie była tak oczywista jak teraz. Zresztą z tego co pamiętam Ostrów mocno u nas zaczął, po pierwszej serii im odjechaliśmy. Pamiętam jak Janusz Stachyra przed meczem uspokajał, że będzie dobrze bo sprzęt mamy o klasę lepszy. I rzeczywiście tak chyba było.

_________________
***** ***


           
Post 17 wrz 2018, o 15:06
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
I jak, jest szansa na zaproszenie Larsena? ;)

Liczę na jakieś większe święto, a nie tylko objechany mecz, spalenie marynarki prezesa i do domu :D


           
Post 17 wrz 2018, o 15:22
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Liwer napisał(a):
Na wyjeździe przegraliśmy 46-44.


Ten mecz skończył się wynikiem 47:43 dla miejscowych ( http://www.speedwayw.pl/dmp/2005/osrz_2.htm ). Spora ilość osób z tego forum była na tym meczu ( choć nie wszyscy pamiętają :) )

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 17 wrz 2018, o 15:26
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 28 sty 2006, o 20:26
Posty: 81

Zobacz profil 
Dokładnie., to był piękne czasy. Pogoda praktycznie taka sama jak wczoraj. Czy istnieje jeszcze zajazd Skorpion ?


           
Post 17 wrz 2018, o 15:29
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
NoBi napisał(a):
Spora ilość osób z tego forum była na tym meczu ( choć nie wszyscy pamiętają :) )

Mam prawie 300 fotek z tego wyjazdu, więc zawsze można sobie pewne rzeczy przypomnieć :lol:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 17 wrz 2018, o 15:34
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Wątek multimedia kuleje, to można go rozruszać ;)

Po rewanżu z Ostrowem przed laty spalono marynarkę wtedy jeszcze Pani Prezes, która niedługo potem stała się Carycą - piękny mecz i mój pierwszy sezon z karnetem na Hetmańskiej po przerwie spowodowanej studiami na wyjeździe ;)

A co do niedzieli, to pasuje zachować koncentrację do końca i ok. 10 biegu mając 40 punktów radować się z awansu ;)


           
Post 17 wrz 2018, o 15:44
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
NoBi napisał(a):
Spora ilość osób z tego forum była na tym meczu ( choć nie wszyscy pamiętają :) )

Mam prawie 300 fotek z tego wyjazdu, więc zawsze można sobie pewne rzeczy przypomnieć :lol:


Szkoda, że niewiele z tych fotek nadaje się aby ujrzeć światło dzienne :). To były czasy..

A żeby było na temat to w niedziele wcale tak łatwo jak się nam wydaje nie będzie. Ten tor rzeszowski nie wszystkim naszym zawodnikom leży. Obstawiam jednak spokojne 50:40 i walka w zimie o 1 ligę.

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 17 wrz 2018, o 16:08
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Zbójcerz w teorii powinno być dużo więcej kibiców, bo większość rzeszowskich kibiców to kibice sukcesu, a jakby nie było to finał. Dodatkowo nie mogłoby być darmowej transmisji z tego meczu, bo to od razu sprawia, że dużo kibiców zamiast się ruszyć na stadion będzie oglądać w necie mecz. A raczej nie wszystkim spodobałby się brak transmisji.


           
Post 17 wrz 2018, o 16:14
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2018, o 19:43
Posty: 27

Zobacz profil 
Transmisji darmowej nie będzie. Była informacja, że obie transmisje to PPV. Mam nadzieję, że transmisja z Rzeszowa będzie lepsza niż z Ostrowa.

O brak kibiców bym się nie martwił. Finał i duża szansa na końcowy sukces zrobią swoje.

Swoją drogą przydałoby się żeby w Rzeszowie wróciła moda na żużel. Nie wiem jak to wygląda w centrum, ale ja już dawno nie widziałem plakatów/bilbordów reklamujących mecze żuzlowe.


           
Post 17 wrz 2018, o 17:16
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Kompletu raczej nie bedzie ale warto napewno pòjść dla samych zawodników podziękować za walkę przez cały sezon. Chciałbym żeby wiecej ludzi przychodziło na mecz tak jak na stadion w Lubilnie!!!

_________________
ZKS


           
Post 17 wrz 2018, o 20:06
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2011, o 01:32
Skąd: Wrocław
Posty: 251

Zobacz profil 
Damixx_ZkS napisał(a):
Wtedy była też premiera hymnu, setki ludzi na murawie po meczu i w ogóle wielka feta. :)


Pamiętam, bo byłam wtedy w odwiedzinach u kuzynki i wybrałyśmy się na ten mecz.
To były czasy...Euforia niesamowita, żużlowcy sprawili radość tylu tysiącom osób, na drugi dzień w Nowinach artykuł ze zdjęciem na całą stronę o awansie Stali do ekstraligi.
To był wtedy sezon życia Maxa, potem kontuzja i Niklas Klingberg udanie przejął pałeczkę po koledze.
Historia lubi się powtarzać => w tym roku też finał, także Ostrów rywalem, a tyle, że walka o awans do innej ligi.

Tak więc chłopcy nie zachłyśnijcie się wczorajszym wynikiem, choć jest mega świetny i nie ma co myśleć "Aaaa, Ostrów się już poddał" - kontrolujcie sytuację i do boju po PIERWSZĄ ligę :banana:
Powodzenia z Wrocławia
PS. Spełnijcie marzenie i życzenie małych tancerek "Flowers" z mojego miasta :tuptup:


           
Post 17 wrz 2018, o 20:15
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Hej Sparta WrocLove nie wiesz czy jest szansa na memoriał T.Jędrzejaka u Was ? Bardzo chciałbym się wybrać ale temat jakby ucichł .

Co do meczu, Ostrovia jest znacznie słabsza drużyna niż nasza, to było widać w niedziele. Widać było ze mieli ten mecz rozplanowany idealnie (choćby lanie toru, chciałbym żeby u nas ktoś kiedyś tak rozplanował przygotowanie toru i plan na mecz) a i tak polegli. Spokojnie 55:35 stawiam. Ogólnie niedzielny mecz zaliczam do jednych z lepszych pod względem dramaturgii na jakich miałem okazje być.

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 17 wrz 2018, o 20:26
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2011, o 01:32
Skąd: Wrocław
Posty: 251

Zobacz profil 
Hej Trick
Nic na razie nie mówili, chyba klub skupia się najbardziej teraz, by mieć brązowy medal.
Ale jeśli tylko się coś dowiem na temat Memoriału, od razu dam znać :)

W niedzielę liczę na to, że o wiele lepiej pojadą juniorzy rzeszowscy niż w Ostrowie. Michał musi wytrzymać napięcie, bo ma za bardzo gorącą głowę.
Zastanawialiście, czy Luke czy Nicklas. Ten drugi niech może potrenuje przed zawodami, określi się co do swoich sił (wiadomo też, co niedawno przeszedł), a trener będzie wiedział już, co robić.
Mam nadzieję, że pan Lech Kędziora zostanie z wami dłużej, na kolejne lata.


           
Post 18 wrz 2018, o 00:26
 Re: Finał: Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów (23.09.2018 r.) g.
Junior
Junior

Dołączył: 25 sie 2007, o 17:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 177

Zobacz profil 
iti napisał(a):
Niewiele osob stad pewnie pamieta poprzedni mecz sprzed 13 lat, rowniez finalu, rowniez rewanzu, rowniez o awans.


Oczywiście że pamiętamy to święto :) Ogromne kolejki do kas, pamiątkowe koszulki, zajmowanie całych ławek i ta ogromna radość że w końcu wracamy do ekstraklasy...
Fajnie jakby frekwencja była najlepsza w tym sezonie, także zapraszajmy kogo się da.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi