Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 87  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Skład Stali Rzeszów 2019


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 9 paź 2018, o 15:29
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Ogólnie duzo moze zalezec od Sparty.Założmy ze sparta sięga po lepszego polaka typu Jamróg/PP i sytuacja sie zmienia bo muszą puscic Lebe lub Milika.Milik ma ważny kontrakt ze Spartą i to od niej zalezy czy zostanie czy zostanie gdzies wypozyczony do 1 ligi co do Lebe to kontrakt ze Spartą już mu się skończył.


           
Post 9 paź 2018, o 17:03
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Jak widzę że niektórzy piszą o Griszy to polecam przestać oglądać tyle bajek. Nawet Artiom mówił w radiu Grudziądzki że nie ma tematu Griszy w Grudziądzu bo on zostaje w Rybniku. Tam musiało by się wszystko rozsypać aby odszedł gdzie indziej. M.Jensen to również sfera marzeń. Gość kręcący średnia w e lidze na poziomie 1.92 bez problemu znajdzie miejsce w nie jednym klubie.
Co do Morrisa to jest nie zadowolony z powodu nie regularności wypłat oraz z tego że jeszcze nie został rozliczony.
Trzeba mieć tylko nadzieję że szybko to załatwia i Nick będzie jednak jeździł u nas.
Nadal twierdzę że jeżeli mamy coś znaczyć to trzeba szukac zawodników pokroju Michelsena Thomsena czy Ljunga. Do Batchelora zmieniałem zdanie po ostatnich meczach bo jeździ jak panienka ;)


           
Post 9 paź 2018, o 17:19
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1592

Zobacz profil 
Nie wiem czy ze względu na zawalone baraże, ale ponoć Częstochowa przestała interesować się Woryną. Tak więc bardzo możliwe, że Musielaka zastąpi Zengota. Rozmawiają też z Kasprzakiem, ale on raczej zostanie w Gorzowie. Zupełnie natomiast nie wiadomo co z Przedpełskim. Lublin raczej pójdzie w Jamroga i D.Lamparta więc Przedpełski może nie znaleźć miejsca w e-lidze. Inna sprawa, że bardzo wiele klubów potrzebuje mocnego polskiego seniora i takowego sprowadzić będzie niezwykle ciężko. Więc może rzeczywiście plan Stal Rzeszów w ekstralidze 2020 nie ma sensu? W takim wypadku nie miałbym nic przeciwko parze Baran - Miesiąc.

_________________
***** ***


           
Post 9 paź 2018, o 17:21
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 19 sie 2018, o 17:17
Posty: 62

Zobacz profil 
@ Kuk - masz taką wiarygodność, że po tej wypowiedzi nie zdziwiłby mnie skład z Griszą, MJJ a nawet Artiomem.
"Pokroju Ljunga" - jeden dobry sezon wiosny nie czyni, zawodnik raczej przeciętny i nierokujący. Batchelor od wielu lat zawala decydującą fazę sezonu, więc nie wiem od kiedy śledzisz rozgrywki, że dopiero teraz wpadłeś na to, że to panienka.


           
Post 9 paź 2018, o 17:27
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 31 mar 2012, o 02:07
Posty: 868

Zobacz profil 
https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/z ... ja/3wdmfpm

No chyba jednak zostanie w Ekstralidze ;) Zengota pewnie ostatecznie dogada się z Falubazem a Przedpełski pójdzie do Czewy i to byłoby tyle z krajowych wzmocnień więc nie wiem po co kolejny raz wałkować temat polskiego seniora skoro i tak przyjdzie Walasek :biggrin:

_________________
1 miejsce–Ekstraliga Trenerów 2021
1 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2020
1 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
1 miejsce–I Liga Trenerów 2012
2 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2012
2 miejsce–Typer Żużlowy Liga 2021
2 miejsce–British Premiership Trenerów 2019
2 miejsce–British Premiership Trenerów 2017
3 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2021
3 miejsce–Typer Żużlowy Liga 2018
3 miejsce–Typer Żużlowy Liga 2014
3 miejsce–Elitserien Trenerów 2019
3 miejsce–Elitserien Trenerów 2017


           
Post 9 paź 2018, o 17:59
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
Rok temu AJ miał zostać w Czewie i było już oficjalnie ale przyszedł listopad i się pozmieniało

_________________
HEJ STAL !


           
Post 9 paź 2018, o 18:27
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Tegoroczny sezon był dla Przedpełskiego lepszy (1,394) od poprzedniego (1,478), ale i tak, ani zawodnik, ani klub nie byli z niego zadowoleni.
Z drugiej strony 22-latek w pierwszym sezonie jako senior poprawił swoją przeciętną, a to zdarza się nieczęsto.
Długo mówiło się też o konflikcie między Przedpełskim, a menedżerem Jackiem Frątczakiem. Od dłuższego czasu mówi się, że zawodnik podjął już decyzję i opuści klub, w którym się wychował i który reprezentuje od początku kariery.
Dużym atutem Przedpełskiego jest to, że w kolejnym sezonie będzie mógł być jeszcze wystawiany w PGE Ekstralidze na pozycji rezerwowego (do lat 23).
Przedpełski był na celowniku Orła, z którego może odejść najskuteczniejszy w minionym sezonie Norbert Kościuch, którym interesuje się Włókniarz Częstochowa


Zengota chyba się dogada z Zieloną - chyba że znajdą kogoś lepszego ... Przedpełski może zostać w E-lipie ale raczej jako rezerwowy....

_________________
ZKS


           
Post 9 paź 2018, o 20:23
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 paź 2018, o 19:04
Posty: 26

Zobacz profil 
No i bawimy sie w kotka i myszke jesli chodzi o G.Z.

Za SF:

"Na razie wiemy, że w Falubazie Zielona Góra na pewno zostają Patryk Dudek i Piotr Protasiewicz. Można się spodziewać, że ze starego składu będzie jeszcze ktoś z dwójki Michael Jepsen Jensen (dla Cash Broker Stali Gorzów okazał się podobno za drogi, więc temat upadł) i Grzegorz Zengota. Piszemy o jednym z nich (najprawdopodobniej miejsce straci Zengota), bo działacze Falubazu mocno pracują na transferowym rynku i niewykluczone, że po otwarciu okna pochwalą się pozyskaniem dwóch bardzo mocnych zawodników."

Piszą, że Falubaz może miec i Nickiego i Vaculika... wtedy rzeczywiscie na Zengote hajsu moze nie wystarczyc... kierunek wówczas Czewa albooo...


           
Post 9 paź 2018, o 20:37
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 maja 2012, o 01:31
Posty: 10

Zobacz profil 
https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/781 ... tem-cienki

Moze warto byloby się przyjrzeć Lebiediewowi ?


           
Post 9 paź 2018, o 21:57
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 paź 2018, o 19:04
Posty: 26

Zobacz profil 
Coś mi podpowiada, ze jeśli Endriu w przyszłym roku zostanie w 1 lidze to będzie to rakieta. Chłop co najgorsze ma za sobą. Trochę też sobie w 2 części sezonu pojezdzil, pewność siebie zaczęła wracać, a to przecież nie jest byle jaki zawodnik. Poza obecnym, pechowym nieco sezonem jest to mocno progresywny zawodnik. Młody, ambitny, walczacy, oddany drużynie i klubowi. Myślę że na pewno nie jest bardzo drogi. Polecam Panom Prezesom podjąć próbę jego zakontraktowania. Najlepiej na wiecej niz 1 rok. Przy odpowiednim jego traktowaniu moglibyśmy miec z niego sporo pociechy.

K2: A ja Ci polecam podjąć próbę przeczytania regulaminu, a szczególnie następującego punktu: "2.13 Zabronione jest cytowanie całych postów, oraz tych, które znajdują się tuż nad dokonywanym wpisem. Cytowanie należy ograniczyć do koniecznego minimum."


           
Post 10 paź 2018, o 03:53
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2213

Zobacz profil 
bakson69 napisał(a):
Tegoroczny sezon był dla Przedpełskiego lepszy (1,394) od poprzedniego (1,478), ale i tak, ani zawodnik, ani klub nie byli z niego zadowoleni.
Z drugiej strony 22-latek w pierwszym sezonie jako senior poprawił swoją przeciętną, a to zdarza się nieczęsto.
Co oni tam za bzdury wypisują? Poprawił średnią z 1,478 na 1,394? :hahaha:

Chciałam zapytać tak w formie małej ankiety. Jeśli macie wybór pomiędzy
A. D.Lampart
B. Walasek
to którego bierzecie? :)


           
Post 10 paź 2018, o 08:13
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 lis 2011, o 23:44
Posty: 40

Zobacz profil 
A moze warto sprowadzic Josh Pickering.


           
Post 10 paź 2018, o 09:15
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
Chciałam zapytać tak w formie małej ankiety. Jeśli macie wybór pomiędzy
A. D.Lampart
B. Walasek
to którego bierzecie? :)

Tylko jako transfer zadaniowy - pomoc w awansie do EL, a więc Walasek.


           
Post 10 paź 2018, o 09:49
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 31 mar 2012, o 02:07
Posty: 868

Zobacz profil 
Ja też Walasek ;)

_________________
1 miejsce–Ekstraliga Trenerów 2021
1 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2020
1 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
1 miejsce–I Liga Trenerów 2012
2 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2012
2 miejsce–Typer Żużlowy Liga 2021
2 miejsce–British Premiership Trenerów 2019
2 miejsce–British Premiership Trenerów 2017
3 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2021
3 miejsce–Typer Żużlowy Liga 2018
3 miejsce–Typer Żużlowy Liga 2014
3 miejsce–Elitserien Trenerów 2019
3 miejsce–Elitserien Trenerów 2017


           
Post 10 paź 2018, o 10:02
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1918

Zobacz profil 
Nie chciałbym żadnego z nich.


Ostatnio edytowano 14 paź 2018, o 22:35 przez Stalowy44, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 10 paź 2018, o 10:28
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Walasek. Parę meczy mu wszysło w Stali Gorzów myślę że to wystraczy na pierwszą ligę. Lamaprat i tak zostaje w Lubline ( nie wiem po co) wiec wybór jest prosty. No i Lambert jak tylko się da go przekonać ;)

_________________
ZKS


           
Post 10 paź 2018, o 10:49
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Junior
Junior

Dołączył: 1 lip 2003, o 17:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 199

Zobacz profil 
A dlaczego nie Ernest Koza? Jest młody, miał fajny sezon w biednym Krakowie, a podobno w Tarnowie go nie chcą...
Raczej nie będzie drogi, a średnią miał wyższą choćby od przewijającego się tutaj Grajczonka.
Wiadomo, że o Polaka prowadzącego parę będzie mega trudno, a Koza jako doparowy sobie poradzi.

I szukać trzeciego mocnego z zagranicy o ile kasą będzie się zgadzać ;)
A tutaj jest w czym wybierać: Lebiediew, Bogdanow, Lahti, Duny z Gdańska, Lambert? (mało prawdopodobne, że Lublin go puści)
W Kildemanda czy Milika nie wierzę, bo jestem przekonany, że zostaną w lidze wyżej choćby przez kasę.


Ostatnio edytowano 10 paź 2018, o 10:59 przez lukash, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 10 paź 2018, o 10:54
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1918

Zobacz profil 
Postaw w Rzeszowie pod taśmą Walaska i Kozę. Na 5 biegów to wątpię, czy Ernest chociaż 1 wygra z Grzegorzem.


           
Post 10 paź 2018, o 11:06
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Junior
Junior

Dołączył: 1 lip 2003, o 17:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 199

Zobacz profil 
Pewnie masz rację, aczkolwiek ja bym postawił, że jeden wygra ;)

Trzeba jednak spojrzeć szerzej, Grzesiu ze swoimi wymaganiami finansowymi zapewne jeżeli przyjdzie, to jako prowadzący parę.
A mam duże obawy, co do jego meczów wyjazdów, chyba nikt nie ma wątpliwości, że obecnie odcina tylko kupony.
I teraz, która para według Ciebie będzie lepsza Walasek / Becker czy np. Dun z Gdańska / Koza?

Patrzę racjonalnie i nie wierzę w skład:
Hancock, Morris, Baran, Walasek, mocny obcy i młodzi - za drogo.


           
Post 10 paź 2018, o 11:14
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2006, o 13:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 444

Zobacz profil 
Jeżeli faktycznie ci wsZyscy ekstraligowi zawodnicy których wymieniliśmy w kontekście jazdy u nas lub nawet w 1 lidze czyli np Kildemand, MJJ, Milik itp. Zostaną w ekstralidze to nie zanosi się żeby którąkolwiek drużyną w Nice 1 lidze zdołała zbudować jakąś pake, ewentualnie tylko Rybnik jeśli zatrzymają Woryne i dojdzie Łaguta. W tym momencie chyba najlepsze rozwiązanie to przyjście Walaska i Lamberta. Wtedy z rekinami jesteśmy faworytem do finału

_________________
"Wolę swoją Ukraine, niż w Tarnowie mieć drużyne"


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1740 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi