Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 756, 757, 758, 759, 760, 761, 762 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 9 paź 2018, o 21:34
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2012, o 02:01
Posty: 75

Zobacz profil 
Skład na przyszły sezon wg mnie jest sprawą drugorzędną - klub musi zatrudnić rzecznika prasowego. Najlepiej od wczoraj!

Cytuj:
Słoweńcy zachowali się naprawdę bardzo dziwnie. Nagle sobie zażyczyli, że przed zawodami mamy im zapłacić 16 tys euro zaliczki. Tylko dlatego, że zawody odbywają się na ich stadionie.


Jak po tego typu wypowiedziach ktoś poważny (zawodnik, sponsor, telewizja) ma siąść do umów z Prezesem - skoro później wszystkie "tajemnice handlowe" trafiają do prasy? :nie:

Mowa jest srebrem a milczenie złotem...

_________________
I'm just another bored male in a dead-end job, who lives for the weekend.


           
Post 10 paź 2018, o 00:57
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 31 lip 2018, o 20:02
Posty: 59

Zobacz profil 
Troszkę spóźnione gratulacje za wygranie ligi. Teraz powodzenia w procesie licencyjnym. I powodzenia w budowaniu składu na 1 ligę. I oby było komu to budować i z kim.


           
Post 10 paź 2018, o 14:46
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 sie 2018, o 18:19
Posty: 16

Zobacz profil 
Prezes mówi jak jest https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/n ... mi/cg8fsp1


           
Post 10 paź 2018, o 14:48
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1918

Zobacz profil 
Cieszę się, że Nawrocki mówi jak jest( mimo że pewnie wielu osobom się to nie spodoba). Poślizgi są w każdym klubie. O ile jestem pewny, że za ten sezon wyjdziemy na 0 to mam wielkie obawy co do przyszłego, zwłaszcza że prezes chce mieć super skład. Sponsor potrzebny od zaraz. A co tam niech Greg załatwi Monstera ;)


           
Post 10 paź 2018, o 15:22
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
No to szału nie ma - bartery, poślizgi, ugody... Bez dodatkowego źródła finansowania (sponsor/miasto) zbyt daleko nie zajedziemy i nie ma co się Ireneuszowi dziwić - zwłaszcza, że w I lidze koszty rosną ;)


           
Post 10 paź 2018, o 17:30
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
Proszę mi wytłumaczyć, dlaczego firmy z Rzeszowa wolą sponsorować "nowy" klub z Krosna zamiast Stali?


           
Post 10 paź 2018, o 17:46
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
A może jakieś konkrety?....

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 10 paź 2018, o 17:46
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2018, o 19:38
Skąd: Rzeszów
Posty: 42

Zobacz profil 
A co się dziwisz? Nawrocki zrobił przez jeden sezon więcej szumu wokół własnej osoby i stali niż Półtorak przez wszystkie lata. Kto będzie chciał sponsorować taki klub z takim prezesem beznadziejnym co naobiecywał nie wiadomo czego. Staliśmy się jeszcze większym pośmiewiskiem niż za Półtorak. Niestety widzę ciemny tunel bez światełka w środku. Chyba trzeba zapomnieć o prawdziwym żużlu w Rzeszowie. Jestem ciekawy kiedy wyjdzie kolejny brud na temat Nawrockiego i naszego zespołu. A pierwsza liga to będzie marzenie jeszcze tak wyjdzie że licencji nie dostaniemy, bo okaże się że klub ma same zadłużenia, co mnie już nie zaskoczy. Ciemna chmura już lata trzyma się nad Rzeszowem.


           
Post 10 paź 2018, o 17:49
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Następny narzekacz, zapomniałeś narzekaczu jak wyglądała sytuacja klubu rok temu?

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 10 paź 2018, o 18:33
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
Np firma Marway Europe z Rzeszowa została ogłoszona nowym sponsorem klubi Wilki Krosno. Nawet jeśli są to bardzo małe kwoty, to mieć 100 zł, a nie mieć 100 zł to już 200 zł


           
Post 10 paź 2018, o 18:39
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1918

Zobacz profil 
Nawrocki powinien naświetlić pewne rzeczy, jak to wyglądało gdy jeszcze nie wszedł on do żużla. Ostatnio dało się wyczytać na jednym portalu, że jakby wszyscy wiedzieli jak to wyglądało wcześniej to by się za głowę złapali. I nie chodzi tylko o 2017...


           
Post 10 paź 2018, o 19:36
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
Irek się przyznał publicznie o problemach? Szok :bat:

Przynajmniej ugoda podpisana dosyć wcześnie a nie w lutym :fuckyou:

_________________
HEJ STAL !


           
Post 10 paź 2018, o 19:44
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
Przecież już kilka miesięcy temu, jak wyszła cała ta sytuacja z zaległościami, to Prezes otwarcie mówił, że zalega za kilka spotkań.


           
Post 10 paź 2018, o 21:50
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 31 lip 2018, o 20:02
Posty: 59

Zobacz profil 
Damian92 napisał(a):
Jestem ciekawy kiedy wyjdzie kolejny brud na temat Nawrockiego


Na temat prezesa i jego interesów oraz osób z którymi je prowadzi można wyguglać. Po tym co czytałem można je określić mianem co najmniej ciekawych.


           
Post 10 paź 2018, o 21:55
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1918

Zobacz profil 
medalikarz czytałeś chyba nie o tym Nawrockim co trzeba ;)


           
Post 11 paź 2018, o 00:52
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Na temat prezesa się wypowiadałem nie raz i to przeważnie w kiepskim świetle. Widać że chyba nie do końca panuje nad tym co się dzieje w klubie. Tak jak wspominałem wcześniej zaległości są za fazę play off. Dziwne jest natomiast to że od śmierci śp Tomka minęło już praktycznie prawie dwa miesiące a nadal nie jest spłacone jego zadłużenie. Teraz wychodzi na jaw sprawa z Morrisem i powiem szczerze że nie buduje to wizerunku klubu jako wiarygodnego. Tak samo dotyczy to całego turnieju DC. Z pięciu rund odbędzie się tylko trzy, sporo zawodników odmówiło jazdy. A prezes w swoim stylu tylko straszył wnioskami do sądu. Teraz wyszło że nie chciał zapłacić 16 tysięcy euro zaliczki przed zawodami w Krsko. Przeciez to powinno być regulowane jakąś umową. Przez to zawody nie dojdą do skutku. Przecież wiadomo że organizacja takiego turnieju to koszty i można było się jakoś porozumieć. Tym bardziej że był na to czas. Sytuacji tego typu w całym sezonie było dość sporo. A tłumaczeń jeszcze więcej. Ciekawe jest także to że prezes mówi o jakiś trupach z szafy które wypadają podczas sezonu a sam przecież początkiem roku otrzymał sprawozdanie finansowe i informacje o wszelkich zadłużeniach spółki poświadczone notarialnie.
Dziwi tylko to że gdzie nasz prezes robi interesy to zawsze wychodzą jakieś problemy i dziwne sytuację. Takie jak między innymi z wydmą w Darłówku.
Mimo wszystko kibicujemy w pozytywny finał tych wszystkich perturbacji.


           
Post 11 paź 2018, o 01:41
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 17 kwi 2009, o 19:01
Skąd: New Jersey
Posty: 300

Zobacz profil 
Prezes za dużo chciał i zaczął robić prawie wszystko niemal jednoczesnie w tak krotkim czasie.
Po przejęciu Stali powinien zająć się ogarnięciem klubu finansowo..( sponsor to podstawa) A nie jakieś tam diamenty. Ciężko mi uwierzyć że w prawie 140 tyś mieście nie można znaleźć sponsora.
Z diamentami mógł sobie darować (perfumy i zgniatarki na puszki przemilcze).
Mam tylko nadzieję że jego ostatni wywiad to jakaś zasłona dymna przed mega transferami (bez sponsora!!! Morrisa i wzmocnień nie mamy czego szukać w Nice)
Obym się nie mylił bo w przeciwnym razie czeka nas powrót do przeszłości.

_________________
https://youtu.be/5DxhXflwC8I
https://youtu.be/QvXM9ZvZ0zo


           
Post 11 paź 2018, o 02:00
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 lip 2018, o 01:56
Posty: 53

Zobacz profil 
Pan Nawrocki jest wielkim człowiekiem i zapewne wielkim miłośnikiem naszej dyscypliny sportu.Wszedł zbyt ostro w to środowisko,nie mając pojęcia,że na żużlu nie da się zarobić.Być może projekty ma dobre,ale jak na razie nie wykonalne.Mam wrażenie,że zasugerował się filmem pt.SEKRET.Fajny film,ale rzeczywistość okazuje się inna...


           
Post 11 paź 2018, o 07:24
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/z ... ia/1524r71

Maszyna ruszyla...


           
Post 11 paź 2018, o 07:33
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1918

Zobacz profil 
SDC to był dramat od początku. Nie wiem po co Nawrocki się wziął za ten turniej. No i jeżeli wygląda to tak jak opisuje ten gość to Irek jest niepoważny. Powoli zaczyna to wyglądać tak, że nic z tego nie będzie. Ciekawe jaki zawodnik do nas przyjdzie jak czyta wszystkie te rzeczy.

A Janik to w klubie po co jest skoro nic nie wie ? Panie Irku czas na wietrzenie w klubie. Tutaj trzeba ludzi kompetentnych, bo nic z tego nie będzie.


Ostatnio edytowano 11 paź 2018, o 07:48 przez Stalowy44, łącznie edytowano 2 razy

           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 756, 757, 758, 759, 760, 761, 762 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi