Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 757, 758, 759, 760, 761, 762, 763 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 11 paź 2018, o 07:45
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Nie twierdzę, że jest kolorowo, lecz jeśli czytam taki tekst "Za podsumowanie tego wszystkiego niech posłuży plotka o tym, że ..." to macham na to ręką i polewam na 2 wirażu.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 11 paź 2018, o 08:56
 Re: Sprawy klubowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2006, o 13:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 444

Zobacz profil 
W artykule wypowiada się menedżer MJJ który mówi że nie mają dalej zapłacone za dwa turnieje. Jeśli w Rzeszowie Jensen nie pojedzie mimo ze jest jednym z faworytów do wygrania to musi być coś na rzeczy. Rzygam już tym turniejem nie potrzebnie się prezes w to wkopal mam nadzieję że za rok da sobie siana z tym

_________________
"Wolę swoją Ukraine, niż w Tarnowie mieć drużyne"


           
Post 11 paź 2018, o 11:40
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2015, o 15:47
Posty: 303

Zobacz profil 
Wczoraj wywiad z prezesem w PS, w którym znowu zebrało mu się na szczerość...,a dziś kwiatuszki o SDC. Jeśli prezes nadal ma zamiar udzielać takich wywiadów, to proponuję przestać udzielać ich w ogóle...


           
Post 11 paź 2018, o 12:02
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Rozumiem, że prezes urwał się z choinki i jest zielony w temacie żużla, ale nic się nie uczy w trakcie sezonu. A ten podpowiadacz to od czego jest? Może tylko od wyciągania kasy? To wszystko staje się coraz bardziej irytujące.


           
Post 11 paź 2018, o 12:29
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Wychodzą trupy ... Irka trupy. Czyżby wszystkie zapowiedzi jak krew w piach ? Prezes prosił o osąd po sezonie i tak mam zamiar zrobić. Mam nadzieję, że nie będzie chciał wprowadzić nowej waluty w polskim żużlu - Darłowski Apartamentowiec.

_________________
Obrazek


           
Post 11 paź 2018, o 12:52
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Za ile m2 odjedzie Pan sezon? Można się domyślać, że ugoda z Gregiem polegała na zabezpieczeniu kontraktu majątkiem, czyli np. mieszkaniami nad morzem. Zostały jeszcze 3 tygodnie, po których wszystko będzie jasne - istnieje jednak obawa, że sezon 2018 organizacyjnie i finansowo mógł wyjść analogicznie do SDC, skoro robili to ci sami ludzie ;)


           
Post 11 paź 2018, o 13:15
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
GoodLikE napisał(a):
Prezes prosił o osąd po sezonie i tak mam zamiar zrobić.

Ja też. Na początek listopada przygotowałem już taką małą ankietkę:
Make Stal Rzeszów ...
A) Great again? 8-)
B) Shame again? :oops:
C) Obscure again? :roll:
D) Sink again? :płacz:
Podobno w testach największe prawdopodobieństwo prawidłowej odpowiedzi jest w punkcie A. I tego na razie się trzymajmy.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 11 paź 2018, o 13:37
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2018, o 19:38
Skąd: Rzeszów
Posty: 42

Zobacz profil 
Widzę że Irek show ciąg dalszy. To już zrobiło się żałosne.


           
Post 11 paź 2018, o 13:38
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1592

Zobacz profil 
Wbrew temu co chyba myślał prezes, czas na ocenę dopiero nadchodzi. Punkt najważniejszy został zrealizowany, ale jakie to będzie miało znaczenie jeżeli w przyszłym sezonie ledwo wystartujemy w lidze? Zobaczymy gdzie będziemy za miesiąc...

_________________
***** ***


           
Post 11 paź 2018, o 13:48
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
Oferma, naukowcy dowiedli, że najczęstszą poprawną odpowiedzią w testach jest odpowiedź B niestety xD

Sezon kończy się w niedzielę, zobaczymy jak wypadnie ostatnia runda SDC. W poniedziałek będzie można wydać pierwsze oceny


           
Post 11 paź 2018, o 13:53
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
https://www.facebook.com/11664982169397 ... 148775850/

Wywiad z Gregiem jemu wierze bardziej niz ps


           
Post 11 paź 2018, o 14:25
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 lip 2018, o 01:56
Posty: 53

Zobacz profil 
Co ma Greg niby powiedzieć,jak z nieba lecą mu diamenty i apartamenty?Pytanie tylko, jak długo?


           
Post 11 paź 2018, o 14:32
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 paź 2018, o 12:21
Posty: 47

Zobacz profil 
Wywiad z Gregiem na zasadzie masło maślane, Szkoda ze Greg nie mówi iż jest rozliczany itd. Szkoda bardzo Irka bo się stara ale fakty sa jakie sa. Dlaczego oskarża w nowinach Krsko skoro wystarczy do klubu zadzwonić i powiedza to samo co napisał PS. Mial podpisana umowę z terminem płatnosci i nie zapłacił. Podobnie TVP sport. Wszyscy na Irka i nawet telewizja kłamie Jensen tez ma interes żeby kłamac no ludzie. Problem jest gdzie indziej jeśli Irek ma faktycznie kasę to jest po prostu z niej dojony przez kogo wiadomo. Marketing naszego klubu to post z Hancockiem napisany łamaną polszczyną chyba na kolanie. Irek sam tego nie dźwignie potrzeba sponsorów a kto ich ma zachęcić gość który patrzy na to aby tylko pensję dostać?. Nie pamiętam kiedy było tak mało sponsorów jak teraz.....


           
Post 11 paź 2018, o 15:22
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1918

Zobacz profil 
W klubie, że nie jest tak kolorowo to jedna sprawa, a Greg ośmieszający PS po raz kolejny to druga sprawa. Ja tam Irkowi wrogiem nie jestem. Trzymam za niego kciuki, ale musi się ogarnąć organizacyjnie i finansowo. Ciekawe, czy Morrisa do 31 października spłaci. A nie wiadomo co z Karolem I Lukiem jeżeli chodzi o kasę.

Zoltan masz rację. Ostatnio ktoś napisał, że u nas w klubie doradcami Irka są osoby "które nie kochają żużla tylko pieniądze". I to by się zgadzało. Potrzebne są osoby, które będą miały pojęcie o żużlu. Przydałaby się taka Zimny-Lous.


           
Post 11 paź 2018, o 16:15
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
A najgorsze jest to że odwracają się kolejni ludzie od klubu. Nie mówię już o ratuszu i siedzących na stołkach tylko doszła mnie informacja że dwóch sponsorów chcących wspierać żużel widząc panujący burdel w Rzeszowie będzie wspierać drużynę z Krosna (nie chodzi mi o Martę)


           
Post 11 paź 2018, o 16:21
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Proszę, znowu mamy wysyp doradców ze świeżymi kontami z których komentarzy poza jadem nic pozytywnego nie wynika. Zalecane działanie to ignorowanie, lub śmietnik.
KUK, skompromitowana istoto miałeś zniknąć z tego forum jak to co podałeś o Stachyrze i incydencie z laską z Krosna okaże się fałszem! Co ty tu jeszcze robisz?

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 11 paź 2018, o 16:29
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
No tak, bo nikt nie mógł się zainteresować żużlem w tym sezonie i założyć konto dopiero teraz, kiedy czyta forum, samemu coś wie i też chce się odezwać w sprawie ;)

Kuk, jedną z tych firm jest MARWAY, czy chodzi o jeszcze 2 inne firmy, czy tylko słyszałeś o firmach, ale nie wiesz o jakie chodziło?


           
Post 11 paź 2018, o 16:36
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Jak na razie wygląda to tak,że w klubie jest Irek i dlugo długo nic ze sponsorami co nic nie dają na klub...Ja tego nie widze w przyszłym sezonie jeśli tak będzie wyglądała sytuacja ze sposnorami jak teraz.Dlaczego Nawrocki nie wywali KAZDEGO z klubu i nie wezmie do klubu odpowiedzialnych nowych ludzi tak jak to teraz wygląda w Krośnie?Jest tam kilka dobrych sponsorów i ludzi,którzy budują ten klub w przeciwieństwie do nas.


           
Post 11 paź 2018, o 16:50
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Tak właśnie to jedna z firm. Druga wspierająca ma być ZETO.


Weslake pisałem o problemach prezesa już dwa czy trzy miesiące temu to jako jeden z pierwszych mnie zjechałeś że nie mam o niczym pojęcia. Także dalej żyj sobie w swoim przekonaniu że Irek jest super.

Co do Jaśka Stachyry to zadzwoń sobie do wiceprezesa Janika i zapytaj o całą sytuację to może Ci powie. Ja nadal twierdzę że mam rację
PS Jak nie masz numeru to napisz prywatna wiadomość a wyślę Ci do Marcina i Irka. A moje posty omijaj i daj mi święty spokój bo jesteś śmieszny.


Co do założenia konta w tym roku to tylko dlatego że w tym roku bardziej zaangażowaniem się w żużel.
A zuzlem interesuje się od ponad 20 lat i pamiętam czasy VanPuru


           
Post 11 paź 2018, o 16:58
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Kuk, Trollu i skompromitowana istoto. Monitoring wykazał, że kłamałeś w sprawie Stachyry, więc uczyń to co miałeś uczynić i zniknij stąd bo większego trolla tutaj na tym forum odkąd pamiętam nie było.

Przypominam twój wpis:

Cytuj:
Jak moje informacje się nie potwierdzą to zniknę z forum i będziesz miała spokój z moją osobą. A co jeżeli się potwierdzą i nie mijam się z prawdą ? Kolejna do przeprosin ?

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


Ostatnio edytowano 11 paź 2018, o 17:03 przez weslake, łącznie edytowano 1 raz

           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 757, 758, 759, 760, 761, 762, 763 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi