Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 87  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Skład Stali Rzeszów 2019


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 paź 2018, o 23:01
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1930

Zobacz profil 
Przecież Morris miał zostać pod warunkiem spłaty. To co się nagle zmieniło ? NICK MORRIS STAY IN RZESZÓW !!! :D


           
Post 14 paź 2018, o 23:02
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Morris wydawał się zawodnikiem najlepiej skrojonym na I ligę i ew. przyszłość i tak, jak klub rozmawia z wieloma rajderami, tak Morris może rozmawiać z wieloma klubami - nie ma co się obrażać. Jakkolwiek, są widać dość poważne powody, dla których drogi mogą się rozejść - znamienne jest też to, że Nick nie pojechał w żadnej rundzie DC,

Ireneusz wypowiada się optymistycznie o składzie, ale o DC też do końca było optymistycznie - I ligę wygrać to nie problem, przy odpowiednio dużym budżecie. Obiecać zawodnikom końcem października złote góry, to też nie problem. Później jednak trzeba się z tego wywiązać. Sezon się zakończył, więc Ireneusz może sobie teraz otworzyć zeszyt, gdzie ma kratki podzielone na pół i wpisane kwoty regulaminowe i sponsorowe - trzeba zsumować te kwoty dla każdego zawodnika oddzielnie i podzielić przez liczbę punktów zdobytych przez tegoż. Wyjdzie wtedy, ile kosztował nas każdy punkt zdobyty przez poszczególnych zawodników - domyślam się, że Nick będzie w czubie tej klasyfikacji, tj. zdobył dużo punktów za porównywalnie nieduże pieniądze ;)


           
Post 14 paź 2018, o 23:14
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1617

Zobacz profil 
Wypowiedzi prezesa trzeba brać przez pół, zobaczymy za 2-3 tygodnie czy rzeczywiście są powody do optymizmu. Natomiast oczywiście strata Morrisa byłaby bardzo dotkliwa. Nie podoba mi się też sformułowanie "brak lojalności". Śmierdzi autorytaryzmem.

_________________
***** ***


           
Post 14 paź 2018, o 23:17
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1930

Zobacz profil 
Ireneusz rzeczywiście za bardzo poleciał. Niech spłaci Morrisa najpierw, a potem można ewentualnie rozstrzygać, czy zawodnik jest lojalny, czy nie. Zresztą ciężko o to, bo nie znamy szczegółów na temat "odejścia" Nicka.


           
Post 14 paź 2018, o 23:22
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
"Mam nadzieję, że zostanę u Was, chciałbym zostać" - tego nie ma w żadnym wywiadzie, bo jak Wam napisałem Nick nie jest skory do medialnych wywodów. To były słowa, które usłyszałem bezpośrednio od kangura po finałowym meczu z Ostrowem
Nie mam natomiast wiedzy o tym co się między nim a prezesem musiało wydarzyć takiego, że dzisiaj nagle prezes wyjeżdża o "braku lojalności". Dlatego ta wypowiedź jest dla mnie zaskoczeniem (jak kilka innych nieprzemyślanych i nieodpowiednio dobranych słów podczas całego sezonu). No taki nasz obecny prezes jest. Trudno.
Dopóki nie ma podpisu zawodnika pod umową, to wszystko jest na stole i w negocjacjach. Na uwadze trzeba mieć natomiast to, że "wypuszczenie" kangura to podwójne strzelenie sobie w kolano, bo sportowo z własnej strzelby prezes robi sobie na własne życzenie skuteczną i celną armatę naszej konkurencji w NiceLidze.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 14 paź 2018, o 23:25
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
To ja juz nie rozumiem czemu Morris ma niby odejsc oby sie nie rozchodziło nie o kase choc sie o to obawiam cóż trzeba czekać do 14 listopada i sie wszysko wyjasni...


           
Post 14 paź 2018, o 23:27
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
Z brakiem lojalności mogło chodzić o wysyłanie ofert/jeżdżenie na negocjacje do innych klubów? Tyle, że takie sondowanie w razie czego, to raczej normalna sprawa.. Morrisa trzeba zostawić i tyle! Myślę, że każdy kibic żużla w Rzeszowie tego chce.

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 14 paź 2018, o 23:29
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
3 strony nabite w tak krotkim czasie na temat pozostania Morrisa w Stali swiadcza o tym jak KAZDY kibic pragnie aby zostal


           
Post 14 paź 2018, o 23:30
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1930

Zobacz profil 
Żeby się nie okazało, że Nawrocki za bardzo rozdmuchał sprawę z tym Morrisem. To jak robimy jakąś akcję, żeby Nick został ? Wiadomo, że tu chodzi o spłacenie zawodnika, ale może fajny byłby to gest jakby Nick widział, że nikt sobie nie wyobraża Stali bez niego.


           
Post 14 paź 2018, o 23:32
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
Jestem za tylko w jaki sposob to ma byc zrobione?


           
Post 14 paź 2018, o 23:47
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1188

Zobacz profil 
Jutro przedzwonię do Ireneusza Nawrockiego, zwyczajnie go poprosić żeby jeszcze raz przemyślał decyzje. Koniec. Nick Morris Stal Rzeszow 2019, jeśli nie to nie idę na stadion w przyszłym roku.

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 14 paź 2018, o 23:49
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 kwi 2017, o 21:17
Posty: 969

Zobacz profil 
Jak będziesz dzwonił to dodaj że Grzegorza Walasek i Linus Sundstroem nie będzie żadną rekompensatą !!

_________________
Typer żużlowych wydarzeń: 2023 - 1. ; 2022 - 3. ; 2021 - 1. ; 2020 - 2. ; 2019 - 3. ; 2018 - 2.
Typer Liga: 2023 - 1. ; 2022 - 7 ; 2021 - 1. ; 2020 - 9. ; 2019 - 1. ; 2018 - 8.
Elitserien Trenerów: 2019 - 5. ; 2018 - 4.
Ekstraliga Trenerów: 2023 - 5. ; 2022 - 2. ; 2021 - 5. ; 2020 - 9.
1 Liga Trenerów: 2021 - 5. ; 2019 - 6. ; 2018 - 5.
Duńska Liga Trenerów: 2019 - 6. ; 2018 - 7.


           
Post 14 paź 2018, o 23:50
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
Ale, że Lambert i Zengota by sie przydali.

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 14 paź 2018, o 23:52
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1188

Zobacz profil 
Dzwoncie ze mną, 888-666-444 . Serio, to jego numer. Dajmy Ireneuszowi znać ze chcemy Nicka !!!

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 14 paź 2018, o 23:54
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2018, o 18:07
Posty: 157

Zobacz profil 
Do tego najazd na fanpage speedway stal rzeszow pod relacje z SDC...


           
Post 15 paź 2018, o 00:05
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
... z odpowiednim hasztagiem koniecznie pod każdym komentarzem :) Ważne by był ten sam np.#MorrisStalRzeszow2019! ;)

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 15 paź 2018, o 00:10
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2018, o 18:07
Posty: 157

Zobacz profil 
Zaczynaj Zbójcerz...reszta nas idzie za Tobą...


           
Post 15 paź 2018, o 00:11
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 15 lis 2017, o 00:51
Posty: 108

Zobacz profil 
mazi84 napisał(a):

- było ryzyko, że diamentów nie będzie bo po przyjeździe do Antwerpii okazało się, że trzeba mieć gotówkę a prezes było gotowy na przelew. Musiał wracać się do Wrocławia, kupić Euro i jechać z powrotem po diamenty. :)


Czyli czlowiek, który handluje domenami internetowymi, czyta fora, jest obeznany z siecią, nie ma pojęcia o czymś takim jak cinkciarz czy ekantor? Przecież ekantor to sponsor Zielonki... Tel. do teatralnego miasta i zaraz mu zleca wypłatę gotówki w Antwerpii (po przesłaniu pieniędzy na konto oczywiście). W każdym banku, w każdej walucie. Znając życie, potraktowali by go jak klienta PREMIUM i operacja zajelaby godzinę.
Ba, nawet wezmą mniejsza prowizję niż kantor :)

mazi84 napisał(a):
- codziennie do klubu są 2,3 telefony z ofertami zawodników nawet tych którzy są już dogadani według mediów w innych klubach.
- wszyscy z obecnego składu poza jednym zawodnikiem chcą zostać. Ten jeden ma "problemy z lojalnością ale to chyba norma u tej narodowości" (ewidentna wycieczka do Grajczonka no i niestety Morrisa)


Żaden Duńczyk i żaden Kangur u nas nie będą skręcać w lewo w przyszłym sezonie.
Są telefony do klubu, ale z pytaniami o to kiedy nastąpi płatność za faktury. Z resztą, przez jakiś czas telefonów do klubu nie było, bo odcieli linie i internet. Ot przewrotność.
Jak w misiu...
-Czy ja palę? Ja palę, na okrągło.

mazi84 napisał(a):
- prezes bardzo przejmuje się komentarzami na Syfach nawet notuje nicki trolli i weryfikuje ich komentarze pod innymi artykułami o innych klubach
- prezes również czyta forum bo powiedział że zarzuca mu się, że za dużo mówi więc dzisiaj dużo nie mówił


Dostałem informację, że w końcu dotarło to do Ciebie, że mnóstwo ludzi na Ciebie liczy. Już kij z Ożanną, integracjami czy z innymi małymi pierdolami - wyrównaj zaległości. Ludzie nie oczekują awansu w tak mocnej lidze. Jak spuscimy Unię z którą będziemy walczyć o utrzymanie, to sukces będzie podwójny. I nie dziw się chłopakom - pamiętasz co obiecywałes i jak to się skończyło.
A to faux paux dzisiaj z Ortylem i PO online to się odbije czkawką.

mazi84 napisał(a):
Jeszcze jedno. Prezes ma na oku jakiegoś zawodnika który w tym sezonie nie jeździł dużo ale on na niego liczy choć wie, że będzie mu się zarzucać, że to wersja tylko na przetrwanie. (Ja obstawiam Linusa.)


Ciągle zapominajcie o parze Shlein/Howarth.

Jak czytasz to ja coś zaproponuje. Sandra Najmrodzka. Jak nie wyjmie Karczmarza za darmo, to po co Ci taki ktoś w klubie? Obecni, bez kasy w terminie, się trzymają i walczą o tą Stal, robią co mogą, ale wiesz że jak tak dalej będzie to do listopada będzie po Stali. Wyobrażasz sobie co się stanie jak weźmiesz kogoś z zewnątrz i nie dostanie kasy w terminie? Harris, Watt - przykłady. Spytaj Jaska jak mu zalegali za sezon i po prostu wyrównał sobie biorąc za transfer do Częstochowy. Diamenty nie wyrównaja zaległości, mogą stworzyć tylko kolejne.

Oczywiście, jako że wiem, że zaraz każdy z Was przeczyta ten post - przed podpisywaniem kontraktu w Stali proponuję Wam ZASADĘ ESCROW. Na podstawie KSM z obecnego sezonu, kasa z umów sponsorskich przelana na konta osob/firm TRZECICH, PRZED SEZONEM. Podpisujecie kontakt dopiero wtedy, kiedy osoby/instytucje którym i wy i zarząd ufacie(ale głównie liczy się zdanie wasze i księgowych) potwierdza warunki (ze sponsorskich mam 1200 za punkt ,zdobylem 10+2, mam dostać 12.000 + 2400 bonusu). Znaczy to, że Stal, czyli Irek musi zamrozić pieniądze dla Was przed sezonem(14 meczów, ksm 10.0, czyli 140 tys*zamrożone ) - a w terminie "puszczać pieniądze" będzie Wam, wedle ustalonych zasad ktoś inny. Każdy bank jest w stanie wam zrobić taka obsługę, w kosztach 3% wartości kontraktu.

Obrona dla Irka? Jeżeli ksm będzie niższy niż w sezonie wcześniejszym - zawodnik jedzie przyszły sezon za 3/4 stawki (automatyczne przedłużenie kontraktu, tzw. Team option z NBA). Jak będzie wyższy ksm - przed PO masz zasadę escrow i jesteś zwolniony z kar na wypadek odmowy jazdy w playoffach.

To tak, żeby nie było, że tylko pisze coś przeciwko Tobie.


           
Post 15 paź 2018, o 00:16
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Słavko napisał(a):
Zaczynaj Zbójcerz...reszta nas idzie za Tobą...

poszło, pod zdjęciem prezesa prezentującym diamenta :)

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 15 paź 2018, o 00:25
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2018, o 18:07
Posty: 157

Zobacz profil 
Chyba sie nic nie pojawilo. Przynajmniej ja nie widze


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1740 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi