Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 828, 829, 830, 831, 832, 833, 834 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 8 sty 2019, o 11:48
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Czosek napisał(a):
PZM nie może upublicznić
-->
Cytuj:
https://www.pzm.pl/zuzel/regulaminy-licencje-klubowe


GoodLike napisał(a):
Naprawdę skończcie już z tą licencja. Irek nie spełnił prawie żadnych warunków licencyjnych. Tyle w temacie.

Amen, 2PLŻ w 2020 to na dziś najbliższy termin. :|

_________________
1960-1961-0000


           
Post 8 sty 2019, o 12:43
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Czy Pan Marcin Janik w przeciwieństwie do Pana Ireneusza Nawrockiego (brak spotkania z kibicami w 2018r.) zamierza dotrzymać danego na forum publicznym słowa i odniesie się do wszystkich pytań wcześniej zadanych?

_________________
Obrazek


           
Post 8 sty 2019, o 13:38
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 19 sie 2018, o 17:17
Posty: 62

Zobacz profil 
karolcia :arrow:
Otóż to, ale najlepsze jest tłumaczenie związku, że co prawda nie ma wprost zapisanego zakazu udziału Stali w konkursie, ale "to się rozumie samo przez się" :lol:
Osobiście nie wierzę, że Irek dopnie wszystko na tyle, żeby spełnić wymogi licencyjne, ale jeśliby to zrobił, to jak zachowa się PZMot? :D będą szli w zaparte, że konkurs nie jest dla Nawrockiego?


           
Post 8 sty 2019, o 13:43
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 17 kwi 2009, o 19:01
Skąd: New Jersey
Posty: 300

Zobacz profil 
@Czosek

W jakims wywiadzie który czytalem ktoś z góry PZM na pytanie redaktora o ujawnienie treści odmowy odpowiedział że tylko klub może to prawnie zrobić (nie mam dowodów fizycznych na to)

_________________
https://youtu.be/5DxhXflwC8I
https://youtu.be/QvXM9ZvZ0zo


           
Post 8 sty 2019, o 14:34
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 lis 2018, o 12:22
Posty: 43

Zobacz profil 
@Hansi Jeśli masz na myśli to, to jest to zobowiązanie członka komisji do nie ujawniania informacji, które uzyskał w ramach prac tej komisji, a nie, zobowiązanie PZM, jako instytucji, do nie ujawniania dokumentu wynikającego z prac tej komisji. Jeśli masz na myśli coś innego, to może na szybko przeoczyłem.

@amiasik Dzięki za odpowiedź, ale oni dużo mówią i nie raz nie miało to wiele wspólnego ze stanem faktycznym.

ps
@Misi Dlatego właśnie mam problem z rzeczami, które niektórzy tu wypisują. Janik nigdy czegoś takiego jak napisałeś nie obiecał. Przeczytaj jeszcze raz co napisał i znajdź różnice. Wahałem się czy to napisać teraz, ale nie wygląda, żeby to co obiecał miał zamiar w najbliższym czasie spełnić. Nie wiem czy jest zajęty "szansą" Stali na licencję, czy po prostu olał.

Podobnie jest z wypowiedziami Nawrockiego, często wkładane były mu w usta słowa, których ja w wywiadach nie słyszałem. Różnice subtelne, ale zmieniające znaczenie. Albo wypowiedzi pewnych osób, na które nie ma innej odpowiedzi jak "życie to nie bajka". Oczywiście Irek odpływa w tym swoim bajaniu gorzej od Skrzydlewskiego, jednocześnie nie pilnując własnego interesu jak prezes Orła.

W tym wszystkim jest jedno "ale". Ja syfów i przeglądu nie czytam, wchodzę tam od dzwona, w wyjątkowych przypadkach, bo nie mam zamiaru nabijać kliknięć, czytaj - wspierać swoją wizytą, tego poziomu dziennikarstwa. Czytam wszystko pozostałe na temat naszego klubu co mi wpadnie w ręce, a jeśli chodzi o informacje żużlowe ogólnie, to ograniczam się praktycznie do espeedway.pl i wywiadów na youtube w oryginalnej treści.

pps
Zapomniałbym - znowu. To nie jest usprawiedliwianie Nawrockiego czy "stanie za nim murem", tylko wyjaśnienie mojego sceptycyzmu, co do treści znajdujących się na tym forum. Chyba sobie to w stopce muszę dopisać ;)


           
Post 8 sty 2019, o 22:12
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1918

Zobacz profil 
Czekamy na licencję dla Stali. Niech Nawrocki udowodni, że spełniamy warunki i jedziemy.


           
Post 8 sty 2019, o 22:33
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
"Powiadam wam: Tak samo w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia."
Gdyby nawet taki cud miał miejsce w odniesieniu do Irka (bo w tych kategoriach Oferma rozpatruje aktualną sytuację licencyjną), to pewnie - Oferma będzie płacił za bilety i zdzierał gardło dla naszych rajderów.
Tym niemniej jak się powiedziało A powiem i B. Jestem zwolennikiem twardego resetu, swoistego STALEXITU. Preferuję "nowe otwarcie" i carte blanche dla nowego zarządu.
Inne przysłowie mówi, że zawsze można wpaść z deszczu pod rynnę, no ... ale my to już przerabialiśmy, bo przed Irkiem mieliśmy Śmieszka.
Dlatego oprócz twardego resetu w Stali potrzeba reform w betonie PZMotu. Wtedy to może jakoś pyknie.
Za wiele oczekuję?

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 8 sty 2019, o 22:45
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
a pinokio to splacil wdowe po ogorze , czy dalej szuka faktur :?: :?

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 9 sty 2019, o 00:13
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
PZMot może i nie może opublikować uzasadnienia, ale zawsze najlepsze smaczki mogą wyciec do dziennikarzy ;)

Patrzę sobie na to, co się dzieje w Wiśle, dzielę przez 10 i wychodzi 166 km w bok ;)


           
Post 9 sty 2019, o 00:56
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
GoodLikE napisał(a):
W Rzeszowie dług nie przekracza 150.


I tak było jeszcze miesiąc temu a zajrzyjcie teraz do wiarygodnych źródeł to nawet i takiej kwoty nie ma :młotek:

Pzmot i ustawka na nas. Gowno nie długi i wniosek o ponowne rozpatrzenie dalej rozpatrywany No śmiech na sali :fucker: . Dostają teraz pstryczka w nos bo żaden klub nie startuje póki co w konkursie o dzika kartę, nawet stal :hahaha:

Od przykładowo niedawny artykuł o długach Krakowa względem szczepanika. To są :cenzura: ogromne długi a takich już nie mamy jednak mimo to Kraków z licencja XD


Irek walczy i bardzo dobrze. PZMot NICE maja związane ręce i 7 drużyn będzie porażka wiec czekamy i wszystko jest na dobrej drodze żeby komisja zebrała znów zespół licencyjny bo...innego wyjścia nie maja.

Porsing coś cicho siedzi i sprawy do sądy jak nie skierował...to tak zostało.

PS Dlaczego żaden z zawodników nigdzie nie podpisał jeszcze ? Greg Toruń i Lublin , morris Lublin Grudziądz Łódź i Ostrów, Linus Gorzów i Ostrów... Na prawdę gdyby Irek nie był wiarygodny to by nadal czekali?

Komisjo rusz tyłek szybciej :fucker:

_________________
HEJ STAL !


           
Post 9 sty 2019, o 01:46
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 lip 2018, o 01:56
Posty: 53

Zobacz profil 
@zielony Też bym chciał żeby Stal dostała licencję,ale co dalej?Nawet jak Nawrocki skołuje z parę baniek na kolejny sezon(co jest abstrakcją)i pospłaca wszystko od a do z.Kto wejdzie w ten projekt w przyszłości?Ten temat jest już utopiony.Najgorsze jest to,że brak jest odzewu od ludzi co prowadzą stowarzyszenie.Albo tym gościom chodziło tylko o dotacje miejskie i prowizoryczne prowadzenie czegoś by brać profity,albo w końcu przemówią i ustosunkują się co proponują zrobić z rzeszowskim żużlem dalej.


           
Post 9 sty 2019, o 03:30
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 31 lip 2018, o 20:02
Posty: 59

Zobacz profil 
zielony napisał(a):
Porsing coś cicho siedzi i sprawy do sądy jak nie skierował...to tak zostało.


A jak tam te kilka spraw, które miał Dyzma wytoczyć? Kiedy te pozwy wniesie?

Co do Porsinga to pomógł mu PZM w temacie potrąceń, o czym pisał PS, ma ustaloną kwotę zaległości i czeka. Choć wątpię by on, czy ktokolwiek inny odzyskał coś od Nawrockiego.

@sln no i? Jakbyś nie zauważył to jesteście w takiej samej czarnej d..., w jakiej my byliśmy na przełomie 2014/15 r. Drobna różnica tylko taka, ze nasi nieudacznicy wyłożyli się na ekstralidze bo zamarzyły im się medale zbyt szybko. Wyłożyć się na 2 lidze, gdzie budżet starcza około 4 razy niższy to jest sztuka. Plus dla PZM, że ukrócił to szybciej niż u nas. Gdyby mieli w związku jaja, to nie byłoby kompromitacji z jazdą juniorami u nas z 2014 roku.


           
Post 9 sty 2019, o 08:38
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Czosek napisał(a):
ps
@Misi Dlatego właśnie mam problem z rzeczami, które niektórzy tu wypisują. Janik nigdy czegoś takiego jak napisałeś nie obiecał. Przeczytaj jeszcze raz co napisał i znajdź różnice. Wahałem się czy to napisać teraz, ale nie wygląda, żeby to co obiecał miał zamiar w najbliższym czasie spełnić. Nie wiem czy jest zajęty "szansą" Stali na licencję, czy po prostu olał.


Otóż przeczytałem jeszcze raz co napisał i... jak to nie obiecał? Rozumiem, że musi użyć słowa "obiecuję" żeby to uwiarygodnić?

cinek1 napisał(a):
Witam Forumowiczów,

Skoro już zostałem wywołany do tablicy to bardzo chętnie odpowiem na wszytki pytania.

PS. Jeżeli chodzi o Opole to nie wiele pamiętam :)

Marcin Janik


oraz

cinek1 napisał(a):
Krzysztof, dzięki za odblokowanie, odpowiedzi postaram się zawrzeć w jednym poście po świętach.
Do pytań a la komisja Amber Gold nie będę się odnosił.

Wesołych.


Chyba, że według Ciebie to żadna deklaracja, a wszystkie wcześniej zadane przez kibiców pytania to "pytania a la komisja Amber Gold"?
Albo ma się jaja albo się ich nie ma, chociaż właściwie to nic mnie już w tym rzeszowskim :cenzura: nie zdziwi.

_________________
Obrazek


           
Post 9 sty 2019, o 09:10
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2018, o 18:07
Posty: 157

Zobacz profil 
Obiecał że odpowie po świętach, więc kiedy by tego nie zrobił to terminu dotrzyma...


           
Post 9 sty 2019, o 11:27
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1918

Zobacz profil 
zielony, a masz info czy Irek wysłał tą prośbę o wznowienie procesu licencyjnego ? Bo jak wiadomo, w konkursie brać udziału nie możemy.


           
Post 9 sty 2019, o 13:33
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
zielony napisał(a):
Porsing coś cicho siedzi i sprawy do sądy jak nie skierował...to tak zostało.


No chyba jednak skierował rozprawa bodajże w lutym... :roll:

edit:

a co do wszelkiej maści "pierdów" tak jesteśmy w czarnej... i ewentualne zmartwychwstanie na wiosnę 2020...

_________________
1960-1961-0000


           
Post 9 sty 2019, o 14:28
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2018, o 18:07
Posty: 157

Zobacz profil 
Stalowy44 napisał(a):
zielony, a masz info czy Irek wysłał tą prośbę o wznowienie procesu licencyjnego ? Bo jak wiadomo, w konkursie brać udziału nie możemy.


Skąd Ci wiadomo że nie możemy?


           
Post 9 sty 2019, o 14:42
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1918

Zobacz profil 
Słavko, bo ktoś tak mówił z komisji, że nie będą rozpatrywać naszego zgłoszenia.


           
Post 9 sty 2019, o 15:10
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 lis 2018, o 12:22
Posty: 43

Zobacz profil 
Misi napisał(a):
Chyba, że według Ciebie to żadna deklaracja, a wszystkie wcześniej zadane przez kibiców pytania to "pytania a la komisja Amber Gold"?

To deklaracja dotyczyła odpowiedzi na wszystkie pytania (jak napisałeś w poprzednim poście) czy nie na wszystkie? A może na żadne, jak sugerujesz, że ja sugeruję, chociaż mój post nie zawierał żadnej sugestii w tym temacie?

@Stalowy44 A dziadki dalej w formie działają wbrew własnym regulaminom, ustaleniom, według swojego widzimisię i co im zrobisz.


           
Post 9 sty 2019, o 15:23
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2213

Zobacz profil 
Stalowy44 napisał(a):
bo ktoś tak mówił z komisji, że nie będą rozpatrywać naszego zgłoszenia.
Jeśli warunki są takie jak piszą media, to nie ma zakazu dla Stali. Nawet przeciwnie, można spokojnie odnieść wrażenie że jest to wprost zachęta dla Irka. Wykluczyć Stal mogli jednym warunkiem, jak choćby posiadanie licencji na 2019.
Prawnej podstawy braku rozpatrzenia też nie ma - brak zastrzeżenia że "organizator zastrzega sobie prawo to przeczytania jedynie wybranych ofert"; jest tylko jakiś kaprys członka komisji spowodowany nastrojem na napięciu przedmiesiączkowym :D
Hansi napisał(a):
No chyba jednak skierował rozprawa bodajże w lutym... :roll:
Skąd wiesz? Piszesz o rozprawie, zatem powództwo było w repertorium Nc i po sprzeciwie na C czy sąd miał wątpliwości co do wydania nakazu zapłaty i od razu skierował do C?

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 828, 829, 830, 831, 832, 833, 834 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi