Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja
Dział służący do typowania - nie tylko żużla!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 cze 2019, o 06:48
|
Re: Typer żużlowy - 1/4 IMP - Krosno (5.06) - „10” |
|
barti522
|
Reprezentant kraju |
|
Dołączył: 31 mar 2012, o 02:07 Posty: 868
|
Do usunięcia.
0p - DSQ
_________________ 1 miejsce–Ekstraliga Trenerów 2021 1 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2020 1 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2019 1 miejsce–I Liga Trenerów 2012 2 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2012 2 miejsce–Typer Żużlowy Liga 2021 2 miejsce–British Premiership Trenerów 2019 2 miejsce–British Premiership Trenerów 2017 3 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2021 3 miejsce–Typer Żużlowy Liga 2018 3 miejsce–Typer Żużlowy Liga 2014 3 miejsce–Elitserien Trenerów 2019 3 miejsce–Elitserien Trenerów 2017
Ostatnio edytowano 5 cze 2019, o 10:39 przez barti522, łącznie edytowano 2 razy
|
|
|
|
|
|
5 cze 2019, o 10:42
|
Re: Typer żużlowy - 1/4 IMP - Krosno (5.06) - „10” |
|
barti522
|
Reprezentant kraju |
|
Dołączył: 31 mar 2012, o 02:07 Posty: 868
|
1. Kacper Woryna 2. Dawid Lampart 3. Jakub Jamróg 4. Wiktor Lampart 5. Artur Czaja 6. Daniel Jeleniewski 7. Ernest Koza 8. Oskar Bober
Pojedynki: Hlib - Dróżdż 2 Woryna - Woźniak 1 D.Lampart - W.Lampart 1 Czaja - Koza 1 Rolnicki - Cierniak 2
_________________ 1 miejsce–Ekstraliga Trenerów 2021 1 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2020 1 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2019 1 miejsce–I Liga Trenerów 2012 2 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2012 2 miejsce–Typer Żużlowy Liga 2021 2 miejsce–British Premiership Trenerów 2019 2 miejsce–British Premiership Trenerów 2017 3 miejsce–Typer Żużlowych Wydarzeń 2021 3 miejsce–Typer Żużlowy Liga 2018 3 miejsce–Typer Żużlowy Liga 2014 3 miejsce–Elitserien Trenerów 2019 3 miejsce–Elitserien Trenerów 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 cze 2019, o 22:25
|
Re: Typer żużlowy - 1/4 IMP - Krosno (5.06) - „10” |
|
cincin
|
Weteran |
|
|
Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54 Skąd: Kraków Posty: 3998
|
Wyniki: 1. Kacper Woryna (PGG ROW Rybnik) - 14 (3,3,3,3,2) 2. Jakub Jamróg (Betard Sparta Wrocław) - 12 (2,3,3,1,3) 3. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) - 12 (3,3,2,3,1) 4. Daniel Jeleniewski (Orzeł Łódź) - 12 (3,2,1,3,3) 5. Dawid Lampart (Speed Car Motor Lublin) - 11 (2,3,3,2,1) 6. Ernest Koza (Unia Tarnów) - 11 (3,1,2,2,3) 7. Oskar Bober (Euro Finannce Polonia Piła) - 9 (1,d,3,3,2) 8. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) - 8 (1,2,1,2,2)
Pojedynki: Hlib - Dróżdż 2 Woryna - Woźniak Z D.Lampart - W.Lampart 2 Czaja - Koza 2 Rolnicki - Cierniak Z
_________________ 1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018 1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017 1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008 1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020 1 miejsce - Premiership Trenerów 2018 2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019 3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016 3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019 3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012 3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010 3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018
|
|
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ Posty: 15 ] |
|
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 115 gości |
Narzędzia
|
|
Uprawnienia
|
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów
|
|