Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 330  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Polska polityka


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 21 sie 2020, o 01:30
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Widzę, że stan wzmożenia wśród lemingów utrzymywany :lol:

Już się miało zawalić 2-3 lata temu, druga Grecja, koniec demokracji, rzadi statsi securitate.

Nie zawalilo się.

No cóż już na pewno za 2-3 lata się zawali...

Rok 2031 Wielce Czcigodny Jarosław Kaczyński obchodzi 81 urodziny, trwając prężnie przy władzy. Karolcia z Liwierem krzyczą już za 2-3 taka się zawali.... I następne 30 lat będziemy się zastanawiać kto na niego zagłosował :lol:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 21 sie 2020, o 02:37
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
W sumie dziwię się, że Szumowski tak długo wytrzymał ten hejt
Zatem mamy sytuację, że Szumowski z szumowin ugiął się pod ciężarem hejtu i poległ, niczym Zimny Lech i reszta zdradzonych o świcie w Smoleńsku? :mrgreen: Może mu pomoc psychologa teraz potrzebna, bo chłop gotów jeszcze założyć pętelkę i kopnąć w taboret? :wysmiewacz:
weslake napisał(a):
że są ludzie, którzy się już dorobili, coś w życiu osiągnęli i chcą teraz coś zrobić dla wspólnego dobra...
Dla wspólnego dobra :D Oczywiście, dla wspólnego dobra swoich ziomków. Instruktor z Podhala, handlarz bronią itd. :biggrin:
Kamil napisał(a):
Już się miało zawalić 2-3 lata temu, druga Grecja, koniec demokracji, rzadi statsi securitate.
Resortowy synku, coś bredziłeś o zrównoważonym budżecie. Tymczasem, tymczasem, tymczasem... Voila! Deficyt 109,3 mld zł :hahaha:
W te przedwirusowe bzdury o 0 zł deficytu to uwierzyłeś chyba tylko ty i tobie podobni inteligentni inaczej, bo nawet Pereira miał mocne chwile zawahania w swojej propagandzie, nie mówiąc już że Krzywopyskaty w morzu swoich kłamstw jednak doskonale zdawał sobie sprawę że to jest kompletna ściema :)
Kamil napisał(a):
Rok 2031 Wielce Czcigodny Jarosław Kaczyński obchodzi 81 urodziny
Chciałbyś pewnie być jego prezentem urodzinowym? :mrgreen: Prezes lubi to :)
PS. Matematyki się poducz komuchu, 2031-1949 to jednak nie za bardzo wychodzi 81... :maryska:

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 23 sie 2020, o 12:40
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... akcji.read

oho.

A co to jest za skandaliczny nacisk na wolne Sądy? Co to jest za komentowanie decyzji Sędziów? WYROKÓW SĄDOWYCH SIĘ NIE KOMENTUJE!!!

Stanowczo sprzeciwiam się przeciwko naciskaniu na niezawisłych wolnych mądrych sędziów.

WOLNE SĄDY! WOLNE SĄDY! WOLNE SĄDY!

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 3 wrz 2020, o 02:19
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/14 ... misji.html

Skąd się biorą tacy kretyni i dlaczego lgną do PiS? :D

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 15 wrz 2020, o 15:31
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... ref=slider

4 BAŃKI w gotówce.

Jak to leciało? Prowokacja pisowskich i ukraińskich służb.

Złote dziecko Tuska, ulubieniec lemingozy.

Coś więcej trzeba komentować? :lol:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 wrz 2020, o 15:50
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
CBA tak sobie poszło do jakichś mieszkań, znalazło skrytki z sianem plus do tego ustaliło że jakaś bryka była do dyspozycji Nowaka, a skoro była to znaczy że jego :D A Nowak głupi siano pochował w meblach zamiast upchać gdzieś na utajnionych kontach, gdzie żadne macki znad Wisły nie sięgają. Nie mówię że wierzę bądź nie wierzę w niewinność Nowaka, ale nie czujesz resortowy synku że tu coś konkretnie śmierdzi?

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 17 wrz 2020, o 17:58
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
i tak sie okaze ze to spabek po babci albo po cioci :D
moze nie ma konta w banku z tych samych powodow co prezes :)

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 17 wrz 2020, o 19:19
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1592

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
CBA tak sobie poszło do jakichś mieszkań, znalazło skrytki z sianem plus do tego ustaliło że jakaś bryka była do dyspozycji Nowaka, a skoro była to znaczy że jego :D A Nowak głupi siano pochował w meblach zamiast upchać gdzieś na utajnionych kontach, gdzie żadne macki znad Wisły nie sięgają. Nie mówię że wierzę bądź nie wierzę w niewinność Nowaka, ale nie czujesz resortowy synku że tu coś konkretnie śmierdzi?


Kretyn mógł na przykład zorganizować jakieś wybory regionalne na Ukrainie. Słyszałem o jakimś kraju, gdzie typek 70 milionów w ten sposób utopił i nic. ;)

_________________
***** ***


           
Post 13 paź 2020, o 19:36
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
III RP w pigułce.

:cenzura:, że są świadkowie potwierdzający, że szanowna pani Prezes wzięła w łapę. :cenzura:, że potwierdzają to pracownicy Sądu. OHO PANIĄ PREZES NIE MOŻNA SĄDZIĆ. NO BO JAK TO TAK? PRZECIEŻ TO NADZWYCZAJNA KASTA. NIE RUSZ. AUTORYTARYZM, RZĄDI STASI I SECURITATE.

Najlepsze i tak jest tłumaczenie, że dajmy spokój. Od razu widać że dęta sprawa. Wzięła "tylko" telefon. No lepszego podsumowania tych bandytów w togach nie da się znaleźć. Wszyscy wiedzą, że biorą, no, ale jednak trzeba więcej dać niż tylko telefon.

A jak to pisał Zbójcarz Oferma otwieram sobie spokojnie piwko i z dziką satysfakcją będę oglądał upadek tych bandytów w togach. Czasy nadzwyczajnej kasty dobiegają końca.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 14 paź 2020, o 12:50
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
O proszę, resortowy synek z UB znowu szczeka z podniety jaką mu rzucili w TVPiS :)
Świadkowie PiSowscy w stylu szwagier mi mówił że kolega jego dziuni słyszał jak tamtego sąsiad widział :D
O Grodzkim też była jazda - a to 400 zł wręczone przed denominacją, a to świadek z cmentarza :P

Nie przesądzam czy jakiekolwiek zarzuty okażą się sluszne czy nie, ponieważ nie dysponuję wiedzą potrzebną do oceny, a typować nie zamierzam. Aczkolwiek resortowy synku z UB powiem ci jedno: spróbuj sobie "załatwić" wyrok za telefon :D

A tymczasem z życia rasy PiSowskich panów:

- Czarnek łamie wszelkie zasady i sobie wchodzi do szpitala, zarażając 90% oddziału
- Szumowski ma koronawirusa. Na drugi dzień idzie do sklepu, bo przez noc wyzdrowiał
- Szumowski łamiąc procedury włazi z ojcem do szpitala - i personel na kwarantannie
- Terlecki: rząd jest wyśmienicie przygotowany do sytuacji
- Sasin: aktualna sytuacja w służbie zdrowia to wina medyków

Otwórz sobie piwko i na zdrowie! Niech żyje rasa PiSowskich panów! Niech żyje!
Ps. Jak tam budżet bez deficytu na 2020 rok? :wysmiewacz:

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 14 paź 2020, o 16:33
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Hahhaha. Jesteś niepodrabialna.

Kamil napisał(a):
Najlepsze i tak jest tłumaczenie, że dajmy spokój. Od razu widać że dęta sprawa. Wzięła "tylko" telefon. No lepszego podsumowania tych bandytów w togach nie da się znaleźć. Wszyscy wiedzą, że biorą, no, ale jednak trzeba więcej dać niż tylko telefon.

Co na to Karolcia?

Karolcia napisał(a):
Aczkolwiek resortowy synku z UB powiem ci jedno: spróbuj sobie "załatwić" wyrok za telefon :D



xDDDD

Co do reszty to oczywiście ja też nie wiem czy jest wina. Pisze co na nią jest. A jeśli jest to co jest to jest to wystarczający materiał do postawienia zarzutów. Izba dyscyplinarna rozstrzygnie. Pisałem oczywiście o czymś innym. Tzn. znowu o pisku za sam fakt tego że ktoś śmie wielkiemu sędziemu coś zarzucić. Bo wiadomo że to nadzwyczajna kasta i nawet jeżeli już coś zrobili złego np. zajebali 50 zł staruszce to z roztargnienia bo przecież wiadomo że oni są niemal w chmurach już przy Bogu więc o takich przyziemnych sprawach nie myślą...

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 15 paź 2020, o 11:20
 Re: Polska polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
Powiedz resortowy synku co ci w życiu nie wyszło? Piszesz o rzekomo wziętym telefonie jako łapówka, to ja ci odpowiadam co logika i życie mówi o takim "dowodzie". Nie spasowało ci. Mam zatem propozycję. W kolejnym poście umieść od razu odpowiedź jakiej oczekujesz i poproś żeby taką własnie umieścić. Będzie łatwiej.
PS. Z niecierpliwością oczekuję iż napiszesz coś na temat faktów z życia rasy PiSowskich panów. Ciekawa jestem linii obrony w twoim wykonaniu :D

K2: Bez personalnych wycieczek proszę, kolejne tego typu wpisy będą lądować w koszu.

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 15 paź 2020, o 14:01
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Piszesz o rzekomo wziętym telefonie jako łapówka, to ja ci odpowiadam co logika i życie mówi o takim "dowodzie"


No ja wiem o tym i przecież to samo napisałem. Logika zarówno mi jak i Tobie nie podpowiedziała mając do czynienia z kastą sędziowską, że nie no to nie możliwe, że sędzia ustawił wyrok. Zbyt uczciwi ludzie.

Tylko, że nie no nie możliwe, że ustawiła wyrok "tylko" za telefon.

Wszystko jasne.

Dziękuje za potwierdzenie mojej tezy na temat tej bandy.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 15 paź 2020, o 20:46
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
A o co chodzi? o immunitet?
Przecież ta pani powinna się sama zrzec immunitetu aby przed sądem udowodnić swoją niewinność!
Przepraszam, miałem na myśli, że każdy przyzwoity człowiek chroniony immunitetem, niesłusznie oskarżony sam zrzekłby się immunitetu aby sprawę wyjaśnić...
Słowem kluczem w tym przypadku jest słowo „przyzwoity” i jakoś nie pasuje ono do systemu kastowego...

Na pewno sprawa ma tło polityczne, podobnie jak sprawa Nowaka, Giertycha, Krauzego, Durczoka.... więc Europo ratuj... :wysmiewacz:

Co do telefonu, to pamiętam - zresztą sprawa głośna na całą Polskę - jak można było w pewnym sądzie załatwić coś „ na telefon”, strach pomyśleć co można by załatwić w tym sądzie „za telefon”... :wysmiewacz:

Niestety naiwna wiara, że to towarzystwo dokona samooczyszczenia własnych szeregów okazała się fatalna w skutkach. Nie dość, że do oczyszczenia nie doszło to niczym wirus towarzystwo się zreplikowało i ogarnęło organizm i jak pasożyt nie zabija bezpośrednio ofiary tylko powolutku wyciąga z niej witalne soki... Pozwoliłem sobie na taką małą metaforę.

Dobranoc.

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 16 paź 2020, o 17:14
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1592

Zobacz profil 
Mam do sprzedania Seata Cordobę. Średni przebieg, jakieś 0.0025714285714 sasina.

http://70000000.pl/

_________________
***** ***


           
Post 16 paź 2020, o 17:24
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Oho. Cela+ trwa. I znowu skandal jak można mecenasa zatrzymać. No jak? Jak można było go zakuć w kajdanki?! Przecież można było go zaprosić spokojnie listownie! xDDDDDD

Oglądam se TVN24 wywiad z jakąś tam laska z RPO. Oho mówi że Romana nie potraktowano zgodnie z standardami określonymi w trybunale praw człowieka xDDDDD a idźcie wy w ch uj. Jak się do was zwracałem kilka razy to mieliście to w dupie. No tam złamania praw człowieka nie było xD

Oho Roman jest nagle strasznie chory. Biedactwo. Pani z RPO mówi że jej nie poznał! Jest w stasznym stanie nie można mu teraz stawiać zarzutów! xDDDD

CYRK. Po prostu cyrk. Każdy normalny obywatel jakby nagle się położył jak to się źle czuje przy zatrzymaniu by dostał kopa po ryju i usłyszał :cenzura: daj spokój człowieku. Ale nie biedny mecenas mający do czynienia przez lata z sluzbami, policja, prokuratora i sądem nagle zbladl xDDDD

Typ pewnie w chacie miał takie kwity że pewnie nawet jakby miał pod ręką kreta to by go jebnal żeby przerwać to przeszukanie. Tudzież chce przeciągnąć 48 h żeby mu nie postawili zarzutów albo po prostu jak już innym postawią zarzuty dowiedzieć się od innych papug jakie kwity na nich mają. A tu robią z niego męczennika.

Zawsze wiedziałem że TVN jest w niesamowitym układzie. Ale teraz to już się całkowicie odkrywają. Telewizja obrony przestępców beka. Od dziś dla mnie to jest telewizja obrony przestępców. TVOP. Jak kiedyś bym coś odwalił o by mnie złapali juz wiem jak się zachowac. Udaje zemdlalego. Dzwonię do TVN vel. TVOP żeby mi pomogli w linii obrony. Ciekawe czy pomogą? Co myślicie?

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 16 paź 2020, o 18:02
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
"Chcieliście 3 tysiące miesięcznie to macie teraz 8 tysięcy dziennie" ~M.Morawiecki

To co się teraz dzieje to jakaś paranoja. Na wielu płaszczyznach.

_________________
Obrazek


           
Post 16 paź 2020, o 19:01
 Re: Polska polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
hahahahahhahahahahhaahaha
hahahhahahahahahhahahha
hahahahahhahahahhahahah
ahahahahhahahahhahahahha

Morozowski przebił wszystko. Porównał Giertycha do Nawalnego.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ależ wspaniały cyrk. <cmoka z zachwytu>.

Jest wycie? Znakomicie :piwo:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 16 paź 2020, o 19:40
 Re: Polska polityka
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Widzę, że coś w stylu ewangelistów Mateusza i Łukasza :wysmiewacz:

_________________
Obrazek


           
Post 16 paź 2020, o 19:59
 Re: Polska polityka
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1592

Zobacz profil 
Jeśli ciebie osobo Kamil grzeje obecnie temat Giertycha i kasty, to idź na terapię. Serio.

Mi się już nawet nie chce zajmować "przyzwoitym", który przez 6 miesięcy przeszedł drogę od bohatera do zera bo kto go rozliczy? Niech już tworzą Polskę od morza do morza, niech przyczepiają sobie odznaki orderu Polski Z Kolan Wstającej, niech będą nową elitą, niech zrobią IV RP. Ale niech przestaną robić ze wszystkich na około debili. Nie każdy jest ich elektoratem.

_________________
***** ***


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 330  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi