Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) 43:46


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 21 sie 2020, o 20:10
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) g. 16:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1919

Zobacz profil 
Czemu go nie ujrzymy?


           
Post 21 sie 2020, o 20:25
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) g. 16:00
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 6 lip 2012, o 02:55
Posty: 51

Zobacz profil 
ptbjl napisał(a):
Ja zauważyłem tylko jedno ciągły marazm wypowiedzi kibiców na tym forum..

Ciągłe narzekanie że jak to nie jest źle, to mi się nie podoba i tamto.. Skoro tak jest to KIBICU albo coś zrób żeby to zmienić albo drugie wyjście, prostsze nie oglądaj, nie chodź...

Kupując karnety, bilety - wspieramy klub. A nawet oglądając w TV (ci, którzy akurat są na urlopach). Bo gdyby nie było telewidzów, to nie byłoby też sponsorów w klubie, nie byłoby tylu reklam na kewlarach.
Ale jak widzimy coś takiego, co dziś - wjebkę za wjebką od początku do do końca meczu z drużyną wg mnie najsłabszą w całej lidze. Do tego Lamparta (ale na instagramie), gówniany tor i plagę trudno wytłumaczalnych taśm, upadków wykluczeń naszych, to mamy prawo wyrazić swoje zdanie.


           
Post 21 sie 2020, o 20:52
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) g. 16:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1594

Zobacz profil 
Mnie osobiście wynik wcale nie zaskakuje, ale zaskoczony jestem oczekiwaniami. Mecz z Opolem chyba nieco niektórych zamroczył. Poznań najsłabszy w lidze? Dobre. Polscy seniorzy bez takich przerw w karierach jak Stachyra czy M.Rempała, Woelbert jeden z najlepszych w 2 lidze i super talent Birkemose. Ten koronawirusowy sezon należy odjechać bez długów, to wszystko. O torze to już wszystko zostało napisane, a co do kibiców, to co zrobić? Moda na żużel w Rzeszowie minęła bardzo dawno temu, po ostatnich kompromitacjach niełatwo będzie odbudować zaufanie do dyscypliny.

_________________
***** ***


           
Post 21 sie 2020, o 21:29
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) g. 16:00
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Jeśli mamy w składzie takich grajków jak Chalov, czy Lampart to powinni jechać. Bo rolą trenera jest ustawienie najmocniejszego składu. A jak wynik jest zabezpieczony, to można pozwolić rozwinąć się młodzieży lub budować zawodników. A u nas standard z czasów duetu Andrew/Janusz czyli skład przypadkowych ludzi na kredyt. Marcin Rempała? Serio? Może jeszcze Stasiek Burza? Już Dawid Stachyra w składzie jest dość problematyczny, ale na II linię u nas na torze może być. Pełna partyzantka i amatorka. Od przeszło dekady wiadomo, że Jasiek na trenera się nie nadaje, podobnie jak Józek na prezesa. Dramat.


           
Post 21 sie 2020, o 21:36
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) g. 16:00
Senior
Senior

Dołączył: 21 lut 2019, o 13:34
Skąd: Poznań
Posty: 308

Zobacz profil 
Ja słyszałem z dość wiarygodnego źródła, że Lampart nie wystąpił w tym meczu bo jest drogi. Biorąc pod uwagę wcześniejsze dokonania PSŻ, taka decyzja wydawała się mało ryzykowna, bo wszyscy typowali gładkie zwycięstwo Stali. No ale wyszło inaczej... Nie zdziwię się jeśli w rewanżu padnie wynik odwrotny. Oba kluby jadą tylko na zaliczenie sezonu.


           
Post 21 sie 2020, o 21:45
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) g. 16:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
FIS napisał(a):
Mi się wydaje że to skoda nie liaz

Te modele produkowano pod wspólną marką Skoda\LIAZ

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 21 sie 2020, o 21:56
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) g. 16:00
Junior
Junior

Dołączył: 25 sie 2007, o 17:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 177

Zobacz profil 
Mecz zlekceważony przez trenera i zarząd. Podobno mieliśmy wygrać przynajmniej wszystkie mecze u siebie? Wspieram klub płacąc za bilet ale chce byc traktowany poważnie. A u nas odstawiają lidera. Następnym razem pojedzie Burza? Z całym szacunkiem do niego.


           
Post 21 sie 2020, o 22:11
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) g. 16:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 kwi 2017, o 21:17
Posty: 941

Zobacz profil 
Zbójcerz Oferma napisał(a):
ptbjl napisał(a):
Ja zauważyłem tylko jedno ciągły marazm wypowiedzi..

Ciągłe narzekanie że jak to nie jest źle, to mi się nie podoba i tamto.. Skoro tak jest to albo coś zrób żeby to zmienić albo drugie wyjście, prostsze nie oglądaj, nie chodź...

Abstrahując od wyniku, Tobie podobał się mecz?


Czy mecz mi się podobał to bym powiedział że tak średnio.

Ale naprawdę to fajnie było popatrzeć na jazdę Mateusz Majchera. Jeszcze duużo nauki przed nim i przydałaby się troche bardziej chłodna głowa, ale to co pokazuje to napewno wole jego oglądać niż jakiś zaciąg z Ekstraligi.. Po jego wyniku może tego nie widać bo przytrafiło mu się troche wpadek ale te jego stary ze świetne, w każdym biegu w którym jechał tak naprawde wychodził najlepiej ze startu. W wyścigu młodzieżowym to ponad motocykl z przodu, no i bezproblemowa wygrana. Drugi jego bieg to troche mocniej go potraktował Birkemose i się pewnie przestraszył. W trzecim starcie to jestem pewien że dowiózł by tą 3 gdyby nie ten garb/dziura (nie wiem co to było przy krawężniku na pierwszym wirażu, nie tylko Majcher na to najechał) ale chwała mu za to że wybronił się wtedy prze upadkiem. Kolejny start to pamiętne wykluczenie ale nie on jedyny coś takiego :cenzura: . Wydaje mi się że jakby tam wszystkim zimny kubeł wody na głowe wylać to to wszystko by inaczej wyglądało, może było im za gorąco :D A w jego ostatnim starcie to przegapiłem co on tam zrobił że zrobił to co zrobił ale myśle że sędzie spokojnie mógł puścić ten bieg dalej kto wie może wtedy by tego upadku Mateusz nie było.

O drugim naszym "wychowanku" to można napisać tylko tyle że przed nim jeszcze bardzo dużo cięzkiej pracy, widać jak puszcza gaz przed każdym wejsciem w łuk. A jego drugi bieg to kilka razy bronił się przed upadkiem.

A o seniorach to się nawet nie będe wypowiadał. Hansen niby coś pokazał przy nim można postawić taki mały +. Reszta na minus. Tak jak ktoś wyżej pisał Adam już chyba myślami w Gorican. Ale że on aż taki imprezowy to nie wiedziałem. Artykuł podsyłam:
https://po-bandzie.com.pl/adam-elliis-g ... imprezami/.

Oglądał ktoś te pomeczowe wypowiedzi trenera Stacyry i Hansena? Podobno Jasiek pytał Ellisa czy da rade dziś pojechać bo mógl dać jemu odpocząć.. tylko ciekawe po czym odpoczywać i kto miałby za niego jechać.

Podsumowując ten mecz to chyba była lepsza organizacja wejścia kibiców na stadion bo już takich kolejek nie widziałem. Ale ten ratownik czy tam lekarz który próbował "biegnąć" do Majchera po upadku to wyglądało troche komicznie.

_________________
Typer żużlowych wydarzeń: 2023 - 1. ; 2022 - 3. ; 2021 - 1. ; 2020 - 2. ; 2019 - 3. ; 2018 - 2.
Typer Liga: 2023 - 1. ; 2022 - 7 ; 2021 - 1. ; 2020 - 9. ; 2019 - 1. ; 2018 - 8.
Elitserien Trenerów: 2019 - 5. ; 2018 - 4.
Ekstraliga Trenerów: 2023 - 5. ; 2022 - 2. ; 2021 - 5. ; 2020 - 9.
1 Liga Trenerów: 2021 - 5. ; 2019 - 6. ; 2018 - 5.
Duńska Liga Trenerów: 2019 - 6. ; 2018 - 7.


           
Post 21 sie 2020, o 23:33
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) g. 16:00
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Cytuj:
Ja słyszałem z dość wiarygodnego źródła, że Lampart nie wystąpił w tym meczu bo jest drogi. Biorąc pod uwagę wcześniejsze dokonania PSŻ, taka decyzja wydawała się mało ryzykowna, bo wszyscy typowali gładkie zwycięstwo Stali.


To mi przypomina stare czasy w Rzeszowie, kiedy celowo na mecze nie sciagano obcokrajowca, bo mialo byc latwo, a potem byly meczarnie z Grudziadzem, Krosnem itp. Porazka raczej niewiele znaczaca - awans jest na pewno poza zasiegiem, a objezdzanie roznych zawodnikow daje opcje analizy, kto w przyszlosci moze sie nadawac do skladu. Taki Adam Ellis na przyklad tylko 6 punktow, choc do tej pory wydawalo sie, ze to nieskazitelny lider. Potwierdza dobra dyspozycje Patrick Hansen, niezle radzi sobie Majcher (co mu sie stalo?). Daleki or rewelacji jest Rolnicki, a Stachyra chyba mniej wiecej pojechal swoje. Mecz rowniez pokazal, jak bardzo potrzeba silnego lidera, ktory poprowadzi zespol w meczach na styku i w decydujacych momentach.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 21 sie 2020, o 23:49
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) g. 16:00
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
przybylem , zobaczylem .... masakra
wcale sie nie dziwie takiej frekwencji , 25 zl za takie cos :shock: , nawet nie chodzi o wynik , zero walki , 10 zl to jest max za takie widowisko
jedyny pozytyw to mlody majcher

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 22 sie 2020, o 00:03
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) g. 16:00
Senior
Senior

Dołączył: 4 sie 2010, o 10:12
Posty: 348

Zobacz profil 
ptbjl napisał(a):
Zbójcerz Oferma napisał(a):
ptbjl napisał(a):
Ja zauważyłem tylko jedno ciągły marazm wypowiedzi..
Oglądał ktoś te pomeczowe wypowiedzi trenera Stacyry i Hansena? Podobno Jasiek pytał Ellisa czy da rade dziś pojechać bo mógl dać jemu odpocząć.. tylko ciekawe po czym odpoczywać i kto miałby za niego jechać.


Janusz Stachyra sytuację tłumaczy w ten sposób, że grajków mamy sporo i każdy chce jechać w związku z tym trzeba było kogoś posadzić. Na antenie Motowizji mówił, że Dawid ma zapis w kontrakcie który pozwalał odstawić go na jeden mecz. Na konferencji treneiro wspomniał, że rozmawiał z Adamem czy chce odpocząć przed zawodami w Gorican. Adam na to, że nie, że jest gotowy pojechać w Rzeszowie i od razu strzała na Gorican :biggrin: Każdy zresztą może posłuchać tego tutaj https://www.facebook.com/rztzrzeszow/videos/313095596563333/

Chciałbym wierzyć, że sytuacja z Dawidem to efekt zlekceważenia drużyny z Poznania, a nie problemy finansowe. Ostatnimi laty jednak dałem się nabrać na podobne gadki jednego biznesmena z Bielska-Białej i teraz wolę być ostrożny.

Patrick Hansen za to rozwinął prędkość po zawodach czym nie omieszkał pochwalić się na Instagramie

Obrazek

Źródło: https://instagram.com/stories/phracing124/2380775047435517907?utm_source=ig_story_item_share&igshid=1msrgylafgjr6


           
Post 22 sie 2020, o 00:15
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) g. 16:00
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2005, o 21:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 827

Zobacz profil 
Jasiek myslal, ze latwo poszlo z Opolem , to i z Poznaniem bedzie podobnie. Dlatego odstawil Lamparta ( i nie uwierze , ze nie pojechal przez klopoty finansowe ,bo jego kontrakt mial pokrywac osobisty sponsor ) po raz kolejny pycha zgubila Stachyre i potwierdzil jaki marny z niego taktyk.
Mecz byl emocjonujacy ze wzgledu na wynik , a nie sciganie , bo takiego nie bylo, ale to juz od paru ladnych lat standard w Rzeszowie. Tylko dlaczego kazde zawody przy H69 sa nudne jak flaki z olejem tego chyba nie wie nikt...


           
Post 22 sie 2020, o 00:22
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) g. 16:00
Junior
Junior

Dołączył: 25 sie 2007, o 17:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 177

Zobacz profil 
Cytuj:
Patrick Hansen za to rozwinął prędkość po zawodach czym nie omieszkał pochwalić się na Instagramie

Haha, widziałem jak stali, ale to chyba na obwodnicy przycisneli, bo do Lidla na Podkarpackiej to nie ma gdzie :p
A tak swoja drogą Patrick Hansen to chyba dla mnie największe zaskoczenie tego sezonu. Większe niż Ellis, bo on dziś zawalił, a Patrick jak dotąd jedzie równo.


           
Post 22 sie 2020, o 00:24
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) g. 16:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Tym razem nie byłem na meczu, więc trudno abym narzekał na styl nie będąc naocznym świadkiem. Na dodatek porażka drużyny jadącej o pietruszkę nie powinna do końca dziwić... Ale albo podejmujemy się rywalizacji sportowej nawet półamatorskiej, ale sportowej albo robimy zawody w stylu piknikowym ala „beczka śmierci”... Nie podoba mi się brak ambicji i totalny brak spasowania do toru w pierwszej połowie meczu a nawet dalej...
Może łatwe zwycięstwo z Opolem trochę rozbudziło w nas przesadny optymizm co do siły naszej drużyny, ale przepraszam, nawet w tym składzie przy lepszej postawie wydawać by się mogło lidera Ellisa - powinniśmy ten mecz wygrać. Nie wiem może brak presji na wynik spowodował, że zawodnicy nie przyłożyli się do meczu? Tarnowianom podziękowałbym już za współpracę, ewentualnie powoływałbym Rolnickiego ustawiając go na najsilniejszą parę przeciwników - w końcu wziął kasę na przygotowanie to niech ją odpracuje... Może wybiorę się jeszcze na mecz z Krosnem, ale nie jestem do końca pewny czy chcę oglądać wygraną Wilków w Rzeszowie...
Wiedziałem, źe druga liga, źe ten sezon ma być tylko do odjechania, ale braku ambicji sportowej nie mogę wybaczyć.

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 22 sie 2020, o 01:34
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) g. 16:00
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Hmm, jeżeli jedziemy o nic, to co robią w składzie emeryci over 30 (często z odzysku)? Dziwna inwestycja.
Jak to możliwe, że ekipa łapie ustawienia na domowym torze dopiero po 2 seriach?
Nadal tor nie do walki, długie i nudne wyścigi.
Jedynym plusem młodzież....
Napiszcie, co z tym Panterą, nie bądźcie tacy tajemniczy!


           
Post 22 sie 2020, o 07:40
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) g. 16:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Z tej krótkiej wymiany opinii rodzi się wniosek że:
1. Kibice (sympatycy) i Bóg wie kto jeszcze (smakosze słonecznika i kiełbasek z grilla) zaakceptowali i rozumieją, że w tym sezonie nie jedziemy o awans bo nie ma kim i czym. Ok, ale ...
2. To że ma to być sezon rozruchowy nie może też oznaczać podejścia określanego tu i ówdzie "jedziemy tylko żeby objechać cało i zdrowo" i "żeby żużel w ogóle się pojawił" bo to nie ma logicznego, biznesowego, wizerunkowego i sportowego uzasadnienia. Musi być w tym wszystkim jakiś cel sportowy. Nawet mało ambitny ale jednak. Czy ktoś zatem wie jaki to mógłby być? Bo na razie ja go po tych kilku meczach nie za bardzo dostrzegam. Hmmm ma to być wygrywanie meczy u siebie przynajmniej. Ok zobaczymy jak to będzie dalej. Bo na razie to 1/1. Ma to być szkolenie i objeżdżanie młodzieży? Jeśli tak to co robią juniorzy goście? Zresztą z marnym skutkiem. Ok. Widać że Majchera jakoś tam wprowadzają ale aż się prosi o większą ilość wyjazdów dla pozostałych. Na prezentacji była ich połowa składu. Jeśli to miało być celem to trzeba go konsekwentnie realizować a tak siedzo w parkingu i oglądają objeżdżanie się kolegów z innych klubów.
3. Z wypowiedzi prezesa wnioskowałem, że sezon ma pokazać że klub jest wypłacalny i ma to zachęcić potencjalnych sponsorów do współpracy. Ok, tylko czy sponsorzy będą chcieli nawet przy zrównoważonym budżecie finansować "jechanie dla dojechania"? Ustawiać swoje logo dla znudzonych zawodami 2-2,5 tys ludków. Nie znam się na biznesie ale myślę że potencjalny inwestor chciałby być kojarzony z widowiskami wywołującymi pozytywne emocje a nie znudzenie ziewanie czy ... rozczarowanie. Niewątpliwie wygrana w zawodach takie pozytywne emocje buduje ale w Rzeszowie jest już taki głód żużla że ludzie zadowoliliby się sportową walką w pojedynczych biegach które kończy 4 zawodników.
No dobrze. Połowa sezonu za nami zobaczymy co dalej życie pokaże.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 22 sie 2020, o 08:40
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) g. 16:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 kwi 2017, o 21:17
Posty: 941

Zobacz profil 
Objeżdżanie juniorów którzy byli na prezentacji też jest bez sensu. Większość nich była że szkółki Kołodzieja czyli oni są tylko wypożyczeni do nas. Lepiej już właśnie stawiać na nasza trójkę Majcher, Stojanowski, Mikłoś.

_________________
Typer żużlowych wydarzeń: 2023 - 1. ; 2022 - 3. ; 2021 - 1. ; 2020 - 2. ; 2019 - 3. ; 2018 - 2.
Typer Liga: 2023 - 1. ; 2022 - 7 ; 2021 - 1. ; 2020 - 9. ; 2019 - 1. ; 2018 - 8.
Elitserien Trenerów: 2019 - 5. ; 2018 - 4.
Ekstraliga Trenerów: 2023 - 5. ; 2022 - 2. ; 2021 - 5. ; 2020 - 9.
1 Liga Trenerów: 2021 - 5. ; 2019 - 6. ; 2018 - 5.
Duńska Liga Trenerów: 2019 - 6. ; 2018 - 7.


           
Post 22 sie 2020, o 08:56
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) g. 16:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
O tej trójce właśnie myślałem.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 22 sie 2020, o 09:01
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) g. 16:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 kwi 2017, o 21:17
Posty: 941

Zobacz profil 
Dodajmy też głupia decyzje władz klubowych że drużyny drugi ligowe nie mogą brać udziału w DMPJ...

_________________
Typer żużlowych wydarzeń: 2023 - 1. ; 2022 - 3. ; 2021 - 1. ; 2020 - 2. ; 2019 - 3. ; 2018 - 2.
Typer Liga: 2023 - 1. ; 2022 - 7 ; 2021 - 1. ; 2020 - 9. ; 2019 - 1. ; 2018 - 8.
Elitserien Trenerów: 2019 - 5. ; 2018 - 4.
Ekstraliga Trenerów: 2023 - 5. ; 2022 - 2. ; 2021 - 5. ; 2020 - 9.
1 Liga Trenerów: 2021 - 5. ; 2019 - 6. ; 2018 - 5.
Duńska Liga Trenerów: 2019 - 6. ; 2018 - 7.


           
Post 22 sie 2020, o 09:08
 Re: IV kolejka: Rzeszów - Poznań (21.08.2020 r.) g. 16:00
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
Hansi napisał(a):
Pana Lamparta w barwach rztezet już chyba nie ujrzymy...szkoda



Tak...a czemu? Powtarzam to tysiąc razy, Janusz Stachyra nie powinien być trenerem NIGDZIE.


Przegrana przegraną, ale takich beznadziejnych zawodów się nie spodziewałem i dawno nie widziałem..

Ale przynajmniej ciągniki 5:1 z komisarzem :kielb_pala:

_________________
HEJ STAL !


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi