Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 891, 892, 893, 894, 895, 896, 897 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 17 paź 2020, o 07:12
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Cytuj:
Gdyby nie te Lisy i te Dziobaki i te Stachyry i paru jeszcze innych leśnych dziadków to ligowego ścigania w Rzeszowie w tym roku by nie było.

Toż ja tego nigdy nie kwestionowałem. Jedynie uważam, że jeśli żużel na Hetmańskiej ma jechać o cokolwiek a nie tylko "być" to przewietrzenie czytaj "solidna wymiana kadr" jest nie tyle warunkiem koniecznym co niezbędnym. Skoro czytam że wielce szanowny pan Lis odchodzi a to nie koniec, to zauważam światełko w tunelu. Z całym dla niego szacunkiem.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 17 paź 2020, o 08:18
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Pan Lis był jaki był ale kasę dawał. Najniebezpieczniejsze jest otoczenie ludzi, którzy są teraz i byli za Marty doradzając Carycy Okoniewskich, Pavlicow, Zagarów, Bjerre. Wiecie, że w 2006 roku Hancock odesłał podpisany kontrakt a nie wzięto go pod uwagę ponieważ ... był już za stary ? Potem walną 3x IMŚ :biggrin:
Zbójcerz Oferma napisał(a):
Cytuj:
Gdyby nie te Lisy i te Dziobaki i te Stachyry i paru jeszcze innych leśnych dziadków to ligowego ścigania w Rzeszowie w tym roku by nie było.

Toż ja tego nigdy nie kwestionowałem. Jedynie uważam, że jeśli żużel na Hetmańskiej ma jechać o cokolwiek a nie tylko "być" to przewietrzenie czytaj "solidna wymiana kadr" jest nie tyle warunkiem koniecznym co niezbędnym.

Kropka.

_________________
Obrazek


           
Post 17 paź 2020, o 08:56
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 9 wrz 2020, o 18:16
Posty: 6

Zobacz profil 
FIS napisał(a):
RzTz podsumowanie roczne w linku ( w rzeszowskim klimacie :) )
https://www.youtube.com/watch?v=mcHGqKM ... vaPlumtree ;)

Po co od razu takie marudzenie? Był żużel? Był.
Zamiast cieszyć się że powoli coś się dzieje, coś się tworzy to w Rzeszowie zawsze musi być kręcenie nosem. Start w rozgrywkach po takim cyrku jaki zaserwowali nam dwaj poprzedni właściciele rozpatrywał bym w kategoriach cudu. Cud że ktoś się tego podjął, cud że ktoś dał pieniądze i cud że ktoś chciał u nas jechać


Ostatnio edytowano 17 paź 2020, o 14:06 przez Markos, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 17 paź 2020, o 13:09
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
A przy okazji mieliśmy pecha. Adam Ellis się rozwalił w GP Challenge a Ilya po udanym debiucie musiał wrócić do Rosji. Nie wykorzystaliśmy w pełni naszego potencjału.


           
Post 17 paź 2020, o 14:48
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Markos :arrow: Tutaj tak jest od zawsze marudzenie , biadolenie i wspominki jaka to Stal była wielka :wink:
Ten sezon kadrowo wcale zły nie był , rok ma się zamknąć na minimalnym plusie finansowym - tak twierdzi prezes Madej.
Potencjał był na 2-3 miejsce i ta porażka u siebie z Poznaniem niepotrzebna - rywal niedoceniony i wyszło jak wyszło. Gdyby RZtŻ pojechał cały sezon najmocniejszym składem to wynik byłby lepszy. Krosno pozmiatało 2 Ligę w dosyć brutalny sposób i nikt nie nawiązał z nią walki. W 2022 ma być powiększenie Extraligi do 10 drużyn także jak za rok nie awansujemy to za dwa lata raczej na pewno :wink:

_________________
ZKS


           
Post 17 paź 2020, o 16:29
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
bakson69 napisał(a):
Tutaj tak jest od zawsze marudzenie
nie zawsze
bakson69 napisał(a):
wspominki jaka to Stal była wielka
...bo była, masz wątpliwości?
bakson69 napisał(a):
W 2022 ma być powiększenie Extraligi do 10 drużyn także jak za rok nie awansujemy to za dwa lata raczej na pewno
No, jeśli taki awans, to prawdziwy powód do dumy

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 17 paź 2020, o 16:58
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Zbójcerz Oferma :arrow: trzeba żyć tym co jest DZIŚ nie tym co było kiedyś. Tamten żużel już nie wróci taka jet prawda ... chodź teoretycznie można zbudować skład z Wychowankami ale Wojdyło , Miesiąc , Wiktor Lampart mają inne zdanie na ten temat. Mam swoje zdanie na nie które tematy i zdania nie zmienię staram się pisać na temat i mnie nie obchodzi ile lat ma Liaz i czy równo leje po torze oraz kto go prowadzi.

_________________
ZKS


           
Post 18 paź 2020, o 08:41
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 9 wrz 2020, o 18:16
Posty: 6

Zobacz profil 
bakson69 napisał(a):
wspominki jaka to Stal była wielka
...bo była, masz wątpliwości?

W latach 60 ubiegłego wieku jak zdobywała medale. Z pełnym szacunkiem ale później np mimo dużego sponsora i jednego z największych budżetów w lidze spektakularne spadki.


           
Post 18 paź 2020, o 13:55
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Co do casus Pana Lisa to jego odejście moim skromnym zdaniem jest wynikiem „walki bulterierów pod dywanem” - oczywiście na miarę rzeszowskiego dywanika - a nie oznaką „wymiany kadr”. Ewidentnie chodzi o kwestie ambicjonalne.
Tylko „nowa miotła” mogłaby tutaj zrobić rewolucję, ale jak pisałem we wcześniejszym wpisie takowej nie ma.
Dla mnie brakuje jednej osoby z charyzma, która wyznaczyłaby jasny cel, potrafiła go dobrze sprzedać marketingowo i medialnie. A później konsekwencja działania i dobre relacje z mediami i środowiskiem kibiców.
I tutaj tak naprawdę jest problem - poza kasą oczywiście - brakuje takiej osoby. I to „przewietrzenie” nie powinno moim zdaniem polegać na radykalnej wymianie ludzi, którzy tam działają bo ich jest po prostu za mało! Tutaj brakuje lidera, który ten wózek popchnie we właściwym kierunku...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 20 paź 2020, o 18:15
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 927

Zobacz profil 
Cytuj:
Jak już informowaliśmy, Józef Lis po 20-latach zrezygnował z funkcji prezesa sekcji żużlowej ZKS Stal Rzeszów, a także członka zarządu RzTŻ Rzeszów. Teraz na jaw wyszły fakty, dla których zdecydował się na taki ruch.

Na łamach nowiny24.pl Józef Lis oznajmił dlaczego postanowił zrezygnować z piastowanych funkcji i odejść z żużla. Jest wątek finansowy!

- Podczas wrześniowego posiedzenia Zarządu ZKS Stal po raz kolejny zapytałem prezesa klubu, pana Ryszarda Federkiewicza, kiedy zamierza oddać sekcji żużlowej zabrane z jej konta w 2019 roku pieniądze pochodzące z dotacji celowej miasta na jej działalność - mówi Józef Lis dla nowiny24.pl. - Pod koniec ubiegłego roku miałem obowiązek rozliczenia się z tej dotacji, ale na koncie nie było żadnych środków. Nie miałem innego wyjścia i na rozliczenia dotacji wpłaciłem prywatne pieniądze w wysokości kilkunastu tysięcy zł. Ponieważ na wcześniejsze pytania, o oddanie sekcji zabranych jej środków, nie otrzymywałem odpowiedzi, zapytałem podczas walnego zebrania jeszcze raz. Spotkało się to z dużą krytyką, zaczęto wyjmować nieprawdziwe historie z przeszłości. Mocno zdenerwowany takim obrotem sprawy wyszedłem z zebrania. 24 września zarząd klubu wykluczył mnie z członka ZKS Stal. Złożone przeze mnie odwołanie od tej decyzji do sądu koleżeńskiego zostało odrzucone. Postanowiłem dać sobie spokój z żużlem. Działać, poświęcać czas, dojeżdżać, dawać swoje pieniądze i wyrzucają pana. Chyba nie tędy droga?... - tłumaczy Józef Lis.

Józef Lis w ostatnim czasie był prezesem sekcji żużlowej w ZKS Stal Rzeszów i członkiem zarządu Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego, a żużel sponsorowała także jego firma. W żużlu działał od 20-lat. Był mocno zaangażowany w nowy klub RzTŻ i miał duży udział w tym, że ligowy żużel powrócił do Rzeszowa w 2020 roku. Dlatego jego odejście było zaskakujące.

- Czasem trzeba zrezygnować, 20-lat pracy dla żużla w Rzeszowie wystarczy. Zawsze jest jakiś problem. Na razie nie zdradzę, dlaczego powiedziałem dość. Może za jakiś czas. Teraz sobie odpocznę od żużla - mówił Lis kilka dni temu dla "PS".

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/z ... lu/y2hnm9w


           
Post 20 paź 2020, o 18:48
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Tutaj trochę więcej o tym

https://ibb.co/JRmKgJT
https://ibb.co/1QsvXvy


           
Post 22 paź 2020, o 20:35
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
A ten Liaz to ile ma lat?

;)

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 7 lis 2020, o 18:03
 Re: Sprawy klubowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
https://nowiny24.pl/nie-zyje-andrzej-ry ... oB-0LIfae4

Nie żyje Andrzej Rybka, były żużlowiec Stali Rzeszów. Wychowanek rzeszowskiego klubu. Zginął tragicznie w wypadku. Miał 40 lat.


           
Post 15 lis 2020, o 14:40
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Czy ktokolwiek wie o planach powrotu w 2021 na trybuny zorganizowanego dopingu dla żużlowców czy to dalej temat zamknięty i piknik? Jeszcze zamknięty?

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 15 lis 2020, o 14:41
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1918

Zobacz profil 
Nie będzie powrotu.


           
Post 15 lis 2020, o 14:43
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Trzeba się spytać na Speedway Fans Stal Rzeszow, ale tam od dawna cisza... Szkoda bo bez dopingu jesteśmy sztucznym klubem z piknikami na trybunach. Kompromisu na lini klub-kibice dalej nie ma a wystarcza tylko chęci...


           
Post 15 lis 2020, o 15:32
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
Jak wróci człon STAL to może ruszy doping ale nie zapowiada się na to w tym roku ;)

_________________
HEJ STAL !


           
Post 18 lis 2020, o 19:03
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Czy szanowni działacze zmienia w końcu to kółko z napisem RzTŻ w paincie na normalne logo? Przecież ludzie dalej z tego śmieją i się nie dziwie, nie można utożsamić się z tym logiem...


           
Post 18 lis 2020, o 20:31
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Rekrutują marketingowca. Może to między innymi w tym celu? Choć jak czytam, że oferują pracę w młodym i dynamicznym zespole to ... mam wątpliwości co do skuteczności poszukiwań.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 19 lis 2020, o 11:12
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
No co... Dziobak, Gugała :D

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 891, 892, 893, 894, 895, 896, 897 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi