Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 247  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stadion Stali


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 kwi 2003, o 13:12
 Stadion Stali
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 15:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Cytuj:
Jest jeszcze sporo do zrobienia
Rozmowa z Janem Lechem, wiceprezesem piłkarskiej sekcji Stali

- Jest Pan jednym z nielicznych z obecnego kierownictwa sekcji piłkarskiej Stali, który z tym klubem związany jest już od dłuższego czasu...

- Pracę w sekcji piłkarskiej rozpoczynałem dokładnie przed dziesięcioma laty. Było to za czasów kiedy prezesurę objął Jerzy Maślanka. Namówił mnie do współpracy. Zdecydowałem się przyjąć ofertę, stając się członkiem powołanego do życia Stowarzyszenia Przyjaciół Sekcji Piłki Nożnej Stali Rzeszów. Na miarę możliwości starałem się pomagać drużynie. To były, podobnie zresztą jak i obecnie, trudne czasy. Wiadomo, brakowało na wszystko pieniędzy.

- Oprawa piłkarskich spotkań na obiekcie Stali systematycznie się polepsza. Organizatorzy zafundowali już kibicom widowiska przy sztucznym świetle, rozdawane są cenne upominki, piłkarze wreszcie doczekali się boksów z prawdziwego zdarzenia. Te ostatnie po raz pierwszy zostały użyte w sobotnim meczu przeciwko Kolporterowi...

- Kibiców trzeba czymś przyciągnąć. Wiadomo, przede wszystkim dobrą grą zespołu. Ponieważ nasi chłopcy nie zawodzą, teraz przyszła kolej na nas, działaczy. Stale udoskonalamy wspomnianą oprawę spotkań piłkarskich. Nie myślimy na tym poprzestać. Mamy już kolejne pomysły na przyszłość.

- Czy można poznać szczegóły?

- Wszystko w swoim czasie. Na pewno postaramy się jeszcze rozszerzyć ofertę puli nagród dla kibiców.

- Chodzą słuchy, że wkrótce na obiekcie ma zostać zainstalowana tablica elektroniczna z zegarem boiskowym?

- To wymaga niemałych nakładów finansowych. W tej sprawie toczą się już bardzo zaawansowane rozmowy. Liczymy na ich pomyślny finał. Fakt jest bowiem taki, że już od 12 lat jesteśmy pozbawieni zegara i ten stan rzeczy należałoby zmienić.

- Mówi się także o wzmocnieniu mocy światła?

- Modernizacja jest niezbędna. Marzy nam się uzyskanie mocy w granicach 1200 luksów. Wszystko jest do zrealizowania, lecz zarząd sekcji sam tego nie udźwignie. W sferze projektów jest także zadaszenie trybuny oraz zainstalowanie większej ilości krzesełek. Chcemy, aby nasz obiekt spełniał europejskie wymogi. Liczymy na pomoc władz miejskich i wojewodzkich. MS


Ostatnio edytowano 31 gru 2006, o 19:40 przez Dr Kenny, łącznie edytowano 9 razy

           
Post 14 kwi 2003, o 14:29
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 21:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
A ja bardzo się boję, ze niedługo znowu pojawią się tu głosy, ze tylko przez to Stal (żużlowa), nie jest w Polsce potęga, ze teraz pieniądze przejmie Stal (piłkarska) i żuzel nic nie dostanie. Ale i tak się ciesze, ze działacze piłkarscy mocno wzieli się do pracy. Z tym stadionem na europejskim pziomie to lekka przesada (chyba, ze przyjmiemy metode zburzyć, zaorac i zaczac od zera), ale ładny kameralny stadion an 10 tys. mozan by zorganizowac. Jeśli ładnie działacze i piłkarze zaczną rywalizować kto ładniej sie zasłuzy kibicoem to moze będzie wreszcie pierwsza liga w Rzeszowie. Tylko w pierwszej lidze jest miejsce Stali.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 14 kwi 2003, o 16:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 18:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
No i tak ladnie gadaja , gadaja i wywiadow udzielaja a ja wiem ze itak z tego nic nie bedzie. ;)

A z tymi europejskimi warunkami to chyba lekka przesada. Facet chyba nie byl za granicami Polski i nie widzial stadionow na jakich gra sie w Europie. Ciekawy jestem jakie to wymogi sa stawiane europejskim stadionom, ze rzeszowski stadion moze do nich dolaczyc. :P

_________________
Leave Me Alone


           
Post 14 kwi 2003, o 16:42
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 kwi 2003, o 08:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 14

Zobacz profil 
a niech sobie działacze te plany snuja tylko zeby chociarz kilk z nich weszło w życie (np zadaszenie i tablica tez do zuzla by sie zdała) 8-)


           
Post 14 kwi 2003, o 16:53
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 13 lis 2002, o 23:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Nie ma jak propaganda :lol: a z tych planów to nic nie wyjdzie chyba że zarząd sekcji piłki nie wiedzą ile to wszystko kosztuje. najlepiej to by było jak by Stal awansował ale na to sie nie zanosi. Obym sie mylił to nareszcie coś kibice by mieli z tego :)


           
Post 14 kwi 2003, o 18:58
 Grunt to pozytywne myslenie
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2003, o 22:12
Skąd: London City
Posty: 55

Zobacz profil 
choc do słow do czynow to daleko droga patrz budowa hali na podpromiu poczatek w latach 70 lecz hala stoi wiec moze i tu dostaniemy station europejskiego formatu hehehe choc sam nie wierze w co tu napisalem zrubcie chociaz ten zegar to bedzie juz +
pozdro for all grils :lol:


           
Post 14 kwi 2003, o 19:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 12:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Ja tam zamiast zegara wolałbym aby stadion doczekał się krzesełek na całej trybunie :mrgreen: Pomarzyć zawsze można choć kto wie może kiedyś doczekamy się już nie mowięeuropejskiego ale godnego stadionu i mam nadzieję że będzie to " nieco szybciej" niż z halą na Podpromiu 8-) :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 14 kwi 2003, o 19:28
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
No i bardzo dobrze, ze zaczyna sie cos dziac. Zuzlowcy dostali zegar na murawe, ale teraz pilkarze nie maja znowu tablicy wynikow :) Oczywiscie sekcje dziala oddzielnie, ale mysle, ze pilce tez sie cos nalezy. Teraz to ona cieszy sie duzym zainteresowaniem i na pewno dzalaczom uda sie wykonac swoje plany.

Krzeselka super rzecz.... jakby ich bylo chociaz 5 tys.... i gdyby jeszcze byly w barwach klubowych ehhh :)

A trybuna zadaszona to chyba marzenie ;P

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 14 kwi 2003, o 21:30
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 19:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
siemanko :))
oj ramelow 5tys. krzesełek!!Oj oj nie wierze ze kiedys wymiejnią te ławki na krzesełka :)moze gdyby Stal awansowała do 2ligi w piłce i do eligi w zuzlu :)) co jest na dobrej drodze :))Co do modernizacji stadionu to tablica wyników(elektroniczna :) ) by sie przydała ale jest to doscy duzy wydatek!!Są plany trzeba je realizowac oby nie tak długo jak hale na podpromiu ;p Hmmmmm....zadaszenie trybun uuuuu daleko jeszcze do tego :))ale oby oby w przyszłosci takie cos powstało zeby nasze dzieci miały komfort na stadionie :)):wink:


           
Post 14 kwi 2003, o 22:34
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 28 gru 2002, o 21:57
Posty: 30

Zobacz profil 
No tak mają zamontować krzesełka, ale to jest totalna chała montowanie krzesełek na ławkach i w dodatku takie nie wygodne (o kolorach już nie wspominam). Byłem na kilku innych stadionach i tam krzesełka to komfort siedzenia, a u nas na stadionie nie dość, że są nie wygodne to jeszcze zawsze brudne!!! :evil:


           
Post 14 kwi 2003, o 22:46
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 11:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9760

Zobacz profil 
Zamiast myśleć o jakiś rozbudowach stadionu, najpierw lepiej zająć się poprawą stanu naszego toru.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 14 kwi 2003, o 23:26
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 13 lis 2002, o 23:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Właśnie może tor by przebudowali i bandę :lol:


           
Post 15 kwi 2003, o 07:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 16:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Bandę jak zauważyliście sukcesywnie się wymienia. Srednio co mecz którys z zawodników wyłamuje kilka desek, w miejsce starych wstawiane są nowe. Więc ? może kiedyś uda sie tym sposobem wymienić całą bande...
A tor, mam nadzieje, że w końcu ktoś się obudzi i dostrzeże jakie konsekwencje może przynieśc jazda po torze przypominajacym świeżo zaorane pole.


           
Post 15 kwi 2003, o 09:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 18:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 966

Zobacz profil 
Cytuj:
Właśnie może tor by przebudowali i bandę



Wlasnie, pamietacie jak kiedys mieli juz przebudowywac. Byly plany i okazalo sie ze nie ma zgody bo boisko musieli by je zmniejszyc. A tego nie mogo bo boisko stali jest jedynym w Poslce poludniowo wschodniej na ktorym mozna rozgrywac zawody miedzynarodowe.
Dla mnie to byla bzdura, jest Mielec. No ale w koncu odbyl sie przeciez mecz Polska Ukraina.
Ale po tym co widzialem na stadinie slaskim Poslka Wegry to tam trawa (na rogu boiska) wchodzil na tor (jak dywan). U nas tez mogli by tak zrobic, ja mam dosc tego lotniska. Jeden baranek nam sie wychowal na tym poligonie od czasow ciapy siwego trojan i wilka, to za malo.

_________________
bERY


           
Post 15 kwi 2003, o 11:42
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Jak zrobią tak jak w Chorzowie to i tor będzie kiepski (jak na GP) i murawa do d...(jak w czasie meczu z Węgrami).


           
Post 15 kwi 2003, o 12:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 15:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Dziwne, żeby wiceprezesa sekcji piłkarskiej interesował stan bandy i toru... Działacze żużlowi chyba też się tym nie interesują, bo mieli na to całą zimę. Skompletowali dobry skład i chwała im za to, tylko, ile tego składu niedługo nam zostanie?
A z montowaniem krzesełek na ławkach to naprawdę maniana. Jest przede wszystkim ciasno. Powinno się zmniejszyć ilość rzędów (zawsze przy wymianie ławek na krzesełkach pojemność stadionu spada)


           
Post 15 kwi 2003, o 18:23
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 19:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
No to jak juz tak beda odnawiac :) to przyda sie jeszcze podgrzewana murawa i bandy takie jak obowiazuja w GP...moze wtedy nasi nie beda sie lamac na treningach :wink:


           
Post 15 kwi 2003, o 19:56
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 14:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
nie kezman wtedy nasi bedą mogli sie lamac i nic im sie nie stanie... a tak to zeby wam czasem nie zrobili nie wiadomo czego robią spoko przyjada jacys eszcze zx Lublina czy z innej druzyny rozpiepszą krzeselka heh no ale zawsze to lepiej a dach to bylo by cudownie heh Pozdrowionka!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 15 kwi 2003, o 23:10
 Motocross w Rzeszowie???
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 11:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9760

Zobacz profil 
Wracając do tematu naszego toru, to jest jedna pozytywna rzecz z nim związana. Z taki stanem nawierzchni można bez żadnych problemów zorganizować zawody motocrosowe :D :D :D . Wielu żużlowców jeździ na crossie, poza tym wystarczy zaprosić
jakąś gwiazde, np. mistrza amerykańskiego crossu Lary Warda, po to żebypublika przyszła. Wtedy na pewno nikt z zaowdników nie będzie narzekał na stan toru :D :D :D , a może nawet zrobia nam Grand Prix w motocrosie :D :D :D . Pozdrawiam.

P.S. Mimo, że ten post nie jest na poważnie, to z chęcią zobaczyłbym w akcji Lary Warda.
8-) 8-) 8-)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 15 kwi 2003, o 23:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 18:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
kenny01 napisał(a):
A z montowaniem krzesełek na ławkach to naprawdę maniana.


Hey kenny01 - maniana w jezyku hiszpanskim znaczy JUTRO. Sorry ze sie czepiam... :wink: :wink: :twisted:

_________________
Leave Me Alone


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4937 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 247  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi