Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Menadzery i inne gry żużlowe


Luźne rozmowy na luźne tematy


Gracie w menadzera żużlowego
Tak 76%  76%  [ 74 ]
Nie 24%  24%  [ 24 ]
Liczba głosów : 98
Opcje      Szukaj
Post 24 lut 2003, o 17:06
 Menadzery i inne gry żużlowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2003, o 16:52
Skąd: Rzeszów.Misto przesiąknięte zużlem
Posty: 62

Zobacz profil 
Ktoś gra w menadzera mańskich
bo ja dużo w niego gram stalą
Mój skład to t.Rempała
b.Brhel
M.kuciapa
G.rempała
P.Winiarz
T.lenik
Jestem w ekstralidze i mam 4 miejscegram 3 sezon


           
Post 24 lut 2003, o 18:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Ja czasem gram w te kreski ;) Tez 3 ci sezon ale nia mam wynikow tak dobrych jak ty.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 24 lut 2003, o 21:20
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Kolejny bardzo ciekawy temat :mrgreen: :wink: .....ale jak juz przy nim jestem to tez zdarzylo mi sie kiedys zagrac....ale nie pamietam kiedy to bylo....


           
Post 24 lut 2003, o 23:39
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lut 2003, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 13

Zobacz profil 
Sezon 2012 :)
3 mistrzosta polski, 3 drugie miejsa, wszystkie trofea rozgrywek mlodziezowych itp :)
skład:
Baran
Trojanowski
Kołodziej
Winiarz
kilku juniorów +obcokrajowiec :)
w sezonie ubiegłym kariere zakończył M.Kuciapa :D

Pozdrawiam
slawek


           
Post 25 lut 2003, o 00:56
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Już nie gram. Wolę piłkarskiego Chamipnschip Managera.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 4 maja 2003, o 12:00
 ??
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2003, o 11:29
Skąd: TARNÓW
Posty: 10

Zobacz profil 
Z jakiej strony moza sciagnac menagera :peace:


           
Post 4 maja 2003, o 13:47
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
http://www.maicels.republika.pl/manager.rar

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 6 maja 2003, o 13:02
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Menadzer jest super gra ktora wciaga ludzi na maxa....szkoda ze nie wychodza taki menadzery jak w pilke nozna.. :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 6 maja 2003, o 16:09
 


Ja juz z niecierpliwoscia czekam na nowa wersje! Bo tamta juz mi sie znudzila, pozatym co to za gra bez Macka Kuciapy :P A kupowac go z Zielonki nie mysle :P


           
Post 6 maja 2003, o 18:37
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Nobi napisał(a):
Menadzer jest super gra ktora wciaga ludzi na maxa....szkoda ze nie wychodza taki menadzery jak w pilke nozna.. :)


Nie wierze, ze kiedys powstaną tak dobre "managery" zużlowe jak piłkarskie. Z prostej przyczyny. Dobry "manager" opiera sie oprócz prowadzenia księgowosci w klubie i zarzadzania jego finansami także (a moze przede wszystkim jak np. w Championschip Managerze) startegia i taktyka samej gry. Nie ma co ukrywac, w żużlu rola trenera ogranicza się do prowadzenia treningu i policzenia punktow przed biegami nominowanymi żeby poprzydzielac zawodników do poszcególnych wyścigów (trening to nie taka prosta sprawa, ale te biegi nomonowane da radę załatwic kazdy, kto potrafi dodawac do 15), czasem wprowadza rezerwy. Tyle jednak, ze jest to naprawde nikła sztuka gdyz żuzel w gruncie rzeczy mimo rozgrywania meczy między druzynami jest sportem bardziej indywidualnym niż drużynowym. Nie przemawia do mnie argument jazdy parą. Mecz moze wygrac drużyna, która ani jednego wyścigu nie przejechała popisowo wspólpracujac. Bez współpracy nie jest mozliwe zwyciestwo w żadnej innej grze drużynowej. Tak wiec zawsze "manager" żuzlowy blizej będzie miał do handlówki niż prawdziwego "managera".

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 27 maja 2003, o 18:02
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Hmm...kiedyś wychodziły całkiem niezłe menagery ( myślę tu o Insane Speedway I i II oraz Speedway Menagerze 98 <niestety nie miałem przyjemności w niego zagrać> ) Szkoda, że nikt z wydawcównie zainteresuje się tym i nie spróbuje stworzyć jakiegoś owego menagera z dobrą realnością :(:(:(:(:(


           
Post 13 paź 2003, o 11:46
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
no pany niedawno wyszed;l nowy manager 3.0! to jest wersja testowa ale niewiem czym sie ruzni od normalnej...jest spoko! http://www.mzsm.free.pl - stad mozna sciagnac

_________________
Obrazek


           
Post 13 paź 2003, o 16:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
I jak to sie sciaga, bo nie wiem ???

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 13 paź 2003, o 16:25
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
Misiencjusz napisał(a):
Już nie gram. Wolę piłkarskiego Chamipnschip Managera.
hm skad masz menadzera?!?! jesli mozna wiedziec?!hi:P

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 19 paź 2003, o 03:29
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
ja tez mam ale nie powiem skad, a powiem ci jeszcze ze mam po polsku

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 19 paź 2003, o 09:43
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Fransik jak chcesz managera 4 to zagadaj na gg...mam już..oj bardzo dlugo :wink:


           
Post 28 paź 2005, o 15:19
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Widzę że jednak gdzieś mogę pogadać na temat Menadżera żużlowego braci Mańskich. :) .

Więc tak, co do wersji 3.1b, to zmieniłbym tam Grand Prix bo jest jeszcze system 24 zawodników, poza tym gdy wchodzę do historia klubów i wybieram jakiś klub to czasem wyskakuje błąd: time error 100 at 0019:12BC., poprawiłbym skille zawodników, nie tylko Marmy ale także innych klubów,bo uważam że np. Ułamek, Walasek czy Kościecha mają za niskie umiejętności. Poza tym zmieniłbym daty urodzenia zawodników bo np. Kamil Brzozowski w menadżerze ma rok urodzenia 1985, a przecież naprawdę urodził się w 1987, podobnie Mariusz Pacholak, Adrian Gomólski czy inni zawodnicy mają złe daty urodzenia. Oprócz tego całkiem zmodyfikowałbym podpisy kontraktów, na początku powinno być ustalane czy to kontrakt zawodowy czy amatorski. Jeśli zawodowy to poszukujemy zawodnikowi sponsorów indywidualnych a on sam zaopatrza się w sprzęt. Jeśli kontrakt amatorski wtedy my kupujemy zawodnikowi sprzęt. Poza tym nieadekwatne do rzeczywistości jest wybieranie obozów. Przecież żaden klub w Polsce nie jeździ na dwa obozy w zimie i to zagraniczne. Powinno być wybieranie jednego obozu i to w Polsce, ewentualnie drugi obóz to wyjazd za granicę na tor. W grze jest tak że jeśli wybierzemy złe obozy to zawodnicy od razu są słabo lub bardzo słabo przygotowani do sezonu. Trochę bez sensu. Myślę też że twórcy zbyt dużą wagę przywiązali do umiejętności a za małą do sprzętu. Np. gdy zawodnik ma nawet jakiś cieniutki sprzęt a posiada umiejętności od 78-79 wzwyż to objeżdża połowę zawodników. Jeszcze jedna kwestia, za łatwo szuka się sponsorów, bo wchodzi się w odpowiednią opcję i wybiera się spośród wielu ofert. Myślę że poszukiwanie sponsora strategicznego powinien być bardziej skomplikowanym procesem. Ostatnia kwestia to mecze, żadnych zawodów nie można przełożyć na inny termin, żeby wyglądało to bardziej realistycznie myślę że powinno być przekładanie meczu ze względu na np. złą pogodę czy start w jakimś turnieju czołowego zawodnika. No, to są wszystkie moje uwagi, ale mimo to w gierkę gra się bardzo fajnie i polecam ją gorąco.

_________________
Obrazek


           
Post 29 paź 2005, o 00:19
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Gralem w CM ale porzucilem go na rzecz managera zuzlowego :) Dlaczego ? Bo nie jest tak czasochlonny. Jeden sezon mozna spokojnie zrobic w jedno popoludnie a w CM meczarnia trwa kilka dni ... i to ciagle bo trudno sie oderwac :D
Co mnie wqrza w obecnej wersji managera? Chcialbym zeby bylo wiecej kontuzji. Praktycznie bez problemu mozna odjechac sezon w jednym i tym samym skladzie... a nawet kilkanascie z rzedu i nawet zlamanego palca :| To jest naprawde proste :|
Denerwuje mnie premia za zwyciestwo. Jezeli jezdzi sie tegorocznym systemem to polecam oszczedzanie caly rok byle sie zalapac do play off. Potem wystarczy dowalic premie conajmniej 50 000 za zwyciestwo i zuzlowcy cuda wyprawiaja na torze (Kilka razy musialem sie ratowac przed zwyciestwami na wyjazdach bo i tak juz zwyciezylem w dwumeczu a szkoda kasy :D ). Robilem tak gdy wiedzialem ze mam slabszy sklad.
Nie wiem jak panowie Manscy to zrobili ale po 20 latach sa niemal identyczne proporcje w sile zesolow narodowych. Norwegia ma nowego Rune Holte, Finlandia nowych Jonasa Kylmakorpi i Laukunnena, anglicy zawsze mocni, szwedzi dunczycy to samo. Fajnie ze jest Nowa Zelandia i RPA ale chcialbym by np Wegry mialy kiedys 5 takich Rickardssonow w skladzie. Niestety po 20 latach jest tak samo ... :( jeden norweg, 2 finow, 1 niemiec i tak sobie przekazuja paleczke co pokolenie... Moze ja mam pecha w moim save?
Ktos pisal ze manager zuzlowy nigdy nie bedzie mial w meczu takiego pola manewru jak manager pilkarski. Ja mam prosty pomysl zeby rzeczywiscie wzmocnic role managera. Tak juz bylo w Insane Speedway jesli dobrze pamietam. Chcialbym by trener wybieral i zmienial przelozenia w czasie meczu. Zmiana pogody w czasie meczu, rozne tory (najlepiej edytor toru) To bylby prawdziwy Hardcore :)

Nie wiem jaki blad popelniam ... moi zawodnicy wygrywaja IMEJ, IMSJ, MIMP, SK, BK, MMPPK, MDMP i wogole praktycznie wszystkie rozgrywki mlodziezowe, potem ich umiejetnosci praktycznie nie rosna (trening 133%). Majac 30 lat ledwo awansuja do GP a po roku spadaja :| We wczesniejszych managerach bylo latwiej.


           
Post 29 paź 2005, o 09:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Ja ostatnio tez pogrywam w menadzery, tyle ze internetowe... Bo ostatnio pojawilo sie ich bardzo duzo...
Aktua;nie jade w 2 ale zapisany bylem w 4 :D Tyle ze z dwoch zrezygnowalem bot o troche czasu zajmuje. Jedne menadzery sa bardzo rozbudowane drugie mniej a inne to same podstawy.Jeden jest bardzo fajny z 3 ligami Polska,Szwedzka i Angielska tyle ze te dwie drugie czekaja na rozpoczecie....
Po;lecam bardzo menedzery zuzlowe... i Informuje ze w wielu sa jeszce wolne druzyny!

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 29 paź 2005, o 10:50
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
A mozesz polecic jakis bezplatny manager ? Jest wogole taki? Wiem wiem mam google od szukania ale nic nie robi takiej reklamy jak opinia fanatyka managerow :)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi