Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 43  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Drużynowy Puchar Świata


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 24 lut 2005, o 16:49
 Drużynowy Puchar Świata
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 11:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9760

Zobacz profil 
Cytuj:
Główna Komisja Sportu Żużlowego ogłosiła nazwiska żużlowców, którzy będą brani przy ustalaniu kadry na sierpniowy Drużynowy Puchar Świata. Trenerem naszej reprezentacji pozostał nadal Andrzej Koselski, a menedżerem Piotr Pyszny. Oto lista kandydatów do kadry Polski na DPŚ:

Tomasz Chrzanowski (Lotos Gdańśk)
Rafał Dobrucki (Unia Leszno)
Tomasz Gapiński (WTS Atlas Wrocław)
Tomasz Gollob (Unia Tarnów)
Jarosław Hampel (WTS Atlas Wrocław)
Wiesław Jaguś (Apator Adriana Toruń)
Krzysztof Kasprzak (Unia Leszno)
Janusz Kołodziej (Unia Tarnów)
Robert Miśkowiak (WTS Atlas Wrocław)
Rafał Okoniewski (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
Piotr Protasiewicz (BTŻ Polonia Bydgoszcz)
Marcin Rempała (Unia Tarnów)
Sebastian Ułamek (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
Grzegorz Walasek (Złomrex Włókniarz Częstochowa)

Finał tych zawodów odbędzie we Wrocławiu.


A więc znamy już zawodników, wśród których są nasi reprezentacji. Podstawą są żuzlowcy Unii Tarnów i WTS-u Wrocław, których jest sześciu. Przy okazji wprowadzono kary dla zawodników, którzy nie będą chcieli jechać w naszej reprezentacji:

Cytuj:
Przy okazji ogłoszenia kandydatów do kadry reprezentacji Polski na DPŚ, GKSŻ postanowiła także wprowadzić kary dla zawodników, którzy odmówią jazdy w narodowych barwach. Żużlowcowi, który odmówi występu, grozi kara nawet do 15 tysięcy złotych lub zawieszenie w prawach zawodnika od 3 do 6 miesięcy.

Takie postanowienia spowodowane są ubiegłorocznymi „wymówkami” zawodników, którzy nie chcieli występować w Drużynowym Pucharze Świata. Podobne przepisy, które mają na celu zmusić zawodnika do przyjazdu na mecz reprezentacji są w Stanach Zjednoczonych.


P.S. Cytaty pochodzą z Dziennika Speedway Info :)


Ostatnio edytowano 13 cze 2007, o 22:00 przez K 2, łącznie edytowano 5 razy

           
Post 24 lut 2005, o 18:49
 
Senior
Senior

Dołączył: 26 sty 2005, o 23:39
Skąd: Rzeszów
Posty: 286

Zobacz profil 
Ja bym wymienił Dobruckiego na M. Kuciape !!! należy mu się...


           
Post 24 lut 2005, o 19:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 19:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
M napisał(a):
Ja bym wymienił Dobruckiego na M. Kuciape !!! należy mu się...

Gdyby to bylo takie proste... :)


           
Post 24 lut 2005, o 21:46
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 14:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
M napisał(a):
Ja bym wymienił Dobruckiego na M. Kuciape !!! należy mu się...

Gdyby to bylo takie proste... :)


Wbrew pozorom to jest bardzo proste...


           
Post 24 lut 2005, o 21:59
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 14:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Tylko,że zostali nominowani zawodnicy tylko z extraligi.Też bym chciał,aby Maciek zastąpił Dobruckiego,ale to chyba niemożliwe :?


           
Post 24 lut 2005, o 22:11
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
kary?zawodnic mają dopłacac to tego interesu a na drugi dzień startowac w polskiej lidze w pozyczonym....obuwiu. GKSŻ-ciągcie się!!!

_________________
joo


           
Post 24 lut 2005, o 22:58
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 lis 2002, o 16:35
Skąd: nowe miasto
Posty: 158

Zobacz profil 
z tego co czytalem kilka dni temu to ponoc zawodnicy ktorzy w zeszlym roku odmowili lub w jakis sposob wycofali sie z reprezentacji polski mieli miec zamknieta droge do tego aby ponownie w niej wystepowac a tu nagle widze nazwisko chrzanowskiego i jagusia ;/ cos tu nie pasuje...


           
Post 25 lut 2005, o 13:11
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 14:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Niby dla czego to akurat należy się Maćkowi ? Jeżeli już ktoś miałby zastąpić Dobruckiego to raczej Kościecha.


           
Post 26 lut 2005, o 16:07
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2003, o 18:38
Skąd: Rzeszów??? ;-)
Posty: 479

Zobacz profil 
Tomasz Chrzanowski (Lotos Gdańśk)
Rafał Dobrucki (Unia Leszno)
Tomasz Gapiński (WTS Atlas Wrocław)
Tomasz Gollob (Unia Tarnów)
Jarosław Hampel (WTS Atlas Wrocław)
Wiesław Jaguś (Apator Adriana Toruń)
Krzysztof Kasprzak (Unia Leszno)
Janusz Kołodziej (Unia Tarnów)
Robert Miśkowiak (WTS Atlas Wrocław)
Rafał Okoniewski (ZKŻ Kronopol Zielona Góra)
Piotr Protasiewicz (BTŻ Polonia Bydgoszcz)
Marcin Rempała (Unia Tarnów)
Sebastian Ułamek (Złomrex Włókniarz Częstochowa)
Grzegorz Walasek (Złomrex Włókniarz Częstochowa)


czternasie nazwisk, sporo, szkoda, ze nie cala kopa, mendel, albo stowka.
jak dla mnie to kilka nazwisk z miejsca aut:

Walasek, Ułamek, Okoniewski, Jaguś, Protasiewicz, Dobrucki.

cała grupa przegrala juz swoje szanse w międzynarodowym zuzlu. i jestem przekonany, ze nic wiecej nie sa w stanie osiagnac niz do tej pory. czyli jedno srebro w 2001 i niezapomniane 27 punktow Tomka Golloba. inaczej bylby problem z jakimkolwiek medalem.

moi faworyci do reprezentacji sa nastepujacy:

Gollob, Hampel, Gapiński, Kołodziej i Krzysiu Kasprzak - to podstwa, w ktora juz teraz stawiam w ciemno.


zaplecze to: Marcin Rempała, Chrzanowski, Miśkowiak i Kościecha

_________________
http://www.nickipedersen.com/files/html/index_uk.html


Power w opałach, i swietne zdjecia Jarka Pabijana. Ten facet nie ciuła punktow, dlatego i sam lezy, ale wiem...idioten-test itd.


           
Post 27 lut 2005, o 00:36
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 17:56
Skąd: rzeszow
Posty: 206

Zobacz profil 
drozd napisał(a):
jak dla mnie to kilka nazwisk z miejsca aut:

Walasek, Ułamek, Okoniewski, Jaguś, Protasiewicz, Dobrucki.


nie zgadzam sie co do walaska, po pierwsze ostani sezon mial bardzo udany, po drugie pokazal sie z dobrej strony otrzymujac dzikie karty na gp

drozd napisał(a):
moi faworyci do reprezentacji sa nastepujacy:

Gollob, Hampel, Gapiński, Kołodziej i Krzysiu Kasprzak - to podstwa, w ktora juz teraz stawiam w ciemno.


tu tez bym sie zgadzal... z wyjatkiem gapinskiego

drozd napisał(a):
zaplecze to: Marcin Rempała, Chrzanowski, Miśkowiak i Kościecha



hm... zarzucales zawdodnikom ze nie sprawdzili sie w miedzynarodowym zuzlu... a co takiego osiagnal w nim chrzanowski? to ze bedzie jezdzil w gp nie znczy ze jest wystarczajaco dobry na dps
no ale trudno osadzac juz teraz bo mzoe sie okazac ze w nadchodzacym sezonie zawodnicy beda pokazywali sie duzo lepiej lub gorzej w stosunku do ubieglego... tor zweryfikuje wszystko

_________________
Obrazek


           
Post 27 lut 2005, o 15:54
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2003, o 18:38
Skąd: Rzeszów??? ;-)
Posty: 479

Zobacz profil 
cytat
nie zgadzam sie co do walaska, po pierwsze ostani sezon mial bardzo udany, po drugie pokazal sie z dobrej strony otrzymujac dzikie karty na gp

wystarczy przeanalizować jego starty w DPŚ w sezonie 2001 czy w zeszłym kiedy to był w bardzo dobrej formie. niestety Grześ nie ma tej iskry Bożej, która pozwoliła by mu na rywalizacje z najlepszymi. Jest kompletnie bez wyrazu. I sam nie wiem czemu. W kilku GP np. w sezonie 2001 Praga, Vojens pokazał naprawdę dobry speedway.
Najlepsze sezony Walaska uwazam 2000 i 2001 no i ten ostatni na krajowym podworku, gdzie zwlaszcza u siebie był bardzo mocny. Ale jeśli ten zawodnik w apogeum swojej formy i kariery robi w reprezentacji po dwa punkty, to dla mnie wszystko jest już jasne.

cytat:
tu tez bym sie zgadzal... z wyjatkiem gapinskiego


no to zobaczysz kto będzie objawieniem w tym sezonie. :D


cytat:
hm... zarzucales zawdodnikom ze nie sprawdzili sie w miedzynarodowym zuzlu... a co takiego osiagnal w nim chrzanowski? to ze bedzie jezdzil w gp nie znczy ze jest wystarczajaco dobry na dps
no ale trudno osadzac juz teraz bo mzoe sie okazac ze w nadchodzacym sezonie zawodnicy beda pokazywali sie duzo lepiej lub gorzej w stosunku do ubieglego... tor zweryfikuje wszystko


nie chodzi tylko o to ze jest w GP. Sam jestem przeciwnikiem takiego toku myslenia. Tzn zawodnik w GP to musi jechac. Ale ten chłopak wyraźnie prosperuje. Rozwija się, idzie do przodu,. Chce cos osiągnąć i bardzo profesjonalnie do wszystkiego podchodzi. On ma jeszcze ambicje być lepszym i nie przegrał swoich szans, bo nigdy jeszcze na niego nie stawiano. Gdyby zawiódł to jak Ci wyżej - aut. Poza tym to zaplecze jak napisałem. Ale uważam, że należy dac mu jeszcze jedna szanse.

_________________
http://www.nickipedersen.com/files/html/index_uk.html


Power w opałach, i swietne zdjecia Jarka Pabijana. Ten facet nie ciuła punktow, dlatego i sam lezy, ale wiem...idioten-test itd.


           
Post 27 lut 2005, o 21:22
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 16 sty 2005, o 22:01
Skąd: Rzeszów
Posty: 13

Zobacz profil 
ja bym w składzie widział juniorów, albo inaczej: po prostu drużynę WTS-u Atlas Wrocław. znaja tor to im dołożą :) :D


           
Post 28 lut 2005, o 16:16
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2004, o 22:36
Skąd: Falubaz Town
Posty: 55

Zobacz profil 
Witam :!:

Wzorem zeszlego roku rowniez popieram sQad oparty na mlodziezowcach. To jedyny "przepis" na sukces :!:
Pozdro

_________________
Obrazek


           
Post 13 mar 2005, o 21:12
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 07:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Drozdzie zgadzam się z Tobą, ale...
- do składu dałbym Miśkowiaka a do zaplecza przesunął Gapę.

Poza tym z kadry out:Pepe,Ułamek,Dobrucki,Okoniewski i Jaguś.

Moja kadra wyglądałaby tak ( w kolejności do składu ) :
1. Gollob
2. Hampel
3. Miśkowiak
4. Kasprzak
5. Kołodziej
6. Gapiński
7. Rempała
8. Walasek
9. Baliński
10. Chrzanowski

Taka dziesiątka wystarczyłaby w zupełności.


           
Post 23 kwi 2005, o 19:28
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 20 kwi 2005, o 16:25
Skąd: Tarnów
Posty: 4

Zobacz profil 
nei no ja wam powiem ze dlamnie chrzanowski sie nei sprawdzi w GP choc mu kibicuje . wydaje mi sie ze przy ustalaniu kadry to jzu tak jest ze beda brac z extraligi a szkoda.

_________________
młodzi 4ever (kolodziej ,misiek, kasper, miedzak, rempała, miesiac ) !!!!!


           
Post 27 cze 2005, o 23:14
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 11:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9760

Zobacz profil 
Gdybym to ja wybieral sklad na DPŚ, to na dzien dzisiejszy pewniakami dla mnie są:

TOMASZ GOLLOB - mimo, ze GP jezdzi fatalnie, to i tak jest bardzo waznym elementem naszej reprezentacji. Najwiekszym plusem jest doswiadczenie i z cala pewnoscia powinien znalesc sie w skladzie.

JAROSŁAW HAMPEL - tu chyba nikt nie watpliwosci, swietne wystepy w GP i z cala pewnoscia bedzie mocnym punktem reprezentacji

PIOTR PROTASIEWICZ - to chyba najlepszy sezon Pepe w karierze, niezawodny w Polsce, Anglii i Szwecji. Mimo, ze wiele razy zawodzil, tym razem powinien dorzucic kilka punktow.

KRZYSZTOF KASPRZAK - podobnie jak Pepe ma swietny sezon, startuje bardzo czesto i nawet przecietny wystep w GP Europy nie powinien zawazyc o jego braku w skladzie.

RUNE HOLTA - no w koncu bedzie jezdzil w naszej reprezentacji. Z tego powodu mozemy miec same korzysci, poniewaz dochodzi nam bardzo pewny punkt w zespole!

na rezerwie widze przede wszystkich TOMKA GAPINSKIEGO, ze wzgledu na to, ze rowniez jezdzi swietne, a poza tym ewentualny baraz i final sa na jego torze we Wrocku :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 18 lip 2005, o 14:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 20:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Brawa dla K2! Jak podaje przegadzuzlowy.pl skład będzie faktycznie taki!

1. Kasprzak
2. Protasiewicz
3. Holta
4. Hampel
5. Gollob

Jak myślicie, mamy tym składem szanse na medal? I na jaki?


           
Post 18 lip 2005, o 15:00
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 14:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Z pewnościa naszymi asami będą Gollob i Hampel.Ciekawą sytuacją jest to,że w kadrze jest Kasprzak z Holta.....a dobrze wiemy co sie nie dawno stało.Szanse dostanie też klubowy kolega Karola z Ipswich Protasiewicz


           
Post 18 lip 2005, o 15:57
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 17:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
no coz sprawa nie bedzie taka prosta ale spokojnie mozemy powalczyc o awans do finalu badz barazy 8-) baraze i turniej finalowy odbede sie we wrocku wiec szanse sa nawet na skromniutkie trzecie miejsce :wink: ja po cichu licze na holte i pepe ktorzy beda chcieli pokazac sie z jak najlepszej strony bo zalez im na startach w gp a dps jest najlepsza w tym roku okazją by sie wykazac swoimi umiejetnosciami :wink:


           
Post 20 lip 2005, o 13:45
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 cze 2005, o 23:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
jakb nie patrzec w swietle kontuzji Maca zwiekszaja sie szanse polskiej reprezentacji zarowno w Eskilstunie i poxniej Wrocku. aktualnym mistrzom swiata bedzie szalenie na polskim torze obronic tytul

Rickardsson, Jonsson, Karlsson, Lindbeack, i Lindgren

hm bedzie ciekawie, pierwsza trojka dosc pewna, wiele zalezy od pozostalej dwojki.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 844 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi